NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Egyelőre még csak ezt az egy linket találtam.
Bunkley IR, Owens rosteren:
http://www.csnphilly.com/10/12/10/Eagles-to-Promote-DT-Owens-From-Practice/landing_eagles.html?blockID=329642&feedID=704
Owens-szel együtt 15 rookie van a roster-ünkön.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha jól emlékszem az elmúlt évekből, dolgozott nálunk intern coach-ként a régi játékosok közül pl Staley, Shawn Barber, Mike Zordich (nagy kedvencem). Én Dawkinst várom nagyon vissza, ha befejezte a játékot, remélem lesz kedve hozzá.
Meg ugye McDermott is ilyen "alantas" munkákkal kezdte anno.BleedingGreen
Zordich még mindig itt van. Azt csinálja, amit Pederson, csak a defense-zel. 😊 (Egyébként őt én is csíptem játékosként.)

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Persze és még így is az volt a legjobb NFL-szezonja. Kíváncsi lennék most mivel veszi ki a részét az edzői stáb munkájából, mint "offensive quality control coach".
Szabler
😂 Pont ezen röhögtem én is mikor olvastam, hogy mit csinál manapság.

De van jobb is: azt hiszem tavaly a TC alatt Todd Pinkston volt az egyik intern coach a WR-eknél, na tőle biztos sokat tanultak Maclinék. Jó, ez persze nem komoly, mert az intern maga is tanulni megy oda, az edzést az igazi coach tartja, de azért akkor is vicces.
Ha jól emlékszem az elmúlt évekből, dolgozott nálunk intern coach-ként a régi játékosok közül pl Staley, Shawn Barber, Mike Zordich (nagy kedvencem). Én Dawkinst várom nagyon vissza, ha befejezte a játékot, remélem lesz kedve hozzá.
Meg ugye McDermott is ilyen "alantas" munkákkal kezdte anno.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
McNabbnek Todd Peterson és Koy Detmer nem vetélytársai, hanem eleve másodhegedűsei voltak, ahogy írtad "ha lett volna egy Vick szintű Qb-nk, akkor nem Donovant hoztuk volna 1/2.-vel." Szabler
Gondolom Doug Pederson-ra gondoltál 😀 , mondjuk a teljesítményével nem véste bele magát senki emlékezetébe...BleedingGreen
Persze és még így is az volt a legjobb NFL-szezonja. Kíváncsi lennék most mivel veszi ki a részét az edzői stáb munkájából, mint "offensive quality control coach".

Gruden önéletrajzában azt olvastam, hogy amikor egy évig a Niners-ben Holmgren alatt dolgozott ebben a beosztásban, akkor elég csicska melót végzett, videókat vágott össze a többi edzőnek etc.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
McNabbnek Todd Peterson és Koy Detmer nem vetélytársai, hanem eleve másodhegedűsei voltak, ahogy írtad "ha lett volna egy Vick szintű Qb-nk, akkor nem Donovant hoztuk volna 1/2.-vel." Szabler
Gondolom Doug Pederson-ra gondoltál 😀 , mondjuk a teljesítményével nem véste bele magát senki emlékezetébe...


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt. McNabb jóval felkészültebb volt az NFL-re mint Kolb, már rookie évében kezdett vagy 6 meccsen, annak ellenére, hogy nem pro-style offensből jött (a Syracuse optiont játszott akkor ha jól tudom). Ez a gyors alkalmazkodás is mutatja, hogy McNabb milyen tehetséges volt. A második évében (első full time starter évében)pedig már 11-5 ös mérlegig vezetett bennünket. Ha lett volna egy Vick szintű Qb-nk, akkor nem Donovant hoztuk volna 1/2.-vel. BleedingGreen
Egyszer már leírtam, de McNabb helyzete azért is más volt, mint Kolbé, mert neki nem kellett rutinos irányítók mögött évekig a padot koptatnia, árnyékukban élnie. Nyilván Reidék az átlagnál felkészültebbnek és alkalmasabbnak tartották az NFL-re, annak dacára, hogy valóban option offense-ből érkezett, s ezért draftolták le a második pickkel, ezért vágták be a mély vízbe viszonylag korán, de nem is nagyon volt más választásuk.

Új fejezetet kellett nyitni a franchise történetében, fel kellett támasztani ezt a gyengélkedő csapatot. McNabbnek Todd Peterson és Koy Detmer nem vetélytársai, hanem eleve másodhegedűsei voltak, ahogy írtad "ha lett volna egy Vick szintű Qb-nk, akkor nem Donovant hoztuk volna 1/2.-vel." Megválaszolhatatlan a kérdés, hogy Kolb mennyire gyorsan alkalmazkodott volna az NFL tempójához és légköréhez, ha rögtön első évében annyi játéklehetőséget kap, mint McNabb. Az az első hat meccs kezdőként DMacnek sem volt egy fáklyásmenet, és ha Kolb élete első x meccsén ugyanolyan teljesítményt nyújtott volna, mint McNabb a maga első x meccsén, biztos vagyok benne, hogy most még jobban a pokolba kívánnátok. Persze a jelenlegi Eagles abban is különbözik az 1999-estől, hogy akkor minimálisak voltak az elvárások, egy 3-13-as szezon után az 5-11 is előrelépésnek számított.

Még egy apróság. A Kolb to Celek összjáték a meccs elején nekem kicsit DMac szellemét idézte. Ez a megoldás már egyetemistaként is az egyik kedvence volt.
"He (mármint McNabb) would run the pass option offense to perfection over his four years. In 2000 he was name the Big East Conference Player of the Decade. He was a fantastic scrambler, who could run the option play, and throw the deep pass. His signature play was a rollout to his right where he would then throw back across his motion to the tight end who had snuck out into the opposite side of the end zone."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Azon gondolkozom, hogyha egy Vick szintű és multú játékos ott lett volna Meki mögött mikor még kezdő - mármint újonc - volt. Akkor őt is ugyanígy fikáznánk és azt akartuk volna, hogy adjuk el a fenébe?
Szerintem adjunk esélyt Kolbnak. Én még hiszek benne, egy 3.5 meccs rutinnal rendelkező "újonc" a srác.kzol
Szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt. McNabb jóval felkészültebb volt az NFL-re mint Kolb, már rookie évében kezdett vagy 6 meccsen, annak ellenére, hogy nem pro-style offensből jött (a Syracuse optiont játszott akkor ha jól tudom). Ez a gyors alkalmazkodás is mutatja, hogy McNabb milyen tehetséges volt. A második évében (első full time starter évében)pedig már 11-5 ös mérlegig vezetett bennünket. Ha lett volna egy Vick szintű Qb-nk, akkor nem Donovant hoztuk volna 1/2.-vel.

Kolbot 3 évig készítették fel a profi játékra és neki meg volt az az előnye ami McNabbnek nem: egy klasszis Qb-től tanulhatott. Az viszont biztos nem használt neki, hogy gyakorlatilag 3 évig ült a padon: mindent nem lehet megtanulni az edzéseken meg videókból. Viszont egész offseasonban azt hallottuk, hogy mennyire megy neki a játék. Ehhez képest biztos sokan csalódtak a teljesítményében. Kolb fog kapni még meccset, mert Vick még lábadozik, de a jelenlegi ligautolsó fal mögé inkább Vick való mint Kolb.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Azon gondolkozom, hogyha egy Vick szintű és multú játékos ott lett volna Meki mögött mikor még kezdő - mármint újonc - volt. Akkor őt is ugyanígy fikáznánk és azt akartuk volna, hogy adjuk el a fenébe?
Szerintem adjunk esélyt Kolbnak. Én még hiszek benne, egy 3.5 meccs rutinnal rendelkező "újonc" a srác.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Bunkley könyökét műteni kell, valszeg IR leszsomebody08
És a "mégjobb hír": Petersnek lehet, hogy porcsérülése van a térdében. Még nem biztos, majd a hét folyamán tudunk biztosat.BleedingGreen
...B+

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Bunkley könyökét műteni kell, valszeg IR leszsomebody08
És a "mégjobb hír": Petersnek lehet, hogy porcsérülése van a térdében. Még nem biztos, majd a hét folyamán tudunk biztosat.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Bunkley könyökét műteni kell, valszeg IR lesz
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Kolbnak is egy éves szerződése van.somebody08
Idén nyáron adtunk neki +1 év hosszabbítást és több lóvét, ő 2012-ben lesz FA.BleedingGreen
Magyarul Vicknek szerződést, Kolbiért meg egy draft cetlit! 😂 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Kolbnak is egy éves szerződése van.somebody08
Idén nyáron adtunk neki +1 év hosszabbítást és több lóvét, ő 2012-ben lesz FA.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
A védelem továbbra se kezd összeállni. Pedig potenciál sok van bennük nagyon, viszont az lb sor továbbra is sokat betlizik (lassan McDermotot is kezdem megkérdőjelezni, minél többet játszik valaki a rendszerben kb annál szarabb). Közrejátszhat az is, hogy van pár fiatal, de ennek meg ellentmond, hogy ők eddig a pozitív listán vannak (Allen, Laws, Graham). cooltiszo
Termeljük a turnovereket mint állat. Ez szép és jó. De minden meccsen van 1-2 vagy több totális leállás, amikor átgyalogol rajtunk az ellenfél. Már tavaly is így volt és eddig sajnos nem látok jelentős javulást.
Több sacket is szerezhetnénk, sokszor csak egy fél lépés választja el a védőinket a sack-től, de lemaradnak. Ezen is lehetne javítani.

QB kérdés: nagyon nehéz döntés lesz. cooltiszo
Ha Vick egészséges lesz akkor ő a kezdő. A hírek szerint eddig úgy néz ki, hogy még nem fog hétvégre felgyógyulni, szóval valószínű Kolb kezd.
A jövőre nézve akkor lenne igazán nehéz a döntés, ha mondjuk Kolb jövő héten jól játszana, de utána visszatérne Vick és mondjuk jó játékkal rájátszásba vezetné a csapatot. Én úgy tudom Vicknek 1 éves szerződése van, tehát jövőre FA lesz, ha nem hosszabbít nálunk. És mivel kezdeni akar csak akkor hosszabbít, ha ő lesz a kezdő.BleedingGreen
Kolbnak is egy éves szerződése van.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Most mit mondhatnék a tegnapi meccsről. Látszik, hogy Kolb McNabbtől tanult. Űrkezdés, lassú folytatás, valahogy túlélt második félidő. Egy két nagy passz, momentum, majd kétségbeejtő önveszélyes játék (nem feltétlenül Kolbtól). Én nem voltam meggyőzve, bár Kolb nem játszott rosszul. Ha fejlődik, jó lehet, de ehhez játék kell. Ha viszont játszatjuk, akkor mi lesz Vickkel, aki eddig úrfocit nyom. Nehéz ez a helyzet és valakinek úgyis szar lesz.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A védelem továbbra se kezd összeállni. Pedig potenciál sok van bennük nagyon, viszont az lb sor továbbra is sokat betlizik (lassan McDermotot is kezdem megkérdőjelezni, minél többet játszik valaki a rendszerben kb annál szarabb). Közrejátszhat az is, hogy van pár fiatal, de ennek meg ellentmond, hogy ők eddig a pozitív listán vannak (Allen, Laws, Graham). cooltiszo
Termeljük a turnovereket mint állat. Ez szép és jó. De minden meccsen van 1-2 vagy több totális leállás, amikor átgyalogol rajtunk az ellenfél. Már tavaly is így volt és eddig sajnos nem látok jelentős javulást.
Több sacket is szerezhetnénk, sokszor csak egy fél lépés választja el a védőinket a sack-től, de lemaradnak. Ezen is lehetne javítani.

QB kérdés: nagyon nehéz döntés lesz. cooltiszo
Ha Vick egészséges lesz akkor ő a kezdő. A hírek szerint eddig úgy néz ki, hogy még nem fog hétvégre felgyógyulni, szóval valószínű Kolb kezd.
A jövőre nézve akkor lenne igazán nehéz a döntés, ha mondjuk Kolb jövő héten jól játszana, de utána visszatérne Vick és mondjuk jó játékkal rájátszásba vezetné a csapatot. Én úgy tudom Vicknek 1 éves szerződése van, tehát jövőre FA lesz, ha nem hosszabbít nálunk. És mivel kezdeni akar csak akkor hosszabbít, ha ő lesz a kezdő.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A védelem továbbra se kezd összeállni. Pedig potenciál sok van bennük nagyon, viszont az lb sor továbbra is sokat betlizik (lassan McDermotot is kezdem megkérdőjelezni, minél többet játszik valaki a rendszerben kb annál szarabb). Közrejátszhat az is, hogy van pár fiatal, de ennek meg ellentmond, hogy ők eddig a pozitív listán vannak (Allen, Laws, Graham).

QB kérdés: nagyon nehéz döntés lesz. Talán azzal járnánk a legjobban, ha Vick még nem játszana vasárnap, akkor látnánk Kolbot megint kezdeni egy erős csapat ellen, látnánk azt hogy tud-e tovább fejlődni. Vick tényleg eszméletlenül játszik egyébként, de ha jövő héten még rá tudna tenni Kolb egy lapáttal a tegnapira, akkor jogosan merülne fel a kérdés, hogy ő lesz a franchise irányítója hosszú távon, plusz rövid távon is tud meccseket nyerni, akkor Vickért a lehető legtöbbet kell kérni. A másik oldalon viszont ott van Vick, aki 30 éves, de a börtönévek miatt nincs még lehasználva (viszont rizikós a játékstílusa sérüléseket tekintve), tehát jó pár évig lehet ő még franchise QB, akkor meg elég lehet a helyettesét 2-3 éven belül behúzni. Nehéz ügy lesz, a tisztán látás kedvéért Vick épüljön fel hamar, de még a Falcons ellen ne kezdjen. Ebben a szezonban nem leszünk SB-ben, tehát annyira sokat nem kockáztatunk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A Ravens jó védelme már csak mítosz 😊
Én a Steelers, Titans és Jets hármastól félnék.tenorx
Én meg a 2008/09-es TOP3-as védelmünket hiányolom kicsit, kevesebb volt a turnover mint most, de alig kaptunk be big playt és rendesen lepofoztunk pár Qb-t a szezonban.
Sajna a Cards ellen akkor összeomlottunk, pedig meglehetett volna a pennsylvaniai belháború a SB-ban. 😉


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Ravens jó védelme már csak mítosz 😊
Én a Steelers, Titans és Jets hármastól félnék.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Azt nem szabad elfelejteni, hogy Kolb gyakorlatilag rookie, kb zéró meccsrutinnal. Csak így fog fejlődni, ha játszik is, főleg abban amit írtatok (blitzek érzése).tenorx
Mindenképp javulni kéne a pass pro-nak (eddig asszem a legtöbb engedett sack a ligában), az jót tenne Kolbnak.
El sem merem képzelni mi lenne vele, ha mondjuk egy Steelers, Ravens, vagy Jets védelem elé kerülne, mert ezek nem csak sackelik a Qb-t, hanem elég durván büntetnek is minden egyes Qb hitnél.
Amíg nem javul a pass pro addig szvsz Vick jobb megoldás, mert mozgékonyabb. Én féltem Kolbit hogy beleszalad még egy agyrázkódásba vagy sérülésbe pl a Titans ellen, ha nem javul az O-line.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Kolb élete egyik legjobbját nyújtotta, de azért sztem Vick jelenleg még sokkal jobb nála...eaglesmcnabb
Remélem azért nem!Én nem voltam megelégedve teljes mértékben vele.Azt vettem észre,hogy a meccs elején fel volt tüzelve (mérges kismalac fejet vágott...tuti megnézte a heti cartoont 😀 )és akkor ment is a játék.Aztán ez a második félidőre elmúlt...és jöttek is a hibák szép számmal.Összességében nem vagyok csalódott vele kapcsolatban mert kb. erre számítottam(persze nem ilyen leosztásban).Mindenesetre továbbra is kevésnek tartom őt a mi O#-ünkhöz.
Celek dropjai kicsit kiakasztottak....(persze nem mind az ő hibája).
Peters remélem játszik legközelebb.Nagyon kell oda....bár ha Vick kezd akkor pont cserélődik a vakoldal.(de akkor sem jó Dunlap).Shady meg számomra is pozitív meglepetés eddig.(kicsit féltem szezon előtt,hogy gyengébb éve lehet).
A D# 10 pontig nagyon jól teljesített...aztán jött a képzavar/kiengedés..és pikk-pakk felhozták ránk a 49'erst ezzel izgalmassá téve a meccs végét.Az is csoda,hogy rögtön nem az elejétől dobáltak szét minket....Remélem ott is szétrúgnak pár segget ezért.ST vicc...Bobby April mi a f@szt csinál???? :mad:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt nem szabad elfelejteni, hogy Kolb gyakorlatilag rookie, kb zéró meccsrutinnal. Csak így fog fejlődni, ha játszik is, főleg abban amit írtatok (blitzek érzése).
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na most sikerült megnéznem nagyjából a fél meccset (a 2. negyed végétől megszakításokkal) s igazából Jackson nem megjátszásán kívül meg a kicsit az bátorság hiányán kívül sok szavam nem lehet. Kétszer is gyönyörűen oda varázsolta Celekhez szűk helyekre csak Celek ugye elejtette. Ebből is látszik, hogy van benne fantázia. S most lesz bajba FO ha Vick felépül. KB olyan helyzetben vannak mint Kemény Dénes a sidney-i olimpia elődöntőben a kapuscserét illetően a szerbek ellen (vagy az lehet Athén volt most erre nem emlékszem). Akkor szerencsére bejött a döntés remélem itt is jót hoznak majd a jövőt illetően. Igazából ha így játszik tovább Kolb stabilan TO-k nélkül erősebb csapatok ellen is akkor ígérem egy szót sem szólok. Jó lenne még most az Atlantát megverni (nagy fegyvertény lenne) mert a Titans ellen még nehezebb lehet s akkor félő h a Bye week előtt negatív mérleggel állunk.dande
Kolb élete egyik legjobbját nyújtotta, de azért sztem Vick jelenleg még sokkal jobb nála...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most sikerült megnéznem nagyjából a fél meccset (a 2. negyed végétől megszakításokkal) s igazából Jackson nem megjátszásán kívül meg a kicsit az bátorság hiányán kívül sok szavam nem lehet. Kétszer is gyönyörűen oda varázsolta Celekhez szűk helyekre csak Celek ugye elejtette. Ebből is látszik, hogy van benne fantázia. S most lesz bajba FO ha Vick felépül. KB olyan helyzetben vannak mint Kemény Dénes a sidney-i olimpia elődöntőben a kapuscserét illetően a szerbek ellen (vagy az lehet Athén volt most erre nem emlékszem). Akkor szerencsére bejött a döntés remélem itt is jót hoznak majd a jövőt illetően. Igazából ha így játszik tovább Kolb stabilan TO-k nélkül erősebb csapatok ellen is akkor ígérem egy szót sem szólok. Jó lenne még most az Atlantát megverni (nagy fegyvertény lenne) mert a Titans ellen még nehezebb lehet s akkor félő h a Bye week előtt negatív mérleggel állunk.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként folytattunk egy szép sorozatot: 2006 óta minden a 49ers otthonában játszott meccsen szereztünk Def. TD-t:

2006: M.Patterson 98 yd. fumble return TD 😀 http://www.youtube.com/watch?v=5gp0uKHdvA8
2008: J.Parker 55 yd. interception return TD http://www.youtube.com/watch?v=nQP0ySPzaKM Na ilyen ha bejön a zone blitz 😀

2010: Q.Mikell 52 yd. fumble return TDBleedingGreen
ha már itt tartunk az a Patterson TD minden idők egyik legdurvább TD-je... DT ilyet nem nagyon csinált még 😊 mondjuk végére be is savasodott rendesen 😊

amúgy valaki megemlítette hogy csak 30 yardot kaptunk szabálytalanság miatt... nem csoda hiszen Peters kiesett... mondjuk inkább játsszon egy folyton szabálytalankodó Peters, mint egy Dunlap aki kb. levegő a védők számára...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!