NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Edzői stábról vannak infoim, szinte még a posztedzőkről is. De ez már nem idevaló, inkább ott az adott beszélgetőben rendezzük.
És ki mit vár Falcons ellen a sok statisztika után? 😀
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
OFF:
Annó még elvállaltam Asante Samuel bemutatójának megírását, de sajnos nincs nagyon időm arra, hogy korrektül megírjam (amolyan tesséklássék módon meg nem akarom megírni) ezért ha valaki akarja akkor nyugodtan elvállalhatja.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Gondolkodtam, hogy oda is belinkelem, de ez eslősorban Eagles-szemmel van. Kevesebb dolgot találtam róluk, illetve nem ismerek annyi Falcons oldalt. Minden hétre nem igérem, de ha lesz időm-kedvem-forrásom, próbálkozom. De ezeket a dicsérő szavakat olvasva már megérte.
Amúgy valaki vevő lenne egy Andy Reid bemutatóra, mert hétvégén lehet összedobnám? (beharangozó közben rengeteg dolgot találtam Andy bácsiról)deny79
Jöhet. Róla úgysem volt még igazán. Meg ezen a vonalon elindulva akár az OC, DC ST edzőket is lehetne.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Jó lett a beharangozó!Grat érte!Ment pár PM-is!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gondolkodtam, hogy oda is belinkelem, de ez eslősorban Eagles-szemmel van. Kevesebb dolgot találtam róluk, illetve nem ismerek annyi Falcons oldalt. Minden hétre nem igérem, de ha lesz időm-kedvem-forrásom, próbálkozom. De ezeket a dicsérő szavakat olvasva már megérte.
Amúgy valaki vevő lenne egy Andy Reid bemutatóra, mert hétvégén lehet összedobnám? (beharangozó közben rengeteg dolgot találtam Andy bácsiról)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Írtam blogra újra, egy elég hosszú beharangozót, de nem olyat, ami itt szokott lenni, kitől-mi várható, hanem más stílusút. Elég hosszú, olvasátok, és kommetbe alá nyomjátok be, ilyet szeretnétek-e gyakrabban?deny79
Elég fasza. Ha bevállalod jöhet minden héten 😀
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Csodálatos lett!

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Írtam blogra újra, egy elég hosszú beharangozót, de nem olyat, ami itt szokott lenni, kitől-mi várható, hanem más stílusút. Elég hosszú, olvasátok, és kommetbe alá nyomjátok be, ilyet szeretnétek-e gyakrabban?deny79
Te nem vagy észnél, bazzeg😀 Grat a beharangozóért, nem semmi munka lehetett, ennyi számmal a Fermat sejtést be lehetne bizonyítani és külön köszönet, hogy nem csak odavetetted őket, hanem meg is magyaráztad, mert így kevesebbet kellett gondolkozni és átláthatóbb lett az egész. Ha ezt hétről hétre megírod én nagyon támogatom, de ez valami brutál meló lesz, persze Te tudod. Mindenesetre én személy szerint nagyon köszönöm, a többieknek meg üzenem, hogy

KÖTELEZŐ DARAB!!!

Engedelmeddel a Falcons fórumba is belinkelném, vagy tedd be Te, de ezt nekik is látniuk kell. Lustáknak itt a link😀

http://philly.blog.hu/2010/10/14/beharangozo_week_six_vs_falcons
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtam blogra újra, egy elég hosszú beharangozót, de nem olyat, ami itt szokott lenni, kitől-mi várható, hanem más stílusút. Elég hosszú, olvasátok, és kommetbe alá nyomjátok be, ilyet szeretnétek-e gyakrabban?
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ha múlt héten belinkeltük, akkor ezen a héten is kötelességünk:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b4c9b4/article/eagles-still-expected-to-start-kolb-at-qb-with-vick-on-mend?module=HP_headlines

Valamivel jobb képet mutat már, de a végén ott a tanulság. Ez az amiben még fejlődnie kell, de mivel edzésen sosem ütik meg az irányítót, ebbe csak meccsen szokhat majd bele, ahhoz meg játszani kell. Kolb-bal én őszintén szólva nem látok esélyt az Atlanta ellen, mert szerintem nem lesz képes tartani a lépést azzal a pontzuhataggal, amit Ryanék mutatnak majd, de akkor se kockáztatnám meg Vicket. Majd a bye-week után, vagy max jövőhéten. Jelen pillanatban a 4-3-al is nagyon elégedett lennék (a WAS ellen kellett volna ebből 5-2-t csinálni, de elqrtuk).
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem mintha könnyekig meghatódva hiányozna, de hogy a bánatos, véreres, mikulással egyidős kispélóba kerül Antwan Barnes a San Diego Chargers-be az IR-re száműzött Shawn Merriman helyére?

Most látom, hogy elengedtük október 9-én. Hmmm, akkor az ő helyére jött Hall?somebody08
Igen. Nem igazán játszott jól, 2 meccsen kapott szerepet joker pozícióban, passrush szituációknál, de nem szerzett sacket.BleedingGreen
Köszi, megértem, hogy távozott, sok volt a DE, mondjuk LBnek is beírták hozzánk, mindegy. Bell-Harrison traderől jut eszembe, elfogadnék egy ugyanígy csak játékoscserén alapuló McNeill-Dunlap trade-et is 😀 😀 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Nem mintha könnyekig meghatódva hiányozna, de hogy a bánatos, véreres, mikulással egyidős kispélóba kerül Antwan Barnes a San Diego Chargers-be az IR-re száműzött Shawn Merriman helyére?

Most látom, hogy elengedtük október 9-én. Hmmm, akkor az ő helyére jött Hall?somebody08
Igen. Nem igazán játszott jól, 2 meccsen kapott szerepet joker pozícióban, passrush szituációknál, de nem szerzett sacket.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
off:most tényleg nem lesz a meccsünkről 6GBnál kisebb file?Greengo
Én is 1,5 napot gondolkoztam, (vártam egy kisebb fájlra) hogy megvegyem-e, mert az arányomat eléggé elrontja, de hát meg kellett néznem. 😀Bébé
Én ma reggel találtam egy 1,5 gigásat. Ha tudsz regelni HOF-ra akkor érdemes leszedni.Shawn84
Megéri a 6 gigásat "megvásárolni" nagyon szép 😊
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem mintha könnyekig meghatódva hiányozna, de hogy a bánatos, véreres, mikulással egyidős kispélóba kerül Antwan Barnes a San Diego Chargers-be az IR-re száműzött Shawn Merriman helyére?

Most látom, hogy elengedtük október 9-én. Hmmm, akkor az ő helyére jött Hall?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Eagles have traded rb mike bell to browns for rb jerome harrisonadam8
Nah ez nagyon jó. Bell szar volt. Lehet, hogy Harrison is az lesz, de legalább megadtuk az esélyt.
Szép volt Roseman.Bébé
Jó csere mindkét csapatnak. Bellnek itt nem ment, Harrisonnak meg ott, most kicseréltük őket hátha a másik csapatnál jobban megy nekik. Lényegében senki nem vesztett semmit.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Eagles have traded rb mike bell to browns for rb jerome harrisonadam8
Nah ez nagyon jó. Bell szar volt. Lehet, hogy Harrison is az lesz, de legalább megadtuk az esélyt.
Szép volt Roseman.Bébé
Szerintem ez egy igencsak jó üzlet. Harrisont én jó játékosnak tartom. Többet segíthet mint Bell.Shawn84
Ez a +1 esete.Belltől qrvára nem voltam elájulva.
Én ma reggel találtam egy 1,5 gigásat. Ha tudsz regelni HOF-ra akkor érdemes leszedni.Shawn84
Ha jó a minősége akkor plz dobj már egy linket PM-ben.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
off:most tényleg nem lesz a meccsünkről 6GBnál kisebb file?Greengo
Én is 1,5 napot gondolkoztam, (vártam egy kisebb fájlra) hogy megvegyem-e, mert az arányomat eléggé elrontja, de hát meg kellett néznem. 😀Bébé
Én ma reggel találtam egy 1,5 gigásat. Ha tudsz regelni HOF-ra akkor érdemes leszedni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Eagles have traded rb mike bell to browns for rb jerome harrisonadam8
Nah ez nagyon jó. Bell szar volt. Lehet, hogy Harrison is az lesz, de legalább megadtuk az esélyt.
Szép volt Roseman.Bébé
Szerintem ez egy igencsak jó üzlet. Harrisont én jó játékosnak tartom. Többet segíthet mint Bell.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Harrison egy jó RB, tavaly a szezon végén állat volt
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Eagles have traded rb mike bell to browns for rb jerome harrisonadam8
Nah ez nagyon jó. Bell szar volt. Lehet, hogy Harrison is az lesz, de legalább megadtuk az esélyt.
Szép volt Roseman.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Jay Glazer: I'm reporting, Eagles have agreed to terms on trade with brown for RB jerome harrisonadam8
Pont ma nyomtam egy Browns-Texans meccset, ahol több mint 300 total yardot hozott. Ennek ellenére Houston győzelem lett. 😀

Komolyra fordítva a szót. Remélem Bell-t bevontuk az üzletbe és remélem, hogy 5. körnél többet nem adtunk érte.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Eagles have traded rb mike bell to browns for rb jerome harrison

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
off:most tényleg nem lesz a meccsünkről 6GBnál kisebb file?Greengo
Én is 1,5 napot gondolkoztam, (vártam egy kisebb fájlra) hogy megvegyem-e, mert az arányomat eléggé elrontja, de hát meg kellett néznem. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Adam Caplan: Petersnek műteni kell a térdét. Nagy valószínűséggel a bye után jöhet vissza.
Jeff McLane: Vick ma fog először dobóedzést végezni a sérülése után, nagy valószínűséggel még nem kezd a hétvégén.BleedingGreen
Peters miatt nagyon nem örülök.Pláne úgy ha nem Vick játszik.(remélem azért mégis).Greengo
D,e hogy a rosszban is lássuk a jót, talán végre kerettag lesz Austin Howard is 😛
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Adam Caplan: Petersnek műteni kell a térdét. Nagy valószínűséggel a bye után jöhet vissza.
Jeff McLane: Vick ma fog először dobóedzést végezni a sérülése után, nagy valószínűséggel még nem kezd a hétvégén.BleedingGreen
Peters miatt nagyon nem örülök.Pláne úgy ha nem Vick játszik.(remélem azért mégis).

off:most tényleg nem lesz a meccsünkről 6GBnál kisebb file?


E-A-G-L-E-S EAGLES !