NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként folytattunk egy szép sorozatot: 2006 óta minden a 49ers otthonában játszott meccsen szereztünk Def. TD-t:

2006: M.Patterson 98 yd. fumble return TD 😀 http://www.youtube.com/watch?v=5gp0uKHdvA8
2008: J.Parker 55 yd. interception return TD http://www.youtube.com/watch?v=nQP0ySPzaKM Na ilyen ha bejön a zone blitz 😀

2010: Q.Mikell 52 yd. fumble return TD


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Playcallingot inkább nem is említettem. A kettő ami legjobban kiakasztott: 3&1-nél wildcat Buckleyval és még szerencsénk volt, hogy Buckley 0 gain-re megmentette. 3&21-nél McDermott zone blitzet hív, ahol Graham fedezte Davist. Értem mit akart csinálni: megzavarva Smith-t esetleg újabb TO-t, de totálisan visszafele sült el és 1st down lett belőle.BleedingGreen
Hát jah, az a Graham cover a poén kategória volt. Azóta sem fogtam fel, 3&out-nál miért nem lehet simán hívni egy kurva sok covert, illetve 2DE és 2DT nyomja a falat. Főleg, ahol Trent Cole az egyik DE (bár elképzlehető, hogy éppen akkor még sérülés miatt pálya szélén volt, nem emlékszem már).
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Mikell-t senki nem említi, de ebből a sec-ből ő most magasan kilógott felfelé. Kolb nem volt fantasztikus, de hozta, amit kellett. Király barátunk nem vakoldalon rossz, hanem idén fal közelébe nem szabadna mennie. DeSean dolog valóban aggaszó, de Jeremy egyre jobban slotrecevier-é válik, Celek is elsősorban 5-15 yardos passzokkal él (most pont nem élt...)
Utolsó negyed kritikán alúli volt, illetve a playcalling megint eszméletlen szar volt.deny79
Igazad van Mikell-t meg kell említeni a jók között, biztosan szerelt, TD-nél szemfüles volt, bár az utolsó szerelése elég ijesztő volt Davis-en, kicsit furcsán próbálta megállítani a nála nagyobb Davist (kb szemből nekiszaladt, alig hajolt le), de végül is sikeres volt. Viszont a passz védekezésével én elégedetlen vagyok túl sok yardot nyeltünk be az ő és Patterson/Lindley oldalán.

Jacksonnál azért még megjöhet az összhang Kolbbal. De Kolbnak meg kell próbálnia a szélen játékba hozni őt, a külső vállára dobni a labdát az oldalvonal közelében. Ez egy nehéz dobásfajta, de biztos vagyok benne , hogy Kolb meg tudja csinálni, csak még nincs elég önbizalma, hogy megpróbálja (lett volna rá lehetőség ezen a meccsen is).

Playcallingot inkább nem is említettem. A kettő ami legjobban kiakasztott: 3&1-nél wildcat Buckleyval és még szerencsénk volt, hogy Buckley 0 gain-re megmentette. 3&21-nél McDermott zone blitzet hív, ahol Graham fedezte Davist. Értem mit akart csinálni: megzavarva Smith-t esetleg újabb TO-t, de totálisan visszafele sült el és 1st down lett belőle.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mikell-t senki nem említi, de ebből a sec-ből ő most magasan kilógott felfelé. Kolb nem volt fantasztikus, de hozta, amit kellett. Király barátunk nem vakoldalon rossz, hanem idén fal közelébe nem szabadna mennie. DeSean dolog valóban aggaszó, de Jeremy egyre jobban slotrecevier-é válik, Celek is elsősorban 5-15 yardos passzokkal él (most pont nem élt...), Shady robbant idén eddig. És ha McCoy-ra egyre jobban figyelni kell, emelett lesz egy jó Brent és Jeremy páros a rövid elkapásokra, akkor Jackson előtt is megnyílhat az út. És azért Kolb tavaly még oda tudta neki dobni.
Utolsó negyed kritikán alúli volt, illetve a playcalling megint eszméletlen szar volt.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Kolb:
-jól kezdett, de a mérkőzés 2. felében azért visszább esett a teljesítménye. Messze jobban játszott, mint az előző meccsein, pedig az O-line nem könnyítette meg a dolgát
-Amiben fejlődnie kell szerintem: jobban kéne éreznie a blizetket, hogy mikor kéne gyorsan szabadulni a labdától;
ne csak középen találja meg a receivereket, hanem a szélen is. Jacksonnal el kell érni az összhangot. Celeknek rossz meccse volt (legalább 3 drop), de mégis sokszor kereste Kolb, ilyenkor lenne fontos, hogy más receivereket is keressen.
-Összességében kielégítően játszott, de amíg ilyen gyenge az O-line, addig Vicket én jobb megoldásnak látom.

Shady: két nagy hibája ellenére szerintem csak dícséret illeti. Sérülten is úgy játszott, hogy a sérülés meg sem látszott rajta, bár a hibái közül bármelyik meccsvesztő lehetett volna. A cutjai élményszámba mennek.

O-line: remélem Peters sérülése nem súlyos, mert Dunlap életveszély a vak oldalon. A többiek teljesítménye elfogadható volt, de egy jobb passrush megint feltörölte volna Kolbbal a padlót.

O. Schmitt: állat, mekkorát borított az egyik futásnál... http://www.youtube.com/watch?v=OUZ6Xzu5Yhw&feature=player_embedded

D-line: Bunkot nagyon jól pótolta Dixon és Laws, ők nagyon feljövőben vannak. Graham: meccsdöntő FF, több Qb hurry ezt várjuk tőle, de futás ellen még fejlődhet.

LB-sor: Fokou hozta magát futás ellen. Bradleyn sajnos még látszik a sérülés, tőle még többet várok. Sims szép FF, de egyébként ingadozó teljesítmény.

Sec: Hobbs jó meccset játszott. Hanson nickelbe való: ő kezdett RCB-ben, de az első drive végére elvesztette a kezdő pozíciót (a TD-nel már D. Patterson volt a RCB): ez egyfajta rekord 😀 . Az inten kívül Patterson sem volt valami fényes.
Így a meccs 2. felére Lindleyé lett a RCB, aki egy ordas misstackle-llel kezdett (a'la Asante), de utána jól játszott és a végén jó helyen volt az int-nél.
Allen: szvsz eddigi leggyengébb meccsét játszotta (ő tette magasra a mércét), de most sem játszott feltűnően rosszul. Azt vártam volna tőle, hogy a RZ-ban elüssön 1-2 passzt a receiverek elől.

Special team: kickoff coverige borzalom volt, ezen is simán elmehetett volna a meccs. Ginn: 36.2 yardos átlag :mad:

És a végére egy nagy pozitívum, amit talán a meccs hevében nem vettünk észre: mindössze 30 yd penalty, ez jelentős javulás a korábbiakhoz képest.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
a mi sec-ünk ellen nem lesz nehéz brillíroznia még neki sem. annyi, hogy nem szabad pick-et dobnia. mondjuk ez a teljesítmény nem tudom mire lesz ellenünk elég, de most picit örülnék, ha Vick-et még jegelnétek.Zsoca
minek a sec, ha egy defensive end is tud pick sixet csinálni? egyébként nem olyan rossz a Falcons passz elleni védekezése, az FO-statjai alapján 11., így akár Kolbbal, akár Vickkel nem lesz ellenük fáklyásmenet.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nem bosszantasz senkit, csak pusztán statokból nem lehet megalapozott képet alkotni valakiről. Ráadásul azok a statok egyáltalán nem rosszak. Nem 400 passzolt yard, nem 4 passzolt TD, de annyi, amennyit Kolb tegnap nyújtott, elég volt.

Az egyik Eagles-es blogon azt írták, hogy: "With that said, Kevin Kolb's my starter next week if I'm Andy Reid. The Vick injury sounds pretty bad. We've seen McNabb dealing with rib/chest injuries in the past and it's often not pretty. Let's give him a couple more weeks to heal up and give Kolb a chance to show more of what he can do against a better team in Atlanta.

If Kolb had looked as out of place as he has so far this year, maybe you push Vick out there. But you can win a bunch of games with a guy putting up a 21/31 - 253 - 1TD - 0INT." azaz nem kellene kockáztatni Vick bevetését jövő héten az Atlanta ellen, hanem bölcsebb volna, hogy Kolb egy jobb csapattal szemben is bizonyíthasson. A 49ers ellen mutatott teljesítménye nem volt különösebben szemet kápráztató, de hasonló produkcióval azért meg lehet nyerni pár meccset.Szabler
a mi sec-ünk ellen nem lesz nehéz brillíroznia még neki sem. annyi, hogy nem szabad pick-et dobnia. mondjuk ez a teljesítmény nem tudom mire lesz ellenünk elég, de most picit örülnék, ha Vick-et még jegelnétek.

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
ezért írtam h javítsatok ki ha tévedek s ezt köszönöm is s nem kiakadtam Kolbra csak annyit jegyeztem meg h nem biztos h több tud lenni egy jó! GM QBnál ami nem baj csak akkor erre kell berendezkedni nekünk szurkolóknak is meg a csapat felépítésének.Jó igazatok van adjunk több idöt csak pillanatnyilag igy érzek vele kapcsolatban (s ez nem negatív érzést jelent)Szurkolok h még inkább belejöjjön. Amúgy én Maclinnél is láttam egy td-t beirva azért írtam amit írtam. Ígérem senkit nem bosszantok tovább a hülyeségeimmel s csak akkor írok ha láttam vmit a meccsböl! ddande
Nem bosszantasz senkit, csak pusztán statokból nem lehet megalapozott képet alkotni valakiről. Ráadásul azok a statok egyáltalán nem rosszak. Nem 400 passzolt yard, nem 4 passzolt TD, de annyi, amennyit Kolb tegnap nyújtott, elég volt.

Az egyik Eagles-es blogon azt írták, hogy: "With that said, Kevin Kolb's my starter next week if I'm Andy Reid. The Vick injury sounds pretty bad. We've seen McNabb dealing with rib/chest injuries in the past and it's often not pretty. Let's give him a couple more weeks to heal up and give Kolb a chance to show more of what he can do against a better team in Atlanta.

If Kolb had looked as out of place as he has so far this year, maybe you push Vick out there. But you can win a bunch of games with a guy putting up a 21/31 - 253 - 1TD - 0INT." azaz nem kellene kockáztatni Vick bevetését jövő héten az Atlanta ellen, hanem bölcsebb volna, hogy Kolb egy jobb csapattal szemben is bizonyíthasson. A 49ers ellen mutatott teljesítménye nem volt különösebben szemet kápráztató, de hasonló produkcióval azért meg lehet nyerni pár meccset.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Nagyon örülök aW-nek s bár a meccset nem láttam s nem is biztos h fogom látni ezért bocs ha hülyeséget írok s javítsatok ki, de a statok alapján nagyjából szinte csak ennek ha Kolb-ra gondolunk (nyilván a D-re se lehet panasz az öt TO-val). Jó végül is nem adott el labdát de igazolódni látszik az a gondolatom h egyre inkább Game manager QB-lesz s bár ahogy láttam Maclin kapott egy TD-passzt de D-Jack-l kapcsolatban lehet a téteket megtenni mikor kéri majd először a trade-t mert ő nem ilyen játékhoz alkalmazható játékos. Lehet még gyorsan a trade deadline előtt. Kíváncsi vagyok mikor fakad ki. Remélem nem így lesz s néhány meccset játszva megjön az önbizalma a nagyobb passzokra a de félek ettől a helyzettől. Jövő héten a D-nek különösen nagy falat lesz Ryan-nék tartok e meccstől.

Fly Eagles:deee

deeedande
Ha nem láttad a meccset, akkor tényleg nem értem miért vagy ennyire kiakadva Kolbra. Idén először játszott végig egy meccset és sokkal biztatóbb teljesítmény nyújtott, mint a Redskins ellen. Igaz, hogy Jackson-t megint nem kényeztette el, de Maclinnek majdnem volt 100 yardja, köztük egy 41 yardos elkapása, meg Celekkel is összehozott egy nagy játékot. A TD-t egyébként Celek szerezte, nem Maclin. Ja és volt Kolbnak egy 19 yardos futása is 3. és 18-nál. Na ilyen és ehhez hasonló megmozdulásokkal lehet elnyerni a közönség és csapattársak bizalmát, és hangsúlyozom: előrelépett, magabiztosabbnak látszott korábbi önmagához képest.

A védelemtől én nem vagyok annyira elájulva, Gore-t sikerült kordában tartani, de a passz ellen - főleg a végén - csak úgy nyeltük a yardokat, és a percekkel korábban még saját közönsége által is kifütyült Smith majdnem megfordította a meccset. A turnoverek ettől függetlenül örömteliek. Tegnap este somebody-nak 100 Celek-yardot, Jackson punt return TD-t, védelem által szerzett TD-t és győzelmet jósoltam. Örülök, hogy utóbbi kettő bejött. Mindenek előtt a győzelem!Szabler
ezért írtam h javítsatok ki ha tévedek s ezt köszönöm is s nem kiakadtam Kolbra csak annyit jegyeztem meg h nem biztos h több tud lenni egy jó! GM QBnál ami nem baj csak akkor erre kell berendezkedni nekünk szurkolóknak is meg a csapat felépítésének.Jó igazatok van adjunk több idöt csak pillanatnyilag igy érzek vele kapcsolatban (s ez nem negatív érzést jelent)Szurkolok h még inkább belejöjjön. Amúgy én Maclinnél is láttam egy td-t beirva azért írtam amit írtam. Ígérem senkit nem bosszantok tovább a hülyeségeimmel s csak akkor írok ha láttam vmit a meccsböl! d
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sziasztok!

Nagyon örülök aW-nek s bár a meccset nem láttam s nem is biztos h fogom látni ezért bocs ha hülyeséget írok s javítsatok ki, de a statok alapján nagyjából szinte csak ennek ha Kolb-ra gondolunk (nyilván a D-re se lehet panasz az öt TO-val). Jó végül is nem adott el labdát de igazolódni látszik az a gondolatom h egyre inkább Game manager QB-lesz s bár ahogy láttam Maclin kapott egy TD-passzt de D-Jack-l kapcsolatban lehet a téteket megtenni mikor kéri majd először a trade-t mert ő nem ilyen játékhoz alkalmazható játékos. Lehet még gyorsan a trade deadline előtt. Kíváncsi vagyok mikor fakad ki. Remélem nem így lesz s néhány meccset játszva megjön az önbizalma a nagyobb passzokra a de félek ettől a helyzettől. Jövő héten a D-nek különösen nagy falat lesz Ryan-nék tartok e meccstől.

Fly Eagles:deee

deeedande
Ha nem láttad a meccset, akkor tényleg nem értem miért vagy ennyire kiakadva Kolbra. Idén először játszott végig egy meccset és sokkal biztatóbb teljesítmény nyújtott, mint a Redskins ellen. Igaz, hogy Jackson-t megint nem kényeztette el, de Maclinnek majdnem volt 100 yardja, köztük egy 41 yardos elkapása, meg Celekkel is összehozott egy nagy játékot. A TD-t egyébként Celek szerezte, nem Maclin. Ja és volt Kolbnak egy 19 yardos futása is 3. és 18-nál. Na ilyen és ehhez hasonló megmozdulásokkal lehet elnyerni a közönség és csapattársak bizalmát, és hangsúlyozom: előrelépett, magabiztosabbnak látszott korábbi önmagához képest.

A védelemtől én nem vagyok annyira elájulva, Gore-t sikerült kordában tartani, de a passz ellen - főleg a végén - csak úgy nyeltük a yardokat, és a percekkel korábban még saját közönsége által is kifütyült Smith majdnem megfordította a meccset. A turnoverek ettől függetlenül örömteliek. Tegnap este somebody-nak 100 Celek-yardot, Jackson punt return TD-t, védelem által szerzett TD-t és győzelmet jósoltam. Örülök, hogy utóbbi kettő bejött. Mindenek előtt a győzelem!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Nagyon örülök aW-nek s bár a meccset nem láttam s nem is biztos h fogom látni ezért bocs ha hülyeséget írok s javítsatok ki, de a statok alapján nagyjából szinte csak ennek ha Kolb-ra gondolunk (nyilván a D-re se lehet panasz az öt TO-val). dande
WTF?!? :rolleyes:
Hogy most akkor mi? (én is csak összefoglalót láttam és nem kötözködök, csak...)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Nagyon örülök aW-nek s bár a meccset nem láttam s nem is biztos h fogom látni ezért bocs ha hülyeséget írok s javítsatok ki, de a statok alapján nagyjából szinte csak ennek ha Kolb-ra gondolunk (nyilván a D-re se lehet panasz az öt TO-val). Jó végül is nem adott el labdát de igazolódni látszik az a gondolatom h egyre inkább Game manager QB-lesz s bár ahogy láttam Maclin kapott egy TD-passzt de D-Jack-l kapcsolatban lehet a téteket megtenni mikor kéri majd először a trade-t mert ő nem ilyen játékhoz alkalmazható játékos. Lehet még gyorsan a trade deadline előtt. Kíváncsi vagyok mikor fakad ki. Remélem nem így lesz s néhány meccset játszva megjön az önbizalma a nagyobb passzokra a de félek ettől a helyzettől. Jövő héten a D-nek különösen nagy falat lesz Ryan-nék tartok e meccstől.

Fly Eagles:deee

deee
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Janek írta:

Shady most mondja el miért feküdt le a végén :S

Miért?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Herremans összeszedett fumblija volt a kulcsmomentum...ha ott nem szemfüles, és nem csap le a lasztira akkor minden bizonnyal szopi a meccs vége...büszke vok a kedvencemra na 😀

McCoy meg kurwa szimpatikusan nyilatkozott, hétről-hétre nő a szememben, és nem csupán a játéka miatt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Örüljünk az idegenbeli W-nek. A mai teljesítmény épp elég volt a győzelemhez, de erősebb ellenfél ellen ennél több kell majd.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
> Shawn84 írta:

> Szabler!
Ha megoldható a dolog leírnád az 1960-as Eagles kezdő csapatát?

Bár nem Szabler vagyok, de azért: http://www.pro-football-reference.com/teams/phi/1960_roster.htmRataccess
Köszike
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
> Shawn84 írta:

> Szabler!
Ha megoldható a dolog leírnád az 1960-as Eagles kezdő csapatát?

Bár nem Szabler vagyok, de azért:  www.pro-football-reference.com/teams/phi/1960_roster.htm

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szabler!
Ha megoldható a dolog leírnád az 1960-as Eagles kezdő csapatát?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
PFF statvezetők:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/10/08/the-pff-all-pros-first-quarter-edition/
T. Cole a 2. legjobb DE, Rocca pedig a legjobb punter a ligában.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
MJG a Redskins ellen:
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/washington-video-rewind.html
Nem nyújtott Pro Bowl teljesítményt, de nem is volt szörnyű.

Fokou kezdő lesz:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3248/kemenyebb_lb_kell_az_eaglesnek
V. Davis a legatletikusabb TE a ligában, szóval elég baja lesz vele.
Tavaly elég jól tartottuk: 3 elkapás, 43 yard, 0 TD; jó lenne ezt megismételni.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ez mekkora király kép már 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Shady 17 évesen:
http://twitpic.com/2v7g3p
Ha akkor vki azt mondja neki, hogy még együtt is fogsz vele játszani...

Pár Sasné:
http://www.youtube.com/watch?v=XzAy1nD-Tv4
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!
Hétfőn rendeltem Bradley mezt, és ma meg is kaptam 😊 Nagyon örültem, nagyon szép full hímzett ééés szerintem nagyon baba ára volt mivel akciósan 26.99$ ésrt vettem 79.99$ helyett. Akit érdekel az oldal:

http://www.b2bjersey.com/nfl-jerseys-philadelphia-eagles-jerseys-c-1_25.html

van sok Eagles mez, és 19.9$ a posta.

És bocsi az offért! De ezt muszály volt belinkelni mert 27 dolcsiért ajándék, ha meg többen rendeltek alig van postaköltség!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
#Eagles sign WR Chad Hall from practice squad and release DE Antwan Barnes.
Majd kiderül, hogy ez a cut végleges-e vagy ahogy Cooper felépül minden a régi lesz.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Már olvasható az 1960-as napló következő darabja, amely elsősorban az akkori Eagles harmadik meccsét (a St. Louis Cardinals ellen) tárgyalja:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3245/egy_eagles_szurkolo_naplojabol_19603

Report all obscene mail to your Potsmaster!