NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Akkor jól sejtettem, hogy erre gondolsz, csak még angol kifejezéssel nem hallottam 😊 Szinte minden DE nállunk ilyen, de szerintem azért nem is jó ha minden DE üti a 130kg-ot. Cole szerintem nagyon mozgékony és nagyon jó a sebessége, és ha még 10kg izom rámenne szerintem ez a sebesség csökkenne, és szerintem neki ez nagy fegyvere. Graham lehet kicsit alacsony, lehet kevesebb paszt fog leütni a magassága miatt, de ennek is van előnye alacsonyabban van a súlypontja és talán nehezebb lesz az O falnak kibillentenie az egyensulyából...
Graham meg Cole az én szememmel kb ugyan olyan fizikumu, okés Graham kissebb de kb. olyan stílusú játékos. Danielt sajnálom, félek, hogy cut lesz év végén, pedig nekem szimpi.

Am nekem olyan mintha Cole izmosodott volna tavalyhoz képest, legalábbis karra tuti, nektek nem tünt fel?Gege55
Azért nem jön rosszul az a 130 kg, ha 150-160 kilós O-linemanekkel kell küzdeni 😊 , de tényleg nem ez dönti el hogy valaki jó lesz-e vagy sem.

Grahamet egyébként (méretben és stílusban) Freeneyhez is szokták hasonlítani. Az nekem elég is lesz, ha megállja ezt az összehasonlítást. Graham egy kis izomgolyó: 185 centijéhez több mint 120 kiló, szinte tiszta izom. Az alacsonyság talán egyetlen igazi hátránya, hogy rövidek a karjai, de ezt megfelelő technikával ellensúlyozza. TC-ban mondta a D-line edzőnk, hogy még senkit sem látott, aki kijőve az egyetemről ilyen jól használta volna a karjait (relatív alacsonysága miatt már az egyetemen rá volt kényszerítve hogy ezt megtanulja).
Futás ellen még lehet fejlődnie: néha fennakad a blokkon és nehezen tud kivergődni a ellenfél ölelő karjaiból. Viszont már láttam tőle pár szép playt futás ellen is: ha az első lépésével meg tudta verni az O-linemant, akkor betörve a backfieldbe nagyon szép playeket is csinált. Trent Cole szvsz jó mentora lesz Grahamnek, mert tényleg hasonlók és tőle sokat tanulhat + megvan Grahamben a játék iránti alázat is, hajlandó tanulni.

Te'o-val majd meglátjuk mi lesz, de jobbnak tűnik mint 2 éve Bryan Smith. A TC-ben és preseasonban azért már megvillantotta tudását. Neki viszont sokat kell fejődnie technikában, eddig mindent erőből próbált megoldani. Ezt az évet erre szánjuk, de szerintem nem lenne elveszett ember, ha már idén kéne játszania (pl sérülés miatt).


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
BleedingGreen ez alatt mit értesz? "...undersized D-lineman..."Gege55
Bocs, hogy félreértettem a Teo-ra vonatkozó kérdést, csodálkoztam is, hogy Grahamet, hogy nem láttad 😀 , Teo-t meg jogosan nem láttad, mert nem is volt pályán.

"undersized D-lineman": olyan védekező falember, akinek a testmagassága és/vagy súlya nagyobb mértékben elmarad az ideálisnak tartott 4-3-as falemberétől. Az ideál DE-knél kb 6'4- 6'6, 275-290 (azaz kb 190-200 cm és 125-130 kg), ilyen pl Mario Williams, Justin Tuck, Julius Peppers. Persze ilyen tökéletes méretekkel rendelkező játékost azért nem könnyű találni, úgyhogy a legtöbben kisebb-nagyobb mértékben elmaradnak ettől.
A leghíresebb és legsikeresebb undersized DE jelenleg talán Dwight Freeney (6'1, 268, azaz kb 185 cm és 120 kg), ilyen még pl Umenyiora, Robert Mathis is.
Nálunk egyértelműen alulméretezett DE pl Parker (6'2, 250) és Te'o (6'3, 263), én ide sorolom Tappet (6'1, 270) és Grahamet is (6'1, 268) is. Kicsit nagyobb, de még így is elmarad az ideáltól T. Cole (6'3, 270) és Abiamiri (6'4, 267).

Egyébként nem kell túlmisztifikálni a testméret jelentőségét, mert ahogy azt Freeney és Cole esetében is látjuk, egy tehetséges játékost pár kiló vagy centi hátrány nem korlátoz semmiben.BleedingGreen
Akkor jól sejtettem, hogy erre gondolsz, csak még angol kifejezéssel nem hallottam 😊 Szinte minden DE nállunk ilyen, de szerintem azért nem is jó ha minden DE üti a 130kg-ot. Cole szerintem nagyon mozgékony és nagyon jó a sebessége, és ha még 10kg izom rámenne szerintem ez a sebesség csökkenne, és szerintem neki ez nagy fegyvere. Graham lehet kicsit alacsony, lehet kevesebb paszt fog leütni a magassága miatt, de ennek is van előnye alacsonyabban van a súlypontja és talán nehezebb lesz az O falnak kibillentenie az egyensulyából...
Graham meg Cole az én szememmel kb ugyan olyan fizikumu, okés Graham kissebb de kb. olyan stílusú játékos. Danielt sajnálom, félek, hogy cut lesz év végén, pedig nekem szimpi.

Am nekem olyan mintha Cole izmosodott volna tavalyhoz képest, legalábbis karra tuti, nektek nem tünt fel?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sztem a jövő évi O-Line erősítés várható (és törvényszerű is). Idén a 14 pickből kb 11 defense volt (ezt saccra írom, egy QB, egy WR, egy TE azt hiszem offense részről), illetve alapból a draftolatlan FA-kből is több védőt hoztunk (jó, persze, legtöbbjük jött és ment is). Jövő évi draft mindenképpen falra megy, kell egy OT mindenképpen, mert Dunlap szörnyű egyelőre (edzésen, preseasonban, alapszakaszban), G se ártana. És olyanok, akik azonnal bevethetők, szerencsére a helyzet nem olyan rossz, most olvastam Höri elemzését a blogjában, elég sok OT várható drafton. (Bár, ők mindig sokan vannak)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Tény, hogy nehéz helyzetbe kerülne Andy Reid, ha most Kolb jó teljesítményévvel nyernénk. De egyelőre ezzel ne számoljunk. Vick valóban jobb most, de nyáron mindenki arról beszélt, ahogy greenboy is írta, hogy csapatépítés, mindegy mi lesz, lássuk, hogy ez 2-3 éven belül SB esélyes csapat. deny79
Szerintem ahhoz, hogy Kolbot eltradeljük és Vickkel hosszabbítsunk 2 dolog kell: 1. Kolb azokon a meccseken ahol játszik ne mutasson előrelépést, sőt kifejezetten rossz legyen (ez eddig nem valósul meg, mert van fejlődés) 2. Vick kb olyan szinten játsszon az erősebb csapatok ellen is mint a Jax és a Lions ellen és rájátszásba vezesse a gárdát (ez a jövő kérdése). De nem látok Roseman és Reid fejébe, úgyhogy lehet hogy ők teljesen mást gondolnak.
Én örülnék, ha látnám Kolbot egy vérbeli csoportrangadón mondjuk a Giants vagy a Cowboys ellen, akkor sokminden kiderülne.

Ha viszont Kolb marad, akkor jövőre mindenképpen meg kell erősíteni az O-line-t. A minimum az, hogy a RG kérdést rendezzük már, mert ott Andrews óta káosz van.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
BleedingGreen ez alatt mit értesz? "...undersized D-lineman..."Gege55
Bocs, hogy félreértettem a Teo-ra vonatkozó kérdést, csodálkoztam is, hogy Grahamet, hogy nem láttad 😀 , Teo-t meg jogosan nem láttad, mert nem is volt pályán.

"undersized D-lineman": olyan védekező falember, akinek a testmagassága és/vagy súlya nagyobb mértékben elmarad az ideálisnak tartott 4-3-as falemberétől. Az ideál DE-knél kb 6'4- 6'6, 275-290 (azaz kb 190-200 cm és 125-130 kg), ilyen pl Mario Williams, Justin Tuck, Julius Peppers. Persze ilyen tökéletes méretekkel rendelkező játékost azért nem könnyű találni, úgyhogy a legtöbben kisebb-nagyobb mértékben elmaradnak ettől.
A leghíresebb és legsikeresebb undersized DE jelenleg talán Dwight Freeney (6'1, 268, azaz kb 185 cm és 120 kg), ilyen még pl Umenyiora, Robert Mathis is.
Nálunk egyértelműen alulméretezett DE pl Parker (6'2, 250) és Te'o (6'3, 263), én ide sorolom Tappet (6'1, 270) és Grahamet is (6'1, 268) is. Kicsit nagyobb, de még így is elmarad az ideáltól T. Cole (6'3, 270) és Abiamiri (6'4, 267).

Egyébként nem kell túlmisztifikálni a testméret jelentőségét, mert ahogy azt Freeney és Cole esetében is látjuk, egy tehetséges játékost pár kiló vagy centi hátrány nem korlátoz semmiben.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, mindenre írok valamit:
Greenboy: jogos, amit írsz, téged kifelejtettelek, az aktív támogatók közül. De egyetértünk, 8-10 meccs kell, addig nem lehet róla véleményt mondani.
skizofita: ajánlom figyelmedbe a cikkem (http://philly.blog.hu/2010/10/14/beharangozo_week_six_vs_falcons#more2371133). De ha esetleg hosszú, akkor pár lényege. A Falcons 14 pontot kap átlagosan, ezzel a 3. legkevesebbet idén . Futás ellen is top10-ben vannak, míg passz ellen valóban középcsapat, de ezt ellensúlyozzák azzal, hogy írd és mondd, 13 labdát szereznek. Nem elit defense, de szerintem közepesnél jobb kategória. Attól függetlenül Kevin bizonyítson, ha jó az ellenfél, ha nem!
Gege55: Tény, hogy nehéz helyzetbe kerülne Andy Reid, ha most Kolb jó teljesítményévvel nyernénk. De egyelőre ezzel ne számoljunk. Vick valóban jobb most, de nyáron mindenki arról beszélt, ahogy greenboy is írta, hogy csapatépítés, mindegy mi lesz, lássuk, hogy ez 2-3 éven belül SB esélyes csapat. Mert valljuk be, idén Vick-kel sem vagyunk azok (ha közelebb is állunk ehhez, mint Kolbbal). Kevinnel is elérhető egyébként a PO, egész NFC East kiegyensúlyozatlan. De, jön a kérdés, ha Vick kezd, jól játszik, év végén PO-ba viszi a csapatot, akkor miért kell utána elküldeni? Nem megéri addig itt tartani, amíg van benne lehetőség? Akkor ott a másik kérdés, egy második körös QB-t, hagyjunk elveszni, vagy tradeljük el egy 5., esetleg 4. körért? Mindenképpen kell egy év, amikor nem fog minden klappolni, egyszerűen új irányítót beépíteni nem lehet mindig simán. Az idei év elvileg erről szól (lásd 14 rookie). Maclin sem idén lesz a legjobb, slot recevierként, ha nem bújik el ütközések ellen, akkor nagyon jó lesz. McCoy fantasztikus évet fut már most, de pár éven belül még jobb lehet, hiszen fejlődik. Főleg, ha kap egy O-Line-t. Akkor megéri most PO-ba menni, majd jövőre, utána évben egy igéretes csapattal azért elbukni, mert a frissen draftolt QB nem NFL kész még. Persze, lehet az lesz. Lényeg a lényeg, amíg nem látjuk 8-10 meccsen, több fajta szituációban, addig nem tudjuk mire képes.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
"A Falcons ellen jöjjön Kevin és bizonyítson. Szerintem ez pont egy olyan csapat, aki most neki kell: nem elit D# (főleg nem passz ellen), viszont pont elegendő kihívás lehet benne."

Jöjjön, bizonyítson, aztán kiderül h mégis jó, de majd csak következő szezonba kezdjen, én azt mondom ha vick felépül akkor kezdjen ő végig, ha le nem sérül megint. Okés, hogy nekünk francsi QB kell, de Vick jobb és kész, és Kolbért nemkéne eldobni az egész szezont, legyek károgó vészmadár, de a Kolb gyerekkel szerintem PO tuti nem lesz, míg Vickkel látok rá esélyt! Másrészt meg egy király Vick szezon után elég szép draft cetliket lehetne beszedni érte... és ez sem elhanyagolható! Ha már hosszútávon gondolkozunk Kolb így is marad, Vicket meg egy szép szezon után eltradelném valmi zsíros cetliért vagy játékosért (ha már zsíros játékos lehetne valami szuper O# fal mert az ránkfér 😀 )

ez az én véleményem, még ha nem is érdekel senkit 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Igen Te'O-ról beszéltem, hogy nem látom! 😀 csak lehet hülyén fogalmaztam, meg őt hagyták ki a maddenből is 😊

Grahamat látom és örülök neki mert N.Allen-nel ők 2en igazi tehetségek, már most, és nagyon szeretem is őket. Azért Graham komoly fenyegetést jelentett LE poszton J. Parkernek nem? Mert tavaly nem volt olyan kiemelkedő, most meg talán neki van a legtöbb sack-je eaglesnél, vagy már fej fej mellett vannak Cole-al? Kicsit bekeményített én úgy veszem észre, mert lehet félti a kezdő helyét, de szerintem ha Graham így folytatja és nem sérül le akkor Parker pápát inthet a kezdő LE posztnak 😊 (hacsak nem lesz valami váratlan, ami itt NFL-ben 1 szemvillanás alatt megvan :S)

Más, szerintetek meglesz Cole-nak idén a min. 13 sack? Én nagyon drukkolok neki, érdekes, hogy már 5 meccs után 26 tackle-je van (összesített) míg tavaly 16 meccs alatt lett neki 57, jó mondjuk nfl.com szerint a max 1 szezon alatt 77 volt neki, de remélem meg lesz a 80as is, de inkább a 13as sacknak vagy többnek örülnék. 😊

BleedingGreen ez alatt mit értesz? "...undersized D-lineman..."
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Okés, hogy Graham a szupercsászár rookie DE-nk de néha néha őt is látnám a pályán. Vagy én vagyok ilyen vak?! 😀 (nincs kizárva) Szerencsétlent még a madden 11-ből is kihagyták 😊Gege55
Pedig elég sokat van a pályán rookie-hoz képest. Eddig 6 tackle-je, 2 sackje és 1 kiharcolt fumble-ja van.BleedingGreen
Szerintem Gege nem Grahamre értette, hanem Te'o-ra :/

A Falcons ellen jöjjön Kevin és bizonyítson. Szerintem ez pont egy olyan csapat, aki most neki kell: nem elit D# (főleg nem passz ellen), viszont pont elegendő kihívás lehet benne.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Én bízom Kolb-ban, mellettem még kzol is aktívan támogatja, többiek annyira már nem mindig...deny79
Magam is azt mondtam, hogy ő a jövő és ezt tartom is addig, míg legalább öt-tíz teljes meccsen nem kezdett és azokon bizonyítja, vagy sem hogy ő az Eagles námbervanja, ha nem válik be, tőlem mehet a levesbe, nem sírnák utána. 1-2 mérkőzés alapján viszont valakiről eldönteni, hogy mire lehet képes… én is azért bíznék a kinti edzők szaktudásában, persze ők sem tévedhetetlenek ez nekem is világos.
Egyébként a szezon előtt majd mindenki amolyan csapatépítéses átmeneti időszakot várt, ahhoz képest nem látom a türelmet a csapat iránt (irányítóposzton semmiképp), de lehet, hogy csak én érzem így(?).
Miért ne nyernénk az Atlanta ellen Kolb(ÁSZ)al, hmm, sima win 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Daniel Te'o-Nesheim-mel mivan? Csere, csere DE lett, ti szoktátok pályán látni, én még a kispadon se 😕 Gege55
Inaktív listán volt, ha jól emlékszem, az összes eddigi meccsen. Túl nagy a verseny DE poszton, hogy odaférjen idén a pályára, hacsak nem lesz sérülés. Technikailag még sokat kell fejlődnie. Szerintem elég nagy reach volt elhozni őt a 3. körben. 5.-ben is lehet, hogy elérhető lett volna. De Reidéknek mániája a 3. körben ilyen undersized D-linemaneket húzni, mint pár éve Bryan Smith esetében is.

Okés, hogy Graham a szupercsászár rookie DE-nk de néha néha őt is látnám a pályán. Vagy én vagyok ilyen vak?! 😀 (nincs kizárva) Szerencsétlent még a madden 11-ből is kihagyták 😊Gege55
Pedig elég sokat van a pályán rookie-hoz képest. Eddig 6 tackle-je, 2 sackje és 1 kiharcolt fumble-ja van. Elvesztette a kezdő pozícióját az eddig élete szezonját futó Parkerral szemben, de kb egyenlően osztoznak a játékidőn. Graham inkább a pass downoknál van benn, mert futás ellen még van hova fejlődnie. Emellett nickel D-ben sokszor DT poszton is bevetjük.
Én eddig meg vagyok vele elégedve, az újonc DE közül eddig szerintem az egyik legjobb -ha nem a legjobb- teljesítményt nyújtja.
Az elsőkörös DE-k közül csak neki és Derrick Morgannek van sackje (1.5), a Colts átal draftolt Jerry Hughes még pályára sem igen tud kerülni, és JPP sem váltotta meg eddig a világot New Yorkban, de ő legalább játszik (és ott is nagy a konkurencia DE poszton). Ez különben nem szokatlan az újonc DE-nél, mert nekik sokszor nehéz az átállás, különösen azoknak, akik az egyetemen inkább az erejükre és atletikusságukra támaszkodva játszottak, itt az már egyedül nem mindig elég.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jelenleg ez a helyzet:

Atlanta
Did not participate: LB Sean Weatherspoon (knee)
Limited participation: DE John Abraham (back), TE Justin Peelle (groin)
Full participation: WR Brian Finneran (knee), LB Curtis Lofton (knee),

Philadelphia
Out: T Jason Peters (knee)
Did not participate: DT Brodrick Bunkley (elbow), WR Riley Cooper (concussion), QB Michael Vick (rib)
Full participation: TE Brent Celek (wrist), G/C Nick Cole (knee), DE Trent Cole (hamstring), G Todd Herremans (knee), T Austin Howard (back), RB LeSean McCoy (rib), CB Dimitri Patterson (back)



Harrington nem tudom mi miatt jutott eszembe, talán már Denver ellen toltam NBA-ben meccset.
Én bízom Kolb-ban, mellettem még kzol is aktívan támogatja, többiek annyira már nem mindig, de azért reménykeltő a helyzet. Szerintem tudja vezetni ezt a csapatot, és meg van benne a fantázia (azért Reid annyira nem kispályás, hogyha semmit nem látna Kevinben, hagyta volna Donovant eltradelni). Vick-et jelenleg nem érzem esélyesnek, hogy kezdene, utána mi lesz, az nagyrészt Kevinen múlik. Ha meggyőző játékkal győzelemre vezeti a csapatot, az nagy fegyvertény lenne. És ne felejtsük el, mi franchise irányítót keresünk, amire Vick már nem éppen biztos, hogy alkalmas.


#Eagles announced that LT Jason Peters underwent "successful" arthroscopic partial meniscectomy on his left knee.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sztem a következő meccsünk Vickkel vagy Kolbbal is rettentő nehéz lesz.A kérdés az,hogy az O# tudja e majd tartani a lépést Ryanékkel.Szvsz szerintem Vickkel előrébb lennénk.Kíváncsi leszek a védelem majd hány pontot enged...bár a splash video szerint nem kell majd aggódnunk: http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=9505&play_clip=y 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hali!
Akkor nagy a valószínűsége, hogy Vick nem fog játszania 7végén? Visszaolvasva a véleményeket, nekem is az az érzésem, ha Kolb lesz a kezdő akkor bebukjuk ezt a meccset. :S De remélem vészmadárkodtunk és nyerünk, de ha nyernénk is én akkor se akarnám kolbot utána kezdőnek az idei szezonban, Vick-et akarom!!! 😊
És reménykedem benne, hogy most Djax és/vagy Maclin is bevisz 1-1 TD-t, persze Shady is termeljen csak szépen Celekkel 1ütt...
Daniel Te'o-Nesheim-mel mivan? Csere, csere DE lett, ti szoktátok pályán látni, én még a kispadon se 😕
Okés, hogy Graham a szupercsászár rookie DE-nk de néha néha őt is látnám a pályán. Vagy én vagyok ilyen vak?! 😀 (nincs kizárva) Szerencsétlent még a madden 11-ből is kihagyták 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Harrington-ról egy cikk. Eddig milyen volt, pár interjú részlet, hasonlók: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/New_Eagle_Harrison_seeks_fresh_start.htmldeny79
Harrison 😀
Lehet, hogy Joey "örök ígéret" Harrington játéka ilyen mély nyomot hagyott a tudatalattidban 😀 .
Viszont az hallottam, hogy a pass protection nem kenyere. Addig pedig Andy-nél nemigen lesz pályán míg azt meg nem tanulja.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Harrington-ról egy cikk. Eddig milyen volt, pár interjú részlet, hasonlók: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/New_Eagle_Harrison_seeks_fresh_start.html
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Kicsit pozitivabb kép Kolbról a korábbiakkal ellentétben. Ebben is említik, hogy idő kell a fejlődéshez. Szerintem padról nem lehet megtanulni éles meccsen játszani.

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81b4cd47/Playbook-Kolb-s-performance
kzol
Somebody már linkelte feljebb, de nem árt az ismétlés. 😊
Következő lépés: ahogy többen is írtuk és az elemzésben is mondták, hogy jobban érezze a blitzet, és dobja el a labdát gyorsabban, ha nyomás van rajta és ne húzza le rögtön. Vasárnap Dunlappal LT-ben lesz lehetősége gyakorolni...


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Kicsit pozitivabb kép Kolbról a korábbiakkal ellentétben. Ebben is említik, hogy idő kell a fejlődéshez. Szerintem padról nem lehet megtanulni éles meccsen játszani.

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81b4cd47/Playbook-Kolb-s-performance

És egy szomorú hír (azt hiszem nem volt róla szó még), Woody Peoples kedden elhunyt. Peoples 67 éves volt, 1978-80 között játszott nálunk (előtte 10 évet a Friscoban), ő volt a kezdő jobboldali OG a '80as Super Bowlon. Kétszeres Pro Bowler (72-73). Nyugodjon békében.deny79
Nyugodjon Békében!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 055 — Így remélem megfelelek nektek.....
Deny! Nagyon szépen köszönjük max. respect! Reméljük a csapat is ennyire felkészült s főleg sikeres lesz hétvégén! Én valahogy mindig tartok az Atlanta elleni meccsektől de mivel itthon játszunk kötelezőnek gondolnám behúzni ha akarunk vmit a folytatást illetően. Bízom benne most nem alszunk el az elején. Az biztat, hogy abból amit az edzői stáb nyilatkozataiból ideírtál Den az derül ki látják érzékelik a problémákat nem kenik el a dolgokat s így lehet előrelépés!

üdv:deee
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most zajló edzésről infok (elvileg updatelem is majd, de kitudja 😀):
- Vick nem edz! Bemeletíteni volt, dobott párat, de ennyi.
- Amikor a defense edz, akkor zajok ordítanak hangfalakból. Ez fura egy hazai meccs előtt. Illetve gyakorlás alatt áll a no-huddle védekezés, Niners ellen voltak ebből gondjaink.

Omar Gaither adott interjút, lényegesebb dolgok:
- nem lesz változás a ST összetételében vasárnapra, marad a több LB-RB és a kevesebb "gyors" játékos (WR-CB) verzió. A kick-off coverage-ben 3 rookie is van, akiknek még tanulniuk kell. (ezeket még nem ő mondta, most jön, amit ő mondott) Egy rossz lépés itt, egy rossz lépés ott, és kinyír minket a returner. De a srácok folyamatosan, meccsről-meccsre, edzésről-edzésre fejlődnek. Többször is maradunk túlórázni, hogy mindenki egyre jobb legyen. Folyamatosan javulunk, ez a fontos, ezt kell fenntartani!
- egyébként Reid beszélt még pár napja kick-offokról, mondta egyelőre ez nem aggasztja, de bármi elképzelhető. "Van pár újonc, aki még nem profi ebben a szerepkörben, de javulnak" Ez után April munkáját dicsérte (WTF?, végülis mi mást tehetne, sajtóban csak nem hordja le)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha minden igaz akkor Eldra Buckley a tradet követően előrelépett második számú RB-nek.Greengo
Úgy látom szépen alakul a "jóslatom", lassan képbe fog jönni Mallett RB...tûzoltó
Egyelőre Mallett semmit sem változott a posztján, az érkező Harrison lesz a 2. számú RB, esetleg a 3.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Ha minden igaz akkor Eldra Buckley a tradet követően előrelépett második számú RB-nek.Greengo
Úgy látom szépen alakul a "jóslatom", lassan képbe fog jönni Mallett RB...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár hírecske:
Vick a mai edzésen, ahogy Marty (OC) mondta: csinált pár dolgot. (Egyébként tegnap már dobált Vick). Emellett az offense koordinátorunk azt mondta, a terv az, hogy Kolb-ra építsék az offense játékokat hétvégére, de vasárnap még messze van, korai kijelenteni, hogy ki kezd. Harrisonnal még nem találkozott, meglátja, hétvégén mennyi szerepet kap, de jelenleg Eldra Buckley a 2. RB.
Sean McDermott, DC is mondott pár dolgot. Pl. a negyedik negyedbeli visszaesésekről, azt mondta, mindkettő koncentráció csökkenés és kevesebb kommunikáció eredménye, dolgoznak ezen. Kiemelte a front seven szerepét, a kiemelkedő Sólyom futójátékot fogni kell, de a Niners ellen sikerült a feladat, most is megoldható.
És nem maradhat ki a harmadik koordinátor sem, Bobby April azt mondta, mindenképpen szeretnének a héten már nagy játékot nyújtani, illetve stabilizálni a mutatott játékban egy jó fokot. Arról, hogy veszélyben van az állása, csak annyit mondott, egy edző sosem érezheti magát biztonságban.


És egy szomorú hír (azt hiszem nem volt róla szó még), Woody Peoples kedden elhunyt. Peoples 67 éves volt, 1978-80 között játszott nálunk (előtte 10 évet a Friscoban), ő volt a kezdő jobboldali OG a '80as Super Bowlon. Kétszeres Pro Bowler (72-73). Nyugodjon békében.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ha minden igaz akkor Eldra Buckley a tradet követően előrelépett második számú RB-nek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Edzői stábról vannak infoim, szinte még a posztedzőkről is. De ez már nem idevaló, inkább ott az adott beszélgetőben rendezzük.
És ki mit vár Falcons ellen a sok statisztika után? 😀deny79
Az én eddigi tippjeimnek pont az ellenkezője valósult meg úgyhogy ennek alapján én Falcons győzelmet várok 😛 Na de vicc nélkül az Eagles szerintem odavág és nyer. Főleg a Vick is játszik.