NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Minden Kolb szidó ezek után remélem kicsit visszavesz 😀 És 83 yardos már a legnagyobb passza. Nesze nektek, hogy carrier-high pass 41 yard...

(látszik, héten már megkaptam Kolb mezem, be is jött 😀)deny79
Ettől függetlenül nálam még mindig Mike a kezdő QB...de nem lenne hátrány ha 2 jó irányítónk lenne, sok csapatnak még 1 sincs...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna a meccset elaludtam de ez ma jó kabala volt!

több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Minden Kolb szidó ezek után remélem kicsit visszavesz 😀 És 83 yardos már a legnagyobb passza. Nesze nektek, hogy carrier-high pass 41 yard...

(látszik, héten már megkaptam Kolb mezem, be is jött 😀)deny79
Be is írtam eredménykövetőnél, hogy megkövetem magam Kolb ügyében. KeWin Kolb. (tudom, elég már 😀)
Na és pont ki hozta meg. 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Minden Kolb szidó ezek után remélem kicsit visszavesz 😀 És 83 yardos már a legnagyobb passza. Nesze nektek, hogy carrier-high pass 41 yard...

(látszik, héten már megkaptam Kolb mezem, be is jött 😀)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nyugi van csak hát nah... mind1 😊 lesz még alkalma bedurrantani a 2 léc közé, azért láttam h sajnálja meg kibukott mert a sisakját is megszeretgette 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 058 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nesze neked Akers erről beszéltem, hány yardos miss volt 27?Gege55
Láttad mekkora szél volt? De ezen ne vesszünk össze amikor kell és a körülmények sem lesznek irreálisak be fogja rúgni. Amúgy Nagy nagy grat a srácoknak igazából egy szavunk sem lehet D Jax meg pihenjen a Tennesse ellen azt a L-t úgyis bekalkuláltuk a 4-3 teljesen ok bye előtt (a Skins ellen kellett volna nyerni). Azt mondtam vagy nagy zakó vagy nagy győzelem hála Istennek az utóbbi jött be. Remélem ha esetleg a rájátszásban találkozunk akkor is mi nyerünk majd.
Egy kérdés ezek után miről beszélgetünk majd? Kolb rendben az Ofal is összekapta magát a sec se játszott rosszul mi marad nekünk vitatémának? Tudom Akers 😀dande
Láttam mekkora szél volt igen, de akkor is elégedetlen vagyok vele! Hiába keressük a kifogást, akkor is elbaxott 12 pontot 1 meccsen, 4x pro bowlertől nem megengedhető luxus! És ezen nincs mit összeveszni, nem a Hobbs, vagy Heremans rúgja a labdát gyerek kora óta hanem Akers, és tökéletesen védve volt mind a 4 alkalommal, a holder se hibázott... Le lehet hurrogni nekem akkor is tüske a szememben a 3 miss (2x 40y alatt!!!)Gege55
jól van jól van nyugi peace 😉 remélem az utolsó berúgott visszatéríti a helyes útra!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nesze neked Akers erről beszéltem, hány yardos miss volt 27?Gege55
Láttad mekkora szél volt? De ezen ne vesszünk össze amikor kell és a körülmények sem lesznek irreálisak be fogja rúgni. Amúgy Nagy nagy grat a srácoknak igazából egy szavunk sem lehet D Jax meg pihenjen a Tennesse ellen azt a L-t úgyis bekalkuláltuk a 4-3 teljesen ok bye előtt (a Skins ellen kellett volna nyerni). Azt mondtam vagy nagy zakó vagy nagy győzelem hála Istennek az utóbbi jött be. Remélem ha esetleg a rájátszásban találkozunk akkor is mi nyerünk majd.
Egy kérdés ezek után miről beszélgetünk majd? Kolb rendben az Ofal is összekapta magát a sec se játszott rosszul mi marad nekünk vitatémának? Tudom Akers 😀dande
Láttam mekkora szél volt igen, de akkor is elégedetlen vagyok vele! Hiába keressük a kifogást, akkor is elbaxott 12 pontot 1 meccsen, 4x pro bowlertől nem megengedhető luxus! És ezen nincs mit összeveszni, nem a Hobbs, vagy Heremans rúgja a labdát gyerek kora óta hanem Akers, és tökéletesen védve volt mind a 4 alkalommal, a holder se hibázott... Le lehet hurrogni nekem akkor is tüske a szememben a 3 miss (2x 40y alatt!!!)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 058 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nesze neked Akers erről beszéltem, hány yardos miss volt 27?Gege55
Láttad mekkora szél volt? De ezen ne vesszünk össze amikor kell és a körülmények sem lesznek irreálisak be fogja rúgni. Amúgy Nagy nagy grat a srácoknak igazából egy szavunk sem lehet D Jax meg pihenjen a Tennesse ellen azt a L-t úgyis bekalkuláltuk a 4-3 teljesen ok bye előtt (a Skins ellen kellett volna nyerni). Azt mondtam vagy nagy zakó vagy nagy győzelem hála Istennek az utóbbi jött be. Remélem ha esetleg a rájátszásban találkozunk akkor is mi nyerünk majd.
Egy kérdés ezek után miről beszélgetünk majd? Kolb rendben az Ofal is összekapta magát a sec se játszott rosszul mi marad nekünk vitatémának? Tudom Akers 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Hatalmas győzelem!
Nagyon pesszimistán álltam ehhez a meccshez,de mind 3 csapategység ma kiemelkedőt produkált.
Elsőként az O line munkáját emelném ki mivel egész meccsen megvédték Kolbot(igaz nem is volt nagy nyomás) hozzásegítve őt élete 1ik legjobbjához.23/29 326yard 3TD 1INT.Az 1 int kicsit belepiszkít de sztem ez nem az övé volt.Maclin meg carrier high meccset hozott 159 yard 2TD-vel így ő nálam a hét legjobb támadója.
A védelmet is dicsérni kell,mindenki jól játszott.Cole-t,Bradley-t,Mikell-t,Hansont és Fokout emelném ki így hirtelen.De Samuel is nagy volt meg úgy mindenki. 😀 Utolsó TD megint a kiengedősebb oldalunkat mutatta.Ezen kellene változtatni.ST ma rendben volt Calvin jó kis returner. 😊 Szegény Akers meg ma a szarabb bal lábával kelt fel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sérülések:
Egyedül DeSean sérülése súlyos. Agyrázkódása van.
Az új szabályok miatt sztem majd csak bye után fog visszatérni. (nem is baj)Bébé
Nem is baj szerintem se, pihenje ki magát mert rá nagy szüksége van a csapatnak, és nem akarom h rásérüljön, nagyon szépen játszott, és köszi a 2 TD-t neki. Isten vagy kicsi DJax!!! 😊
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Gratula Eagles! 😊
31-17 kell ennél jobb? Visszavontam mindent amit Kolb-ról mondtam, kiváncsi leszek rá mit alakít a többi meccsen, de még Vick párti vagyok. DJax épülj fel hamar, remélem nem lesz komoly sérülés.
Érdekes meccs volt. Volt élmény rendesen.
Kolb jó volt, Maclin is, igazából én McCoy-ra építettem volna és pont nem ő volt ma csúcson, mind1.
És a védelem király volt, nem passzoltak minket szét, Bradley 1 sack 😀 Cole 2 sack 1 fumble 😀
éés szóban volt Teo 2x is láttam 1x a pályán meg 1x beszélgetett az oldalvonalnál 😀 Szóval megvan az csak bújkált!

Szerintem nálunk aztán megdolgoznak az orvosok a pénzükért, rengeteg sérülés van, ti nem sokaljátok?

Nekem a nap legnagyobb csalódása Akers volt, 4ből 3 FG miss, és javítanám magam mert elírtam 37y volt az első miss (3. is) Okés, hogy fasza rugó és tudom is, de most egy picsánrúgást megérdemel az öltözőben mert nem a távval volt a gondja mert a magassága megvolt a rúgásoknak, hanem a szél bezavart a célzókájába...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Sérülések:
Egyedül DeSean sérülése súlyos. Agyrázkódása van.
Az új szabályok miatt sztem majd csak bye után fog visszatérni. (nem is baj)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nesze neked Akers erről beszéltem, hány yardos miss volt 27?
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Egészen jó esélyt látok eddig a győzelemre 😊 És a szél de jól megtréfálta a falcons rugóját egy bazi nagy "kapu" fa 😀
DJax isten vagy fiam, imádlak!!!
Ha valaki nézi még neten és közbe itt van írogasson már reklámok alatt 😀 Felvagyok pörögve
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
A nyitott stadion 1ik szépsége, kérdés milyen lesz a szél, oldalról jön, vagy párhuzamosan a pályával vagy tök változó mert az a legrosszabb... De hátha kitudjuk használni 😊
Ugyanis ha jól emlékszem akkor a Falcons fedett stadiumban játszik, hátha sikerül 1 kis előnyt fabrikálni ebből. Na majd meglátjuk... 😊
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
igen nagy szél lesz ma Philly-ben, szóval ne várjunk 60+ yardos fieldgoal-okat (vagy pont ezért várjunk??)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hééé! Ácsi, én nem azt írtam h nem tudja berúgni, hanem hogy jó lenne ha most odafigyelne jobban! 2 közt külömbség van

"Ja, és drága Akers öcsém, kérlek szépen most eröltesd meg magad és próbáld meg 40yardról is berúgni azt az istenverte FG, okés? Nagy kérés?, nem!!! smile"

És a vigyori fej is ott volt mögötte, szóval nem kell egyből védeni, hibázott nem?! Hát tessék most odafigyelni, mert most talán még égetőbb fontosságú lesz minden pont, mert azért ez keményebb meccs lesz elvileg mint a 49ers ellen!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bocsánat én hibáztam nem 40yard volt hanem 45y, de szerintem egy 4x Pro Bowler kickernek 50y alatt gond nélkül kéne belőni a 2 léc közé, igaz nem sokkal kerülte el a bal oldali lécet (kívülről) de akkor is mellé ment. És mikor volt? Múlt 7en kérlek a 4. negyedben 😊Gege55
ez igaz, szerencsére nem lett belőle nagyobb gond, de szvsz. még így is ő az egyik legmegbízhatóbb Kicker a ligában...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Figyi, szerintem egy hiba még nem jelenti azt, hogy nem tudja berúgni. Egyébként olyan kicket, aki mindent bevág 50 alatt szerintem nem sok létezik...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Bocsánat én hibáztam nem 40yard volt hanem 45y, de szerintem egy 4x Pro Bowler kickernek 50y alatt gond nélkül kéne belőni a 2 léc közé, igaz nem sokkal kerülte el a bal oldali lécet (kívülről) de akkor is mellé ment. És mikor volt? Múlt 7en kérlek a 4. negyedben 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jah, és tippeljtetek: http://philly.blog.hu/2010/10/13/tippverseny_week_six#comment-form
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akers mióta nem tudja bevágni 40 yardról? A liga egyik legstabilabb kickere.
Shady biztosan jatszik, múlt héten sérülten játszott, most miért ne tenné?
Amcsik buták, de ennyire nem...
Kolb meg majd meglátjuk mit hoz. Azért remélem első perctől nem boozol, ahogy pályán lesz otthon...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Mai meccsen nagy underdog-ok vagyunk.Szinte minden szakértő szerint a Falcons fog győzni.
Szerintem a defense-ben megvan a potenciál, hogy nagy játékokat csináljon,különben pick-ek nélkül szerintem se fogunk győzni, mert az offense-től nem sokat lehet várni.Az offense-fal, Kolb bénázások, elejtett labdák.
Én azért bízok a csapatban és egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a Linc-en fanatikus közönségünk előtt behúzzuk a meccset!korodiati
Nincs mese be kell húzni valahogy a meccset! Kolb előtt nagy lehetőség van most, bár én már írtam máskor is, hogy nem akarom idén kezdőként még semmiféleképp sem. Kapjon több lehetőséged okés, de ha Vick jól van akkor mindenféleképp ő kezdjen. 😊
Ééés igen, én is arra számítok, hogy a D#-ünk fogja nekünk megnyerni a meccset, és nem a Kolb által vezényelt O#. Nem tudjátok Shady ma játszik? Mert még rá építenék erősen bizalmat, és most nem arról van szó, hogy nem bízom a WR sorunkban és persze Celekben hanem Kolban vannak kételyeim...

Ja, és drága Akers öcsém, kérlek szépen most eröltesd meg magad és próbáld meg 40yardról is berúgni azt az istenverte FG, okés? Nagy kérés?, nem!!! 😊

Tudjátok mi lenne az irónikus? Nyernénk, de mondjuk nem Kolb miatt, hanem pl.: Graham nyomna 1 fumble sack-et Cole TD-re hordaná, aztán mondjuk Allan intije TD-re... a lényeg, hogy a D# remekelne és a végén Kolbot istenítenék philiben mert nyert a csapat. Akkor kiakadnék az fix! De azért ennyire az amcsik se buták, nem? Nyugtassatok meg lécci! 😊
több mint 13 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Mai meccsen nagy underdog-ok vagyunk.Szinte minden szakértő szerint a Falcons fog győzni.
Szerintem a defense-ben megvan a potenciál, hogy nagy játékokat csináljon,különben pick-ek nélkül szerintem se fogunk győzni, mert az offense-től nem sokat lehet várni.Az offense-fal, Kolb bénázások, elejtett labdák.
Én azért bízok a csapatban és egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a Linc-en fanatikus közönségünk előtt behúzzuk a meccset!
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Srácok! Biztos én vagyok a tudatlan, e idáig az nfl.com-on volt egy sáv amiben a mérkőzések voltak láthatóak, és most nem találom?
Tud valaki segíteni...tûzoltó
Adobe Flash-ed van? Mert különben valami gebasz nálad van, nekem ott van (vagyis eddig minden gameday-en ott volt), meg most is ott van.deny79
Köszi!Múltkor "takarítottam a gépen...,de már visszatelepítettem, így újra van... 😊