NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
És egy videó D-Jax ötven évvel ezelőtti megfelelőjéről, Tommy McDonaldról. Nagyon jópofa öregúr, készségessége és a szurkolók iránti tisztelete példamutató.
http://www.youtube.com/watch?v=kYAiQbW2ac0&feature=relatedSzabler
Imádom az öreget, kőkemény játékos volt egy olyan korszakban amikor a receivereket fele ennyi szabály sem védte. Igazi őrült volt a szó nemes értelmében, de azt hiszem ez kellett akkoriban ahhoz, hogy valaki WR-t játsszon. Aki nem hiszi, az nézze meg a Hall of Fame speech-ét 98-ból, az is emlékezetesre sikerült: http://www.nfl.com/videos/nfl-hall-of-fame/09000d5d8118be82/Tommy-McDonald-acceptance-speech


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha Vick FA lesz év végén akkor lehet trade kéne érte vagy cetli , sajnos ez lenne a legjobb ha a csapat érdekeit nézzük... Mert az fix hogy nem fog itt maradni 2. QB-nek, csak akkor szerezni kéne még 1 QB-t aki jó lenne Kolb cseréjének, mert Kafka szerintem erre még nem felkészült. Szerintetek van rá esély, hogy elcseréljük?
Én azt mondanám, hogy egy megbízható O falért kéne, legalábbis ez lenne a legjobb, vagy Vick nem ér annyit (most nem szemétkedésből kérdeztem tényleg nem tudom)? Draft pick-ért hanyadik kört kapnánk érte? 2.-3.?Gege55
Az a gond, hogy holnap lejár a trade deadline, utána már nem tudjuk elcserélni. Bébé feljebb linkelte, hogy úgy néz ki nem lesz csere. Persze ez még nem jelent semmit, mert Roseman és Andy tudnak meglepő dolgokat csinálni.

Reálisan talán 2. kört ér Vick, mondjuk attól is függ mennyire égető az adott csapat Qb needje. Ha megpróbálok Rosemanék fejével gondolkodni, akkor szerintem abban az esetben cserélnék el, ha visszautasíthatalan ajánlat jönne, mert egyébként elég kockázatos lenne Kolbot tapasztalt backup nélkül hagyni + engem azért még nem győztek meg, hogy jó a támadófalunk. Tegnap szépen védték Kolbot és látszik mire képes, ha egy jó pass pro-t kap, de ez valószínű nem lesz így az összes hátralévő meccsen, úgyhogy mondhatni idén nekünk szükséges a 2 kezdő szintű Qb.BleedingGreen
Hát ez az, mindenképp szívunk... Mert a Titans védelme nem fog szórakozni, ezért parázok, hogy ott milyen lesz a falunk. Lehet a legjobb megoldás akkor lenne ha Vick-et elcserélnénk egy RT-re vagy RG-re aki jó, és igazolnánk egy csere QB-t vagy cetliből (mi adunk picket QB-ért) vagy FA-ként... Mert így Kolbnak is lenne esélye fejlődni, ha kapnánk Vick-ért valami normális beépíthető falembert akkor erősödne az O-lineunk és talán Kolb is villoghatna tovább. Egy 3. v 4. körös cetlit belehetne áldozni egy tapasztalt csere QB-ért szerintem... Csak 1 nap alatt ezt összehozni, vagy valami jó trade-t az kemény dió. De szerintem lesz is esemény én azt érzem. Mert így Vick kárba fog veszni ezt bekell látni... én hajlanék egy gyors cserére, és szerintem tuti lennének érdeklődők Vick-ért.
(Am én Vick párti vagyok továbbra is de ha a csapat érdekeit nézzük szerintem elkell adni nincs mese)Gege55
adjuk el Kolbot, érte jobb ajánlat érkezik úgyis, Vick 4-5 évig még simán jó, pihent a sitten eleget, annyi idő alatt kinevelünk egy normális QB-t oszt csá...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ha Vick FA lesz év végén akkor lehet trade kéne érte vagy cetli , sajnos ez lenne a legjobb ha a csapat érdekeit nézzük... Mert az fix hogy nem fog itt maradni 2. QB-nek, csak akkor szerezni kéne még 1 QB-t aki jó lenne Kolb cseréjének, mert Kafka szerintem erre még nem felkészült. Szerintetek van rá esély, hogy elcseréljük?
Én azt mondanám, hogy egy megbízható O falért kéne, legalábbis ez lenne a legjobb, vagy Vick nem ér annyit (most nem szemétkedésből kérdeztem tényleg nem tudom)? Draft pick-ért hanyadik kört kapnánk érte? 2.-3.?Gege55
Az a gond, hogy holnap lejár a trade deadline, utána már nem tudjuk elcserélni. Bébé feljebb linkelte, hogy úgy néz ki nem lesz csere. Persze ez még nem jelent semmit, mert Roseman és Andy tudnak meglepő dolgokat csinálni.

Reálisan talán 2. kört ér Vick, mondjuk attól is függ mennyire égető az adott csapat Qb needje. Ha megpróbálok Rosemanék fejével gondolkodni, akkor szerintem abban az esetben cserélnék el, ha visszautasíthatalan ajánlat jönne, mert egyébként elég kockázatos lenne Kolbot tapasztalt backup nélkül hagyni + engem azért még nem győztek meg, hogy jó a támadófalunk. Tegnap szépen védték Kolbot és látszik mire képes, ha egy jó pass pro-t kap, de ez valószínű nem lesz így az összes hátralévő meccsen, úgyhogy mondhatni idén nekünk szükséges a 2 kezdő szintű Qb.BleedingGreen
Hát ez az, mindenképp szívunk... Mert a Titans védelme nem fog szórakozni, ezért parázok, hogy ott milyen lesz a falunk. Lehet a legjobb megoldás akkor lenne ha Vick-et elcserélnénk egy RT-re vagy RG-re aki jó, és igazolnánk egy csere QB-t vagy cetliből (mi adunk picket QB-ért) vagy FA-ként... Mert így Kolbnak is lenne esélye fejlődni, ha kapnánk Vick-ért valami normális beépíthető falembert akkor erősödne az O-lineunk és talán Kolb is villoghatna tovább. Egy 3. v 4. körös cetlit belehetne áldozni egy tapasztalt csere QB-ért szerintem... Csak 1 nap alatt ezt összehozni, vagy valami jó trade-t az kemény dió. De szerintem lesz is esemény én azt érzem. Mert így Vick kárba fog veszni ezt bekell látni... én hajlanék egy gyors cserére, és szerintem tuti lennének érdeklődők Vick-ért.
(Am én Vick párti vagyok továbbra is de ha a csapat érdekeit nézzük szerintem elkell adni nincs mese)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy statisztikai érdekesség Jacksonnal kapcsolatban:

"DeSean Jackson scored on a 31-yard run and caught a 34-yard touchdown pass in the opening quarter of the Eagles' 31-17 win over the Falcons. The only other active player who had a TD run and a TD catch, each for 30-or-more yards in the same quarter, is Chris Johnson, who has done that twice, both times during the 2009 season." (Elias Sports Bureau)

És egy videó D-Jax ötven évvel ezelőtti megfelelőjéről, Tommy McDonaldról. Nagyon jópofa öregúr, készségessége és a szurkolók iránti tisztelete példamutató.
http://www.youtube.com/watch?v=kYAiQbW2ac0&feature=related

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ha Vick FA lesz év végén akkor lehet trade kéne érte vagy cetli , sajnos ez lenne a legjobb ha a csapat érdekeit nézzük... Mert az fix hogy nem fog itt maradni 2. QB-nek, csak akkor szerezni kéne még 1 QB-t aki jó lenne Kolb cseréjének, mert Kafka szerintem erre még nem felkészült. Szerintetek van rá esély, hogy elcseréljük?
Én azt mondanám, hogy egy megbízható O falért kéne, legalábbis ez lenne a legjobb, vagy Vick nem ér annyit (most nem szemétkedésből kérdeztem tényleg nem tudom)? Draft pick-ért hanyadik kört kapnánk érte? 2.-3.?Gege55
Az a gond, hogy holnap lejár a trade deadline, utána már nem tudjuk elcserélni. Bébé feljebb linkelte, hogy úgy néz ki nem lesz csere. Persze ez még nem jelent semmit, mert Roseman és Andy tudnak meglepő dolgokat csinálni.

Reálisan talán 2. kört ér Vick, mondjuk attól is függ mennyire égető az adott csapat Qb needje. Ha megpróbálok Rosemanék fejével gondolkodni, akkor szerintem abban az esetben cserélnék el, ha visszautasíthatalan ajánlat jönne, mert egyébként elég kockázatos lenne Kolbot tapasztalt backup nélkül hagyni + engem azért még nem győztek meg, hogy jó a támadófalunk. Tegnap szépen védték Kolbot és látszik mire képes, ha egy jó pass pro-t kap, de ez valószínű nem lesz így az összes hátralévő meccsen, úgyhogy mondhatni idén nekünk szükséges a 2 kezdő szintű Qb.


több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát simán bejátszható egy Cassel féle trade nálatok is.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Ha Vick FA lesz év végén akkor lehet trade kéne érte vagy cetli , sajnos ez lenne a legjobb ha a csapat érdekeit nézzük... Mert az fix hogy nem fog itt maradni 2. QB-nek, csak akkor szerezni kéne még 1 QB-t aki jó lenne Kolb cseréjének, mert Kafka szerintem erre még nem felkészült. Szerintetek van rá esély, hogy elcseréljük?
Én azt mondanám, hogy egy megbízható O falért kéne, legalábbis ez lenne a legjobb, vagy Vick nem ér annyit (most nem szemétkedésből kérdeztem tényleg nem tudom)? Draft pick-ért hanyadik kört kapnánk érte? 2.-3.?Gege55
Szerintem nem kapnánk érte 2. kört, 3. kör inkább esélyes, 2. körhöz még az eddigieknél is nagyobbat kellene alakítania, szerintem.

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ha Vick FA lesz év végén akkor lehet trade kéne érte vagy cetli , sajnos ez lenne a legjobb ha a csapat érdekeit nézzük... Mert az fix hogy nem fog itt maradni 2. QB-nek, csak akkor szerezni kéne még 1 QB-t aki jó lenne Kolb cseréjének, mert Kafka szerintem erre még nem felkészült. Szerintetek van rá esély, hogy elcseréljük?
Én azt mondanám, hogy egy megbízható O falért kéne, legalábbis ez lenne a legjobb, vagy Vick nem ér annyit (most nem szemétkedésből kérdeztem tényleg nem tudom)? Draft pick-ért hanyadik kört kapnánk érte? 2.-3.?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a QB kérdés átmenni látszik egy kellemes problémábamanbearpig
A QB kérdés sosem kellemes probléma. Persze tudom mire gondolsz, de legkésőbb szezon végén valamelyiküknek távozni kell.Tomeee
nem hinném hogy van QB kérdés... Vick a kezdő és kész! neki van a legjobb passer rate-je a ligában, egyedüli kezdő QB akinek nincs INT-je és ő futotta a legtöbb yardot az irányítók közül... Nem utolsósorban ahol végigjátszotta a meccset ott nyertünk...
nyilván nem csak a statokból kell kiindulni, de a számok nem hazudnak, és magukért beszélnek...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ez a QB kérdés átmenni látszik egy kellemes problémábamanbearpig
A QB kérdés sosem kellemes probléma. Persze tudom mire gondolsz, de legkésőbb szezon végén valamelyiküknek távozni kell.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Ez a QB kérdés átmenni látszik egy kellemes problémába
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként a győzelem miatt babonának tekintem, hogy írtam hosszú, számos beharangozót, így várható a következő meccs előtt is 😀

És szerintem is Kevin fog kezdeni, egyrészt közel sem biztos, hogy Vick 100%-os lesz, másrészt alapból Kevin volt év előtt kezdőnek titulálva, harmadrészt, most lehet neki esélyt adni.

Védelemnek meg feladat adott, CJ2K-t is meg kell fogni.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
DJax Report: Súlyos agyrázkódás, memóriakiesés... ajjaj, lehet, hogy a két szerzett TDjére sem emlékszik?somebody08
Pfff ez elég szarul hangzik....remélem azért bye után már visszatérhet.Rengeteg sérülést szedünk be. :/Greengo
Tavaly Westbrook hasonló súlyos, 3-as szintű agyrázkódással 2 hetet hagyott ki, de miután visszatért rögtön újabb agyrázkódást szenvedett és a ezzel gyakorlatilag vége lett a szezonjának, még visszatért de alig volt pályán. Ez kb azt mutatja, hogy súlyos agyrázkódásnál nem elég a 2 hét pihenő.
Jobban aggaszt Jackson hosszútávú egészsége, ha minden évben kap egy agyrázkódást az már az egészségét is súlyosan veszélyezteti, amellett, hogy évekkel rövidíti meg a pályafutását.

Nem nagyon kéne erőltetni vele ezeket az 5-6 yardos dig-routokat, mert ilyenkor nem látja mi jön szembe (rosszabb esetben lehetett volna egy linebacker is), ha a labdára figyel. Ha középen akarjuk használni, akkor inkább slanteket, shallow crossokat kéne futnia, ott is lehet nagyot kapni, de talán ennyire nem lenne kitéve. Látszott, hogy nagyon akart tegnap, a hetekben kapott kritikákat, azért mert elkapható labdákért nem ment eléggé.


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nagyon örülök a győzelemnek, annak már kevésbé, hogy ezzel újra áll majd a bál az irányítóink körül. Mindenestre egy két észrevétel:
- A védelem ma zseniális volt, főleg, ha azt vesszük, hogy alig tudtak pihenni, mert a támadósor két play-touchdown ritmusban dolgozott.
- A Tennessee csak holnap játszik, elég rövid hetük lesz.
- Megfogtunk idáig három top5 fantasy futót, ami nagyon nagy dolog (Gore, Mojo, Burner)
- Trent Cole megtörte a csendet
- A CB-ink messze felülmúlják a várakozásaimat, Asante végre hasznos is, nem csak látványos, Hobbs meg megtáltosodott, nekem talán defense oldalon ő az év kellemes meglepetése.
- McCoy ma is nagyon hasznos volt, Tennessee ellen kulcsszereplő lesz, remélem (ami kicsit bosszant, hogy most is volt fumble-je)
- Akers, otthon, szélben... Ez nem lehet kifogás, ráadásul a legutóbb is kihagyott egyet, ha jól emlékszem. Ébresztő!!!!!
- ST végre majdnemhogy jól működött, Calvinnak minden visszahordást, ne törjük a kezdőinket.
- DeSeannak jobbulást
- Szerencsénkre Ryan kritikán alulit nyújtott, Gonzalez többször is teljesen üresen volt középen, csak éppen nem ő volt a 1st option és ezért Ryan nem is nézte, ami gáz, Manning nem fogja nekünk megtenni ezt a szívességet.
- Zárásként még annyit, hogy nem tudom melyik rohadék ment rá Grahamre, de meg&Đ%!@#'^+ a jó %˛&@[ anyját mert teljesen máshol ment a játék és a közelben sem volt a labda, amikor sisakkal ugrottak a térdének. Undorító volt, szerintem azért hozzuk fel a végére az ellenfeleket, hogy nehogy frusztráltak legyenek a végére és a sérülésre menjenek. Most nagy volt a különbség...
- Ja és még egy utolsó utáni első kis számmisztika:
Az NFC legjobb formában lévő csapatát vertük meg!
19 TD-nk van ez holtversenyben első helyet ér (Pats, Bolts)
+8 TO-mutató (3. legjobb a ligában)
5. helyen állunk kiosztott sackek tekintetében, első a Titans...
3. helyen állunk INT-ek tekintetében
QB rating alapján Vick a legjobb a ligában, Kolb a hatodik 😀
McCoy a 4. a ligában scrimmage yardok tekintetében (668 yard)somebody08
Sajnos az egy full szabályos mély blokk volt az 1ik Oline-tól, és igazából nagyon szépen csinálta de én is összeugrottam, h bakker remélem nem sérül le komolyan. És amíg nem sípolnak addig nekik blokkolni kell mindenkit nem nézegethet hátra hogy eldobta a lasztit vagy nem kifutott a zsebből a QB vagy nem, vagy menekülésből adott egy gyors oldalpasszt... De megint rengeteg volt a sérülés!!! Amit pedig Jaxon kapott az a tipikus szabálytalan ütközés volt, szerencsétlen tényleg örülhet h nem lett neki nyaki sérülése én elsőre azt hittem h kulcscsont törése lesz vagy csigolya, örültem mikor felállt... nem bánom ha pihen még 2 v 3 hetet csak a szezon 2. felében itt legyen mikor nagyon kell.
Kíváncsi leszek a Titans ellen mit produkál majd Kolb, mert szerintem Andy bedobja a mélyvízbe ami nagyon helyes, mert ha szarul megy neki még mindig ott lesz Vick...

És igen Bradley tényleg úgy játszott ahogy kell, lehet felfogta ha ezt így folytatja akkor veszélybe kerül a kezdő helye jövőre, további hasonló szép meccseket akarok látni amin szépen játszik...
több mint 13 éve
Tomeee 753
Impresszív győzelem volt az biztos. Hirtelen nem is tudok kiemelni komoly negatívumot Akersen kívül, a körkép írásáig azért majd összeszedek valamit... 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És elaludtam ezt a meccset :S


Olvasgatva végre jól jött ki a lépés az egész csapatnak.

Feltűnő mennyire meghatározó az első pontok sorsa:ha miénk akkor nyerünk ha nem akkor vereség.Janek
múlthéten ha jól emlékszem a SF szerezte az első pontokat és meglett a meccs...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Elméletileg egyik QB-nkat sem fogjuk eltradelni:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Source_Eagles_wont_trade_quarterbacks_before_deadline.html

McDermott még szezon elején kitűzött 6 célt, amit a D-nek meccsről-meccsre teljesíteni kell/kéne.
Ezen a meccsen majdnem az összes meglett:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Did_Eagles_meet_their_goals_on_D.html
SPOILER!!!

Hogy még jobban induljon a 7, a Dallas és a Redskins is kikapott.Bébé
Ezt itt csak SPOILER-rel, mert múltkor kérte valaki, hogy egy napot adjunk, mert követi McNabb munkálkodását is!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
És elaludtam ezt a meccset :S


Olvasgatva végre jól jött ki a lépés az egész csapatnak.

Feltűnő mennyire meghatározó az első pontok sorsa:ha miénk akkor nyerünk ha nem akkor vereség.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Elméletileg egyik QB-nkat sem fogjuk eltradelni:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Source_Eagles_wont_trade_quarterbacks_before_deadline.html

McDermott még szezon elején kitűzött 6 célt, amit a D-nek meccsről-meccsre teljesíteni kell/kéne.
Ezen a meccsen majdnem az összes meglett:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Did_Eagles_meet_their_goals_on_D.html

Hogy még jobban induljon a 7, a Dallas és a Redskins is kikapott.
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
ó a picsába lekéstem a tippeldét 😕

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
DJax Report: Súlyos agyrázkódás, memóriakiesés... ajjaj, lehet, hogy a két szerzett TDjére sem emlékszik?somebody08
Pfff ez elég szarul hangzik....remélem azért bye után már visszatérhet.Rengeteg sérülést szedünk be. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
DJax Report: Súlyos agyrázkódás, memóriakiesés... ajjaj, lehet, hogy a két szerzett TDjére sem emlékszik?
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyon örülök a győzelemnek, annak már kevésbé, hogy ezzel újra áll majd a bál az irányítóink körül. Mindenestre egy két észrevétel:
- A védelem ma zseniális volt, főleg, ha azt vesszük, hogy alig tudtak pihenni, mert a támadósor két play-touchdown ritmusban dolgozott.
- A Tennessee csak holnap játszik, elég rövid hetük lesz.
- Megfogtunk idáig három top5 fantasy futót, ami nagyon nagy dolog (Gore, Mojo, Burner)
- Trent Cole megtörte a csendet
- A CB-ink messze felülmúlják a várakozásaimat, Asante végre hasznos is, nem csak látványos, Hobbs meg megtáltosodott, nekem talán defense oldalon ő az év kellemes meglepetése.
- McCoy ma is nagyon hasznos volt, Tennessee ellen kulcsszereplő lesz, remélem (ami kicsit bosszant, hogy most is volt fumble-je)
- Akers, otthon, szélben... Ez nem lehet kifogás, ráadásul a legutóbb is kihagyott egyet, ha jól emlékszem. Ébresztő!!!!!
- ST végre majdnemhogy jól működött, Calvinnak minden visszahordást, ne törjük a kezdőinket.
- DeSeannak jobbulást
- Szerencsénkre Ryan kritikán alulit nyújtott, Gonzalez többször is teljesen üresen volt középen, csak éppen nem ő volt a 1st option és ezért Ryan nem is nézte, ami gáz, Manning nem fogja nekünk megtenni ezt a szívességet.
- Zárásként még annyit, hogy nem tudom melyik rohadék ment rá Grahamre, de meg&Đ%!@#'^+ a jó %˛&@[ anyját mert teljesen máshol ment a játék és a közelben sem volt a labda, amikor sisakkal ugrottak a térdének. Undorító volt, szerintem azért hozzuk fel a végére az ellenfeleket, hogy nehogy frusztráltak legyenek a végére és a sérülésre menjenek. Most nagy volt a különbség...
- Ja és még egy utolsó utáni első kis számmisztika:
Az NFC legjobb formában lévő csapatát vertük meg!
19 TD-nk van ez holtversenyben első helyet ér (Pats, Bolts)
+8 TO-mutató (3. legjobb a ligában)
5. helyen állunk kiosztott sackek tekintetében, első a Titans...
3. helyen állunk INT-ek tekintetében
QB rating alapján Vick a legjobb a ligában, Kolb a hatodik 😀
McCoy a 4. a ligában scrimmage yardok tekintetében (668 yard)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Első olyan meccsünk volt idén amikor mindhárom csapatrész végig jól játszott. Akersnek nem ment egyedül, szél ide vagy oda, de hazai pályán ennyi év után neki a széllel is tegező viszonyban kéne lennie 😀 . Azért 4 Fg-ból 2-t szélben is illet volna berúgni. Reméljük nem csinál ebből rendszert, mert most nem számított, de az otthagyott 9 pont azért máskor döntő lehet.

Kolbnak max respect, végre úgy játszott, ahogy első héttől vártam tőle (133.6-os rating)Nálam minimum még a jövő héten ő kezdene. Most elkapott egy jó ritmust, ne szakítsuk meg, aztán bye alatt lehet agyalni.
Azért azt megjegyezném, hogy tudtommal most kedden jár le a trade deadline. Vicket nem hiszem hogy elcserélnénk, mert akkor nem lesz igazi backup. Ha marad, akkor év végén FA lesz (1 éves szerződése van), tehát nem kapunk érte semmit. Hosszabbítani csak akkor fog szvsz, ha ő lesz a kezdő jövőre.

A nagyon jónak tartott Falcons run D-t megfutottuk 154 yardra. Igaz ebből csak 104 a running backeké, de a 104 yard is szép egy jó futásvédelem ellen, és akkor is tudtunk futott 1st downokat szerezni a 4. negyedben, mikor tudták, hogy futni fogunk.

DJaxnek jobbulást, gyönyörűen megadta a meccs alaphangját 2 TD-vel. Szvsz szerencse, ha a bye után visszajöhet, és még örülhetünk, hogy "csak" agyrázkódás. Ebből az agyrázkódás mellett pluszban állkapocs töréstől nyakcsigolya törésig bármi lehetett volna.

Calvin tartósan vegye át a returnöket, megbízhatónak látszik, benne van a ret. TD is.

Védelem is nagyon jó volt, Turnert 45 yardon tartottuk, egy receiverük sem jutott 100 yd fölé (Jenkins 99yd 😀 ) Bradley összekapta magát coverben is, hiába oltották a közvetítésben végig, volt pass breakupja is és többször jól fedezte Gonzo-t 1-1 ben.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 jó irányító nem biztos, hogy előny. Egy idő után már hátrány lenne, lehetséges.