NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Srácok! Biztos én vagyok a tudatlan, e idáig az nfl.com-on volt egy sáv amiben a mérkőzések voltak láthatóak, és most nem találom?
Tud valaki segíteni...tûzoltó
Adobe Flash-ed van? Mert különben valami gebasz nálad van, nekem ott van (vagyis eddig minden gameday-en ott volt), meg most is ott van.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Srácok! Biztos én vagyok a tudatlan, e idáig az nfl.com-on volt egy sáv amiben a mérkőzések voltak láthatóak, és most nem találom?
Tud valaki segíteni...
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Voltam wolves - tigersen.
Láttam McNabb, Papale (!) és Westbrook mezes embereket. 😊
Volt kint valaki innen?kzol
Tudósítottam 😀
De én fekete kabátban voltam (csak semmi elfogultság😊) de láttam a McNabb mezes urat, meg egyik kollégám/barátom mondta, hogy látott Papale mezt😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Peterst nem tartom olyan rossz falnak, csak sokat sérül és néha vannak igen szar napjai, de a sérülékenysége miatt nem árt egy megbízható LT szerezni. RG az tényleg nagy need nállunk, és szerintem RT is. JJ centerünkel én elégedett vagyok csak ne sérüljön ő se. 😊
Gege55
Peters backupja: én reménykedem benne, hogy Austin Howard egy szolíd LT-vé fejlődik jövőre.

RT: szerintem is Justice-nál lehetne jobb RT-t szerezni, de Herremans mellett most ő az egyetlen falemberünk aki hétről-hétre képes megbízható -ha nem is kimagasló- játékot hozni. Persze nem lennék elkeseredve, ha valahonnan szert tennénk egy Runyan-szerű kőkemény RT-re.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó volt a meccs? Nem volt nagyon 1oldalú? (Bocs az offért)Gege55
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=59751#p59751
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Voltam wolves - tigersen.
Láttam McNabb, Papale (!) és Westbrook mezes embereket. 😊
Volt kint valaki innen?kzol
Nem voltam pedig akartam menni, de sajnos a kocsiban elromlott az ablaktörlő motor és itt Békés-megyében és Csongrád-megyében is szakadt az eső, Szentesig jutottam el, és vissza fordultam mert kockázatos volt ablaktörlő nélkül esőben :S
Jó volt a meccs? Nem volt nagyon 1oldalú? (Bocs az offért)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Viccet félretéve valóban az egy árva Herremanson kívül van mit építeni a falon mert már Peters se fiatal. Nem tudom a következő draft classban lesznek e viszonylag hamar beépíthető G-k és T-k e vagy inkább vmi kész játékost kéne igazolni? Remélem most már nemcsak a mi vágyunk az O-fal építése hanem Reid-ké is. Szerintem amúgy még talán egy két LB illetve egy két ember a sec.-be és jó néhány évre (ha van ilyen) késznek mondhatjuk a csapatunk főleg ha Kolb is beválik. dande
Peters azért még csak 28 éves, ua mint Herremans. Petressel inkább az a baj, hogy sokat sérült és nem érti el Thomas szintjét passz blokkolásban. Nagyon el tudja kapni a ritmust (mint pl tavaly az év mésodik felében), de néha nagyon dekoncentrált.
Egy domináns RG nagyon kéne, mert Cole és MJG inkább egy jó backup szint.
LB-be én elfogadnák a drafton akár egy erős oldali LB-t, akár MLB-t (ekkor Bradley-t tennénk SAM-be, eredetileg úgyis ide draftoltuk). De ezekre kevés az esély mert idén draftoltunk 2 LB-t Ezek közül talán Chaney lehet alkalmas arra, hogy az erős oldalon játsszon.BleedingGreen
Hopp biz úgy emlékeztem, hogy Peters idősebb valószínűleg a sérülékenysége tévesztett meg valóban. De mindegy akkor is kell ide néhány ember bízom benne rájuk találunk minél hamarabb.dande
Oline-ból legalább 3 db elkéne! Peterst nem tartom olyan rossz falnak, csak sokat sérül és néha vannak igen szar napjai, de a sérülékenysége miatt nem árt egy megbízható LT szerezni. RG az tényleg nagy need nállunk, és szerintem RT is. JJ centerünkel én elégedett vagyok csak ne sérüljön ő se. 😊
Nem is tudom ki írta már, de a falunkban tényleg Todd Heremans az 1etlen stabil pont, rá eddig nekem nincs panaszom... 😊
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Voltam wolves - tigersen.
Láttam McNabb, Papale (!) és Westbrook mezes embereket. 😊
Volt kint valaki innen?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viccet félretéve valóban az egy árva Herremanson kívül van mit építeni a falon mert már Peters se fiatal. Nem tudom a következő draft classban lesznek e viszonylag hamar beépíthető G-k és T-k e vagy inkább vmi kész játékost kéne igazolni? Remélem most már nemcsak a mi vágyunk az O-fal építése hanem Reid-ké is. Szerintem amúgy még talán egy két LB illetve egy két ember a sec.-be és jó néhány évre (ha van ilyen) késznek mondhatjuk a csapatunk főleg ha Kolb is beválik. dande
Peters azért még csak 28 éves, ua mint Herremans. Petressel inkább az a baj, hogy sokat sérült és nem érti el Thomas szintjét passz blokkolásban. Nagyon el tudja kapni a ritmust (mint pl tavaly az év mésodik felében), de néha nagyon dekoncentrált.
Egy domináns RG nagyon kéne, mert Cole és MJG inkább egy jó backup szint.
LB-be én elfogadnák a drafton akár egy erős oldali LB-t, akár MLB-t (ekkor Bradley-t tennénk SAM-be, eredetileg úgyis ide draftoltuk). De ezekre kevés az esély mert idén draftoltunk 2 LB-t Ezek közül talán Chaney lehet alkalmas arra, hogy az erős oldalon játsszon.BleedingGreen
Hopp biz úgy emlékeztem, hogy Peters idősebb valószínűleg a sérülékenysége tévesztett meg valóban. De mindegy akkor is kell ide néhány ember bízom benne rájuk találunk minél hamarabb.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Üdv Mindenkinek!

Giants szurkolóként kíváncsiskodni jöttem egy kicsit , nem gondoltam hozzászólni

de deny79 blog elemzéséhez mindenképp jár a grat....!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Viccet félretéve valóban az egy árva Herremanson kívül van mit építeni a falon mert már Peters se fiatal. Nem tudom a következő draft classban lesznek e viszonylag hamar beépíthető G-k és T-k e vagy inkább vmi kész játékost kéne igazolni? Remélem most már nemcsak a mi vágyunk az O-fal építése hanem Reid-ké is. Szerintem amúgy még talán egy két LB illetve egy két ember a sec.-be és jó néhány évre (ha van ilyen) késznek mondhatjuk a csapatunk főleg ha Kolb is beválik. dande
Peters azért még csak 28 éves, ua mint Herremans. Petressel inkább az a baj, hogy sokat sérült és nem érti el Thomas szintjét passz blokkolásban. Nagyon el tudja kapni a ritmust (mint pl tavaly az év mésodik felében), de néha nagyon dekoncentrált.
Egy domináns RG nagyon kéne, mert Cole és MJG inkább egy jó backup szint.
LB-be én elfogadnák a drafton akár egy erős oldali LB-t, akár MLB-t (ekkor Bradley-t tennénk SAM-be, eredetileg úgyis ide draftoltuk). De ezekre kevés az esély mert idén draftoltunk 2 LB-t Ezek közül talán Chaney lehet alkalmas arra, hogy az erős oldalon játsszon.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bébé hétfőt értsd szerintem magyar idő szerint 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
De az a Kolb passz edzésen volt nem?Gege55
Nem, a 49ers ellen volt. Maclin-nek ment az átadás. Hivatalosan 41 yardos passz volt, de ebben az esetben a labda több yardot töltött a levegőben.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Valamint DE poszton itt van még Tapp és Abiamiri (?).

Dunlap-nak holnap eldőlhet a jövője. 3. éve van a csapatnál és eddig semmit sem mutatott.
Ha 8 QB-hit-et jósolók az Ő oldaláról.
De gondolom a meccs nagy részében Dunlapnak vki be fog segíteni.

Amúgy én Atlanta győzelemre számítok.
Futás elleni védelmünk nem a legjobb, Dunlap vs. Abraham, Atlanta védelme se fogalmatlan, TE-kel mindig gondjaink vannak és Kolb-ban se bízok még...vagy már 😀

Jah és hétfőn Kolb megdobta élete első olyan passzát az NFL-ben, ami több mint 40 yardot szállt a levegőben és complete lett. Ezt se gondoltam volna. 😀Bébé
Igazad van, ők is ott vannak, és nekik van rutinjuk legalábbis több mint Teo-nak... :S
De az a Kolb passz edzésen volt nem?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Valamint DE poszton itt van még Tapp és Abiamiri (?).

Dunlap-nak holnap eldőlhet a jövője. 3. éve van a csapatnál és eddig semmit sem mutatott.
Ha 8 QB-hit-et jósolók az Ő oldaláról.
De gondolom a meccs nagy részében Dunlapnak vki be fog segíteni.

Amúgy én Atlanta győzelemre számítok.
Futás elleni védelmünk nem a legjobb, Dunlap vs. Abraham, Atlanta védelme se fogalmatlan, TE-kel mindig gondjaink vannak és Kolb-ban se bízok még...vagy már 😀

Jah és hétfőn Kolb megdobta élete első olyan passzát az NFL-ben, ami több mint 40 yardot szállt a levegőben és complete lett. Ezt se gondoltam volna. 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Reid nyilatkozott edzés után:
- Se Peters, se Bunkley nem fog játszani
- Kolb kezdeni fog!
- Vick talán beöltözik, de ez sem biztos.deny79
Peters bye után jöhet vissza majd nem?
Kolb miatt meg már most elkezdtem rettegni. 😀 Itt azért nagyobb lesz a nyomás.Greengo
Legalább megmutathatja, hogy tudja azt mint BigBen 😊 Bár úgy lenne.

Viccet félretéve valóban az egy árva Herremanson kívül van mit építeni a falon mert már Peters se fiatal. Nem tudom a következő draft classban lesznek e viszonylag hamar beépíthető G-k és T-k e vagy inkább vmi kész játékost kéne igazolni? Remélem most már nemcsak a mi vágyunk az O-fal építése hanem Reid-ké is. Szerintem amúgy még talán egy két LB illetve egy két ember a sec.-be és jó néhány évre (ha van ilyen) késznek mondhatjuk a csapatunk főleg ha Kolb is beválik. Nyilván a posztok mélyítésére figyelni kell csak hát az nem könnyű ez nem Madden, hogy egyszerre két 99 skill-s játékos is elvan egymás mellett ugyan azon a poszotn, ha meg mondjuk a másik csak 77-s már érezhető a különbség. Ha Teo fejlődik ezért félő pl. inkább hogy nem marad itt és más csapatba megy ahol kibontakozhat (mert ugye egyik oldalon remélhetőleg hosdszú évekre ott van Graham s Coleban is van két három év)

Fly Eagles: deeedande
Igaz de a TeO elmélethez hozzátenném azt is, hogy Cole-ban lazán van 3év sőtt 4is még, de viszont J. Parkerben már nem. ő már a 10. szezont tapossa és 32 éves, szinte már igazi veterán a mostani Defben 😀
Szóval neki tényleg 1-2év és vége, és neki is kell valami utód, nyilván erre a posztra ott van Graham ez nem kérdés! De ki lesz Graham cseréje? Mert lehet, h következő szezonra már Teo is felfejlődik egy Parker szintre...

Na a lényeg, hogy szerintem a következő szezonok kezdő DE párosa nem kérdés Cole+Graham hacsak nem sérülnek le de ilyet leírni se merek!
Szerintem jövőre Parker tuti nem lesz kezdő DE poszton lenyom még 1 max 2 szezont csereként aztán elmegy "nyugdíjba" és akkor jöhet Teo Graham cseréjeként 😀 és ott már kapni fog lehetőséget...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid nyilatkozott edzés után:
- Se Peters, se Bunkley nem fog játszani
- Kolb kezdeni fog!
- Vick talán beöltözik, de ez sem biztos.deny79
Peters bye után jöhet vissza majd nem?
Kolb miatt meg már most elkezdtem rettegni. 😀 Itt azért nagyobb lesz a nyomás.Greengo
Legalább megmutathatja, hogy tudja azt mint BigBen 😊 Bár úgy lenne.

Viccet félretéve valóban az egy árva Herremanson kívül van mit építeni a falon mert már Peters se fiatal. Nem tudom a következő draft classban lesznek e viszonylag hamar beépíthető G-k és T-k e vagy inkább vmi kész játékost kéne igazolni? Remélem most már nemcsak a mi vágyunk az O-fal építése hanem Reid-ké is. Szerintem amúgy még talán egy két LB illetve egy két ember a sec.-be és jó néhány évre (ha van ilyen) késznek mondhatjuk a csapatunk főleg ha Kolb is beválik. Nyilván a posztok mélyítésére figyelni kell csak hát az nem könnyű ez nem Madden, hogy egyszerre két 99 skill-s játékos is elvan egymás mellett ugyan azon a poszotn, ha meg mondjuk a másik csak 77-s már érezhető a különbség. Ha Teo fejlődik ezért félő pl. inkább hogy nem marad itt és más csapatba megy ahol kibontakozhat (mert ugye egyik oldalon remélhetőleg hosdszú évekre ott van Graham s Coleban is van két három év)

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan nincs IR-en, ő is bye után esélyes szerintem, ahogy Peters is. Nyomás nagy lesz, de ez kell, bizonyítani, éles, kulcs szituáció(k)ban.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
PFM-on meg azt írták, h Bunkley szezonja ugrott a könyöke miatt. Most akkor mi lesz vele? 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Peters bye után jöhet vissza majd nem?Greengo
Majd meglátjuk hogy javul a műtött térde, de kb akkorra valószínűsítik.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Reid nyilatkozott edzés után:
- Se Peters, se Bunkley nem fog játszani
- Kolb kezdeni fog!
- Vick talán beöltözik, de ez sem biztos.deny79
Peters bye után jöhet vissza majd nem?
Kolb miatt meg már most elkezdtem rettegni. 😀 Itt azért nagyobb lesz a nyomás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Reid nyilatkozott edzés után:
- Se Peters, se Bunkley nem fog játszani
- Kolb kezdeni fog!
- Vick talán beöltözik, de ez sem biztos.deny79
Pedig Peters kéne :S
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid nyilatkozott edzés után:
- Se Peters, se Bunkley nem fog játszani
- Kolb kezdeni fog!
- Vick talán beöltözik, de ez sem biztos.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mai edzésről morzsák:
- Vick sisakban melegített.
- Vick, Kolb és Kafka is ugyanannyi időt gyakorolt az első csapattal.
- Edzés második felében Kolb volt csak kezdő offense-zel már.
- Vick csak nézi edzést, sisak félig rajta.
- Vick levette a sisakját az edzés utolsó részére.
- Állítólag volt pár scout is, akik Vicket figyelték (de ez nagyon állítólagos, közben megerősítették még egy helyen)
- Sunshine újra edzett!!!

És le lett fixálva, december 19.-én, a Giants ellen 1 PM-kor játszunk, azaz 19:00 órakor magyar idő szerint.
November 28-as Bears elleni meccs pedig vagy magyar idő szerint 19:00 vagy 22:15
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Akkor jól sejtettem, hogy erre gondolsz, csak még angol kifejezéssel nem hallottam 😊 Szinte minden DE nállunk ilyen, de szerintem azért nem is jó ha minden DE üti a 130kg-ot. Cole szerintem nagyon mozgékony és nagyon jó a sebessége, és ha még 10kg izom rámenne szerintem ez a sebesség csökkenne, és szerintem neki ez nagy fegyvere. Graham lehet kicsit alacsony, lehet kevesebb paszt fog leütni a magassága miatt, de ennek is van előnye alacsonyabban van a súlypontja és talán nehezebb lesz az O falnak kibillentenie az egyensulyából...
Graham meg Cole az én szememmel kb ugyan olyan fizikumu, okés Graham kissebb de kb. olyan stílusú játékos. Danielt sajnálom, félek, hogy cut lesz év végén, pedig nekem szimpi.

Am nekem olyan mintha Cole izmosodott volna tavalyhoz képest, legalábbis karra tuti, nektek nem tünt fel?Gege55
Azért nem jön rosszul az a 130 kg, ha 150-160 kilós O-linemanekkel kell küzdeni 😊 , de tényleg nem ez dönti el hogy valaki jó lesz-e vagy sem.

Grahamet egyébként (méretben és stílusban) Freeneyhez is szokták hasonlítani. Az nekem elég is lesz, ha megállja ezt az összehasonlítást. Graham egy kis izomgolyó: 185 centijéhez több mint 120 kiló, szinte tiszta izom. Az alacsonyság talán egyetlen igazi hátránya, hogy rövidek a karjai, de ezt megfelelő technikával ellensúlyozza. TC-ban mondta a D-line edzőnk, hogy még senkit sem látott, aki kijőve az egyetemről ilyen jól használta volna a karjait (relatív alacsonysága miatt már az egyetemen rá volt kényszerítve hogy ezt megtanulja).
Futás ellen még lehet fejlődnie: néha fennakad a blokkon és nehezen tud kivergődni a ellenfél ölelő karjaiból. Viszont már láttam tőle pár szép playt futás ellen is: ha az első lépésével meg tudta verni az O-linemant, akkor betörve a backfieldbe nagyon szép playeket is csinált. Trent Cole szvsz jó mentora lesz Grahamnek, mert tényleg hasonlók és tőle sokat tanulhat + megvan Grahamben a játék iránti alázat is, hajlandó tanulni.

Te'o-val majd meglátjuk mi lesz, de jobbnak tűnik mint 2 éve Bryan Smith. A TC-ben és preseasonban azért már megvillantotta tudását. Neki viszont sokat kell fejődnie technikában, eddig mindent erőből próbált megoldani. Ezt az évet erre szánjuk, de szerintem nem lenne elveszett ember, ha már idén kéne játszania (pl sérülés miatt).BleedingGreen
Ha sérülés az ára akkor inkább idén még ne játszon, szemét vagyok? 😀 Nem csak Cole-t meg Grahamat jobban szeretem. 😊
De én is abban reménykedem, hogy velünk marad, és nem cut-olják ki, és jövőre kaphat majd esélyt 1-1 playre csere DE-ként. Mert lehet ő sem az az igazi echte DE alkat, de szerintem nagyon masszív a csávó, jól egyben van. Csak hát jah, technika is kell abban meg tényleg fejlődnie kellene na hátha jövőre 😛