NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb-ra lehet szavazni mint a hét játékosa NFL.com-on.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megálmodtam! Kolb fog kezdeni és nyerünk vasárnap. Maclin megint 100 yard fölött lesz, McCoy 2 TD 😀 😀 :cool:
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Üdv Philly fanok!

D. Jax-et sajnálom még jó, hogy nem lett komolyabb baja!

Így gondolom Maclin, Avant, Celek triónak kell átvenni a stafétát elkapásokban, McCoy meg úgy kell futnia mint még soha!

Jó vagy rosszul gondolom?ThundersNFL
Hiányozni fog Jax az biztos, de szerintem a meglevő receiverekkel is megoldhatóak lesznek a következő meccsek és addig ne is térjen vissza amíg nem 100%-osan OK. Maclin már többször is bizonyította (legutóbb vasárnap), hogy képes No.1. receiverként játszani és igazi redzone fegyverré vált idén, és szerintem a többi receiverünk is képes felnőni a feladathoz.
Az igazi kérdés továbbra is az O-line, vasárnap jól játszottak, de a Titans D ellen igencsak fel lesz adva a lecke.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Vince Young térdsérülést szenvedett, Collins állt be a helyére. CJ2K 100 yard fölött melegített a meccsünkre.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Philly fanok!

D. Jax-et sajnálom még jó, hogy nem lett komolyabb baja!

Így gondolom Maclin, Avant, Celek triónak kell átvenni a stafétát elkapásokban, McCoy meg úgy kell futnia mint még soha!

Jó vagy rosszul gondolom?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A legjobban teljesítő újoncok listája a 6. hét után:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/10/15/the-race-for-rookie-of-the-year-introducing-nate-the-great/

"Nate the Great" 😀 , remélem továbbra is megszolgálja ezt a becenevet.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
PE.com:
What Should Eagles Do At QB Position?
Vick is the starter when healthy
Stick with the hot Kevin Kolb
It is a win-win no matter who plays QB
I will trust Andy Reid with his decision
Can the Eagles have a 2-QB system all year?
😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igen, igen, Celeket valóban jobban őrzik, de egyrészt, ha valaki liga elit TE akar lenni, akkor is meg kell csinálnia az 5-10 yardos passzokat nagy %-ban. Ne felejtsük el, olyankor elsősorban LB-ek coverezik. De én igazából néha azt vettem rajta észre, mintha nem ugyanolyan pontosággal, sebességgel futná a routjait. Ebben persze az is benne lehet, hogy többször van olyan play-je, hogy késlelteti a passzra futást, előbb védi az irányítót ő is. (szükség van rá...)
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ezen kivül kinn is még azzal vannak elfoglalva, D-Jax-nek mennyit kell kihagynia, ki tudja pótolni. (mert egyelőre oké, hogy Maclin fantasztikus - megjegyzem, ezt hajtogattam egész off-season alatt, hogy Kolb-nál Maclin jobb lesz, mint DeSean - de ha kiesik Jackson, akkor már érdekesebb, főleg egy "ilyen" Celekkel)deny79
DeSean helyére jön addig kezdőnek Avant.Remélem azért bye után már visszatér.Cooper kiesésénél felröppent a hír,hogy jöhet K.Washington megint...nálunk is van/volt work outon.Mondjuk DeSean kiesésével lehet életszerű ötlet lenne,de nem tudom,hogy lehetne kiokoskodni a rostert.(ezért nem tartom valószínűnek)
Az "ilyen" Celek tényleg érdekes kérdés.Bár sztem nincs nagy baj...csupán annyi,hogy tavaly után már sokkal jobban őrzik..nah meg kevesebb lehetőséget is kap(ez a 2 össze is függ).Hirtelen 1 dropra emlékszem amikor én is fogtam a fejem a többi nagyjából DC-be ment és nehezen elkapható passzok voltak.Ennek ellenére tényleg bekenhetné csirizzel a kesztyűit mert ettől azért többet vártunk. 😊 Pl. Kolb pickje is úgy született,hogy ment volna a passz Celeknek...csak már vágták és a szemfüles védő pont bele is lépett a dobásba.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Twitteren is azzal vannak tele az Eagles-ös dolgok, hogy Andy még nem tudja, ki kezdjen. Kijelentette ugyanakkor, hogy Vick az elsőszámú, de csak 100%-os állapotban veti be. (tehát mondott egy semmit 😀)
Illetve itt olvasható egy másik nyilatkozatának részletei, hogy Kolb-nak jó esélye van Titans ellen kezdeni: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Reid_pretty_good_chance_Kolb_starts_Sunday.html

Ezen kivül kinn is még azzal vannak elfoglalva, D-Jax-nek mennyit kell kihagynia, ki tudja pótolni. (mert egyelőre oké, hogy Maclin fantasztikus - megjegyzem, ezt hajtogattam egész off-season alatt, hogy Kolb-nál Maclin jobb lesz, mint DeSean - de ha kiesik Jackson, akkor már érdekesebb, főleg egy "ilyen" Celekkel)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha már az 1960-as bajnokcsapat McDonald kapcsán szóba került...

Feltettem a youtube-ra - másokéval együtt - a Top 100 Greatest Players sorozatban minden idők 35. legjobbjának választott Chuck Bednarik videóját. http://www.youtube.com/watch?v=lOixKkpxWSI

Ha valaki korábban lemaradt volna róla, Steve Van Buren az 58. helyen végzett: http://www.youtube.com/watch?v=UyYDjECqJOk

A 100-ben egyedül ők azok, akik profi karrierjük alatt csak az Eagles-ben játszottak.

Az 1960-as bajnokcsapat irányítója, Norm Van Brocklin 83. lett: http://www.youtube.com/watch?v=ApxbHDy4wyY. Mike Ditka is eltöltött pár évet az Eagles-nél.

Reggie White később kerül sorra.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
De jó, hogy szóba került, McDonald egy fantasztikus figura és teljes szívéből imádja az Eagles-t még most is...
Mint látható jómagam nagy rajongója vagyok :cool:
Ja és a kőkeménységéről annyit, hogy ugye ő volt az utolsó (nem-kicker) aki facemask nélkül tolta.oz_mandias
" I played 1 year for the Cowboys, I hated it there, 'cause they ran the ball all the time and I'm a receiver, so... " Ez nagyon nagy 😂
Amikor a fociról beszél olyan csillogás van a szemében, amit a mai játékosoknál sajnos egyre ritkábban lehet látni (tisztelet a kivételnek).

Egyébként tegnap a meccs után Kolb kapta a gameballt, teljesen megérdemelten.BleedingGreen
Ez az ember nagyon nagy figura. Odaadta a csávónak a bajnoki gyűrűt hogy villogjon vele a kamerába. Teljesen kész a fazon 😀

A HOF beszéd meg nagyon kemény. Igazi Eagle!!Shawn84
Uristen micsoda arc! 😀😀 Hatalmas
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem nem lenne értelme most elcserélni bármelyiket is. Igaz a szezon végén lejár Vick szerződése de meg lehet oldani szerintem hogy ne ingyen menjen máshova. Ha most túladnának rajta az nagyon rizikós lenne mert Kafka még nem elég jó és mint láthattuk bármikor bejöhet egy sérülés és akkor elúszhat a szezon.Shawn84
Én is erre gondoltam. Nem tudom meg lehet e oldani h mondjuk jövőre is kötünk egy egy éves szerződést Vickkel pusztán azlért h a szezon után pickért vagy cserébe más játékosért tovább adhassuk s ne legyen FA. Ha meg Kolb mégsem válik be akkor itt maradhat. Tudom ez nem feltétlenül előnyös neki de ennyit megtehet értünk, amit tőlünk kapott segítséget lehetőséget. Mit gondoltok? Lehetővé teszik ezt a szabályok? Szerintem így tudnánk megoldani a gordiuszi csomót.
A Tennesse ellen jó lenne meglepetést okozni, szükség lenne rá hogy estleges PO-ról gondolkodjunk. Most jó lenne VY-be az elején bizonytalanságot ültetni s akkor hátha meglenne a meccs bár a D-jük elég durva s hát CJ-t megállítani....
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
És egy videó D-Jax ötven évvel ezelőtti megfelelőjéről, Tommy McDonaldról. Nagyon jópofa öregúr, készségessége és a szurkolók iránti tisztelete példamutató.
http://www.youtube.com/watch?v=kYAiQbW2ac0&feature=relatedSzabler
Imádom az öreget, kőkemény játékos volt egy olyan korszakban amikor a receivereket fele ennyi szabály sem védte. Igazi őrült volt a szó nemes értelmében, de azt hiszem ez kellett akkoriban ahhoz, hogy valaki WR-t játsszon. Aki nem hiszi, az nézze meg a Hall of Fame speech-ét 98-ból, az is emlékezetesre sikerült: http://www.nfl.com/videos/nfl-hall-of-fame/09000d5d8118be82/Tommy-McDonald-acceptance-speechBleedingGreen
Ez az ember beteg....Nagyon beteg. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Imádom az öreget, kőkemény játékos volt egy olyan korszakban amikor a receivereket fele ennyi szabály sem védte. Igazi őrült volt a szó nemes értelmében, de azt hiszem ez kellett akkoriban ahhoz, hogy valaki WR-t játsszon. Aki nem hiszi, az nézze meg a Hall of Fame speech-ét 98-ból, az is emlékezetesre sikerült: http://www.nfl.com/videos/nfl-hall-of-fame/09000d5d8118be82/Tommy-McDonald-acceptance-speechBleedingGreen
De jó, hogy szóba került, McDonald egy fantasztikus figura és teljes szívéből imádja az Eagles-t még most is...
Mint látható jómagam nagy rajongója vagyok :cool:
Ja és a kőkeménységéről annyit, hogy ugye ő volt az utolsó (nem-kicker) aki facemask nélkül tolta.oz_mandias
" I played 1 year for the Cowboys, I hated it there, 'cause they ran the ball all the time and I'm a receiver, so... " Ez nagyon nagy 😂
Amikor a fociról beszél olyan csillogás van a szemében, amit a mai játékosoknál sajnos egyre ritkábban lehet látni (tisztelet a kivételnek).

Egyébként tegnap a meccs után Kolb kapta a gameballt, teljesen megérdemelten.BleedingGreen
Ez az ember nagyon nagy figura. Odaadta a csávónak a bajnoki gyűrűt hogy villogjon vele a kamerába. Teljesen kész a fazon 😀

A HOF beszéd meg nagyon kemény. Igazi Eagle!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért elfogultság nélkül nem sokan irkálnak most 😀 Egyébként szerintem Kolb marad kezdő, és ha bénázik, pontatlan, akkor jön Vick. De trade biztos nem lesz...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szerintem nem lenne értelme most elcserélni bármelyiket is. Igaz a szezon végén lejár Vick szerződése de meg lehet oldani szerintem hogy ne ingyen menjen máshova. Ha most túladnának rajta az nagyon rizikós lenne mert Kafka még nem elég jó és mint láthattuk bármikor bejöhet egy sérülés és akkor elúszhat a szezon.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Elég nehéz ügynek fest most a QB kérdés. 😀 Reid is ki van akadva ha erről kérdezik. 😛
Amúgy sztem nem véletlen lett Vick az első számú ... Hirtelen ötletnek tűnhetett az amikor 2 negyed és egy agyrázkódás után úgy döntöttek,hogy Kolb még nincs felkészítve és Vick előreléphet.Pedig sztem tudatos volt.Úgy vágtunk neki a szezonnak,hogy Kolb lesz a kezdő,de azért Reid sem hülye és tuti ismeri Kevin hibáit(pl .nem bírja a nagy nyomást és összeroppan)...és ezt látva meghozta a lehető legjobb döntést .Persze ilyenkor felmerülhet a kérdés,hogy hogyan tanulja meg Kolb milyen nyomás alatt irányítani ha padozik(?).....jó kérdés,de azt hiszem a pillanatnyi helyzet (csapatérdek,csoportállás..stb) azt kívánja meg,hogy a lehető legjobb opcióval vigyük végig a szezont és ez az opció MOST Vick.Nem tartom elképzelhetetlennek azt,hogy a következő meccsen Kolb és Vick is aktív lesz.Kevinnel vágunk bele a mérkőzésbe és ha nagy a baj akkor jöhet Vick.Ha meg remekel Kolb legközelebb is akkor meg megint adnak 2 hét agytépő elmélkedésre okot,hogy akkor most mi legyen. 😂 Ami meg a jövőt illeti....most Vickre szavaznék ,de most van egy olyan érzésem,hogy....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Véleményem szerint Kolb lesz az első számú (persze ez változhat sérülés esetén) és Vick marad jövőre is Eagle, nem fog sehová máshova menni!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
És egy videó D-Jax ötven évvel ezelőtti megfelelőjéről, Tommy McDonaldról. Nagyon jópofa öregúr, készségessége és a szurkolók iránti tisztelete példamutató.
http://www.youtube.com/watch?v=kYAiQbW2ac0&feature=relatedSzabler
Imádom az öreget, kőkemény játékos volt egy olyan korszakban amikor a receivereket fele ennyi szabály sem védte. Igazi őrült volt a szó nemes értelmében, de azt hiszem ez kellett akkoriban ahhoz, hogy valaki WR-t játsszon. Aki nem hiszi, az nézze meg a Hall of Fame speech-ét 98-ból, az is emlékezetesre sikerült: http://www.nfl.com/videos/nfl-hall-of-fame/09000d5d8118be82/Tommy-McDonald-acceptance-speechBleedingGreen
De jó, hogy szóba került, McDonald egy fantasztikus figura és teljes szívéből imádja az Eagles-t még most is...
Mint látható jómagam nagy rajongója vagyok :cool:
Ja és a kőkeménységéről annyit, hogy ugye ő volt az utolsó (nem-kicker) aki facemask nélkül tolta.oz_mandias
" I played 1 year for the Cowboys, I hated it there, 'cause they ran the ball all the time and I'm a receiver, so... " Ez nagyon nagy 😂
Amikor a fociról beszél olyan csillogás van a szemében, amit a mai játékosoknál sajnos egyre ritkábban lehet látni (tisztelet a kivételnek).

Egyébként tegnap a meccs után Kolb kapta a gameballt, teljesen megérdemelten.


több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
grat a tegnapihoz. ti nagyon jók voltatok , mi meg nagyon rosszak. teljesen megérdemelt eagles siker , örülhetünk h "csak" ennyivel kaptunk ki. azért remélem egy visszavágó belefér majd mondjuk a főcsoportdöntőben! 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És egy videó D-Jax ötven évvel ezelőtti megfelelőjéről, Tommy McDonaldról. Nagyon jópofa öregúr, készségessége és a szurkolók iránti tisztelete példamutató.
http://www.youtube.com/watch?v=kYAiQbW2ac0&feature=relatedSzabler
Imádom az öreget, kőkemény játékos volt egy olyan korszakban amikor a receivereket fele ennyi szabály sem védte. Igazi őrült volt a szó nemes értelmében, de azt hiszem ez kellett akkoriban ahhoz, hogy valaki WR-t játsszon. Aki nem hiszi, az nézze meg a Hall of Fame speech-ét 98-ból, az is emlékezetesre sikerült: http://www.nfl.com/videos/nfl-hall-of-fame/09000d5d8118be82/Tommy-McDonald-acceptance-speechBleedingGreen
De jó, hogy szóba került, McDonald egy fantasztikus figura és teljes szívéből imádja az Eagles-t még most is...
Mint látható jómagam nagy rajongója vagyok :cool:
Ja és a kőkeménységéről annyit, hogy ugye ő volt az utolsó (nem-kicker) aki facemask nélkül tolta.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
adjuk el Kolbot, érte jobb ajánlat érkezik úgyis, Vick 4-5 évig még simán jó, pihent a sitten eleget, annyi idő alatt kinevelünk egy normális QB-t oszt csá...eaglesmcnabb
Heh, a válaszom miért hagyta le? 😀
Mind1, na csak annyit írtam h Kolbért nem kapnánk olyan ajánlatot :S De nem rossz ötlet 😊Gege55
Én eléggé kizártnak tartom, hogy ha Kolb továbbra is így játszik akkor elcseréljük. Reidék 3 évig képezték, készítették arra hogy egy nap majd átvegye a csapatot, ezért ha hasonlóan folytatja, akkor könnyű szívvel fogják elengedni Vicket.
Nekem személy szerint tök mindegy ki irányít csak nyerjünk. Az meg, hogy ez most egy nehéz választás lehet, ez Reidék gondja, főjön az ő fejük, de ha rosszul döntenek, akkor biztos leszedjük róluk a keresztvizet 😀 😀 .


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Heh, a válaszom miért hagyta le? 😀
Mind1, na csak annyit írtam h Kolbért nem kapnánk olyan ajánlatot :S De nem rossz ötlet 😊
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Az a gond, hogy holnap lejár a trade deadline, utána már nem tudjuk elcserélni. Bébé feljebb linkelte, hogy úgy néz ki nem lesz csere. Persze ez még nem jelent semmit, mert Roseman és Andy tudnak meglepő dolgokat csinálni.

Reálisan talán 2. kört ér Vick, mondjuk attól is függ mennyire égető az adott csapat Qb needje. Ha megpróbálok Rosemanék fejével gondolkodni, akkor szerintem abban az esetben cserélnék el, ha visszautasíthatalan ajánlat jönne, mert egyébként elég kockázatos lenne Kolbot tapasztalt backup nélkül hagyni + engem azért még nem győztek meg, hogy jó a támadófalunk. Tegnap szépen védték Kolbot és látszik mire képes, ha egy jó pass pro-t kap, de ez valószínű nem lesz így az összes hátralévő meccsen, úgyhogy mondhatni idén nekünk szükséges a 2 kezdő szintű Qb.BleedingGreen
Hmmm... nem rossz ötlet, de Kolbért nem kapnánk olyan jó ajánlatot, szerinted? Asszem a Browns már érdeklődött akkor is iránta mikor Vicket nevezték ki kezdőnek...

Hát ez az, mindenképp szívunk... Mert a Titans védelme nem fog szórakozni, ezért parázok, hogy ott milyen lesz a falunk. Lehet a legjobb megoldás akkor lenne ha Vick-et elcserélnénk egy RT-re vagy RG-re aki jó, és igazolnánk egy csere QB-t vagy cetliből (mi adunk picket QB-ért) vagy FA-ként... Mert így Kolbnak is lenne esélye fejlődni, ha kapnánk Vick-ért valami normális beépíthető falembert akkor erősödne az O-lineunk és talán Kolb is villoghatna tovább. Egy 3. v 4. körös cetlit belehetne áldozni egy tapasztalt csere QB-ért szerintem... Csak 1 nap alatt ezt összehozni, vagy valami jó trade-t az kemény dió. De szerintem lesz is esemény én azt érzem. Mert így Vick kárba fog veszni ezt bekell látni... én hajlanék egy gyors cserére, és szerintem tuti lennének érdeklődők Vick-ért.
(Am én Vick párti vagyok továbbra is de ha a csapat érdekeit nézzük szerintem elkell adni nincs mese)Gege55
adjuk el Kolbot, érte jobb ajánlat érkezik úgyis, Vick 4-5 évig még simán jó, pihent a sitten eleget, annyi idő alatt kinevelünk egy normális QB-t oszt csá...eaglesmcnabb