Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Tegnap volt legalább 4-5 ha nem 6 visszajátszás is, ahol DeSean annyira üresre játszotta magát, hogy 10 yardos körzetben senki se volt. Ebből legalább 2 olyan volt, ahol a snap után 3-4mp se telt el és már üres volt. Ezeket meg kell tudni játszani. Vick eddigi meccseken eléggé érezte Maclint és Jacksont is, mindkét meccsen elég sok elkapott yardjuk lett.eriberto
Lehet, hogy megveszekedett Kolb-pártinak gondoltok, de nem vagyok az. Ennek jegyében egy idézet egy kinti Eagles-blogról, aminek minden szavával egyetértek.

"Troy Aikman and the FOX crew did us all a big favor today, showing replay after replay where our receivers were open down the field and Kolb either didn't see them or couldn't pull the trigger.

Is that perfect evidence of what happened? No. For that you'd need the coaches tape, to see exactly who was where when balls weren't thrown.

But we've gotten to see the Eagles operate under two sets of conditions this year. When Vick's at the controls, the ball gets down the field. When it's Kolb, it doesn't. It's really as simple as that."

De!

"Look, there's no way to know what Kolb's actual ceiling is. It was before and continues to be stupidly obvious that Mike Vick is -- right now -- the better option at QB. But I'm not writing Kolb off until we get at least a few weeks in a row to confirm that yes, indeed, he sucks."

És egy újabb lényeges megjegyzés!

"Especially because we've seen these games before. When McNabb went through his PTGSOPBP it was always this same story. Receivers who looked like world beaters -- or at least competent -- one week before suddenly just weren't able to get open. OK, maybe that happens every now and then, but it always seemed like -- and post-game comments from folks like Ron Jaworski would suggest -- maybe something was wrong with McNabb that week.

Kolb doesn't have McNabb's track record, so he doesn't get the same benefit of the doubt. But if it's fixable for one guy, it's probably fixable for another."

Számomra az a mértékadó vélemény, amely nem csupán kontextusából kiragadott valóságtöredékekkel dobálózik. Ez egy mértékadó vélemény!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Peters a büntikről:
"I don't say [penalties] lead up to losses, but...ain't nobody perfect. You can look around the league today and I'm pretty sure 90% of teams that won today had a bunch of penalties."

Peters fejében szerintem komoly gondok vannak. Ha így állunk a büntikhez, akkor nehéz lesz csökkenteni a számukat. Legalább ne a legnagyobb holding és false start király mondta volna.


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tegnap volt legalább 4-5 ha nem 6 visszajátszás is, ahol DeSean annyira üresre játszotta magát, hogy 10 yardos körzetben senki se volt. Ebből legalább 2 olyan volt, ahol a snap után 3-4mp se telt el és már üres volt. Ezeket meg kell tudni játszani. Vick eddigi meccseken eléggé érezte Maclint és Jacksont is, mindkét meccsen elég sok elkapott yardjuk lett.
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Dolgok, amik tegnap kiderültek a számomra:

Legtöbbször nem McNabben múltak a szerencsétlenkedéseink a tavalyi évben. Látható, Donovan idejött, játszott egy bűnszar meccset és nyert. Ezt tavaly megtette ellenünk a Cowboys is, meg az elmúlt években még jópáran. Borzalmas volt a playhívás, Reid hatalmasat hibázott a második félidő végén a védelem meg valahogy életben tartott minket.

Avant is ember, eddig szinte sosem láttam hibázni, most megtette, van ilyen, nem tudok rá haragudni.

Vick>Kolb Nem is a játékról van szó, vagy a statokról, hanem arról, hogy ha nem úgy történik valami a pályán, mint ahogy az előre el volt tervezve, akkor Kolb akkora baromságokat tud csinálni, hogy hihetetlen. Néha azon kívül is, de mindegy. A futásai voltak az egyetlen jó ötletei, de a hat ember közé bepasszolt labdáknál meghűlt bennem a vér. Oké csereként jött, nem az első csapattal edzett, elhiszem, de azért nézzük már Vicket, amikor bejött a Packers ellen. Arról nem is beszélve, amit még a Sanyi is észrevett: be volt gyulladva mint az állat. A többiek ránéztek és az jutott eszükbe, hogy nem hogy nem nyerünk, de még meg is halunk. Ez azért érthetetlen, mert kishíján megcsinálta amit kellett, nem értem miért nem bízik magában.

A bírók ellenünk vannak. Tegnap, hazai pályán, nevetséges volt, amit ellenünk fújtak, vagy sokszor éppen nem fújtak.

Shady egy állat, Bell kuka

Owen Schmitt egy állat

Idén ha nem állnak mellénk az égiek és továbbra is így sérülnek a játékosaink, cseszhetjük a szezont. McGlynn becsületes Jackson helyén, Weaver nagyon hiányzik, mert McCoy nem fogja így végigbírni a szezont, Bell meg gyenge, most Asante, Vick és Cooper. Nagyon nem lesz ez így jó.

Nate Allen nagyon jó választás volt a drafton, nagy játékos lehet.somebody08
Allen, Schmitt, Bell és a bírók ténykedésének megítélésében teljesen egyetértek. 😊

Shady: lehet, hogy egy "állat", de ha nincs a fumble-ja, akkor még nagyobb is lehetne a szememben. 😉 Ennek ellenére nem értettem miért tettek rá a közvetítés alatt annyi elmarasztaló megjegyzést. Azt azért nem érdemelte meg.

Avant: természetesen nem szabad őt okolni a vereségért, de ha megvan az az elkapás, most ő volna a hős, mondjuk Kolbbal egyetemben. "A fújolt, agyonkritizált ex-kezdőirányító a cserepadról beállva epikus comeback-győzelemre vezeti a Sasokat!" Ilyen és hasonló szalagcímekkel lennének tele akkor a philadelphiai lapok.

Kolb: mármint, hogy ki mit lát benne, ki mit olvas le az arcáról. Én láttam elszántságot, meg tanácstalanságot is a tekintetében, de ez annyira szubjektív dolog, hogy fölösleges sokat rágódni rajta. És hogy miért nem bízik magában? Mert ember, és ha senki sem bízik benne, köztük az Eagles-szurkolók 99 %-a, akkor ez a negatív megítélés hatással van rá. Ahogy hatással lenne az emberek 99 %-ra is!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Én a következőkre emlékszem. Az általad említett két play-nél, amelyből majdnem INT lett, hát valóban nem rajta múlott a dolog. Abban igazad van, hogy big play-t így is és úgy is el lehet érni, és megdöbbentő hogy éppen ez nem szuperál úgy, ahogy elvárható volna, pláne, hogy a korábbi scouting reportok többsége dicsérte Kolb pontosságát az ilyen típusú passzoknál.

Amikor Jacksont túldobta. Jackson azt mondta, hogy a szél is közrejátszott a play-nél, Kolb viszont magára vállalta a hibát. Mindkettőjüknek piros pont ezekért a megnyilvánulásokért. 😊 Én mintha azt láttam volna a visszajátszásban, hogy D-Jax-nek, ahogy keresztbe futott a pályán ki kellett kerülnie egy zónázó védőt, picit mintha érintkeztek is volna, és nekem akkor és ott az volt az érzésem, hogy ez a pici kontakt elég volt arra, hogy megzavarja a passz időzítését.Szabler
Én inkább azért voltam szomorú, mert a GB meccsen nyújotthoz képest nemigen láttam fejlődést Kolbnál. Annyival volt jobb tegnap, mint amennyivel a Skins D rosszabb volt a Packers D-nél. Többször is nagyon jó zsebből dobhatott, de mégis csak a rövid routot futó receivert találta meg (a Celek Td azért szép volt). Amikor meg volt passrush azt meg leholdolták Petersék 😀
Szerk: egyébként érdekes volt ahogy a postgame show-ban Tra Thomas elemezte a pass pro-t: technikai és helyezkedési hibák vezettek a sok büntihez, ami Juan Castillo technikára fókuszáló edzésmódszerét tekintve elég meglepő. Plusz mondott egy dolgot, ami szerintem eléggé találó volt. Az mondta az O falunkról, hogy "It has no identitiy." Hát igen. Én is visszasírom a Runyan és Thomas fémjelezte "nasty" O-lineunkat.


több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nekem nem csak az a big play, ha 50 yardot száll a levegőben a labda és úgy kapja el Jackson, hanem az is, ha egy 10-15 yardos passzal megjátssza a Qb és ő abból tud 60 yardos play-t csinálni. De ehhez lendületben kell eljuttatni hozzá a labdát és nem jumpballokat dobálni a 175 centis játékosnak. Javíts ki ha tévedek, de Kolb nemigen találta el rendesen a slantet futó receivereket, sőt majdnem 2 intet dobott belőle (az egyik egy Cb, a másik McIntosh kezéből esett ki ha jól emlékszem). A teljesen tisztán levő receivereket meg el kéne találni, lásd Jacksonnál túldobott labda, Celeknél meg mögé.
Szóval tömören fogalmazva szerintem egy passzra épülő offense-t, nem lehet underneath meg checkdown passzokra építeni.BleedingGreen
Én a következőkre emlékszem. Az általad említett két play-nél, amelyből majdnem INT lett, hát valóban nem rajta múlott a dolog. Abban igazad van, hogy big play-t így is és úgy is el lehet érni, és megdöbbentő hogy éppen ez nem szuperál úgy, ahogy elvárható volna, pláne, hogy a korábbi scouting reportok többsége dicsérte Kolb pontosságát az ilyen típusú passzoknál.

Amikor Jacksont túldobta. Jackson azt mondta, hogy a szél is közrejátszott a play-nél, Kolb viszont magára vállalta a hibát. Mindkettőjüknek piros pont ezekért a megnyilvánulásokért. 😊 Én mintha azt láttam volna a visszajátszásban, hogy D-Jax-nek, ahogy keresztbe futott a pályán ki kellett kerülnie egy zónázó védőt, picit mintha érintkeztek is volna, és nekem akkor és ott az volt az érzésem, hogy ez a pici kontakt elég volt arra, hogy megzavarja a passz időzítését.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Dolgok, amik tegnap kiderültek a számomra:

Legtöbbször nem McNabben múltak a szerencsétlenkedéseink a tavalyi évben. Látható, Donovan idejött, játszott egy bűnszar meccset és nyert. Ezt tavaly megtette ellenünk a Cowboys is, meg az elmúlt években még jópáran. Borzalmas volt a playhívás, Reid hatalmasat hibázott a második félidő végén a védelem meg valahogy életben tartott minket.

Avant is ember, eddig szinte sosem láttam hibázni, most megtette, van ilyen, nem tudok rá haragudni.

Vick>Kolb Nem is a játékról van szó, vagy a statokról, hanem arról, hogy ha nem úgy történik valami a pályán, mint ahogy az előre el volt tervezve, akkor Kolb akkora baromságokat tud csinálni, hogy hihetetlen. Néha azon kívül is, de mindegy. A futásai voltak az egyetlen jó ötletei, de a hat ember közé bepasszolt labdáknál meghűlt bennem a vér. Oké csereként jött, nem az első csapattal edzett, elhiszem, de azért nézzük már Vicket, amikor bejött a Packers ellen. Arról nem is beszélve, amit még a Sanyi is észrevett: be volt gyulladva mint az állat. A többiek ránéztek és az jutott eszükbe, hogy nem hogy nem nyerünk, de még meg is halunk. Ez azért érthetetlen, mert kishíján megcsinálta amit kellett, nem értem miért nem bízik magában.

A bírók ellenünk vannak. Tegnap, hazai pályán, nevetséges volt, amit ellenünk fújtak, vagy sokszor éppen nem fújtak.

Shady egy állat, Bell kuka

Owen Schmitt egy állat

Idén ha nem állnak mellénk az égiek és továbbra is így sérülnek a játékosaink, cseszhetjük a szezont. McGlynn becsületes Jackson helyén, Weaver nagyon hiányzik, mert McCoy nem fogja így végigbírni a szezont, Bell meg gyenge, most Asante, Vick és Cooper. Nagyon nem lesz ez így jó.

Nate Allen nagyon jó választás volt a drafton, nagy játékos lehet.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
X-rays on Vick were negative and showed no broken bones!Shawn84
Ma megy MRI-re, de reméljük tényleg megúszta a törést. Azért még ne örüljön senki, mert majd a héten eldől tud-e egyáltalán edzeni, szerinem nagyon durván be lehet dagadva a válla/felsőteste.


több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
persze, ha 20 playből épül fel egy drive több a hibalehetőség, mintha csak egy 75 yardos elkapásból jön a TD. 😊 legyen igazad, jöjjön vissza Vick és szerezzünk meccsenként három-négy 50+ yardos touchdownt, de ez aligha fog mindig működni.
Szabler
Nekem nem csak az a big play, ha 50 yardot száll a levegőben a labda és úgy kapja el Jackson, hanem az is, ha egy 10-15 yardos passzal megjátssza a Qb és ő abból tud 60 yardos play-t csinálni. De ehhez lendületben kell eljuttatni hozzá a labdát és nem jumpballokat dobálni a 175 centis játékosnak. Javíts ki ha tévedek, de Kolb nemigen találta el rendesen a slantet futó receivereket, sőt majdnem 2 intet dobott belőle (az egyik egy Cb, a másik McIntosh kezéből esett ki ha jól emlékszem). A teljesen tisztán levő receivereket meg el kéne találni, lásd Jacksonnál túldobott labda, Celeknél meg mögé.
Szóval tömören fogalmazva szerintem egy passzra épülő offense-t, nem lehet underneath meg checkdown passzokra építeni.


több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
részben igazad van, de a lassításokból látszott, hogy sokszor üresen álltak a célpontok, Kolb pedig nem tudta eljuttatni hozzájuk a labdát...eaglesmcnabb
ezalatt a lassítások alatt nem látszott, hogy közben mi történik a zsebben. azaz lehet, hogy mire üresekké váltak a célpontok, addigra lehet, hogy túl nagy lett a nyomás az irányítón és el kellett dobnia a labdát.

de még egyszer hangsúlyozom. nem csak az volt a gond, hogy nem jöttek össze a nagy játékok, hanem az is, hogy mindig becsúszott bár gikszer, ami hosszú vagy legalábbis kecsegtető támadósorozatokat siklatott ki.

persze, ha 20 playből épül fel egy drive több a hibalehetőség, mintha csak egy 75 yardos elkapásból jön a TD. 😊 legyen igazad, jöjjön vissza Vick és szerezzünk meccsenként három-négy 50+ yardos touchdownt, de ez aligha fog mindig működni.

A Jags-nek pedig igenis gyenge a passz elleni védekezése (eddig Vick passzolta a legkevesebb yardot ellenük, az is 291 volt), így az ellenük felmutatott számok nem igazán mérvadóak. 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
részben igazad van, de a lassításokból látszott, hogy sokszor üresen álltak a célpontok, Kolb pedig nem tudta eljuttatni hozzájuk a labdát... az előző meccseken is tudták az ellenfelek a fegyvereinket, mégis sikerült pontokat szereznünk...nem hiszem hogy pl. ez a redskins D annyival jobb lenne mint a Jaguarsé... attól eltekintve hogy midnenki számára világos hogy Maclin és Desean a legnagyobb fegyvereink, számtalanszor voltak megjátszható pozícióban, azonban a passzok rendre elmaradtak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kolb tehát lehetőséget kapott, hogy bizonyítson a képességeiben kétkedőknek, de nem élt vele. De szerintem nemcsak ő volt a ludas!

Világos, hogy ennek az offense-nek a DeSean vagy Maclin által szállított nagy játékok jelentik a motorját, és ha Kolb nem tudja őket megjátszani, akkor - legalábbis Philadelphiában - nem alkalmas első számú irányítónak!

De!!!

Egy meccs alapján nehéz megítélni azt, hogy valóban képtelen-e rá. Nemcsak azért, mert most kényszerből kellett átvennie a karmesteri pálcát és az utóbbi hetek történéseit követően aligha lehetett ideális lelkiállapotban, de gondoljunk már bele abba is, vajon az ellenfél DC-je nincs tisztában azzal, hogy mik az ellenfél fő támadófegyverei és vajon nem ennek jegyében építi fel védelme gameplanjét? Létezhet és is létezik olyan séma, amely szinte tökéletesen semlegesítheti a nagy játékokat, és az utóbbi időben nem először lehettünk ennek tanúi.

Rémlenek a tavalyi Dallas elleni meccsek még McNabb-bel? Három vereség. Ezeken a meccseken D-Jax statjai a következőek voltak:
1. meccs: 2 elkapás 29 yard
2. meccs: 3 elkapás 47 yard
3. meccs: 3 elkapás 14 yard.
Maclin számai csak kicsit jobbak, és neki ugye a playoff-meccsen volt egy 76 yardos TD-elkapása Vicktől egy félig-meddig trükkös játékból. Jim Haslett nyilván alaposan kivesézte ezeket a meccseket!

Nem Kolbot szeretném fölmenteni, hiszen volt két majdnem INT-je és egy elvétett hosszú passza DeSeannak, ami baromira bosszantott, de szerintem érdemes árnyalni a képet! Ha az ellenfél dink and dunkolásra készteti, akkor tegye azt, csak haladjunk! A meccs java részében haladtunk is, csak éppen jött az első félidei kapitális (valószínűleg edzői) malőr, McCoy fumble-ja, bosszantó holdingok, stb. Lásd alább!

Megítélésem szerint a következő hibák nagyobb súllyal estek latba az eredmény kialakulásában! Idézek a philly.com egyik cikkéből:

- With 36 seconds left in the first quarter, Eagles quarterback Michael Vick races from the Washington 24 to the 1. The sellout crowd roars. Wait! The play is called back when guard Max Jean-Gilles is called for holding. Instead of a touchdown, the Eagles settle for a 49-yard field goal by David Akers.

- On their best drive of the game, the Eagles march from their 25 to the Redskins' 1. Finally, a touchdown seems certain. Wait! Coach Andy Reid fails to get a play off in time after a 30-second timeout on fourth down, is penalized 5 yards, and has to kick a 23-yard field goal instead of going for six points.

- With seven minutes left in the third quarter, quarterback Kevin Kolb scrambles for 32 big yards to the Washington 29. The momentum swings. Wait! Left tackle Jason Peters is called for holding, and the play is negated. The Birds recover to march to the Washington 26. The mojo is back. Wait! LeSean McCoy fumbles, and Redskins safety Kareem Moore recovers.

- Three minutes into the quarter, Kolb competes a 14-yard pass to Jason Avant to the Redskins' 35-yard line. The fans are on their feet. Wait! Guard Todd Herremans is flagged for holding. The play is negated. The Eagles punt four plays later.

Mindenesetre remélem Vick sérülése valóban nem súlyos, mert ő - látszólag! - képes megjátszani szélső elkapóinkat és jobban boldogul ilyen szellős támadófal mögött. Azt azonban továbbra is tartom, hogy egy főleg pass protectionben bivalyerős O-line nélkül hosszú távon lehetetlen egy folyamatosan eredményes big play offense-t működtetni, legyen akárki az irányító.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
X-rays on Vick were negative and showed no broken bones!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
KAFKA FOR PRESIDENT!!!!!!!! 😀
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Én eddig azok közé tartoztam akik bíztak Kolbban, de ezzel a meccsel elveszítette a támogatásom (sajnálhatja 😀), többet nem akarom Eagles mezben látni. Inkább nézzük meg Kafkát, ha nincs Vick.Tomeee
Szerintem elég önbizalomromboló volt neki, ahogy a szezon előtti nagy beharangozó ellenére Vicket tették a helyére. Emellett erre a meccsre is csak backupként készült és persze el lehet mondani, hogy akkor is felkészültnek kellet volna lennie, de a játékát elnézve nekem kb az jött le, hogy "hú csak el ne basszak valamit csúnyán". Én nem voltam nagy Kolb fan szezon előtt ( 😊 ),de szerintem alapvetően nagy teher lett a vállára helyezve és idő kell neki. Ha év végéig is balfasz marad, még akkor is lesz előtte egy egész off-season ami alatt összeszedheti magát, de addig is jól jön Vick. Ja, meg úgy hallom páran érdeklődnek Kolbért... az is valami, mert mondjuk egy Roy Williamst max Al Davis csapatában tudnám elképzelni (a Cowboyson kívül) azzal a szerződéssel. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Srácok!

Végig szenvedtem ezt a meccset ahogy a csapat is. Reméljük a "futball istenek" erre a meccsre kiélték magukat rajtunk bosszúból amiért D-Mc-t elengedtük aztán békén hagynak vagy mellénk állnak. Na jó ez hülyeség ez csak Ricsiék idegesítő kommentárjából jön nagyon bosszantóak voltak (még hogy Ricsi most hallott csak a philly blogról meg jé vannak philly szurkolók ez sajnos mindent elmond most róla............. :o ) S rendben grat a Skinsnek a győzelemért de kb 3 negyeden keresztül miután megszerezték az előnyt semmit nem csináltak mi meg elszerencsétlenkedtünk mindent. Az elejét leszámítva a védelemnek gratula nagyot teljesítettek kár hogy az O nem tudott igazán felnőni hozzájuk. Nyilván Vickkel más lett volna. S most Kolbról mert így már véleményt mondhatunk azt gondolom. Szóval az elején azt mondtam el vele a p.ba akor már próbáljuk ki Kafkát. Aztán a következőre jutottam: el kell döntenie a csapatnak hogy merre akar indulni. Adott egy nagy potenciálal nagy játékra lehetőséget adó fiatal elkapó gárda. De Kolb nem az aki meg fogja tudni játszani őket. Ha így haladunk D-Jack és Maclin vagy Celek az év végén kérni fogja a tradet mert nem tudjuk kihasználni őket. Kolb ugyanis nem más egyenlőre számomra mint egy stabil jó game manager amihez az a stabil védekezés és jó futó játék kell amit a 2. negyed közepétől láttunk és rövid passzos játék. Lénygében amit akár a Pitt is tud azzal a különbséggel hogy ott BB-ben meg lesz a potenciál és a védelem tud pontokat hozni (erre a miénk annyira még nem képes). Jó a dropok sem segíteték őt és a végén pont az egyik legbiztosabb kezű elkapónk Avant ejtette ki a labdát de ez a lényegen nem változtat. Mit gondoltok erről mondjuk itt Soldi véleményére is kíváncsi lennék bár nem biztos h látta a meccset? Szóval remélem nem ragadunk be ennyire s az amatőr hibákról is leszokunk most már (meg főleg a büntetésekről bár szerintem néhány túl szigorú volt h védekezzen akkor egy csapat...)

Fly Egles: deee
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A D# a második félidőre nagyon összeállt.Ez kellett vna már az elejétől.Greengo
Szerintem baromira meglepték McDermottot a futásokkal az elején. Valószínűleg McDermott arra készült, hogy a 29. futójátékkal rendelkező csapat NcNabb karjára fogja bízni a meccset. Nem így történt és megszívtuk.


több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ezzel remélem a Vick vs Kolb kérdést le is lehet zárni.
Most tényleg az a legfontosabb kérdés,hogy mennyire sérült le Vick. (?)
McCoy-t ki kell emelni megint az O#-ből.Ma is nagyot alakított.
A D# a második félidőre nagyon összeállt.Ez kellett vna már az elejétől.Mind 1 nem szabad búslakodni.Felmértük a Skinst és mindenki láthatja,hogy simán verhetők. 😀
Most jöhet a post game show.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Én eddig azok közé tartoztam akik bíztak Kolbban, de ezzel a meccsel elveszítette a támogatásom (sajnálhatja 😀), többet nem akarom Eagles mezben látni. Inkább nézzük meg Kafkát, ha nincs Vick.Tomeee
Hát, akkora homályokat Kafka is tud dobni mint Kolb, úgyhogy felőlem is jöhet.


több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
-Shady 28 labdaérintés, összesen 174 yd, fumbliért nem okolom, nélküle még ennyire sem mentünk volna.

-Jackson és Maclin összesen 4 elkapás (ebből egyet Vick adott) összesen 34 yard: megismétlem amit korábban írtam: az a Qb aki nem tudja eljuttatni hozzájuk hatékonyan a labdát az nem lesz itt hosszú életű.

-Shady után a legeredményesebb receiverünk Owen Scmitt 3 elkapás 43 yard. Ehhez nem is kell további kommentár.


több mint 14 éve
Tomeee 753
Én eddig azok közé tartoztam akik bíztak Kolbban, de ezzel a meccsel elveszítette a támogatásom (sajnálhatja 😀), többet nem akarom Eagles mezben látni. Inkább nézzük meg Kafkát, ha nincs Vick.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem nemsokára láthatjátok Kafkát is, ha Vick nem épül fel huzamosabb időn belül, Kolbnak ez itt nem jön össze úgy tűnik.
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Ráadásul úgy nyerhettük volna meg a meccset, hogy megússzuk azt, h Kolb bármikor a jövőben is a kezdőnk maradjon. Ez így volt megírva.

Ha meg kéne fogalmazni az egész szituációt, a mérkőzést: TRAGIKOMÉDIA.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Uristen ez az utolso 2 perc, kiemelten az utolsó play...
I love this game
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Undorító. Mindegy, nálam standing ovation lesz.Petya
Csatlakozom. Még itthon is megtapsolom. Ha ott ilyen barmok vannak akik meg merik csinálni hogy fújolnak egy olyan embernek aki a csapat történetének egyik legjobb játékosa, azoknak nincs semmi keresnivalója a stadionban.Shawn84
Gratulálok ennek az embernek, azért szidja mert nem nyerte meg ahelyett, hogy dicsérni az eredményeit..kzol
Sajna a link már döglött. Mindegy, magam is megkövetem a Testvéri Szeretet Városának drukkereit, fair módon viselkedtek McNabb-bel... 5 percig. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass