NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊tenorx
törődj bele, hogy ennyit tud
😀Szegecs
Azért a fal se remekel előtte. De Kolb majd belelendül, csak türelem. Most még bohóckodjon nyugodtan, majd Packers meccsen ne.
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊tenorx
törődj bele, hogy ennyit tud
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Úgy tűnik Riley Cooper jó draftnak bizonyul. 5.körben húzni nagy szerencse.Vian
Nálunk ez az első kör, lásd: Trent Cole, Brent Celek...
Tenorx: remélem is. Szerintem nem lesz gond vele hosszú távon, az elején tuti be fog még csúszni egy-két hiba, de azokból lehet tanulni.
több mint 14 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Ahogy látom D-Jax sem volt sokat a pályán...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Úgy tűnik Riley Cooper jó draftnak bizonyul. 5.körben húzni nagy szerencse.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 613 — Eagles fan
Nyertünk,de nagyon nem lehetünk elégedettek.
Az O line botrányosan teljesített.Attól tartok ez lesz az ide szezon témája.Nagyon össze kéne szedniük magukat mert nem nagyon támogatják a támadójátékot.
Kolb teljesítménye önmagáért beszél.( 11/25 103 0 1 )Persze lehetne azt írni,hogy a fal a szar(mert így van),de sokszor volt pontatlan + néha túl sokat kivárt.A D# hozta a kötelezőt ,de rajtuk is kezdett meglátszani,hogy sokat kell fent lenniük.(ez egy egész meccsen végzetes lehet)
ST-nél a helyzet változatlan.
Úgy érzem,hogy a szezonra való felkészülésben nem itt kéne tartanunk. :/ A 8-8as tippem továbbra is megmaradt.... a különbség az,hogy már az optimista énem mondatja ezt az eredményt.

A győztes drive miatt viszont dicséret illeti Kafkát.Pláne úgy,hogy 2 minutes drill volt időkérés hiányában.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Nem játszik ma: Pender, N. Cole, Jamaal Jackson, J. Parker, Ingram és Abiamiri
Graham és Teo előtt szabad a pálya.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.Bébé
Jól kezdek 😀 Pedig még csak negyed 12 😀
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.Bébé
3 negyed miatt mindenkép megnézem akkor ma-holnap meccset, ahogy vihar engedi. Graham-nél idő kérdése volt, de teljesen várható.
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Keep or Cut?
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_Keep_or_Cut.html

ST-nkről egy cikk:
http://philly.sbnation.com/2010/8/26/1652402/eagles-special-teams-arent-special

Eagles-fan kérdezget egy Chiefs-fan-t:
http://insidetheiggles.com/2010/08/27/previewing-the-chiefs/
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 613 — Eagles fan
Én a Special teamtől várok előrelépést, Austin Howardtól újabb jó játékot, Lindleytől szintén jó szereplést, Hansontól meg nagy borzalmakat.Shawn84
Hanson baszogatásról le kéne szokni. 😊 (tényleg úgy savazzátok mintha egész eddigi pályafutása csak vicc lenne és kabalaként tartanánk...pedig sokkal fontosabb/jobb playa ennél)

Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
RZ a legfontosabb!Nincs mese Kolbtól tényleg TD passz kell + Bell használhatóságára is kíváncsi leszek.
Mondjuk ez a Chiefs ellen el is várható,de nem mértékadó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 516
Én a Special teamtől várok előrelépést, Austin Howardtól újabb jó játékot, Lindleytől szintén jó szereplést, Hansontól meg nagy borzalmakat.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 260 — Beware the Slim Reaper!
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Én még Tapp-től várnám, hogy csináljon már valamit, mert eddig nem volt valami jó és fontos lenne, hogy valaki egy kicsit tehermentesítse T. Cole-t (elvileg ezért hoztuk, ha jól tudom).


több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉cooltiszo
Ha az eddigi preseasonbeli tendenciákat nézzük, akkor TD sem. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 516
Én nem tudom nézni a meccset sajnos mert Céges Csapatépítő 3 napos bebaszás lesz a Balatonon 😀 Szóval ha majd valaki írna egy hosszabb összefoglalót a lényegesebb dolgokról azt megköszönném.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TD
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 260 — Beware the Slim Reaper!
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.Greengo
Én is úgy tudom, hogy TC-ben Jordan kiszorította Fokou-t a kezdőből és ő lesz a kezdő SAM. Fokou-t még DE-ként is próbálgatták nickel szituációkban, bár kétlem, hogy erre a szezonban élesben is sor kerülne.

http://www.philly.com/philly/sports/homepage/Who_makes_the_roster_Defensive_tackle.html Rövid elemzés arról ki kerülhet rosterre DT poszton. Patt és Bunk alap. Valószínű, hogy Laws is bekerül, aki erősen kezdte a TC-t de az előszezon meccseken nem mutatott sokat (ki is szorította őt a kezdő nickel D-ből Graham és Te’o-Nesheim). A nagy csata a 4. DT posztért van Dixon és Owens között. Itt egyenlőre Dixon van előnyben, ő már tavaly is bizonyította hogy használható ember (ha jól emlékszem volt ő 3. számú DT is tavaly szezon közben). Owensnek egyenlőre nem sikerült átmentenie TC-s formáját a meccsekre


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.Greengo
Valóban köszönjük a beharangozót! Hát ami azt illeti én elégedett lennénk 9-7-tel s ha még ezzel be is jutnánk... persze aztán evés közben jön meg az étvágy de ne legyünk telhetetlenek. Remélem Stacy-vel nem fürdünk be és képes lesz legalább kicsit megközelíteni a testvére szintjét. Már azzal nyernénk.

Fly Eagles: deee
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 613 — Eagles fan
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.


E-A-G-L-E-S EAGLES !