Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 261 — Beware the Slim Reaper!
Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk... Petya
Sajna nekem is Pinky jutott róla eszembe (ez felejthetetlen tőle: http://www.youtube.com/watch?v=ls794MhIkU4 😕 ) De azért Maclin még talán nem jutott el erre a szintre.

Maclin megilletődötten játszott amikor Jackson kiesése után ő lett a 1st receiver. Ennél ő jóval többet tud, ezt megmutatta tavaly a Giants, Chiefs, Broncos ellen is. Szóval úgy néz ki idén is nagy szükség lesz egy egészséges Jacksonra, hogy elvonja az ellenfél DB-inek figyelmét.


több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sajna a meccsen erősen túlsúlyba kerültek a negatívumok:

- Maclin?!?! Ez az ember fél. Nem mer ütközni, nem elég vagáynul játszik. A DB kitépte a kezéből a labdát, több nagy játékot is hozhatott volna ha határozottabb. Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk...
- Peters: Ember. Az egy dolog, hogy te egyedül snap előtt 2 mpel bemozdulsz. De utána legalább ne kezdj el veszekedni az összes többi játékossal és értetlenkedni.

Jackson sérülése állítólag nem komolya (meghúzódott a nyaka), Cole ma megy MRIre a bokájával (ez sajnos már lehet komolyabb.

Graham és Allen játéka nagyon tetszett..Petya
Maclinről hasonló véleményen vagyunk.Nem elég határozott.... és az elkapás utáni megtett yardjai igen szerények.Sztem még sokat kell fejlődni.(kicsit túl értékelik sztem)Tavaly is megszeppent fejet vágott ha pályán volt.Emlékszem is egy jelenetre amikor first downt ért el és félve mutatta,hogy megvan.Ezt még betudtam az első évnek..de ennél több vér kéne a pucájába ha liga szinten is szeretne villogni.Félreértések elkerülése végett...ő nagyon tehetséges/jó kezű de ennél több kellene ha sikeres szeretne lenni.
Cole miatt már inkább vagyok mérges.Rá nagyon nagy szükség van.
A tegnapi műsort megnéztem a meccs után PE.comon......és ami nagyon kikészített az April kommentje..miszerint nincs megelégedve a látottakkal.(jaja csak ezzel még így vagyunk jó pár ezren)...szval jó lenne kitalálni,hogy mit is kéne változtatni.Greengo
Így van, Jackson ezerszer vagányabb, belevalóbb srác és emiatt egyelőre jóval sikeresebb is. Maclinnek yards after catch gyak csak akkor van van, ha a közelében sincs senki. Minden más esetben már fekszik is, mintha valami ócska 3. számú qb félne a hittől...
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Sajna a meccsen erősen túlsúlyba kerültek a negatívumok:

- Maclin?!?! Ez az ember fél. Nem mer ütközni, nem elég vagáynul játszik. A DB kitépte a kezéből a labdát, több nagy játékot is hozhatott volna ha határozottabb. Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk...
- Peters: Ember. Az egy dolog, hogy te egyedül snap előtt 2 mpel bemozdulsz. De utána legalább ne kezdj el veszekedni az összes többi játékossal és értetlenkedni.

Jackson sérülése állítólag nem komolya (meghúzódott a nyaka), Cole ma megy MRIre a bokájával (ez sajnos már lehet komolyabb.

Graham és Allen játéka nagyon tetszett..Petya
Maclinről hasonló véleményen vagyunk.Nem elég határozott.... és az elkapás utáni megtett yardjai igen szerények.Sztem még sokat kell fejlődni.(kicsit túl értékelik sztem)Tavaly is megszeppent fejet vágott ha pályán volt.Emlékszem is egy jelenetre amikor first downt ért el és félve mutatta,hogy megvan.Ezt még betudtam az első évnek..de ennél több vér kéne a pucájába ha liga szinten is szeretne villogni.Félreértések elkerülése végett...ő nagyon tehetséges/jó kezű de ennél több kellene ha sikeres szeretne lenni.
Cole miatt már inkább vagyok mérges.Rá nagyon nagy szükség van.
A tegnapi műsort megnéztem a meccs után PE.comon......és ami nagyon kikészített az April kommentje..miszerint nincs megelégedve a látottakkal.(jaja csak ezzel még így vagyunk jó pár ezren)...szval jó lenne kitalálni,hogy mit is kéne változtatni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sajna a meccsen erősen túlsúlyba kerültek a negatívumok:

- Maclin?!?! Ez az ember fél. Nem mer ütközni, nem elég vagáynul játszik. A DB kitépte a kezéből a labdát, több nagy játékot is hozhatott volna ha határozottabb. Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk...
- Peters: Ember. Az egy dolog, hogy te egyedül snap előtt 2 mpel bemozdulsz. De utána legalább ne kezdj el veszekedni az összes többi játékossal és értetlenkedni.

Jackson sérülése állítólag nem komolya (meghúzódott a nyaka), Cole ma megy MRIre a bokájával (ez sajnos már lehet komolyabb.

Graham és Allen játéka nagyon tetszett..
több mint 14 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
tipikuuuuuuuuuuuuuus....
az egész meccsen szenvedtünk utolsó 3 perc áááá mondom kaffka nemcsinál úgyse semmi maradandót föleg hogy a KC a saját 30asunkon volt megyek mert álmos vagyok....ma meg nézem eredmény 20-17

jólindul ez a nap (Y)

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 261 — Beware the Slim Reaper!
Na akkor én is:
D-re sok szót nem is vesztegetek, nagyon jók voltak, azzal együtt, hogy sokat kellett a pályán lenniük (Lindley, Graham, Allen jók voltak).

Offense:
ami tetszett: -első TD-nkél szép munka a RZ-ban.
-javuló futásblokkolás az O-line-tól (Herremans visszatért)
-Kafka szép game winning driveot vezetett, elrontva ezzel a hazaiak
karneváli hangulatát 😊
ami nem tetszett:
-Borzasztó pass protection: 5-ből kb 2-szer, ha fel tudtuk venni a blitzelő LB-ket. Ez valószínű sokak sara: főleg O-line-é, de volt hogy a HB-nem figyelt oda honnan jön a blitz.
-Kolb akkor sem volt pontos amikor véletlenül volt ideje dobni (Én úgy érzem túl óvatos: több dobásba sem állt bele rendesen, megint túldobott egy embert az endzone-ban)
-Maclintől én személy szerint többet várok. Két nagy játék (egyik TD lehetett volna) is múlott azon, hogy nem sikerült rendesen elszakadnia az őt egy az egyben őrző cb-től. Persze ezek nagy játékok voltak a cb-ktől, de Maclintől akkor is azt várnám hogy jobban szakadjon el 1 az 1ben.
-Peters tartja a meccsenkénti 2 büntis átlagát. Ezen javítani kéne, de lefele ....


több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊tenorx
törődj bele, hogy ennyit tud
😀Szegecs
Azért a fal se remekel előtte. De Kolb majd belelendül, csak türelem. Most még bohóckodjon nyugodtan, majd Packers meccsen ne.
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊tenorx
törődj bele, hogy ennyit tud
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Úgy tűnik Riley Cooper jó draftnak bizonyul. 5.körben húzni nagy szerencse.Vian
Nálunk ez az első kör, lásd: Trent Cole, Brent Celek...
Tenorx: remélem is. Szerintem nem lesz gond vele hosszú távon, az elején tuti be fog még csúszni egy-két hiba, de azokból lehet tanulni.
több mint 14 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Ahogy látom D-Jax sem volt sokat a pályán...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Úgy tűnik Riley Cooper jó draftnak bizonyul. 5.körben húzni nagy szerencse.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Nyertünk,de nagyon nem lehetünk elégedettek.
Az O line botrányosan teljesített.Attól tartok ez lesz az ide szezon témája.Nagyon össze kéne szedniük magukat mert nem nagyon támogatják a támadójátékot.
Kolb teljesítménye önmagáért beszél.( 11/25 103 0 1 )Persze lehetne azt írni,hogy a fal a szar(mert így van),de sokszor volt pontatlan + néha túl sokat kivárt.A D# hozta a kötelezőt ,de rajtuk is kezdett meglátszani,hogy sokat kell fent lenniük.(ez egy egész meccsen végzetes lehet)
ST-nél a helyzet változatlan.
Úgy érzem,hogy a szezonra való felkészülésben nem itt kéne tartanunk. :/ A 8-8as tippem továbbra is megmaradt.... a különbség az,hogy már az optimista énem mondatja ezt az eredményt.

A győztes drive miatt viszont dicséret illeti Kafkát.Pláne úgy,hogy 2 minutes drill volt időkérés hiányában.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nem játszik ma: Pender, N. Cole, Jamaal Jackson, J. Parker, Ingram és Abiamiri
Graham és Teo előtt szabad a pálya.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.Bébé
Jól kezdek 😀 Pedig még csak negyed 12 😀
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.Bébé
3 negyed miatt mindenkép megnézem akkor ma-holnap meccset, ahogy vihar engedi. Graham-nél idő kérdése volt, de teljesen várható.
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Keep or Cut?
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_Keep_or_Cut.html

ST-nkről egy cikk:
http://philly.sbnation.com/2010/8/26/1652402/eagles-special-teams-arent-special

Eagles-fan kérdezget egy Chiefs-fan-t:
http://insidetheiggles.com/2010/08/27/previewing-the-chiefs/
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Én a Special teamtől várok előrelépést, Austin Howardtól újabb jó játékot, Lindleytől szintén jó szereplést, Hansontól meg nagy borzalmakat.Shawn84
Hanson baszogatásról le kéne szokni. 😊 (tényleg úgy savazzátok mintha egész eddigi pályafutása csak vicc lenne és kabalaként tartanánk...pedig sokkal fontosabb/jobb playa ennél)

Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
RZ a legfontosabb!Nincs mese Kolbtól tényleg TD passz kell + Bell használhatóságára is kíváncsi leszek.
Mondjuk ez a Chiefs ellen el is várható,de nem mértékadó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 518
Én a Special teamtől várok előrelépést, Austin Howardtól újabb jó játékot, Lindleytől szintén jó szereplést, Hansontól meg nagy borzalmakat.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 261 — Beware the Slim Reaper!
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Én még Tapp-től várnám, hogy csináljon már valamit, mert eddig nem volt valami jó és fontos lenne, hogy valaki egy kicsit tehermentesítse T. Cole-t (elvileg ezért hoztuk, ha jól tudom).


több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉cooltiszo
Ha az eddigi preseasonbeli tendenciákat nézzük, akkor TD sem. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 518
Én nem tudom nézni a meccset sajnos mert Céges Csapatépítő 3 napos bebaszás lesz a Balatonon 😀 Szóval ha majd valaki írna egy hosszabb összefoglalót a lényegesebb dolgokról azt megköszönném.