Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
dande
Nem hinném, hány ilyen "nagyszájú" volt hogy majd én rekordot döntök, aztán szinte mindig olyanok lettek a leggyorsabbak akikről senki sem gondolta volna. Az is meglepne ha 4.3 alatti ideje lenn Ruggsnak nem hogy rekord...
kapitnono
Akkor legalább meglepődtél 😊
kristóf17
Hát éppenhogy, de a rekordtól azért bőven messze volt 😀


több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
dande
Nem hinném, hány ilyen "nagyszájú" volt hogy majd én rekordot döntök, aztán szinte mindig olyanok lettek a leggyorsabbak akikről senki sem gondolta volna. Az is meglepne ha 4.3 alatti ideje lenn Ruggsnak nem hogy rekord...
kapitnono
Akkor legalább meglepődtél 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Higgins,JJ is esélyes.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
dande
Nem hinném, hány ilyen "nagyszájú" volt hogy majd én rekordot döntök, aztán szinte mindig olyanok lettek a leggyorsabbak akikről senki sem gondolta volna. Az is meglepne ha 4.3 alatti ideje lenn Ruggsnak nem hogy rekord...


több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
első 3 pickben lesz Dline WR erre fogadnék is.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?
dande
nincsenek nagy igényeim:
- tudjon elszakadni
- kapja el a labdákat, amit felé dobál Wentz (...unlike Aghlor)

Jeudy és Lamb tuti kimegy. Reménykedni kell, hogy nem lesz az elkapó rush és bent marad Ruggs. De Reagornak is örülnék.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?
dande
ha a top3ból (Jeudy, Lamb, Ruggs) el tudnánk vinni valakit akkor happy. Ha nem akkor majdnem mindegy mert az idei class elég vastag, később is lehet használhatót húzni.

Szvsz nem fogunk első 2 körben húzni, mert tavaly is húztunk és még eléggé kérdéses.

DE Inkább jöjjön Amari, és akkor lényegtelen a kérdés 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howie és DP nyilatkozott és akkor is leírok belőle néhány dolgot ha nesze semmi ha nem....

Howie: Peters szerződésével kapcsolatban nem mondott semmi konkrétat viszont Jenkins szerződésén dolgoznak. Az Eagles FA pletykákat nem kommentálja, Slay kapcsán sem nyilatkozott többek között a tampering miatt sem. Az edzői stáb teljesen DP területe.

DP: Ezt erősítette meg ő is, és persze, hogy Lurie nem szól bele (vagy igen vagy nem 😊) Abból amit elmondott az derül ki, hogy Scangarello a kvázi OC a játékhívásokat teljesen pedig soha nem adta át DP az aktuális OCnak (ezt sejtettük 😊) Ő szeretné, ha Peters visszatérne.

Ennyi, biztos van amit nem jól értettem illetve kimaradt, de jelen pillanatban így állunk.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért szívesen 😉 😛

Egyébként úgy tűnik (remėlem nem jinxelem el😊) egyelőre Duce is marad.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
nessze semmi

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP nyilatkozott 😊

 www.philadelphiaeagles.com/news/insider-exclusive-one-on-one-with-doug-pederson
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Bármi lesz is, az idei teljesítménye miatt meg az egész katyvasz miatt, amit okoz, nekem kvára elegem van az emberből...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery ügynöke szerint Jeffery maradni akar, mondjuk jelenleg nem is nagyon van más opció. Reméljük megmutatja ismét, hogy jól vam ez így 😊
dande
Ehhez képest
 fuzovelkifele.com/2020/02/jeffery-orulne-ha-elcserelnek-az-eaglesbol/
Wyatt
Össze vissza mondanak mindent, majd kiderül....
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jeffery ügynöke szerint Jeffery maradni akar, mondjuk jelenleg nem is nagyon van más opció. Reméljük megmutatja ismét, hogy jól vam ez így 😊
dande
Ehhez képest
 fuzovelkifele.com/2020/02/jeffery-orulne-ha-elcserelnek-az-eaglesbol/

több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Jeffery ügynöke szerint Jeffery maradni akar, mondjuk jelenleg nem is nagyon van más opció. Reméljük megmutatja ismét, hogy jól vam ez így 😊
dande
Kivágáshoz képest a trade egy lottóötös. A névtelen forrás lejátszotta már nálunk az utolsó meccsét.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery ügynöke szerint Jeffery maradni akar, mondjuk jelenleg nem is nagyon van más opció. Reméljük megmutatja ismét, hogy jól vam ez így 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Az Eagles sportszakmai filozófiája Roseman alatt egyértelműen az, hogy az LB és az RB értéktelen posztok az NFL-ben. Az analitika is ezt mondja (valszeg ezért gondolja így Roseman is).


Hulkeinstein
Ez inkább Eagles filozófia a 21. században. Banner alatt sem volt ez máshogy. Az LB poszt le volt itt sajnálva az elmúlt 20 évben.1-1 név időnkét felbukkan , de alulértékelt a poszt..amit azért én kicsit sajnálok(tavaly el tudtam vna képzelni egy korai körös LB picket), de azt is belátom, hogy nincs az a csapat amelyik minden sorában sztárokat tudna felvonultatni. RB poszt viszont annyira nincs lesajnálva nálunk..hacsak nem arra célzol itt, hogy első körös picket soha sem ért.Mert az tény, de az elmúlt 20 év felhozatala azért nem rossz és időnként áldozunk rá. (Sanders pick kifejezetten biztató)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon írogatják odakint, hogy Jefferyvel illetve a szerződésével muszáj lesz kezdeni valamit.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bradham repult.
Stez
fly like an eagle

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azért meglepődnék ha nemWRt húznánk első körbe. Ha csak nem lesz ott kihagyhatatlan DL vagy CB akkor muszáj WRnek jönni. FA piacon nincs olyan ember akire eséy lenne, meg érdemes is lenne költeni (Cooper nálam nem az a karakter, kivel érdemes lenne foglalkozni)
dande
Szerintem is WR lesz, de reachelni nem fogunk. Legalábbis nagyon remélem, hogy nem.

Ha kimegy a top 3 WR (Lamb, Jeudy, Ruggs), akkor simán jöhet Kinlaw, Epenesa, Gross-Matos, Chaisson vagy egy CB a Fulton/Diggs duóból. Akár még Delpit vagy McKinney is.

Nagyon max. Shenault, Higgins, Reagor, Jeffeson, de én őket személy szerint már reachnek érzem ebben a mély classban.

Szerintem erre a 14 névre le is szűkíthetjük a listát már most Februárban is. 1-2 late riser még lehet a combine után, de az elég ritka, hogy ennél több ember előbukkanjon a semmiből.

Közülük is szerintem kb. 80%, hogy a Ruggs, Kinlaw, Shenault trióból jön majd az 1. körös pickünk
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért meglepődnék ha nemWRt húznánk első körbe. Ha csak nem lesz ott kihagyhatatlan DL vagy CB akkor muszáj WRnek jönni. FA piacon nincs olyan ember akire eséy lenne, meg érdemes is lenne költeni (Cooper nálam nem az a karakter, kivel érdemes lenne foglalkozni)

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azért nekem kicsit fáj, amikor más csapatokban látom, hogy egy-egy nagyon jó LB milyen tacle-ket és milyen hatalmas munkát végez. Pl. Kuechly, Von Miller, Bobby Wagner, vagy hogy ne is menjünk messzire, Shaun Lee (jobb napjain) , vagy épp Wander Esch. Tudom, különböző rendszerekben játszanak, de akkor is irigykedem, hogy nálunk nincsenek ilyen volumenü LB-k. Nem biztos, hogy az olyan jó megoldás, hogy az ő munkájukat Jenkinsnek kell elvégeznie.
MrMiksa
Az Eagles sportszakmai filozófiája Roseman alatt egyértelműen az, hogy az LB és az RB értéktelen posztok az NFL-ben. Az analitika is ezt mondja (valszeg ezért gondolja így Roseman is).

Ennek tükrében készüljetek fel rá, hogy amíg Roseman irányítja a csapatot, addig nem hogy sztár LB, de magas értékű FA sem fog érkezni, továbbá az első körben sem fogunk draftolni a posztra. Az egyetlen szcenárió egy klasszis megszerzésére az, hogy 2.-3. körben draftolunk és beérik valaki, de erre kevés esélyt látok az eddigi LB-development alapján.

Alapvetően egyetértek a filozófiával, de a mostani LB sor már tényleg nagyon gyenge. A max. kb. egy De'vondre Campbell lehet talán FA-n, de valszeg az ő ára is magas lesz.

Mielőtt elfelejtem, Bradhamnek azért jár egy óriási köszönet az SB-ért - zseniálisan játszott az egész playoffban és ha ő nincs, akkor simán lehet, hogy SB sincs. Respect Nigel, sok szerencsét!
Hulkeinstein
Értem a koncepciót, nem is akarok belekötni a felfogásba, viszont amikor azt látom, hogy egy Vander Esch egymaga állít meg egy-egy drive-ot 3 tackle-el, akkor azért elgondolkodom kicsit.
MrMiksa
Hát ez ilyen, ismerem az érzést 😊 Nekem a WR poszt hasonló, az sem épp központi a csapatnál (most sem hiszem, hogy sztárok jönnének).

Cserében mindig bika lesz a két falunk, na ott sosem fogunk spórolni, ahogy a QB-n sem.

A lényeg, hogy az elvárásaink legyenek reálisak az FA előtt - felesleges úgy nekimenni, hogy jön majd Littleton meg Amari Cooper, mert karakteridegen lenne Roseman-től.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Igen, persze de kb egyikre se volt esély tán csak Leere, aki meg sérülékeny. Valóbanoott volt Hicks, ő lehetett volna ilyen hoszabb távon, nagy találat volt 3. körbren... màr amikor játszott... Van der Escht én is irigyeltem, de tavaly már ő is többször volt maródi. Kuechly... hát igen, őt vitte ki előlünk a Carolina (akárcsak CMCt) de helyette jött akkor Cox. Az egyik már nincs a ligában 😕 Szóval nem olyan egyszerű ez. Kicsit olyan érzésem van, hogy az LB lett a D ben az, ami az RB poszt az Oban. De ezt csak így szurkolói szemmel mondom.

TJ Edwards és Gerry hátha tovább fejlődik (egyiktől sem várhattunk ennyit se) s akkor két játékos megvan. 😊
dande
Ja, egyáltalán nem arra céloztam, hogy bármelyik játékost meg kellett volna szereznünk, csak mint szurkoló jegyeztem meg, hogy jó nézni a játékukat és hogy miket művelnek a pályán.