Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Eagles/status/1225781297676783618
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma reggeltől elérhető már az All or nothing új évada. Tervez esetleg valaki majd magyar feliratot készíteni hozzá? 😊
Nepi
Ebben sajnos én biztos nem tudok segíteni, nagyon remélem lesz, aki bevállaja, esetleg Sport tv kivételesen megszerezhetné 😛 😉
több mint 4 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
Ma reggeltől elérhető már az All or nothing új évada. Tervez esetleg valaki majd magyar feliratot készíteni hozzá? 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon komolyan toljuk a szervezeti kultúra átalakítást.... 😊

A lényeg nekem, hogy DuceS, JeffStout és JS maradjon, a többiek meg dolgozzanak megfelelően a kezük alá. 😊 Talán a jövő emberei is benne vannak ebben a stábban.

 mobile.twitter.com/mike_e_kaye/status/1225540635010256896
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aron Moorhead az új WR kócs, a Coltsnál volt, lényegében helyet cseréltek Grohval....
dande
A Coltsnál volt ... elkapó 2007-ig. Utána nem dolgozott a Coltsnál. 2009-től 20-ig egyetemen edzősködött, 2013-től WR edző 3 csapatnál (VA Tech, Texas A&M, Vanderbilt).

Reméljük tovább bírja 1 szezonnál. Egyedül csak Groh volt jó wr edzőnk az utóbbi sok évben, de őt meg lecsesztük a hülye előléptetéssel.
BleedingGreen
Sorry, akkor ezt félreértettem...
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Aron Moorhead az új WR kócs, a Coltsnál volt, lényegében helyet cseréltek Grohval....
dande
A Coltsnál volt ... elkapó 2007-ig. Utána nem dolgozott a Coltsnál. 2009-től 20-ig egyetemen edzősködött, 2013-től WR edző 3 csapatnál (VA Tech, Texas A&M, Vanderbilt).

Reméljük tovább bírja 1 szezonnál. Egyedül csak Groh volt jó wr edzőnk az utóbbi sok évben, de őt meg lecsesztük a hülye előléptetéssel.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aron Moorhead az új WR kócs, a Coltsnál volt, lényegében helyet cseréltek Grohval....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.phillyvoice.com/eagles-stay-or-go-fan-voting-results-carson-wentz-malcolm-jenkins-jason-peters/amp/?__twitter_impression=true
Így szavaztak odakint
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
😀 😀 😀

 twitter.com/EagleSessions/status/1225154908216872961
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Jááj.
Viszont így, hogy egyszerre olvastam el a híreket, kevésbé kaptam sokkot. Legalább hoztunk külső embereket Scangarello és Breiner személyében, így nem lesz teljesen belterjes a stáb. Scangarello legutóbbi tevékenysége nem volt egy diadalmenet, de mondjuk anno Reichet is úgy üldözték el a Chargers-től.
Breiner érdekesebb nekem. Igazi college edző, nem dolgozott még az NFL-ben. A volt Penn State-es Joe Moorhead mellett volt asszisztens a Fordhamen és a Mississippi State-en. Moorhead PSU-s tevékenységét ismerem, ott igen jó volt a munkája. A Barkley, McSorley, Chris Godwin nevével fémjelzett támadósort koordinálta. Mondjuk a USC elleni Rose Bowl 4. negyede miatt máig haragszom rá. Állítólag Moorheadet is szerettük volna, de úgy tűnik a hasonló szellemű tanítványa jön.

Taylor előléptetése no comment. Akinek köze volt az elmúlt két év passzjátékához, annak nem adtam volna előléptetést. Kicsit úgy érzem, hogy Doug a haveri OC elküldése után is fel tudta találni a spanyol viaszt, és talált embert, akit előrébb tudott léptetni. Nehéz persze innen meglátni, hogy Qb coachként belülről mennyire volt meggyőző és alkalmas az előléptetésre. Viszont engem Wentz játéka alapján Qb edzőként sem győzött meg, nem igazán érzem, hogy segítette volna a játékát.

Így, hogy jöttek új emberek is, talán van esély a változásra és lehet, hogy aki kiemelkedik abból OC lesz. Nem indulunk el teljes gőzzel azon az úton, hogy inkább kipróbáljuk az utolsó quality control coach-ot és statisztika írogatót is, mielőtt kívülről hívnánk valakit. (Aztán jönne a DL edző OC-vé kinevezése, mint igazi next level shit 😀 😉)

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Illetve pánikolhatunk, legfeljebb úgy járunk, mint Reich nevének meghallásakor, mikor kiderült, hogy ő lesz az OC 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul.... :
3 things to know about new Eagles offensive coach Rich Scangarello
 www.thescore.com/s/13530363

Tegyük hozzá, DP akarta, hogy legyen OC s szerintem még nincs is kizárva, hogy lesz valaki. Szóval emiatt még ne fájjon a fejünk 😛

A DuceS rejtélyt pedig vszeg nem fogjuk innen megérteni, ha csak az nem a magyarázat, hogy így tudjuk megtartani, illetve ő maga sem akar annyira mozdulni, feljebb lépni.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Press Taylor előléptetve passing game coordinatorrá. Valószínűleg ezzel OC sem lesz.

Mit teszel ha az offense-re és a franchise QB-ra épülő csapatodban nem működött a támadójáték, hiányoztak az új, kreatív ötletek és a QB play sem volt igazi?

Természetesen egy lépésben a következőket:
1. Még tovább csökkented az offenzív stábot, még több felelősséget és workloadot rakva mindenkire, de kiemelten a HC-ra és a QB coachra.
2. Az alulteljesítő QB coachodat előlépteted, sőt, még a QB coach címet is megtartja, hogy még kevesebb erőforrás menjen a QB posztba úgy összességében.
3. Véletlenül sem vonsz be külső, innovatív, vagy legalább tapasztalt hangot, ha tavaly nem működött a belső munka, akkor most majd tutira fog.
4. Megalázod Staley-t, aki a belterjesség esetén a belső rangsorban az első helyen lenne logikusan
5. Mostmár névleg sem használsz OC-t, véletlenül se lehessen kritizálni senkit, ha a HC-teendők jól mennek, de az OC-teendők nem

Még sorokat tudnék írni/rage-elni eről, de meghagyom BleedingGreen-nek.

Ha jövőre is ezt a fost kapjuk, akkor a mai napra emlékezzünk, mert ez a döntő, nem az, hogy Roseman nem 4, csak 3 elit elkapót tud szerezni.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Ano két év alatt kijózanodott annyira, hogy egy irtózatos baromságot beírjon😁

Még tiszta pillanatnak se nevezném
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óha mit találtam 😕


 mobile.twitter.com/espn/status/1224702126628200450
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 years ago:

Iktriad ne nézze meg 😉

 mobile.twitter.com/JoeGiglioSports/status/1224685190666248193

Látod Ano, ha aktívabb vagy idén is lehetett volna hasonló 😛, bár Reid miatt nem bánom 😊

De jövőre muszáj besegítened 😛
több mint 4 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Egyébként a magam részéről lassan megkapom ettől a sporttól, amit valaha várhattam. Eagles SBból győzelem, Reid SB győzelem a Chiefsel ráadásul (kedvenc AFC team eleve).

Ami még "hiányzik" esetleg Eagles-Chiefs SB CW vezetésével győzelemre.

Na jó meg lássam, ahogy a fiam lát egy GB SB győzelmet. Neki valamiért ők lettek a kedvencei. 😊

Csak ennyi 😛
De ha ezek nem lesznek meg, akkor sincs sem lehet hiányérzetem, lassan visszavonulhatok 😛 😊
dande
Nekem csak annyi álmom lenne, hogy végre Chip Kelly legyen az Eagles HC és legyen valamilyen mexikói defensive coordinator kinevezve aki előtte évekig jól tolta OL coachként az ipart.

ÁWHH ÉDES ÁLMOK!

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Igy van ezek most jó évek.
Shady is nyert végre.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként a magam részéről lassan megkapom ettől a sporttól, amit valaha várhattam. Eagles SBból győzelem, Reid SB győzelem a Chiefsel ráadásul (kedvenc AFC team eleve).

Ami még "hiányzik" esetleg Eagles-Chiefs SB CW vezetésével győzelemre.

Na jó meg lássam, ahogy a fiam lát egy GB SB győzelmet. Neki valamiért ők lettek a kedvencei. 😊

Csak ennyi 😛
De ha ezek nem lesznek meg, akkor sincs sem lehet hiányérzetem, lassan visszavonulhatok 😛 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na lesz OC Kafka? 😛
MirrMurr
Nekem olyan hülye ötletem van, hogy beszéljünk Kovács Sanyival, jó lesz neki nyugdíj s szerződtessük le minimum QB kócsnak 😊 DPvel jól ismerik egymást 😊
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na lesz OC Kafka? 😛
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 544 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Héé azt senki nem énekli meg, hogy Cox TDt szerzett a Porbówlon 😊


Én is csak most láttam az ismétlésben.

Harrison Smith Int és hátrapassz után nyargalt vele 63yardot 😀
dande
10 éve nem nézekl Pro Bowlt. A komolytalan tét nélküli foci, az nem foci. Bohóckodásra meg nem szoktam vevő lenni, arra más műfajok vannak.
Shawn84
Na akkor gyere a szigetre játszani 23-án, az nem lesz komolytalan, tét nélküli!
Wyatt
Nekem pl sikerül olyan időpontra raknotok, amikor eseélyem sincs kijutni (vasárnap délelőtt vagy foglalt szombat) pedig már 10 éve gyúrok rá 😛 Mondjuk most dögrováson is vagyok, meg lassan már falembernek lennék csak jó 😀
dande
Mindig vasárnap délben van, tessék ráérni, most lesz vagy 14 ember, úgy már egész jó játék lehet 😊
Wyatt
Megtartod helyettem az istentiszteletet vagy kibírjátok, hogy odaszervezem😉?
dande
Hívjátok meg Tebow-t 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Héé azt senki nem énekli meg, hogy Cox TDt szerzett a Porbówlon 😊


Én is csak most láttam az ismétlésben.

Harrison Smith Int és hátrapassz után nyargalt vele 63yardot 😀
dande
10 éve nem nézekl Pro Bowlt. A komolytalan tét nélküli foci, az nem foci. Bohóckodásra meg nem szoktam vevő lenni, arra más műfajok vannak.
Shawn84
Na akkor gyere a szigetre játszani 23-án, az nem lesz komolytalan, tét nélküli!
Wyatt
Nekem pl sikerül olyan időpontra raknotok, amikor eseélyem sincs kijutni (vasárnap délelőtt vagy foglalt szombat) pedig már 10 éve gyúrok rá 😛 Mondjuk most dögrováson is vagyok, meg lassan már falembernek lennék csak jó 😀
dande
Mindig vasárnap délben van, tessék ráérni, most lesz vagy 14 ember, úgy már egész jó játék lehet 😊
Wyatt
Megtartod helyettem az istentiszteletet vagy kibírjátok, hogy odaszervezem😉?
dande
A legjobb hozzászólás a bowlon valaha 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Héé azt senki nem énekli meg, hogy Cox TDt szerzett a Porbówlon 😊


Én is csak most láttam az ismétlésben.

Harrison Smith Int és hátrapassz után nyargalt vele 63yardot 😀
dande
10 éve nem nézekl Pro Bowlt. A komolytalan tét nélküli foci, az nem foci. Bohóckodásra meg nem szoktam vevő lenni, arra más műfajok vannak.
Shawn84
Na akkor gyere a szigetre játszani 23-án, az nem lesz komolytalan, tét nélküli!
Wyatt
Nekem pl sikerül olyan időpontra raknotok, amikor eseélyem sincs kijutni (vasárnap délelőtt vagy foglalt szombat) pedig már 10 éve gyúrok rá 😛 Mondjuk most dögrováson is vagyok, meg lassan már falembernek lennék csak jó 😀
dande
Mindig vasárnap délben van, tessék ráérni, most lesz vagy 14 ember, úgy már egész jó játék lehet 😊
Wyatt
Megtartod helyettem az istentiszteletet vagy kibírjátok, hogy odaszervezem😉?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Héé azt senki nem énekli meg, hogy Cox TDt szerzett a Porbówlon 😊


Én is csak most láttam az ismétlésben.

Harrison Smith Int és hátrapassz után nyargalt vele 63yardot 😀
dande
10 éve nem nézekl Pro Bowlt. A komolytalan tét nélküli foci, az nem foci. Bohóckodásra meg nem szoktam vevő lenni, arra más műfajok vannak.
Shawn84
Na akkor gyere a szigetre játszani 23-án, az nem lesz komolytalan, tét nélküli!
Wyatt
Nekem pl sikerül olyan időpontra raknotok, amikor eseélyem sincs kijutni (vasárnap délelőtt vagy foglalt szombat) pedig már 10 éve gyúrok rá 😛 Mondjuk most dögrováson is vagyok, meg lassan már falembernek lennék csak jó 😀
dande
Mindig vasárnap délben van, tessék ráérni, most lesz vagy 14 ember, úgy már egész jó játék lehet 😊