Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Azért nekem kicsit fáj, amikor más csapatokban látom, hogy egy-egy nagyon jó LB milyen tacle-ket és milyen hatalmas munkát végez. Pl. Kuechly, Von Miller, Bobby Wagner, vagy hogy ne is menjünk messzire, Shaun Lee (jobb napjain) , vagy épp Wander Esch. Tudom, különböző rendszerekben játszanak, de akkor is irigykedem, hogy nálunk nincsenek ilyen volumenü LB-k. Nem biztos, hogy az olyan jó megoldás, hogy az ő munkájukat Jenkinsnek kell elvégeznie.
MrMiksa
Az Eagles sportszakmai filozófiája Roseman alatt egyértelműen az, hogy az LB és az RB értéktelen posztok az NFL-ben. Az analitika is ezt mondja (valszeg ezért gondolja így Roseman is).

Ennek tükrében készüljetek fel rá, hogy amíg Roseman irányítja a csapatot, addig nem hogy sztár LB, de magas értékű FA sem fog érkezni, továbbá az első körben sem fogunk draftolni a posztra. Az egyetlen szcenárió egy klasszis megszerzésére az, hogy 2.-3. körben draftolunk és beérik valaki, de erre kevés esélyt látok az eddigi LB-development alapján.

Alapvetően egyetértek a filozófiával, de a mostani LB sor már tényleg nagyon gyenge. A max. kb. egy De'vondre Campbell lehet talán FA-n, de valszeg az ő ára is magas lesz.

Mielőtt elfelejtem, Bradhamnek azért jár egy óriási köszönet az SB-ért - zseniálisan játszott az egész playoffban és ha ő nincs, akkor simán lehet, hogy SB sincs. Respect Nigel, sok szerencsét!
Hulkeinstein
Értem a koncepciót, nem is akarok belekötni a felfogásba, viszont amikor azt látom, hogy egy Vander Esch egymaga állít meg egy-egy drive-ot 3 tackle-el, akkor azért elgondolkodom kicsit.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azért nekem kicsit fáj, amikor más csapatokban látom, hogy egy-egy nagyon jó LB milyen tacle-ket és milyen hatalmas munkát végez. Pl. Kuechly, Von Miller, Bobby Wagner, vagy hogy ne is menjünk messzire, Shaun Lee (jobb napjain) , vagy épp Wander Esch. Tudom, különböző rendszerekben játszanak, de akkor is irigykedem, hogy nálunk nincsenek ilyen volumenü LB-k. Nem biztos, hogy az olyan jó megoldás, hogy az ő munkájukat Jenkinsnek kell elvégeznie.
MrMiksa
Az Eagles sportszakmai filozófiája Roseman alatt egyértelműen az, hogy az LB és az RB értéktelen posztok az NFL-ben. Az analitika is ezt mondja (valszeg ezért gondolja így Roseman is).

Ennek tükrében készüljetek fel rá, hogy amíg Roseman irányítja a csapatot, addig nem hogy sztár LB, de magas értékű FA sem fog érkezni, továbbá az első körben sem fogunk draftolni a posztra. Az egyetlen szcenárió egy klasszis megszerzésére az, hogy 2.-3. körben draftolunk és beérik valaki, de erre kevés esélyt látok az eddigi LB-development alapján.

Alapvetően egyetértek a filozófiával, de a mostani LB sor már tényleg nagyon gyenge. A max. kb. egy De'vondre Campbell lehet talán FA-n, de valszeg az ő ára is magas lesz.

Mielőtt elfelejtem, Bradhamnek azért jár egy óriási köszönet az SB-ért - zseniálisan játszott az egész playoffban és ha ő nincs, akkor simán lehet, hogy SB sincs. Respect Nigel, sok szerencsét!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, persze de kb egyikre se volt esély tán csak Leere, aki meg sérülékeny. Valóbanoott volt Hicks, ő lehetett volna ilyen hoszabb távon, nagy találat volt 3. körbren... màr amikor játszott... Van der Escht én is irigyeltem, de tavaly már ő is többször volt maródi. Kuechly... hát igen, őt vitte ki előlünk a Carolina (akárcsak CMCt) de helyette jött akkor Cox. Az egyik már nincs a ligában 😕 Szóval nem olyan egyszerű ez. Kicsit olyan érzésem van, hogy az LB lett a D ben az, ami az RB poszt az Oban. De ezt csak így szurkolói szemmel mondom.

TJ Edwards és Gerry hátha tovább fejlődik (egyiktől sem várhattunk ennyit se) s akkor két játékos megvan. 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Azért nekem kicsit fáj, amikor más csapatokban látom, hogy egy-egy nagyon jó LB milyen tacle-ket és milyen hatalmas munkát végez. Pl. Kuechly, Von Miller, Bobby Wagner, vagy hogy ne is menjünk messzire, Shaun Lee (jobb napjain) , vagy épp Wander Esch. Tudom, különböző rendszerekben játszanak, de akkor is irigykedem, hogy nálunk nincsenek ilyen volumenü LB-k. Nem biztos, hogy az olyan jó megoldás, hogy az ő munkájukat Jenkinsnek kell elvégeznie.
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
Rob85
Az a helyzet, hogy Gerry meg éppen mikor ki volt mellette (udfa T J Edwards pl) telejesen jól megoldotta a dolgot, nem az LBkn múlt a D gyengébb szereplése, sőt. Így, hogy Schwartz (várhatóan 😊) marad szerintem annyit fektetünk bele, amit nagyon muszáj. Jenkins megtartása az első a CB/S sor felturbózása (reméljük az edző vàltás is valóban segít) és a DL sor fiatalításának fokozatos elkezdése.
dande
Szerintem tavaly is az LB sor rengeteg hibaja miatt sokat szivtunk,Garry meg Edwards is max egy jo cserenek elmennek de kezdőnek....
J.S. defnek pont az erős front 7 az alapja,abbol jelenleg pont 3 LB hianyzik rs pont ez a posut ahol az FA felhozatal is gyenge es a draft se tul erős.Kivancsi vagyok mi fog törtenni a poszton,mert rn ezt siralmasnak látom jelenleg😊
Rob85
Tavaly én reklamáltam eleget az LBt, agyára is mentem itt a toicban vele mindenkinek (lehet ezért tűnt el mindenki 😮 😊?) de az idei szezont látva már nem ezen aggódom. Ezek szerint más meccseket láttunk 😉 😛
dande
Lehet mast néztünk😊)
De eleg ha csak azt nezzük h a leghasznosabb játekosunkat(Jenkinst) LB jatszattuk mert meg igy is jobb volt mint a poszton levo jatekosok.
Rendre a safetyk be kellett h segitsenek ezert maradtak mindig 1 vs 1 be a cb.
És a SB evbe mikor erős LB sor volt szinte ugyan ez a sec nem volt ilyen homaly😊)
Meg am mar ideje lenne egy igazi vezér Trotter utan😊))
Rob85
Egy Mychal Kendricksel voltunk "erősebbek", de akkor is gyakran csak két LBvolt egyszerre pályán, meg azzal, hogy Kamu illetve Bradham jobbb formában kicsit egészségebben játszott. 😊 De akkora minőségi plusz/mínusz nem volt. Szerintem😊 Ha Bradham tudja ugyan azt a szintet hozni talán megmenekül, de így drága volt.

Trotter meg hát igen.... kb mint ahogy Dawk utódját várjuk 😊 de így is lett SB győzelem 😊
dande
Azert Hickset ne hagyd ki,lehet leserült,de a legjobb LB volt.😊)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
Rob85
Az a helyzet, hogy Gerry meg éppen mikor ki volt mellette (udfa T J Edwards pl) telejesen jól megoldotta a dolgot, nem az LBkn múlt a D gyengébb szereplése, sőt. Így, hogy Schwartz (várhatóan 😊) marad szerintem annyit fektetünk bele, amit nagyon muszáj. Jenkins megtartása az első a CB/S sor felturbózása (reméljük az edző vàltás is valóban segít) és a DL sor fiatalításának fokozatos elkezdése.
dande
Szerintem tavaly is az LB sor rengeteg hibaja miatt sokat szivtunk,Garry meg Edwards is max egy jo cserenek elmennek de kezdőnek....
J.S. defnek pont az erős front 7 az alapja,abbol jelenleg pont 3 LB hianyzik rs pont ez a posut ahol az FA felhozatal is gyenge es a draft se tul erős.Kivancsi vagyok mi fog törtenni a poszton,mert rn ezt siralmasnak látom jelenleg😊
Rob85
Tavaly én reklamáltam eleget az LBt, agyára is mentem itt a toicban vele mindenkinek (lehet ezért tűnt el mindenki 😮 😊?) de az idei szezont látva már nem ezen aggódom. Ezek szerint más meccseket láttunk 😉 😛
dande
Lehet mast néztünk😊)
De eleg ha csak azt nezzük h a leghasznosabb játekosunkat(Jenkinst) LB jatszattuk mert meg igy is jobb volt mint a poszton levo jatekosok.
Rendre a safetyk be kellett h segitsenek ezert maradtak mindig 1 vs 1 be a cb.
És a SB evbe mikor erős LB sor volt szinte ugyan ez a sec nem volt ilyen homaly😊)
Meg am mar ideje lenne egy igazi vezér Trotter utan😊))
Rob85
Egy Mychal Kendricksel voltunk "erősebbek", de akkor is gyakran csak két LBvolt egyszerre pályán, meg azzal, hogy Kamu illetve Bradham jobbb formában kicsit egészségebben játszott. 😊 De akkora minőségi plusz/mínusz nem volt. Szerintem😊 Ha Bradham tudja ugyan azt a szintet hozni talán megmenekül, de így drága volt.

Trotter meg hát igen.... kb mint ahogy Dawk utódját várjuk 😊 de így is lett SB győzelem 😊
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
Rob85
Az a helyzet, hogy Gerry meg éppen mikor ki volt mellette (udfa T J Edwards pl) telejesen jól megoldotta a dolgot, nem az LBkn múlt a D gyengébb szereplése, sőt. Így, hogy Schwartz (várhatóan 😊) marad szerintem annyit fektetünk bele, amit nagyon muszáj. Jenkins megtartása az első a CB/S sor felturbózása (reméljük az edző vàltás is valóban segít) és a DL sor fiatalításának fokozatos elkezdése.
dande
Szerintem tavaly is az LB sor rengeteg hibaja miatt sokat szivtunk,Garry meg Edwards is max egy jo cserenek elmennek de kezdőnek....
J.S. defnek pont az erős front 7 az alapja,abbol jelenleg pont 3 LB hianyzik rs pont ez a posut ahol az FA felhozatal is gyenge es a draft se tul erős.Kivancsi vagyok mi fog törtenni a poszton,mert rn ezt siralmasnak látom jelenleg😊
Rob85
Tavaly én reklamáltam eleget az LBt, agyára is mentem itt a toicban vele mindenkinek (lehet ezért tűnt el mindenki 😮 😊?) de az idei szezont látva már nem ezen aggódom. Ezek szerint más meccseket láttunk 😉 😛
dande
Lehet mast néztünk😊)
De eleg ha csak azt nezzük h a leghasznosabb játekosunkat(Jenkinst) LB jatszattuk mert meg igy is jobb volt mint a poszton levo jatekosok.
Rendre a safetyk be kellett h segitsenek ezert maradtak mindig 1 vs 1 be a cb.
És a SB evbe mikor erős LB sor volt szinte ugyan ez a sec nem volt ilyen homaly😊)
Meg am mar ideje lenne egy igazi vezér Trotter utan😊))
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
Rob85
Az a helyzet, hogy Gerry meg éppen mikor ki volt mellette (udfa T J Edwards pl) telejesen jól megoldotta a dolgot, nem az LBkn múlt a D gyengébb szereplése, sőt. Így, hogy Schwartz (várhatóan 😊) marad szerintem annyit fektetünk bele, amit nagyon muszáj. Jenkins megtartása az első a CB/S sor felturbózása (reméljük az edző vàltás is valóban segít) és a DL sor fiatalításának fokozatos elkezdése.
dande
Szerintem tavaly is az LB sor rengeteg hibaja miatt sokat szivtunk,Garry meg Edwards is max egy jo cserenek elmennek de kezdőnek....
J.S. defnek pont az erős front 7 az alapja,abbol jelenleg pont 3 LB hianyzik rs pont ez a posut ahol az FA felhozatal is gyenge es a draft se tul erős.Kivancsi vagyok mi fog törtenni a poszton,mert rn ezt siralmasnak látom jelenleg😊
Rob85
Tavaly én reklamáltam eleget az LBt, agyára is mentem itt a toicban vele mindenkinek (lehet ezért tűnt el mindenki 😮 😊?) de az idei szezont látva már nem ezen aggódom. Ezek szerint más meccseket láttunk 😉 😛
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
Rob85
Az a helyzet, hogy Gerry meg éppen mikor ki volt mellette (udfa T J Edwards pl) telejesen jól megoldotta a dolgot, nem az LBkn múlt a D gyengébb szereplése, sőt. Így, hogy Schwartz (várhatóan 😊) marad szerintem annyit fektetünk bele, amit nagyon muszáj. Jenkins megtartása az első a CB/S sor felturbózása (reméljük az edző vàltás is valóban segít) és a DL sor fiatalításának fokozatos elkezdése.
dande
Szerintem tavaly is az LB sor rengeteg hibaja miatt sokat szivtunk,Garry meg Edwards is max egy jo cserenek elmennek de kezdőnek....
J.S. defnek pont az erős front 7 az alapja,abbol jelenleg pont 3 LB hianyzik rs pont ez a posut ahol az FA felhozatal is gyenge es a draft se tul erős.Kivancsi vagyok mi fog törtenni a poszton,mert rn ezt siralmasnak látom jelenleg😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
Rob85
Az a helyzet, hogy Gerry meg éppen mikor ki volt mellette (udfa T J Edwards pl) telejesen jól megoldotta a dolgot, nem az LBkn múlt a D gyengébb szereplése, sőt. Így, hogy Schwartz (várhatóan 😊) marad szerintem annyit fektetünk bele, amit nagyon muszáj. Jenkins megtartása az első a CB/S sor felturbózása (reméljük az edző vàltás is valóban segít) és a DL sor fiatalításának fokozatos elkezdése.
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Igy 0 kezdő szintű LB maradt a csapatba,eddig is nagy need volt de igy a leggyengebb poszt a csapatba.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos várható volt... . Remélem Agholor is követi illetve szabadon távozhat, kapott elég esélyt... Ha igaz, amit Jefferyről írtak Wentzre vonatkozóan, akkor esetleg őt is cserélhetnénk vagy szerződés átalakításba illene belemennie bármennyire is szerettem őt.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Bradham repult.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Hopp egy pletyka: D. Slay érkezne, Sidney Jones plusz 2020 s 3. körért. Érdekes lenne.
dande
Aztan kifizetnetek neki az évi 16millát? Vegülis...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp egy pletyka: D. Slay érkezne, Sidney Jones plusz 2020 s 3. körért. Érdekes lenne.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Eagles/status/1228388393941381121

😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem kellene.....

 twitter.com/BrandonGowton/status/1228312680949338112
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mailata felépült és úgy tűnik szàmolunk vele, Big V pedig valószínű távozik.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles Carson Wentz lands in the top-10 of list ranking every QB to start a game in 2019
 www.thescore.com/s/13612567
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem Wentz az utolsó 4 meccsen nyújtott teljesítményével meggyőzött, még akkor is, ha elvileg nem épp a legveretesebb ellenfelek jöttek szembe. De gyakorlatilag mind a 4 PO meccs volt, és amit neki kellett megtenni a sikerhez, megtette, nyomás alatt jól játszott. Azért ez a 4000 yard +s teljesítményt 500yardos elkapó nélkül még mindig elég valószínűtlennek tűnik s nem érzem, hogy kellően elismernék.
Igen ott van Ertz, de ennek fényében még komolyabb pl Ertz teljesítménye is, akire figyeltek rendesen, így is sikerült megtalálni.

Örülök, hogy mi már hosszabítottunk Wentzel, nem kell ezen vívódni, és nem érdekelnek a megéri, nem éri meg féle süket dumák. A SB győzelemhez ő is kellett, ez vitán felüli, tehát kvázi előre megszolgálta.

Remėljük következő szezonban, ami működött, még jobban működik vagy legalábbis nem romlik, a többi pedig javul. Akkor még szebb szezon elé nézhetünk.

Jenkins szerződésével való pozitív fejleményeket várnék mihamarabb, és akkor lehet valóban az építkezésre koncentrálni.

Lassan eljön egy kisebb fajta rebuild ideje, ezért is muszáj lenne jól draftolni, hogy minél zökkenőmentesebb legyen az átmenet.

Fly 😊
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Volt egy cikk a hivatalos oldalon az újonnan érkezett edzőkről.  www.philadelphiaeagles.com/news/theme-to-the-eagles-changes-fresh-minds-fresh-ideas

Nem is ezért érdekes a cikk, hanem mert van benne egy rész, ahol leírja, hogy az eddigiekben ki és milyen szerepet töltött be a gameplanek összeállításában. Eddig inkább csak találgattuk ki hogyan vett részt ebben, de a cikk kicsit fellebbenti a fátylat.

QB coach (Taylor): redzone playek
WR coach (Walch): 3rd down playek
TE coach (Peelle): rövid yardos és goal-line helyzetek
Assistant HC/RB coach (Staley): Qb mozgatós playek (bootleg stb.) és screenek
OL coach/RB coordinator (Stoutland): futójáték

Arról nem ír a cikk, hogy Groh mit csinált (😀). Gondolom koordinálta a fentieket és csinálta mindazt, amit a fentiek nem: pl. passzjáték a redzone-ig, scripted playek. Persze pont ezekben voltunk messze a legszarabbak 😊

Taylorban ebből a szempontból pozitívan csalódtam, a redzoneban nem voltunk rosszak (8.-ak voltunk redzone TD hatékonyságban, csak az odajutással volt probléma). Az alapfeladatának ellátása viszont hagyott kívánnivalót maga után.

Walch-ot sem a 3. downok miatt rúgtuk ki, abban a 4. legjobbak voltunk.

A többiek területével sem volt külön-külön nagy probléma. Wentz mozgékonyságát többet használhattuk volna, de ez játékhívás kérdése is.


több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Az elmúlt szezonban 24 nagy passzjátékot csináltak meg ellenünk..... Persze volt, aminek aztán nem volt jelentősége, illetve kompenzálni tudtuk, de ha ezt felére tudnânk mérsékelni, lehet, hogy megint SB közelbe lennénk....
dande
Ha rájátszásba kerülnénk jövőre, és minden meccsen több pontot szereznénk, mint amennyit kapunk, akkor mi lennénk a bajnokok.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles have 7 players named to PFF's top 101 from 2019
 www.thescore.com/s/13576842
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az elmúlt szezonban 24 nagy passzjátékot csináltak meg ellenünk..... Persze volt, aminek aztán nem volt jelentősége, illetve kompenzálni tudtuk, de ha ezt felére tudnânk mérsékelni, lehet, hogy megint SB közelbe lennénk....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Új stábtagok:  mobile.twitter.com/howardeskin/status/1225859981381193728


Egy kis Ertz motiváció 😊
 mobile.twitter.com/SharpFootball/status/1225855693288333313