Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Kafka-ra várunk
Janek
Nekem is az az érzésem pedig korábban olyan info volt hogy nem jön. De ha igen, akkor remélhetőleg hozza a pozitív átváltozásokat 😊
dande
Nagy kerdes mit lat benne Reid. Ha OC-t csinal belőle akkor ugye nem jöhet ide.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kafka-ra várunk
Janek
Nekem is az az érzésem pedig korábban olyan info volt hogy nem jön. De ha igen, akkor remélhetőleg hozza a pozitív átváltozásokat 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Kafka-ra várunk

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Harell se lesz OC nàlunk...... 😕
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nem látva az FA mozgást az én draft tippem:
első 3 karikában:WR,DL,WR,S

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Tippek a holtszezonra?
Janek
hosszúnak ki*szott hosszú lesz..

Howie tovább okoskodik a szerződésekkel
Jenkins kap fizetésemelést, Mills-szel és McLeod-dal hosszabítunk
Szerzünk/kukázunk egy veterán pass rushert és egy cb-t, talán egy LB-t
Az OC kinevezése kisebb meglepetés lesz (Dan Orlovsky, ha nem is OC-nak, valami szerepet kap)
WR-t, CB-t, Safety-t draftolunk az első három körben
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Tippek a holtszezonra?
Janek
Hosszú lesz.
warr_b
Az alap.
Persze lehet egy csomó apro izgalmas dolgot találni a draftig. na onnan igazán hosszú a szezonkezdet.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 544 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tippek a holtszezonra?
Janek
Hosszú lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Tippek a holtszezonra?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye-ugye a jolly joker, ő miatta is szurkolhatok:

 twitter.com/stefenwiz61/status/1219083663142420481
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várhatóan Matt Burke, korábbi Miami DC lehet a DLine coach.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindeközben:

 mobile.twitter.com/Mfranknfl/status/1218290462349545473
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Igen, még nem mertem beírni 😛 Majd JJ esetleg elmondja mit lehet tudni róla, ha ō lesz. Valóban izgalmassabbnak tűnik, mint az eddigiek közül jó néhány 😊
dande
 www.uscannenbergmedia.com/2019/12/02/airing-it-out-an-analysis-of-uscs-air-raid-offense/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, még nem mertem beírni 😛 Majd JJ esetleg elmondja mit lehet tudni róla, ha ō lesz. Valóban izgalmassabbnak tűnik, mint az eddigiek közül jó néhány 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Na, tessék, csak mondani kellett. Graham Harrell-t interjúztatjuk az OC pozícióért, aki jelenleg az USC OC-je. Nem fogok úgy tenni, mintha ismerném, mert eddig soha nem hallottam róla, de személy szerint már jobban izgat, mint az eddigi jelöltek.

Hozzáértő twitter accountok szerint passzorientált, air raid hátterű coach, aki QB is volt (4. lett a Heismanon, amikor Colt McCoy nyert). Egy szóval összefoglalva azt írják róla, hogy az offense, amit futtat az FUN.

Az idei O minden volt, csak fun nem, úgyhogy én fel is ültem a hype trainre.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van na 😊 😉 Mondjuk a DL coach kirúgása kicsit érdekes mert, ha sack nem is jött annyi, de a run D és a pressure illetve hit nem volt rossz. Viszont ha tudnak még tovább fejlődni akkor legyen 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Kirúgtuk a DL coacht is, szóval már 4 nyitott pozíció van a stábban (OC, WR, DL, CB).

Ez azért nagyon sokat elárul arról, hogy jelenleg milyen hatalmi harcok folynak a Novacare-en belül, és azt is, hogy ki áll nyerésre. Minden jel azt mutatja, hogy Lurie a menedzsment munkáját jobbnak tartja, mint az edzői stábét és a power is Howie térfelén van.

Nagyon érdekes lesz, hogy mi fog történni akkor, ha jövőre leszereplünk úgy, hogy DP továbbra is jól coachol. Veszélybe kerülhet egy ilyen esetben vajon Howie pozíciója? Szerintem valamennyire igen - kirúgni nem fogjuk, de Pederson jelentős hatalomra tehet szert hosszútávon egy ilyen szcenárió esetén.

Dande, nagyon egyszerű oka van annak, hogy nem Duce-t akarjuk OC-nak: teljesen mindegy, hogy mennyire lenne jó, a lényeg, hogy jelenleg alacsonyabb poziban, kisebb fizuval is a coaching staff tagja és ugyanúgy megosztja a tudását évek óta. Ha előlépteted, azzal rajta kívül senki nem jár jól. Más lenne a helyzet, ha más csapatok el akarnák vinni OC-nak, de egy darab hír nem volt hasonlóról sem soha - sajnos az RB coachok kimentek a divatból, legyenek bármennyire jók.

Szurkolóként önzőnek kell lenni egy ilyen szituban és szurkolni hogy egy nagy tudású külsős jöjjön, aki felrázza az állóvizet. Semmi gondom Duce-szal, de amíg RB coachként is itt van, addig borzasztó döntés lenne előléptetni. A beat writerektől nem ezt fogod hallani, de csak azért, mert ők emberként is ismerik személyesen, és azzal csak saját maguknak tennének rosszat, ha nem őt tolnák (kevesebb infót fognak kapni tőle a jövőben).

Az meg LOL, hogy aggódsz, hogy nem lesz OC. Ez egy nagyon jó pozíció, biztos vagyok benne, hogy több jó jelölt is ide akar jönni. Egyszerűen nem hamarkodjuk el a döntést.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
James Urban nem lesz nálunk OC..... csudiba, félek vmi levitézlett szerencsehuszárt találunk csak. Azt tovább sem értem, hogy DuceS miért nem akar/lehet....
dande
Ez a Staley kinevezése OC-nak nagyon kétélű dolog. Egyfelől megérdemelné ez ok, de ha bukik akkor szinte biztosan menne a csapattól ...így meg buknánk egy jó pozíciós edzőt is.
Greengo
Mindenesetre azt gondoltam egyszerűbbem fog ez menni. Állítólag Kafka sem jön. A lényeg, hogy Schwarz maradása legyen teljesen hivatalos, aztán legfeljebb DP marad az OC is (bár szerintem ő nem az, aki ragaszkodik hozzá, pontosan tudja, hogy szüksége van segítségre)
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
James Urban nem lesz nálunk OC..... csudiba, félek vmi levitézlett szerencsehuszárt találunk csak. Azt tovább sem értem, hogy DuceS miért nem akar/lehet....
dande
Ez a Staley kinevezése OC-nak nagyon kétélű dolog. Egyfelől megérdemelné ez ok, de ha bukik akkor szinte biztosan menne a csapattól ...így meg buknánk egy jó pozíciós edzőt is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
James Urban nem lesz nálunk OC..... csudiba, félek vmi levitézlett szerencsehuszárt találunk csak. Azt tovább sem értem, hogy DuceS miért nem akar/lehet....
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.youtube.com/watch?v=WgLQLQFCHN4
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy biztatóbb név is előkerült Urban Ravens QB coach. Nyilván ott Roman is nagy hatással volt Lamarra, de, ha Wentzzel és a támadó játékkal hasonló fejlődést érne el, az nagy dolog lenne.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
No bedobdtak egy rémhír nevet is, mint lehetséges OC, Mckakadu személyében... akkor gratulálok is a többi csoportriválisnak..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom annyira nem hozott lázba titeket ez a dolog: egy kicsit közelebb hozza ez őt hozzátok😊 😉

A dolog szépsége, abban az évben, amikor némileg bajban voltunk WR poszton 😊

“This is the ultimate honor that you can get in the @NFL.” - @lookitin

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/13299869