Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Schwarz elengedését, pláne, ha Groh meg a párja visszajön, csak úgy tudom elfogadni, ha HC lesz vhol, vagy esetleg a Jaxnél DC DMel való barátságára tekintettel. Egyébként morci lennék miatta.

Howie egyébként nyilatkozott és egyértelműen a roster fiatalítás mellett tette le a voksot. Ez egyfelől érthető, mâsfelől ne jelentsen leaderek és hasznos játékosok elengedését mondván nem 30 alattiak.

Peters megy ez egyre egyértelműbb, és érthet, de Jenkinst muszáj pl megoldani. Persze ez függhet a DC kérdéstől, adott esetbe a drafttól. Remélem észnél lesznek 😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
 twitter.com/AlbertBreer/status/1214934999507574786
empty taxi
Egyik hírnek sem örülök igazán, szerintem sokkal jobb munkát is végezhettek volna. Groh pl WR edzőnek kategóriákkal jobb lenne, én visszatenném oda, és visszahoznám Schurmurt, akivel nálunk nem ment rosszul az O.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/AlbertBreer/status/1214934999507574786
empty taxi
És ha vinné valaki Head Coachnak? 😀
Oké, az eredeti infó viccesebb. Abban a WR coach is benne van.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AlbertBreer/status/1214934999507574786


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Hopsz, az NFL azért megnézi a Clowney esetet.

Illetve Schwarz a Brownsnál interjúzik.
dande
Az első jó hír a második meg nem. Én inkább azok táborát erősíteném akik marasztalnák Schwartzot.
Greengo
Nem engednem el Schwartzot. Nagy hiba lenne. Ok, ellenunk kevesbe szuperalt jol a vedelem, de nagy playekkel haladtunk, nem pedig konstans, semara epulo okossagokkal. Ezt a Hawks-t ugy lehet uzembiztosan megverni, ha megfogod a futast. 17 futasbol hoztunk ellenetek 17 yardot. Kerek 1 yard per futas.

Arrol nem tehet, hogy DK-nek karrier napja volt es duplazassal sem lehetett megallitani.

Amugy akarhanyszor ujranezem, nalam a Philly eddig a legszimpatikusabb PO csapat. McCown es a cserek kuzdottek az utolso percig. A tavalyi SB ota ez volt amugy a legnezettebb meccs, majdnem 34 millioan neztek, ami sokat elarul.
undisputedly
A baj az, hogy ellenünk általában mindenki nagy playekkel haladt, nem véletlenül szerepelt a védelmünk a legtöbbet a "Top Plays of the 2019 Regular Season | NFL Highlights" videóban és nem pozitív értelemben...sajnos ezek a "karrier napok" is túl gyakoriak ellenünk, persze nem akarom DK érdemeit elvitatni

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL coaching rumors: Who could replace Eagles’ Jim Schwartz if he’s hired by Browns? 3 potential candidates
 www.thescore.com/s/13205154

3 lehetőség, ha JS megy, egyik se rossz, de nàlam egyértelműen KrisR a favorit.

Sőt, amit szemem elé került, hogy Kellen Moore is érkezhet, de ezt nagyon kacsa...
dande
Richard amekkora hypeal érkezett hozzánk, szvsz semmit nem mutatott két szezon alatt. Pedig pl. emberanyag szempontjából egy kimondottan jó védelemmel dolgozhatott.

Őt tette anno naggyá a LoB, nem pedig forditva szerintem...

Az is sokat elárul, hogy az első pillanattól kezdve szabadon mehetett interjuzgatni, annyira meg akakrta tartani a csapat.
Cowboykarcsi90
Az a baj, hogy nehéz innen eldönteni, mi Marinéni felelőssége, és mi az övé.

Ahogy pl nálunk egyre egyértelműbbnek tűnik, hogy a Sec bénasâgáért Undin is erősen számon kérhető s nem feltétlenül JSben van a hiba...
dande
Ez is igaz, ugyanakkor a csapattól eléggé az a narratíva “jött le”, hogy Richard egyre nagyobb beleszólást kap. Tavaly szezon végén már kb. az volt a konszenzus hogy Marinelli visszavonul Richard meg lesz a koordinátor.

Az eredmenyek viszont nem javultak, sőt.
Cowboykarcsi90
Értem, köszi, meglátjuk, a héten remélem eldől merre az arra, és nem járunk úgy mint Reich elvesztésével. Különben könnyen ráléphetünk újra a későReidi útra, hogy itt marad DP legatyásodva megfelelő segítség nélkül. Mert Staley meg Stoutland még kevesek.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
NFL coaching rumors: Who could replace Eagles’ Jim Schwartz if he’s hired by Browns? 3 potential candidates
 www.thescore.com/s/13205154

3 lehetőség, ha JS megy, egyik se rossz, de nàlam egyértelműen KrisR a favorit.

Sőt, amit szemem elé került, hogy Kellen Moore is érkezhet, de ezt nagyon kacsa...
dande
Richard amekkora hypeal érkezett hozzánk, szvsz semmit nem mutatott két szezon alatt. Pedig pl. emberanyag szempontjából egy kimondottan jó védelemmel dolgozhatott.

Őt tette anno naggyá a LoB, nem pedig forditva szerintem...

Az is sokat elárul, hogy az első pillanattól kezdve szabadon mehetett interjuzgatni, annyira meg akakrta tartani a csapat.
Cowboykarcsi90
Az a baj, hogy nehéz innen eldönteni, mi Marinéni felelőssége, és mi az övé.

Ahogy pl nálunk egyre egyértelműbbnek tűnik, hogy a Sec bénasâgáért Undin is erősen számon kérhető s nem feltétlenül JSben van a hiba...
dande
Ez is igaz, ugyanakkor a csapattól eléggé az a narratíva “jött le”, hogy Richard egyre nagyobb beleszólást kap. Tavaly szezon végén már kb. az volt a konszenzus hogy Marinelli visszavonul Richard meg lesz a koordinátor.

Az eredmenyek viszont nem javultak, sőt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL coaching rumors: Who could replace Eagles’ Jim Schwartz if he’s hired by Browns? 3 potential candidates
 www.thescore.com/s/13205154

3 lehetőség, ha JS megy, egyik se rossz, de nàlam egyértelműen KrisR a favorit.

Sőt, amit szemem elé került, hogy Kellen Moore is érkezhet, de ezt nagyon kacsa...
dande
Richard amekkora hypeal érkezett hozzánk, szvsz semmit nem mutatott két szezon alatt. Pedig pl. emberanyag szempontjából egy kimondottan jó védelemmel dolgozhatott.

Őt tette anno naggyá a LoB, nem pedig forditva szerintem...

Az is sokat elárul, hogy az első pillanattól kezdve szabadon mehetett interjuzgatni, annyira meg akakrta tartani a csapat.
Cowboykarcsi90
Az a baj, hogy nehéz innen eldönteni, mi Marinéni felelőssége, és mi az övé.

Ahogy pl nálunk egyre egyértelműbbnek tűnik, hogy a Sec bénasâgáért Undin is erősen számon kérhető s nem feltétlenül JSben van a hiba...
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
NFL coaching rumors: Who could replace Eagles’ Jim Schwartz if he’s hired by Browns? 3 potential candidates
 www.thescore.com/s/13205154

3 lehetőség, ha JS megy, egyik se rossz, de nàlam egyértelműen KrisR a favorit.

Sőt, amit szemem elé került, hogy Kellen Moore is érkezhet, de ezt nagyon kacsa...
dande
Richard amekkora hypeal érkezett hozzánk, szvsz semmit nem mutatott két szezon alatt. Pedig pl. emberanyag szempontjából egy kimondottan jó védelemmel dolgozhatott.

Őt tette anno naggyá a LoB, nem pedig forditva szerintem...

Az is sokat elárul, hogy az első pillanattól kezdve szabadon mehetett interjuzgatni, annyira meg akakrta tartani a csapat.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wade Phillips nem jöhet szóba?
Invincible
Ő azért mostanában inkább 3-4t futtat, amitől pl B Graham kapásból kilenne... kérdés tud e vàltani ésxa kerethez igazodni
több mint 4 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Wade Phillips nem jöhet szóba?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL coaching rumors: Who could replace Eagles’ Jim Schwartz if he’s hired by Browns? 3 potential candidates
 www.thescore.com/s/13205154

3 lehetőség, ha JS megy, egyik se rossz, de nàlam egyértelműen KrisR a favorit.

Sőt, amit szemem elé került, hogy Kellen Moore is érkezhet, de ezt nagyon kacsa...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hopsz, az NFL azért megnézi a Clowney esetet.

Illetve Schwarz a Brownsnál interjúzik.
dande
Az első jó hír a második meg nem. Én inkább azok táborát erősíteném akik marasztalnák Schwartzot.
Greengo
Nem engednem el Schwartzot. Nagy hiba lenne. Ok, ellenunk kevesbe szuperalt jol a vedelem, de nagy playekkel haladtunk, nem pedig konstans, semara epulo okossagokkal. Ezt a Hawks-t ugy lehet uzembiztosan megverni, ha megfogod a futast. 17 futasbol hoztunk ellenetek 17 yardot. Kerek 1 yard per futas.

Arrol nem tehet, hogy DK-nek karrier napja volt es duplazassal sem lehetett megallitani.

Amugy akarhanyszor ujranezem, nalam a Philly eddig a legszimpatikusabb PO csapat. McCown es a cserek kuzdottek az utolso percig. A tavalyi SB ota ez volt amugy a legnezettebb meccs, majdnem 34 millioan neztek, ami sokat elarul.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Hopsz, az NFL azért megnézi a Clowney esetet.

Illetve Schwarz a Brownsnál interjúzik.
dande
Az első jó hír a második meg nem. Én inkább azok táborát erősíteném akik marasztalnák Schwartzot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Szerintetek mi lesz Howarddal? Újraigazoljuk, vagy elengedjük?
Szerintem ha nem kér többet, mint 4-5 millió simán meg lehetne tartani.
Igazi háromfejű futószörnyeteg lehetne: Scott, Sanders és Howard.
És Clementet sem írnám le még teljesen.
hden
Nekem nagyon adná ha ez a hármas együtt tudna maradni ebben a felállásban. Ezt már a legutóbbi offseasonban is hangsúlyoztam, hogy hasonló futó corp kell mint az SB szezonban...és ez most adott lenne fiatalabb kiadásban. Röviden....nem kéne elengedni Howardod.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szerintetek mi lesz Howarddal? Újraigazoljuk, vagy elengedjük?
Szerintem ha nem kér többet, mint 4-5 millió simán meg lehetne tartani.
Igazi háromfejű futószörnyeteg lehetne: Scott, Sanders és Howard.
És Clementet sem írnám le még teljesen.
hden
Howardot el fogják engedni. 4-5 milliórt sem tartják meg. Scott bejátszotta magát, Clement abszolúta marad, ő is tud elkapni, és szélen is használható. Draftról várok majd erősítést, 4-5. körben. Nem lesz rossz az idei class sem, így olcsón, szerezhetünk megfelelő minőségű kiegészítő játékost. Sanders mellé szükség van szerintem 2 emberre mindenképpen.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez meg a másik ellent mondás.... csak amikor nagyon kellett volna pl vasárnap is, nem jött össze:

 twitter.com/JimmyKempski/status/1214541894379810816
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt pedig egy érdekes stay or go szavazási lehetőség, most nem írom itt végig, de néhány helyen másként látom, mint a többség 😊

Ami jó, hogy eszerint Jenkins még szerződés alatt lesz, tehát nem tárgyalhat szabadon bárkivel, de muszáj lesz neki megadni amit kér vagy megpróbálni, nálam ő az egyik legfontosabb prioritás a kora ellenére:

 www.nj.com/eagles/2020/01/what-should-eagles-do-with-alshon-jeffery-mike-groh-jason-peters-others-vote-on-fates-of-key-players-coaches.html
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valami az elmúlt két évben kevésbé! (mert tragikusnak nem mondható) állt össze:

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
21. cetli a miénk.

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Szerintetek mi lesz Howarddal? Újraigazoljuk, vagy elengedjük?
Szerintem ha nem kér többet, mint 4-5 millió simán meg lehetne tartani.
Igazi háromfejű futószörnyeteg lehetne: Scott, Sanders és Howard.
És Clementet sem írnám le még teljesen.
több mint 4 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Nem vedem, mert letojom, hogy o az vagy mas. Szamomra szimplan csak erthetetlen ez az allando temazas az ilyen utesek utan, amikor ismetlem, az elmult 50 evben megszamlalhatatlan sztar konkretan megmondta, hogy igenis fajdalmat akart okozni, mert csak. Pont. Akkor ok szar emberek voltak ettol es piszkos jatekosok? Nem voltak. Csak ez a sport errol szol.

Attol meg, hogy az NFL probalja a nezokbe belesulykolni az ellenkezojet, attol meg tudja jol mindenki.

De tok vicces a szurkoloi filozofia es felfogas: amig az NFL nem kezdte el az emberbe tuszkolni, hogy mennyire gazok a helmet to helmetek, meg ezek a hitek, addig te, en, es mindenki a nyalat csorgatta a brutalis hard hitekre, es lehetne mutogatni ezeket Dawkinsnal, Reednel, de kis tulzassal barmelyik nagy jatekosnal. Akkor ok ugyanilyen huzasok utan kiralyok voltak es az egekig voltak magasztalva, most meg ok az ordogok es szemet szarhaziak.

Csak azert, mert az NFL ezt adagolja az emberekbe, miota szarba kerult az agyrazkodasok miatt, es elkezdte eroltetni ezeket a szokasahoz hiven abszolut latszatszabalyokat, meg intezkedeseket, mint amiket. Hogy te, a nezo tenyleg elhidd, hogy a liga mennyire odafigyel a jatekosok testi epsegere. Csak igazabol a liga le se szarja.
Stez
az elmúlt pár évben fokozatosan jöttem le az nfl-ről, ufc-ről, bokszról. nem tudatosan, egyszer csak azon kaptam magam, hogy vasárnap este nba streamet keresek, nfl helyett. nem igazán élveztem, amikor fennakadt szemek, meg ténfergő hústornyok jeleztek előre egy 2038-as golyót a fejben. csak amíg a ufc-ben tényleg az ellenfél fizikai megtörése a cél, addig itt be kell vinni a labdát a túloldalra. nem vagyok naív, én is voltam védő, tudom, hogy rúgtam oda, ha pedagógiai szándékkal tettem. amíg picit fáj, belefér. amikor viszont a játékos egy hetet tölt sötét, csöndes szobában, az nekem már sok. itt 100-130 kilós emberek rohannak egymás felé teljes erőből, mindig lesz sérülés. ok, ez van. de a szabályokat is azért módosítgatják, hogy az ütés eszköz legyen, és ne cél. meg lehetőleg ne remegő hústornyok legyenek 20 év múlva. és ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyit keresnek, szertintem senkiből ne csináljunk zombit a szórakoztatás kedvéért.

a másik pedig, hogy egy szerintem szabálytalan megmozdulás jelen esetben egy csapatot csinált ki, és rakott pihenőre szeptemberig, márpedig ha a játék célja a labda endzone-ba vitele, akkor talán mégsincs teljesen rendben, ha egy olcsó dirty hit dönt el egy PO meccset. lehet ezt a sportot keményen, de alattomosság nélkül is játszani, engem pl. anno biztosan nem ez ragadott meg benne.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopsz, az NFL azért megnézi a Clowney esetet.

Illetve Schwarz a Brownsnál interjúzik.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertem. Akkor tehat az NFL-vedok 90 szazaleka dirty, mivel volt mar szinte mindenkinek fejre meno utese (azota is, miota betiltottak).
Stez
Profi bokszmérkőzéshez szoktam hasonlítani azt ami a pályán zajlik. Megy az egymás püfölése annak érdekében, hogy egyre több hibával dolgozzon az ellenfél. Nehezebben mozogjon,fájjon, több legyen a pontatlanság...stb ..kényelmetlenül érezze magát az ellen. De ez már nem erről szólt sztem..... ilyet többnyire a mortal kombat meccsek végén szoktam látni .

Amúgy van valami hír Wentzről?
Greengo
Annyit mondott, hogy jól van és köszön a csapattársaknak mindent. Több nagyon egyelőre nincs.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ertem. Akkor tehat az NFL-vedok 90 szazaleka dirty, mivel volt mar szinte mindenkinek fejre meno utese (azota is, miota betiltottak).
Stez
Profi bokszmérkőzéshez szoktam hasonlítani azt ami a pályán zajlik. Megy az egymás püfölése annak érdekében, hogy egyre több hibával dolgozzon az ellenfél. Nehezebben mozogjon,fájjon, több legyen a pontatlanság...stb ..kényelmetlenül érezze magát az ellen. De ez már nem erről szólt sztem..... ilyet többnyire a mortal kombat meccsek végén szoktam látni .

Amúgy van valami hír Wentzről?
Greengo
Van. Hivatalosan is megallapitottak, hogy vorhenyes. 😀