Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
A jövő ha ígéretes, ha nem iparkodni kell majd a WC helyért, mert a csoportot nem szokás errefelé egymás után kétszer megnyerni. 😊
több mint 4 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Jadeveon Clowney says the Eagles have the "worst fans in the world"

Igaza van.........mert engedtek felülni a repülőgépre, és hagytak elrepülni.......majom.........

nem szoktam felülni ezeknek a dolgoknak, meg benne vannak a sérülések meg megütik egymást, de ahogy ez a....hozzá áll ehhez az egészhez....na ezt most nehezen emésztem meg. Bocs minden Hawks fantól nem nekik és nem a Hawksnak szóldande
Ne kapd fel, Clowneynak igaza van, a philly táborban tényleg van egy nagyon durva kemény mag. Azért ha egy sportpályán történő szerelés után dömpingben kapnád a családodat, gyerekedet is érintő fenyegetéseket, de sem díjaznád gondolom...

Amúgy Clowney-val kapcsolatban nekem új ez a hentes sztori. A Foles ügyre nem is emlékeztem, nálunk az AFC south-ban sose volt vele gondunk, nem volt dirtynek elkönyvelve.

Wentz-et meg sajnálom. Ha nem történt volna meg el se hinném, hogy valaki lehet olyan peches, hogy három egymás utáni évben is kiesik a playoffból / playoffban. 😕

Viszont meg kéne tanulnia hogy menjen le a *csába lábbal előre, ne kockáztasson ennyit. A végén még úgy végzi mint Luck. 😕
peterk2005
először én is wentzre voltam mérges. aztán visszanéztem párszor a szitut, és nem tűnt életszerűnek, hogy ha kiphotosopolom a képről wentzet, akkor clowney eséskor tényleg ösztönösen szét akarja-e a fejelni a talajt, ezt így annyira nem éreztem. tudta ő, mit akar, ragyogóan sikerült is. így aztán hiába csúszik lábbal wentz a jövőben, az kevés lesz, a fejét is be kell majd húznia a testébe.

clowney helyében meg nem tudom, mit csinálnék, ha szurkolók a családomat fenyegetnék, de talán nem a további trash talkban látnám a megoldást. de ez már tényleg részletkérdés.

szép szezon volt, ez a csapat fél lábon elugrált a maraton 35. kilométeréig, és ott elé dobtak egy botot, abban meg végleg eltaknyolt. a körülményeket figyelembe véve bőven túlteljesítettek, a jövő ígéretes.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Azt láttátok mi volt Wilson első kérdése Pederson felé a meccs után? Ilyen egy FR QB aki sportember és úriember is.
Wentznek gyors felépülést kívánok!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Soha nem fordult még elő, hogy valami gyökér beokádik valami cifrát a delikvens insájára, nagyon egyediek vagyunk. Mellesleg, állj neki mutogatni, hergelni a népet levonulásnál, majd kezdj el sírni a médiának.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Rams elleni sérülésnél legalább td lett belőle, de most ez miért volt szükséges?
MrMiksa
Azt visszafújták Offensive holding miatt. A TD passzt már szalag nélkül dobta.
picksix
S ott nem is az ütközésnél sérült meg hanem már indulásnál (ami meg bármikor megtörténhet) mire az ütközéshez ért már megvolt a baj. Igen, a TDt utána dobdta meg még egy 2 pontos extrát 😀 😀
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A Rams elleni sérülésnél legalább td lett belőle, de most ez miért volt szükséges?
MrMiksa
Azt visszafújták Offensive holding miatt. A TD passzt már szalag nélkül dobta.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jadeveon Clowney says the Eagles have the "worst fans in the world"

Igaza van.........mert engedtek felülni a repülőgépre, és hagytak elrepülni.......majom.........

nem szoktam felülni ezeknek a dolgoknak, meg benne vannak a sérülések meg megütik egymást, de ahogy ez a....hozzá áll ehhez az egészhez....na ezt most nehezen emésztem meg. Bocs minden Hawks fantól nem nekik és nem a Hawksnak szóldande
Ne kapd fel, Clowneynak igaza van, a philly táborban tényleg van egy nagyon durva kemény mag. Azért ha egy sportpályán történő szerelés után dömpingben kapnád a családodat, gyerekedet is érintő fenyegetéseket, de sem díjaznád gondolom...

Amúgy Clowney-val kapcsolatban nekem új ez a hentes sztori. A Foles ügyre nem is emlékeztem, nálunk az AFC south-ban sose volt vele gondunk, nem volt dirtynek elkönyvelve.

Wentz-et meg sajnálom. Ha nem történt volna meg el se hinném, hogy valaki lehet olyan peches, hogy három egymás utáni évben is kiesik a playoffból / playoffban. 😕

Viszont meg kéne tanulnia hogy menjen le a *csába lábbal előre, ne kockáztasson ennyit. A végén még úgy végzi mint Luck. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Arra volt jó ez a sérülés hogy tudjuk amire fogni a vereséget. 😊
Áltathatjuk magunkat, de idén ennek a szedett-vedett foltozott O-nak nem osztottak lapot, Persze az utolsó hetekben a vak, félholt csapatok (bocsi a szurkolóiktól) ellen sikerült nyerni, attól még Wentz-szel sem lettünk volna sokkal előrébb.
Nem emlékszem pontosan összesen hány lehetőségünk volt rá, visszanézni meg tuti nem fogom ezt a rettenetet, de a blokkolt FG után is lett volna lehetőség Wentz-szel haladni, akkor sem sikerült.
Védelemnek respect, a sok 3. és sok beszopása ellenére is. Szerzett TD nélkül nem nyerhetsz a mai NFL-ben, akkor sem ha top1 a védelmed sérülés nélkül.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nem gondoltam volna, hogy a meccs utan kicsit is csalodott leszek, hiszen a csapat (egesz evben) eron felul teljesitett. Most azert van egy kis hianyerzetem Wentz miatt.
Bar azokat az idiotakat nem ertem, akik a mostani seruleset a serulekenysegnek tudjak be.
hden
Szerintem nem a sérülékenységének tudják be, hanem inkább őt hibáztatják sokan. Amiben valljuk be, van is valami. Másodszor megy rá a saját ostobaságára (bocsánat de még dühös vagyok az este miatt) a szezonja és lehet, hogy az egész csapat és sok millió szurkoló szezonja. A Rams elleni sérülésnél legalább td lett belőle, de most ez miért volt szükséges? Első és 10-nél 3 yardért a saját 20asodon minek? Miért? Értem, hogy ez a PO, de akkor is minek??? Futóvá válik a QB, fejjel előre vetődik, ilyenkor az összes védő az ő vérét akarja, és büntetni akar azonnal. Főleg egy Clowney-féle játékos. Nem hiszem, hogy sérülést akart volna okozni, de a földbe akarta döngölni és meg akarta büntetni Wentzet, aki ezt a lehetőséget tálcán kínálta. Szabályos vagy szabálytalan, nem mindegy?? Ha az, ha nem, sajnos megtörtént, mert megadta ennek az esélyét. Ha kapunk 15 yardot meg Clowney egy 40ezres csekket, az rajtunk nem segít, mert attól még a fr.QBnk lesérült és mehetett megint a levesbe 2 play után. Bocsi de én ezt a meccset nehezen emésztem meg, inkább nem írkálok amíg le nem higgadok.
MrMiksa
Van benne igazság. Én konkrétan nem emlékszem hogy Wilson mikor ment fejjel előre egy-egy megindulás végén. QB sneak-je meg soha nem volt. Talán ezért is él még hulladék fal mögött.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Jadeveon Clowney says the Eagles have the "worst fans in the world"

Igaza van.........mert engedtek felülni a repülőgépre, és hagytak elrepülni.......majom.........

nem szoktam felülni ezeknek a dolgoknak, meg benne vannak a sérülések meg megütik egymást, de ahogy ez a....hozzá áll ehhez az egészhez....na ezt most nehezen emésztem meg. Bocs minden Hawks fantól nem nekik és nem a Hawksnak szól
dande
én valahogy nem látom Clowney "szerelését" szándékosnak és mocskosnak, inkább szerencsétlennek. A sárga zászló is 50-50. Voltak csúnyább szerelések is amire elmaradt a zászló, dobtak már ennél ártatlanabb szituban is zászlót.
Egyszerűen dühítő (még enyhe kifejezés), hogy ilyen december után, még a wild cardon is így beszopjuk.
Könnyebben elfogadtam volna, ha Wilson csak simán a zsenijét megvillantva kiejt minket.
hden
Clowney ezt a halalos fenyegetesekre ertette, amiket Foles miatt kapott. A mondandoja az volt, hogy most is biztosan kap majd parat. Azert ez kicsit mas kontextusba helyezi.

Amugy a Houstonban nem tudom mennyire volt dirty, nalunk iden nem voltak ilyen jatekai. Ezt a serulest szerencsetlennek erzem, de szandekosnak mar kevesbe.
undisputedly
Sajnos a sok idióta szurkoló ilyen, vagy csak így tudja feldolgozni a vereséget.

A Bills-es falember Cody Ford is kapott pár ilyen kedves üzenetet a saját szurkolóitól, mert a meccs végén volt egy szabálytalansága, amivel a végén megakasztott egy ígéretesnek tűnő Buffalo támadást:
 buffalonews.com/2020/01/05/buffalo-bills-houston-texans-cody-ford-penalty-social-media/
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Nem gondoltam volna, hogy a meccs utan kicsit is csalodott leszek, hiszen a csapat (egesz evben) eron felul teljesitett. Most azert van egy kis hianyerzetem Wentz miatt.
Bar azokat az idiotakat nem ertem, akik a mostani seruleset a serulekenysegnek tudjak be.
hden
Szerintem nem a sérülékenységének tudják be, hanem inkább őt hibáztatják sokan. Amiben valljuk be, van is valami. Másodszor megy rá a saját ostobaságára (bocsánat de még dühös vagyok az este miatt) a szezonja és lehet, hogy az egész csapat és sok millió szurkoló szezonja. A Rams elleni sérülésnél legalább td lett belőle, de most ez miért volt szükséges? Első és 10-nél 3 yardért a saját 20asodon minek? Miért? Értem, hogy ez a PO, de akkor is minek??? Futóvá válik a QB, fejjel előre vetődik, ilyenkor az összes védő az ő vérét akarja, és büntetni akar azonnal. Főleg egy Clowney-féle játékos. Nem hiszem, hogy sérülést akart volna okozni, de a földbe akarta döngölni és meg akarta büntetni Wentzet, aki ezt a lehetőséget tálcán kínálta. Szabályos vagy szabálytalan, nem mindegy?? Ha az, ha nem, sajnos megtörtént, mert megadta ennek az esélyét. Ha kapunk 15 yardot meg Clowney egy 40ezres csekket, az rajtunk nem segít, mert attól még a fr.QBnk lesérült és mehetett megint a levesbe 2 play után. Bocsi de én ezt a meccset nehezen emésztem meg, inkább nem írkálok amíg le nem higgadok.
MrMiksa
én twitteren, és a tegnapi meccs alatti fórumon is inkább a sérülékenységet fejtegető tweeteket olvastam.
Teljesen egyetértek veled, Wentz mindig a nagyobb játékra törekszik és akkor tarolják le/sackelik. Nem szabadni ennyit "hősködni" egy franchise QB-nek. Erről kéne leszoktatnia DP-nek.

Viszont, hogy a jó oldalát is nézzük:
McCown 40 évesen élete első PO meccsét hozta.
így is simán meccsben maradtunk, mindkét meccset 20 pont alatt tartottuk a Seahawks-ot
Találtunk pár játékost, aki jövőre is fontos része lehet a csapatnak olcsón
+ ami fájó pont, de Beastmode TD (ezt az embert nem lehet nem szeretni)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jadeveon Clowney says the Eagles have the "worst fans in the world"

Igaza van.........mert engedtek felülni a repülőgépre, és hagytak elrepülni.......majom.........

nem szoktam felülni ezeknek a dolgoknak, meg benne vannak a sérülések meg megütik egymást, de ahogy ez a....hozzá áll ehhez az egészhez....na ezt most nehezen emésztem meg. Bocs minden Hawks fantól nem nekik és nem a Hawksnak szól
dande
én valahogy nem látom Clowney "szerelését" szándékosnak és mocskosnak, inkább szerencsétlennek. A sárga zászló is 50-50. Voltak csúnyább szerelések is amire elmaradt a zászló, dobtak már ennél ártatlanabb szituban is zászlót.
Egyszerűen dühítő (még enyhe kifejezés), hogy ilyen december után, még a wild cardon is így beszopjuk.
Könnyebben elfogadtam volna, ha Wilson csak simán a zsenijét megvillantva kiejt minket.
hden
Clowney ezt a halalos fenyegetesekre ertette, amiket Foles miatt kapott. A mondandoja az volt, hogy most is biztosan kap majd parat. Azert ez kicsit mas kontextusba helyezi.

Amugy a Houstonban nem tudom mennyire volt dirty, nalunk iden nem voltak ilyen jatekai. Ezt a serulest szerencsetlennek erzem, de szandekosnak mar kevesbe.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Nem gondoltam volna, hogy a meccs utan kicsit is csalodott leszek, hiszen a csapat (egesz evben) eron felul teljesitett. Most azert van egy kis hianyerzetem Wentz miatt.
Bar azokat az idiotakat nem ertem, akik a mostani seruleset a serulekenysegnek tudjak be.
hden
Szerintem nem a sérülékenységének tudják be, hanem inkább őt hibáztatják sokan. Amiben valljuk be, van is valami. Másodszor megy rá a saját ostobaságára (bocsánat de még dühös vagyok az este miatt) a szezonja és lehet, hogy az egész csapat és sok millió szurkoló szezonja. A Rams elleni sérülésnél legalább td lett belőle, de most ez miért volt szükséges? Első és 10-nél 3 yardért a saját 20asodon minek? Miért? Értem, hogy ez a PO, de akkor is minek??? Futóvá válik a QB, fejjel előre vetődik, ilyenkor az összes védő az ő vérét akarja, és büntetni akar azonnal. Főleg egy Clowney-féle játékos. Nem hiszem, hogy sérülést akart volna okozni, de a földbe akarta döngölni és meg akarta büntetni Wentzet, aki ezt a lehetőséget tálcán kínálta. Szabályos vagy szabálytalan, nem mindegy?? Ha az, ha nem, sajnos megtörtént, mert megadta ennek az esélyét. Ha kapunk 15 yardot meg Clowney egy 40ezres csekket, az rajtunk nem segít, mert attól még a fr.QBnk lesérült és mehetett megint a levesbe 2 play után. Bocsi de én ezt a meccset nehezen emésztem meg, inkább nem írkálok amíg le nem higgadok.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Jadeveon Clowney says the Eagles have the "worst fans in the world"

Igaza van.........mert engedtek felülni a repülőgépre, és hagytak elrepülni.......majom.........

nem szoktam felülni ezeknek a dolgoknak, meg benne vannak a sérülések meg megütik egymást, de ahogy ez a....hozzá áll ehhez az egészhez....na ezt most nehezen emésztem meg. Bocs minden Hawks fantól nem nekik és nem a Hawksnak szól
dande
én valahogy nem látom Clowney "szerelését" szándékosnak és mocskosnak, inkább szerencsétlennek. A sárga zászló is 50-50. Voltak csúnyább szerelések is amire elmaradt a zászló, dobtak már ennél ártatlanabb szituban is zászlót.
Egyszerűen dühítő (még enyhe kifejezés), hogy ilyen december után, még a wild cardon is így beszopjuk.
Könnyebben elfogadtam volna, ha Wilson csak simán a zsenijét megvillantva kiejt minket.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Bocsi de Maddox-ban mi az ígéretes?
korodiati
az ideji szezonja valóban nem volt jó (sérülése miatt ki is hagyott pár meccset, lehet nem tudott jól visszajönni), de rookie évében nagyon jó volt emberezésben.. Mills-ben nagyon idegesít, hogy akkor is veri a mellét, ha lemarad az elkapóról 5 yardra és pontatlan passz miatt incomplete lesz.. ha meg nem marad le, sokszor dobnak rá sárgát, Douglas ugyanez

Jones-t én sem értem, miért nincs fent többet és miért csak punt coverage-ben van ott
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
mindenképp megtartanám Schwartz-ot, nélküle ezt a szezont nem hoztuk volna pozitív mérleggel, új DB edző kell, új CB-k kellenek, bár én LeBlanc-t, Maddox-ot és S. Jones-t is megtartanám (Darby-t talán), szerintem mind nagyon ígéretes, csak egy épkézláb DB coach kell melléjük, viszont Mills, Douglas a Cary Williams & Bradley Fletcher párost idézi, remélem egyiken sem lesznek rosteren szeptemberben.. nálam Schwartz maradása nem kérdéses.. Groh menjen innen nagyon messzire, esetleg NCAA-ből kukázni egy jó OC-t, nem tudom, NFL-ben hol találnánk ilyet (esetleg a Colts HC-a)
karmïgran
Bocsi de Maddox-ban mi az ígéretes? LeBlanc valóban jó, ő az egyetlen kb. Sidney mutatott jó dolgokat, nem is értem miért nem kapott több lehetőséget. Mills lassú, de ő szerintem tipikus akkor jó ha nincs mögötte nagy terület, Red-zone-ban vagy safety segítséggel, mert a rövid routokra sokszor odaér és nagyon agresszív, jól szerel. Ennyiben őt lehetne használni.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
mindenképp megtartanám Schwartz-ot, nélküle ezt a szezont nem hoztuk volna pozitív mérleggel, új DB edző kell, új CB-k kellenek, bár én LeBlanc-t, Maddox-ot és S. Jones-t is megtartanám (Darby-t talán), szerintem mind nagyon ígéretes, csak egy épkézláb DB coach kell melléjük, viszont Mills, Douglas a Cary Williams & Bradley Fletcher párost idézi, remélem egyiken sem lesznek rosteren szeptemberben.. nálam Schwartz maradása nem kérdéses.. Groh menjen innen nagyon messzire, esetleg NCAA-ből kukázni egy jó OC-t, nem tudom, NFL-ben hol találnánk ilyet (esetleg a Colts HC-a)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jadeveon Clowney says the Eagles have the "worst fans in the world"

Igaza van.........mert engedtek felülni a repülőgépre, és hagytak elrepülni.......majom.........

nem szoktam felülni ezeknek a dolgoknak, meg benne vannak a sérülések meg megütik egymást, de ahogy ez a....hozzá áll ehhez az egészhez....na ezt most nehezen emésztem meg. Bocs minden Hawks fantól nem nekik és nem a Hawksnak szól
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Ez Pederson és az edzői stáb érdeme, hogy egy csere qb-val így meccsben voltunk végig, nem? Én Schwartz-al és a védelemmel is elégedett voltam, 17 pontot kaptunk, Wilson bárki ellen megcsinálja ezeket a nagy játékokat és azon meg nem lepődtünk meg, hogy nincs egy normális cornerünk (nálam Maddox és Darby - tudom nem játszott, korábbi teljesítménye miatt - azonnal cut), ez nem most derült ki, ez nem tudom mennyire Schwartz hibája. Ha egy olyan cornerünk lenne, aki meg tud fogni 1-1-ben egy Metcalfot akkor lehet pontot se szereznek. Szerintem min. 1 shotdown corner nélkül nincs olyan defenzív séma, amit ne lehetne túljátszani, Schwartz-nak ebből kellett főznie és szerintem bőven megadta az esélyt az Offense-nek a győzelemre, de sajnos Clowney kibaszott velünk. Nem az a gond, hogy ráesett, meg akarta ütni, hisz ez a dolga, hanem, hogy szerintem direkt fejre ment, mindenki Ítélje meg ez mennyire súlyos, mai Nfl-ben, amikor minden a játékosok védelméről szól...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg kihúztuk az új FR LT-t Dillard személyében. Újra (mint anno LJt).

De Peters nem bírja befejezni, jövőre folytatja. Próbálja kitalálni mikor lehet az a HoF class ahonnan elsőre bekerülhet 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Respect!!

steelwolf
Hatalmas tartasa van. Sajnalatos, hogy a kaepernick felek 20x nagyobb media figyelmet kapnak, mint az ilyen karakterek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak úgy ne járjunk Wentzzel, mint Luckkal a Colts, A gyűrűje megvan, az érdemeit akkor sem lehet elvitatni belőle, ha a POban nem ő játszott....megelégeli az egészet és inkább elmegy vadludakat vadászni mint elkapókat.............

Remélem egy-két helyen sikerül Dougnak alkalmasabb edzőket találni, az orvosi stábot elküldjük Alaszkába nyaralni, hogy vissza se jöjjenek, illetve, lehet, hogy fel kell készülni JS pótlására is, ott sem ártana egyébként lehet a vérfrissítés...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Egy nagyon gyenge hawks ellen sem sikerult. Igaz 3.qb-val pr sq elkapokkal. Küzdelmes szezon volt.

Jöhetne hir CW seruleseről.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Respect!!

 www.instagram.com/p/B69gPzWpViy/?hl=hu
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, először én is Wentzet hibáztattam, aztán láttam jobban mit művelt ez az idióta b.....


Klóni lehet, hogy jó játékos de egész meccsen undorítóan viselkedettt játszott......... Nem tudok jó szívvel gondolni rá.........