Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Nem gondoltam volna, hogy a meccs utan kicsit is csalodott leszek, hiszen a csapat (egesz evben) eron felul teljesitett. Most azert van egy kis hianyerzetem Wentz miatt.
Bar azokat az idiotakat nem ertem, akik a mostani seruleset a serulekenysegnek tudjak be.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálunk, kórházcsapattal, meg papa QB-vel ez azért nem volt semmi. Van tartása a csapatnak.

(A secondary-n azért majd dolgozni kéne az offseasonban.)
akdestroyer
[/b]

Ezt csináljuk Dawk visszavonulása, illetve JimJ halála (2008) óta 😛 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerencsétlen, hát nem az ő effortján múlt:

 twitter.com/MySportsUpdate/status/1213986145832493056
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Gratulálunk, kórházcsapattal, meg papa QB-vel ez azért nem volt semmi. Van tartása a csapatnak.

(A secondary-n azért majd dolgozni kéne az offseasonban.)

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Így még arra se volt jó ez a meccs, hogy Wentz szerezzen valamennyi playoff tapasztalatot.
A redzoneban az egyik legjobb csapat voltunk eddig, ha épp sikerült oda eljutni. Itt nagyon hiányzott ma Carson. McCown csak fészkelődött mint a tojós tyúk.
Schwartz sem hazudtolta meg magát. A sok beszívott harmadik downt nem bírta el a csapat egy ilyen meccsen. A végén feltette a koronát az egészre a sikertelen 0-blitz-cel. A szerződése lejár, érdekes lesz a sorsa.

Reméljük Lurie tartja magát ahhoz, ami év közben kiszivárgott, hogy komoly playoff run hiányában jelentős változások lesznek az edzői karban. Ha ez nem történik meg, akkor attól tartok, hogy maradunk egy helyben, ahogy az elmúlt két szezonban.


több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Wentzről tudni valami konkrétat?
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
McCown a RZ-ig nagyon jól nyomta, azon belül meg elment rajta a meccs.
MrMiksa
Igazabol egyszemelyes musort kellett ott mar lenyomnia, mivel a szuk terulet miatt Sanders kevesbe megjatszhato. Megtett mindent, hogy idot nyerjen.

Ha belegondolok, hogy nekunk milyen tamadasokat vezetett volna a csere QB... Jo volt McCown... foleg ugy, hogy a fel kezo O serult nalatok.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
McCown a RZ-ig nagyon jól nyomta, azon belül meg elment rajta a meccs.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
ez a meccs olyan volt, amilyen, de mindentől függetlenül grat a csapatnak, hogy beletett mindent ebbe a meccsbe. Ez most ennyire volt elég.
Jövőre újra ugyanitt.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy kar ezekert a serulesekert. Kb. egyetlen csapat szedett be a Hawksnal is joval tobbet, az Eagles. Ennek ellenere nagyon odatette magat a csapat, vegig jatekban voltak egy csere iranyitoval.

McCown-nak adom az MVP cimet a mai napon, 40+ evesen nem igen torodott a testi epsegevel.

O jatekhivasotok is maximalisan kiaknazta a Seahawks vedelem gyengeit es a megmaradt Eagles tamadok erossegeit.

Jovore hasitani fog ez az offense.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor köszönünk mindent szeptemberben talalálkozunk, addig go Chiefs 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kedvenc SB ellenfelünk 😉 kiesett. (ez most nem a káröröm mielőtt félre értitek) 😊

Gondoskodjunk róla, hogy akiknek mi vagyunk kedvenc ellenfelei, azok is búcsúzzanak 😛 😊

Flye Eagles fly!

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váóó a nap híre, csak óvatosan 😊

 twitter.com/RealDGunnNBCS/status/1213541620697698304
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hangolódjunk:

 twitter.com/Eagles/status/1213535587623411714
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
 www.youtube.com/watch?v=IpCkGef_6KU

Az alapszakasz legnagyobb játékai...
Szubjektív összeállítás de azért fájóan sokat vagyunk benne a szopórolleren, ezért visszanéztem, leszámoltam és csináltam statisztikát:

A videóban holtversenyben a legtöbbet a mi védelmünk ég (Texans mellett), de csak azért holtverseny, mert a Dolphins elleni beszívott trükkös TD-t a ST számlájára írtam.

A Colts szerepel a legtöbbet, 10 alkalommal. Ebből 5 pozitív, 5 negatív értelemben.

A Titanst tüntették fel a legjobb színben, ugyanis 5 pozitív kimenetelű játékjuk látható 0 negatív mellett.

Mi vagyunk a negatív rekorderek, mert 6 negatív play mellett csak egy pozitívat tudunk felmutatni, szóval a mutatónk -5.

Mondom szubjektív meg tök értelmetlenség ebből statisztikát csinálni, de ha egyszer már elszartam erre fél órát az életemből, gondoltam megírom 😀
picksix
A stat profom mondta anno: minden statisztika fontos legalább egy embernek
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.youtube.com/watch?v=IpCkGef_6KU

Az alapszakasz legnagyobb játékai...
Szubjektív összeállítás de azért fájóan sokat vagyunk benne a szopórolleren, ezért visszanéztem, leszámoltam és csináltam statisztikát:

A videóban holtversenyben a legtöbbet a mi védelmünk ég (Texans mellett), de csak azért holtverseny, mert a Dolphins elleni beszívott trükkös TD-t a ST számlájára írtam.

A Colts szerepel a legtöbbet, 10 alkalommal. Ebből 5 pozitív, 5 negatív értelemben.

A Titanst tüntették fel a legjobb színben, ugyanis 5 pozitív kimenetelű játékjuk látható 0 negatív mellett.

Mi vagyunk a negatív rekorderek, mert 6 negatív play mellett csak egy pozitívat tudunk felmutatni, szóval a mutatónk -5.

Mondom szubjektív meg tök értelmetlenség ebből statisztikát csinálni, de ha egyszer már elszartam erre fél órát az életemből, gondoltam megírom 😀

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/RealDGunnNBCS/status/1213489900177281029

Jóvanazúgy. Maszkokat fel.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem, így kell gyorsan népszerűnek lenni, 1,5 hónapja még nem is nagyon tudták, hogy van ilyen nevű focista 😛 😀 😀

 twitter.com/JeffSkversky/status/1213312838908952578
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom, pozitív, vagy negatív irányba gondolod-e 😊 Én pozitívat tudok írni, Sanders játszik, és már Ertz! is és Lane J limitáltan edzett.

Egyébként "csak" 9 játékos van aktív rosteren a Practice Squadból 😀

- Deontay Burnett
- Bruce Hector
- Rob Davis
- Sua Opeta
- Josh Perkins
- Greg Ward
- Alex Singleton
- Boston Scott
- Craig James
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
alakul az injury report.

több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Kelce All Pro idén egyedül..
Nem rossz azok utan hogy a szakik 0db Eagles playert jósoltak..
Én mondjuk Brooks-ot mondtam volna de akkor idén a mi centerünk a legjobb!?
több mint 4 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Lynch még alapszakaszban érkezett.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
MrMiksa
Ez nem igy megy. Meg van hatarozva, hogy mikortol igazolhato egy jatekos, pont azert, hogy ne lehessen a rajatszasba be nem juto csapatok szabadugynokeivel feltankolni (raadasul amellett rendkivul logikatlan is lenne, ha igy mukodne).

Iden marcius 16-tol lehet az UFA jatekosok ugynokeivel kapcsolatba lepni. A kanadai fociban UFA jatekossa valoak is ki vannak amugy zarva az NFL rajatszasbol. Veluk Februar 11-tol lehet szerzodest kotni.

Amugy erdemes nezegetni a hivatalos naptarat pl, mert vannak benne erdekessegek. Tudtatok pl, hogy ha egy csapat foedzot cserel most, akkor aprilis 20 helyett mar 2 hettel korabban, aprilis 6-an elkezdheti az offseason programot? 😊

Naptar:
 operations.nfl.com/football-ops/league-governance/2019-20-important-nfl-dates/
undisputedly
Ezek ismeretében visszavonom a kérdésemet 😊 Amúgy akkor a csapat nélküli játékosokra ezekszerint más szabályok vonatkoznak? (Pl.:Lynch)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
MrMiksa
Ez nem igy megy. Meg van hatarozva, hogy mikortol igazolhato egy jatekos, pont azert, hogy ne lehessen a rajatszasba be nem juto csapatok szabadugynokeivel feltankolni (raadasul amellett rendkivul logikatlan is lenne, ha igy mukodne).

Iden marcius 16-tol lehet az UFA jatekosok ugynokeivel kapcsolatba lepni. A kanadai fociban UFA jatekossa valoak is ki vannak amugy zarva az NFL rajatszasbol. Veluk Februar 11-tol lehet szerzodest kotni.

Amugy erdemes nezegetni a hivatalos naptarat pl, mert vannak benne erdekessegek. Tudtatok pl, hogy ha egy csapat foedzot cserel most, akkor aprilis 20 helyett mar 2 hettel korabban, aprilis 6-an elkezdheti az offseason programot? 😊

Naptar:
https://operations.nfl.com/media/y3gfhgrh/ap22358755535364.jpg?rxy=0.46864853383844807%2C0.12140484992794034&width=1417&height=740&v=1d9a3bb67d78650
2024 NFL Important Dates | NFL Football Operations
Get an overview of the important NFL dates for the 2024 league year.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
1db Eric Ebron FA lett... Nem kéne lecsapni rá? Úgy kérdezem, hogy fizetés stb-vel nem vagyok tisztában.
MrMiksa
Nem nagyon nem, semmi szükség rá...... Ahol egy Ertz hasít és egy feltörekvő Goedert van mögötte, de ha csak egyik lenne, akkor se kéne (nekem😊)
dande
A szezonból hátralévő 4 meccsre gondoltam. Szerintem Ertz nem fog annyira hasítani....
MrMiksa
Csak az liga év végével lesz szabad, ha jól tudom, nem rakták ki csak arról van szó, hogy nem hosszabítanak vele, így nem tudjuk leigazolni. De ha tévedtem, akkor sem kellene.