Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Sanders hatalmasat lépett előre Howard kiesésével. Tegnap is 156y(total) + 1TD.
Nincs ünneplés. Most mutatták mi volt az öltözőben. Pederson nagyon kemény beszédet nyomott. Van még 1 meccs!
Greengo
Még 5 😊
dande
Jogos, de a PO-ig gondoltam. Nagyon fontos meccs lesz. Sztem a Giantsnek is. Szval ez sem lesz könnyű.

Addig is ahogy Garrett és az összes kávboj mutatta:

FLY EAGLES FLY ! 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként azért is örülök ennek az egésznek, akár PO lesz, akár nem mert olyan csapat és főleg olyan edzői stáb van, aki nem a sérülések miatt panaszkodik, nem kifogásokat keres, hanem megoldást próbál találni. Pedersonnal az élen. Az más kérdés, hogy jó-e, amire gondolnak, de legalább látszik, érezhető, hogy törekszemek rá. Ez a nagy dolog 😊

Cox sérült, két snap, visszajön és fumbli. Szimbolikus 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Néhány szösszenet:

 twitter.com/john_gonoude/status/1208975492054945792

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1208996792915955719

 www.bleedinggreennation.com/2019/12/22/21034555/philadelphia-eagles-beat-dallas-cowboys-week-16-2019-reactions-twitter

 twitter.com/SheilKapadia/status/1208991565508698113

és:

 twitter.com/Eagles/status/1208948788301385729




Elliottot néhányszor Peterssel szembesíteni 😊 különben úgy járunk, mint tavaly a Bears, és nyerjünk még egy gyűrűt Sprolesnak búcsúzóul 😊
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Schwartzi feltuzelte a vedelmet rendesen. A liga legjobb tamadosorat 9 ponton tartani 😊
Bar Prescotton szerintem latszott, hogy nem volt 100%-os.

Csak en ereztem ugy, hogy Pederson nehany hulye hivasaval megnehezitette sajat dolgat (tobb hivas 3 es röviden, rugatni Elliottal 50 pluszrol)
Nagy karacsonyi gyozelem volt.
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Yesss!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs ünneplés. Most mutatták mi volt az öltözőben. Pederson nagyon kemény beszédet nyomott. Van még 1 meccs!
Greengo
Még 5 😊
dande
3. Foles már Floridában nyaral.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nincs ünneplés. Most mutatták mi volt az öltözőben. Pederson nagyon kemény beszédet nyomott. Van még 1 meccs!
Greengo
Még 5 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Karácsonyra elfogadjuk ezt a szenvedős győzelmet. 😊 Főleg, hogy már régóta vártunk rá.

Dallas nagy meccse a Dallas ellen. Ertz elég limitált volt a sérülése után, így nagyon kellett, hogy fellépjen helyette.
Az elmúlt 3 meccs mindegyikén előlépett valaki, akitől nem feltétlenül vártuk (Scott, Ward, Goedert). Sanders már korábban is jó playmaker volt, így őt már nem sorolom ide. A végén jó volt a Westbrook-csúszás, amivel egyben romba is döntötte pár fantasy tulajdonos szezonját 😊

Volt egy olyan szakasza a meccsnek, amikor a komplett kezdő skill player sor dögrováson volt: Jackson, Jeffery, Agholor, Ertz, Howard.

Wentz jó meccset játszott. A kötelező fumbli is megvolt, sajnos. Most két kézzel fogta a labdát, de még mindig derék magasságban. Én ezt az edzői stáb számlájára is írom. Addig kéne ugrálni a fején, amíg meg nem tanulja. Vagy minden egyes play előtt bemondani a rádióba. 😀

Azért hamarabb is eldönthettük volna. Két ígéretes drive-ot is kinyírt egy-egy OL szabálytalanság.

A védelemben a cornerek továbbra is ön és közveszélyesek, de Jones csinált kívül egy nagy játékot hálistennek. Viszont ugyanabban a drive-ban két elkapó is üresen volt mélységi útvonalakon (vs Douglas, vs Mills).
Nálunk vannak a legfakezűbb cornerek. Darby esetében még azzal is többre mennénk, ha két kampót szerelünk fel a keze helyett. Maddox pedig foghatott volna egy interceptiont. Amúgy talán ő volt ma a legjobb corner.

Megnyugodni nem lehet. Jövő héten is nehéz meccs lesz. Tegye fel a kezét, aki szerint ez a csapat nem tud kikapni a Giants-tól.


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Nincs ünneplés. Most mutatták mi volt az öltözőben. Pederson nagyon kemény beszédet nyomott. Van még 1 meccs!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amilyen mázlink van Jones szét dobál, Barkley szét fut, de rohadtul nem érdekel 😊

Egyébként ha bemegyünk, jöhet egy szép revenage sor, ha minden igaz: Hawks, Vikings, Saint, őket végig vernénk, és mondndjuk egy Chiefs vagy Pats SB.😊

Nah jó felébredtem..... 😊 😛
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Sokkal jobb 😊
több mint 4 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Eddig szinte minden meccset buktunk ha eredmény követőztem( Eagles pólóban), direkt kihgytam, viszont kb annyit ittam mint a SB-on.Bejött!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csúnya??? Ez egy szép győzelem volt!
greenboy
Kicsit csúnya, kicsit nehézkes de a miénk a gyönyörű W 😀 😀 😀

Így jó? 😊
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Csúnya??? Ez egy szép győzelem volt!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit csúnya, kicsit nehézkes de a miénk a W 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Kint is meccslázban ég már mindenki .
R.I.P. Jenny. Go Birds! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Agholor nem játszik, így Wentz nem esik kísértésbe, hogy vele is próbálkozzon 😛 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Reggelre okosabbak leszunk.
En olyan 65-35 aranyban jobbnak latom a dallast. WR,sec előny nagyobb mint a mi TE előnyunk.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Es ha x lesz ?
Mik a kimenetelek meg a csoportban?
Janek
Szerintem akkor nektek az kell, hogy mi az utolsó héten verjük a Boyzt, ti meg a Giants-t.

A head-to-head és a csoporton belüli jobb mérleg jelenleg a Dallasé.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Es ha x lesz ?
Mik a kimenetelek meg a csoportban?
Janek
Jogos. Ugyanezt akartam kerdezni, mert en dontetlent erzek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Es ha x lesz ?
Mik a kimenetelek meg a csoportban?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hajrá, remélem meglepitek a tehenészeket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk ma kezdődik a PO reméljük nem is ér véget 😊
dande
Nekünk már 2 hete megy a PO
Eazzy
Ok, akkor így jobb érzés lesz, hogy mondjuk nem mindjárt estünk ki 😛 😉

De győzünk, érzem 😊 (vagy nem 😛)
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Nekünk ma kezdődik a PO reméljük nem is ér véget 😊
dande
Nekünk már 2 hete megy a PO

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk ma kezdődik a PO reméljük nem is ér véget 😊