Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ez az elmúlt 2 hét kellett szerintem a csapatnak és főleg Wentznek. Még bármi lehet a szezonból, de hosszú távon nagyon fontos sztem hogy 2 GW/tie drive-ot is vezetett (3-at gyakorlatilag, Giants ellen egyenlítés majd OT). Most a Skins ellen valahogy lehett érezni hogy tudja ő is, hogy meg tudja csinálni, nem lehetett érezni rajta a régi görcsösséget és azt hogy egy playből megcsinálja (aminek sokszor INT lett a vége). Azt hozta amit a védelem adott neki, és metodikusan (így hogy nincs sebesség nehéz másképp 😀) haladt. Ez jól jöhet a jövőben nagyon szerintem.

A Sanders TD elkapás pedig talán a valaha volt legszebb TD-je, ritkán látni ilyet.

Vasárnap Dallas, kemény lesz nagyon, de jobb is így, meg kell verni őket ha akarunk még idén kezdeni valamit. Jó lenne ha a sérültjeink egy része visszatérne (Lane, Barnett, Howard). A védelem pedig reméljük a jobbik arcát hozza most, 3 meccs elég volt a bénázásból...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛
dande
Sec oké, de Wentz mibűl?
Eazzy
A fumbliaiból, ha nem olyan mákos lehetett volna még 2. S akkor az incompleteról, amit Scott mentett volna meg nem is beszélve 😊
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛
dande
Sec oké, de Wentz mibűl?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami az illeti, nem lesz egyszerű, sajna a Dallas nagyon összekapta magát......
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Wentz passza a sarokba előbb Sandersnek, aztán Wardnak 😎
Miles Sanders meccse 👍 Azt hiszem őt eltalálták Howie-ék 😊
Goedert egykezes 😮

A defense majdnem összeszarta a meccset, de amikor nagyon kellett helytálltak, főleg a Wentz fumble után.
Viszont óriási plusz azért, hogy a végén küldtünk egy blitzet, és nem befosva toporogtunk 9 emberrel az endzoneban, várva a hail maryre. Meg is lett az eredménye.

Wentznek le kellene szoknia arról, hogy ha a zsebben manőverezik, akkor egy kézzel lengesse a labdát térd magasságban, úgy, hogy nem is dobómozdulatot végez.
A szezon első felében úgy tűnt rendezte ezeket, de a bye után sajnos nagyon rákapcsolt a fumblikkal. Elfogadom a játékának azt a részét, hogy meg akarja hosszabbítani a játékokat. Viszont arra lehet figyelni, hogy ha több másodpercig van a zsebben, akkor magasan tartsa a labdát (Qb coach mit csinál amúgy hétközben?). A Seahawks ellen hasonló volt, amikor a földön fekvő védő ütötte ki hátulról a labdát.


több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛
dande
Wenzt-nek volt egy fumblija azon kívűl szerintem nem volt rossz...
Elhiszem srácok, hogy JJAW szépeket blokkol, de 0 elkapás egy WR-től kevés szerintem.
Schwartz-ra pedig azért vagyok mérges, mert tudtuk hogy az Offense ezer sebből vérzik, erre egy ilyen Skins offense ellen D-nek kellene fellépni és megnyerni a meccset, de legalábbis olyan pozícióba hozni az Offense-t, hogy nyerhető legyen a meccs.
Jövő héten kb 2x ilyen erős Dallas offense jön majd szembe...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kar, hogy vesztett a csapat. Vagy varjunk csak! Gratulalok!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
A hatereknek üzenném, hogy újabb GW drive by Wentz ! Így jó lesz? 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy lehet, az ellenfélnek elég annyi gameplan, hogy Haskins feldobja a labdát 3x McLaurinnak és csókolom 😊 😛 De reméljük nem így lesz Fly! 😊
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Ez egy igazi megmérettetés lesz főleg DP számára. Most bebizonyíthatja, hogy milyen HC valójában. Majdnem 5 napja volt, hogy felkészítse a csapatot és felépítsen egy olyan gameplant, amivel a legjobbat hozhatja ki a jelenleg rendelkezésre álló támadó alakulatból. Szerintem ennek az időnek elégnek kellett lennie erre, és az ellenfél sem verhetetlen. Hajrá sasok!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉
BleedingGreen
Jah bocs nem jelezte, hogy
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉
BleedingGreen
Bocs, vhogy nem tűnt ki, hogy ez videó meg nem kapcsoltam az évszámmal kapcsolatban, csak a képet láttam 😛 mondjuk ez megerősíti, hogy a védelem minőségét tekintve a sack nem minden. De azért jó ha van 😀 😛
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
 twitter.com/jelynchjr/status/1205250002093776899?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1205250002093776899&ref_url=http%3A%2F%2Figglesblitz.com%2F

A Buddy Ryan által épített védelem alatt (80-as évek vége, 90-es eleje) és a Jim Johnson féle érában durván mentünk felfelé. 😊


több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Igazi roncsderby lesz.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery lisfranc sérülés, ami azt jelenti várhatóan jövőre is marad nálunk. Legalábbis amíg fel nem épül csak nem rakjuk ki, tradelni pedig nem fog menni vagy csak bagóért tudnánk elpasszolni. Reméljük rendben lesz és itt alkot még nagyot.

Ja Darbyt McLaurin tuti nem égeti meg.... Darby nem játszik. Ahogy LJ sem, Barnett és Howard kérdéses bár sztem ők sem.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kukaztunk ket WR-t.
Davis anno erdekes prospect volt
Janek
Szerintem annyira nem lesznek rosszak. Semminél ami eddig volt többek. Lesz egy meccsük összeszokni Wentzzel a Cowboys sorsdöntő meccs előtt.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Kukaztunk ket WR-t.
Davis anno erdekes prospect volt
Janek
1-et 53-ba, 1-et ps-be. Még vizsgáljuk, limitálja-e Agholort, ha nem tud futni. Reméljük eltart a matek jövő hétig, és 3 elkapóval megyünk DC-be.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery pedig IR.... Két kezdő WR out és a Slot is dögrováson, lassan valóban innen is beállhat valaki 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Kukaztunk ket WR-t.
Davis anno erdekes prospect volt

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philadelphia Eagles DC Jim Schwartz makes excuses for Ronald Darby
 www.thescore.com/s/12885177
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 és fél pontos favoritok vagyunk. McLaurin belerondíthat ebbe, de reméljük észnél lesz a Sec.

Jordan M nem nálunk kötött ki hanem na hol? Igrn 49rs 😛 😀
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Agholornak a Vikings meccs óta szar a térde. Nem tudja, játszik-e vasárnap, de kb. semmit se javult múlt hét óta. Alakulunk.