Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
 youtu.be/y-y7qlmXVnc

De kéne most a weapon x!

Szerkesztette: Janek

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Amúgy szívesen srácok ! Úgy néz ki mindig mi húzunk ki titeket a szarból 😉 Remélem legalább kicsit Bears fanok vagytok a madár tollak alatt 😊

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Úgy olvasom, hogy OBJ nem igazán érzi jól magát Clevelandben. Szerintem vele már PO-ban lennénk. Tudom, hogy brutál drága 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Újra feketében hétfőn:


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor most mindent megtehetnek azért a pozíciós edzők is, hogy maradhassanak 😊 😉 Húzzunk bele 😊
dande
Rövidtávú gondolkodás. 😊

Ám tényleg nevetséges idén ez a csoport és elég perverzek a résztvevői. 😀 Komolyan most már az lenne az igazi ha innen bejutna a skins. 😀
Greengo
Az tényleg vicces lenne 😂
Kár hogy a Giants már elszállt, Eli is nagy sztori lenne...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Akkor most mindent megtehetnek azért a pozíciós edzők is, hogy maradhassanak 😊 😉 Húzzunk bele 😊
dande
Rövidtávú gondolkodás. 😊

Ám tényleg nevetséges idén ez a csoport és elég perverzek a résztvevői. 😀 Komolyan most már az lenne az igazi ha innen bejutna a skins. 😀
Greengo
A sok fikázás után szögezzük le a nyilvánvalót. A csoport győztese superbowlig megy. Minimum!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Akkor most mindent megtehetnek azért a pozíciós edzők is, hogy maradhassanak 😊 😉 Húzzunk bele 😊
dande
Rövidtávú gondolkodás. 😊

Ám tényleg nevetséges idén ez a csoport és elég perverzek a résztvevői. 😀 Komolyan most már az lenne az igazi ha innen bejutna a skins. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Most egy giants skins az nem a bears rams.
Janek
Várj ha úgy írjuk, hogy dolphins giants skins akkor még könnyebnek tűnik 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Most egy giants skins az nem a bears rams.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor hagy dobjam vissza a labdát:
A világ lúzerei vagytok, ha innen elbukjátok a csoportelsőséget.
Antonius
Ez így is van 😀, bár lehet, hogy ti meg valóban a közös meccsre készültök 😊 , mert igazán azon dőlhet el minden. Mondjuk nekünk ehhez mindkettőt meg kell nyerni. S mindkét ellenfél tuti felszívja magát, nem lesz sétagalopp.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
akkor hagy dobjam vissza a labdát:
A világ lúzerei vagytok, ha innen elbukjátok a csoportelsőséget.
Antonius
fogd meg a söreinket
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
akkor hagy dobjam vissza a labdát:
A világ lúzerei vagytok, ha innen elbukjátok a csoportelsőséget.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Akkor most mindent megtehetnek azért a pozíciós edzők is, hogy maradhassanak 😊 😉 Húzzunk bele 😊
dande
Találunk valami módszert nyugi, hogy lábon lőhessük magunkat... Dallas csak az érzelmeinkkel játszik, szemetek! 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most mindent megtehetnek azért a pozíciós edzők is, hogy maradhassanak 😊 😉 Húzzunk bele 😊
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
8 Possible candidates for the OC position if Eagles part ways with Mike Groh
 www.thescore.com/s/12791386
dande
Nem azért, de a nevek kb. felénél öngyilkossági gondolataim támadtak ...

Ha az utóbbi szezonok után megint belülről léptetünk előre, akkor komolyabb gondok vannak, mint gondoltam.
Shurmur? Jézusom. Nem bizonyított már eleget Chip idején OC-ként? Talán még Qb edzőnek, de még úgy is fázok attól, hogy harmadszor is nálunk dolgozzon.
BleedingGreen
run run pass punt

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
8 Possible candidates for the OC position if Eagles part ways with Mike Groh
 www.thescore.com/s/12791386
dande
Nem azért, de a nevek kb. felénél öngyilkossági gondolataim támadtak ...

Ha az utóbbi szezonok után megint belülről léptetünk előre, akkor komolyabb gondok vannak, mint gondoltam.
Shurmur? Jézusom. Nem bizonyított már eleget Chip idején OC-ként? Talán még Qb edzőnek, de még úgy is fázok attól, hogy harmadszor is nálunk dolgozzon.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howardnak megint pihi néz ki. Sebaj, majd POra rendbe jön | főleg, ha esetleg csak kövi szezonban lesz 😛 |
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
8 Possible candidates for the OC position if Eagles part ways with Mike Groh
 www.thescore.com/s/12791386

Ebből a listából én egyértelműen megpróbálnám Staleyt, de a jó öreg Brad sem lenne rossz Truby ide vagy oda. Kafkán viszont meglepődtem, nem tudtam, hogy a QB coach ottt. NFL QBnak nem volt jó, de ettől még edzőnek lehet az. Mondjuk egy Mahomessal egyszerűbb dolgozni, mint egy Trubyval 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm hm:

 twitter.com/ZBerm/status/1202295494233534469

A hiba beismerése fél út a megoldásra...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Könnyes búcsút vehetünk Mack Hollinstól. Kár érte, jó kis elkapó volt 😊
hden
...és még a szezon végét sem várták meg vele. 😊 Egy alternatív valóságba (ahol az Eagles zsinórban halmozza a SB győzelmeket) még el lett vna pár évig . Sztem neki NFL szinten befellegzett . Maximum camp bodyként még felbukkanhat vhol. Viszont a bajnoki gyűrűjét beteheti a vitrinbe és mutogathatja...amit azért nem sokan tehetnek még meg. 😊

Ez az..... 😕

 www.bleedinggreennation.com/2019/12/4/20994981/eagles-nfl-draft-2017-class-mack-hollins-waived-derek-barnett-sidney-jones-howie-roseman-joe-douglas
dande
Sztem nincs olyan csapat az NFL-ben aki elmondhatná magáról, hogy minden draftja 100%-os és minden húzása bevált. Ez pont egy szarabb draft volt, de én mindig úgy nézem a draftokat, hogy ha 1-2 név megragad a csapatnál a választottakból az már megérte..és ha így nézzük ez itt is megvolt. 😉

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy néz ki neki kell kivégeznie a szezonunkat:

 img.bleacherreport.net/img/images/photos/002/546/424/BWQ-mvXCQAAxeF_crop_north.jpg?h=533&w=800&q=70&crop_x=center&crop_y=top
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az..... 😕

 www.bleedinggreennation.com/2019/12/4/20994981/eagles-nfl-draft-2017-class-mack-hollins-waived-derek-barnett-sidney-jones-howie-roseman-joe-douglas
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Könnyes búcsút vehetünk Mack Hollinstól. Kár érte, jó kis elkapó volt 😊
hden
😕 Pedig drukkoltam neki, lehet máshol beválik.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Kirúgta Riverát a Panthers. Ha esetleg nem kell senkinek HC-nak, én simán elhoznám azonnal DC-nek ha netán Schwarz távozna. Tökéletes lenne Doug mellé, főleg a Philly múltjával.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Könnyes búcsút vehetünk Mack Hollinstól. Kár érte, jó kis elkapó volt 😊