Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Agholor Jeffery és Ertz is aktív, nagyon nyerni akarunk 😊
több mint 4 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
2025
Ezt csak ugy gondoljuk vegig
Janek
Az idei all in év után Roseman előremenekül. A jövő évi cap több, mint necces , gondolom ez a szerződés is farnehéz.
Tudják ezt az ügynökök is, nem véletlen, hogy kisajtolják belőle a poszt legjobb fizetéseit.
Értem én , hogy mágus stb..stb..szerintem csak egy könyvelő... nem látom a kedvezményeket amelyeket a játékosok adnának azért mert mindenképpen itt szeretnének játszani.
Nem akarok okoskodni de már tavaly leírtuk Peterk el, hogy szerintünk nem jó az irány és a cap miatt nem marad pénz minőségi depth játékosokra ha kiesnek a kezdők.
Úgy néz ki bejött , amit én sajnálok mert nekem szimpi a csapat ano, meki és a többi alkoholista miatt 😊
gordon
Azért az év eleji elemzéseket és power rankinget érdemes elolvasni, hogy pl mint gondoltak-elvileg - szakértők a depthről. Főleg Dillard és JJAW draftolasa után. Szerintem arra nem lehet felkészülni, hogy minimum 2 kulcsplaya (A 2 Jackson) semmit sem fog tudni játszani. A vedofalunk kb rettegett volt és rakás szar lett, főleg a szezon első felében (kivéve Jets).
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
| Születésnapomra 😊 | Eagles győzelmet!!! 😀
dande
Győzelemmentes boldog szülinapot 😁😊
warr_b
Nektek már nem mindegy 😊 Egyébként magatokra nézve így legyen 😛
dande
Matematikai esélyünk még van 😂
Amúgy azért a Dolphinst csak lenyomjátok.
warr_b
Ha nem, akkor úgy is kell nekünk 😊
dande
Akkor utána ikszeljetek a Dallas-szal és kapjatok ki a Giantstól is 😆
Meg persze tőlünk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Születésnapomra 😊 | Eagles győzelmet!!! 😀
dande
Győzelemmentes boldog szülinapot 😁😊
warr_b
Nektek már nem mindegy 😊 Egyébként magatokra nézve így legyen 😛
dande
Matematikai esélyünk még van 😂
Amúgy azért a Dolphinst csak lenyomjátok.
warr_b
Ha nem, akkor úgy is kell nekünk 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
| Születésnapomra 😊 | Eagles győzelmet!!! 😀
dande
Győzelemmentes boldog szülinapot 😁😊
warr_b
Nektek már nem mindegy 😊 Egyébként magatokra nézve így legyen 😛
dande
Matematikai esélyünk még van 😂
Amúgy azért a Dolphinst csak lenyomjátok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Születésnapomra 😊 | Eagles győzelmet!!! 😀
dande
Győzelemmentes boldog szülinapot 😁😊
warr_b
Nektek már nem mindegy 😊 Egyébként magatokra nézve így legyen 😛
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
| Születésnapomra 😊 | Eagles győzelmet!!! 😀
dande
Győzelemmentes boldog szülinapot 😁😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Isten éltesen! 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
boldogat!

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Születésnapomra 😊 | Eagles győzelmet!!! 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1200894919201755136
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howard holnap sem játszik.....

Remėljük Sandersnek az elfogadható meccsek után, nagyon jó meccse lesz és hozzuk a győzelmet.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Az igen 😊

Report: Lane Johnson signs record extension with Eagles
 www.thescore.com/nfl/news/1885778
dande
Okos húzás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Szerintem a szerződés korai időzítésének két oka van:
- új CBA előtt mindenkit hosszabbítani akarunk, évek óta ez drive-olja a cap stratégiát (lásd dummy évek a szerződésekben)
- Továbbra sem a legjobb a cap helyzet, egy hosszabbítással jövő évi cap dollárokat lehet áttolni későbbre.

Mást felesleges ebbe belelátni.
Hulkeinstein
Mit vársz az új cba tól? Hogy az eagles kap +50 millát és ezt az eddig tudatosan gazdálkodó gm-ek /tulajok nevetve aláírják? Akkor a többiek miért nem így gondolkodnak ?
A dummy évek azért vannak mert struktúráltok, hogy erősíteni tudjatok és beférjetek az éves cap alá.
Egyébként érthető volt ez a fajta megközelítés mert ütni kell a vasat ameddig meleg de idén a sérülések, Wentz formája de leginkább a pozíciós edzők elszipkázása miatt nem akar összejönni.
Persze még nincs veszve semmi 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem a szerződés korai időzítésének két oka van:
- új CBA előtt mindenkit hosszabbítani akarunk, évek óta ez drive-olja a cap stratégiát (lásd dummy évek a szerződésekben)
- Továbbra sem a legjobb a cap helyzet, egy hosszabbítással jövő évi cap dollárokat lehet áttolni későbbre.

Mást felesleges ebbe belelátni.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Maradék 2 évvel ez nem annyira horror, mint a szalagcímek mutatják. Vakoldal vagy nem vakoldal téma talán már felesleges is, gyenge RT ugyanúgy szétkúr mindent, mint a párja. És jön az új CBA is.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nyilvan megy a sakkozas is a szamokkal de azert fontos jatekos is LJ.
En azt latom hogy Rózsi látja a gondot ezert is kezdtuk a cetlik halmozasat. Talalni kell par olcso kezdőt erre pedig a draft az elsodleges megoldas.

Dillard Seu Kelce Brooks LJ fal jol nez ki es nem is lesz őrülten draga.

Majd persze kell uj center valamikor.

Wr corp ami most erdekesebb es nehezebb dio.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülök, hogy ennyire aggódtok értünk, de szerintem jól megleszünk. 😊 😉 😛
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
2025
Ezt csak ugy gondoljuk vegig
Janek
Az idei all in év után Roseman előremenekül. A jövő évi cap több, mint necces , gondolom ez a szerződés is farnehéz.
Tudják ezt az ügynökök is, nem véletlen, hogy kisajtolják belőle a poszt legjobb fizetéseit.
Értem én , hogy mágus stb..stb..szerintem csak egy könyvelő... nem látom a kedvezményeket amelyeket a játékosok adnának azért mert mindenképpen itt szeretnének játszani.
Nem akarok okoskodni de már tavaly leírtuk Peterk el, hogy szerintünk nem jó az irány és a cap miatt nem marad pénz minőségi depth játékosokra ha kiesnek a kezdők.
Úgy néz ki bejött , amit én sajnálok mert nekem szimpi a csapat ano, meki és a többi alkoholista miatt 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
2025
Ezt csak ugy gondoljuk vegig
Janek
Addigra Wentz is talán újra belejön 😛 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
2025
Ezt csak ugy gondoljuk vegig

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az igen 😊

Report: Lane Johnson signs record extension with Eagles
 www.thescore.com/nfl/news/1885778
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Akkor most már valóban minden csak rajtunk múlik, remélem nem szúrjuk el 😊!
dande
Idáig is csak rajtunk múlt, hiszen ha megnyerjük az összes mérkőzést, akkor egyenlő győzelem vereség állás esetén is mi jutottunk volna be a rájátszásba. (Nekünk jobb a közös ellenfelekkel szembeni győzelem- vereség arány.) Most annyi változott, hogy kikaphatunk a Miamitól...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most már valóban minden csak rajtunk múlik, remélem nem szúrjuk el 😊!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Két jó hír:

LJ visszatérhet játszani fog vasárnap.

Hosszabítottunk Elliottal 5 év 21 millió 10 millió garantált. | kva anyád Henery 😊 😀 |
dande
Nincs más dolgunk mint minden driveban legalább eljutni FG távolságba...és kezdheti is a törlesztést. 😀 (persze a védelem nem enged pontot)


E-A-G-L-E-S EAGLES !