Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két jó hír:

LJ visszatérhet játszani fog vasárnap.

Hosszabítottunk Elliottal 5 év 21 millió 10 millió garantált. | kva anyád Henery 😊 😀 |
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Brooks azt mondja, a szerződés hosszabítàsa rakott rá olyan terhet, ami megint előhozta a betegséget....

Szuper.... reméljük előbb utóbb rájön, hogy nem érdemes agyalni a dolgon, hanem tegye amit eddig és nem lesz gond.
dande
Szerintem ez nem igy megy, hogy siman megracionalizalja. Mindenesetre jobbulast neki.
undisputedly
Persze, egyértelmű, bízom benne tudnak segíteni neki.
dande
Hát ha abból indulunk ki, hogy ez is az orvosi stáb dolga lennek, sok reményt nem fűzök hozzá

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ha ennyire zavarja a sok pénz küldje el nekem.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brooks azt mondja, a szerződés hosszabítàsa rakott rá olyan terhet, ami megint előhozta a betegséget....

Szuper.... reméljük előbb utóbb rájön, hogy nem érdemes agyalni a dolgon, hanem tegye amit eddig és nem lesz gond.
dande
Szerintem ez nem igy megy, hogy siman megracionalizalja. Mindenesetre jobbulast neki.
undisputedly
Persze, egyértelmű, bízom benne tudnak segíteni neki.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Brooks azt mondja, a szerződés hosszabítàsa rakott rá olyan terhet, ami megint előhozta a betegséget....

Szuper.... reméljük előbb utóbb rájön, hogy nem érdemes agyalni a dolgon, hanem tegye amit eddig és nem lesz gond.
dande
Szerintem ez nem igy megy, hogy siman megracionalizalja. Mindenesetre jobbulast neki.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brooks azt mondja, a szerződés hosszabítàsa rakott rá olyan terhet, ami megint előhozta a betegséget....

Szuper.... reméljük előbb utóbb rájön, hogy nem érdemes agyalni a dolgon, hanem tegye amit eddig és nem lesz gond.
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Vicc volt bmeg...
Wyatt
Ahaa, ez biztos akkor az én Eagles-ös kissebbségi komplexusommal volt tőlem neked szeretettel 😊

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
 www.facebook.com/thebluemilkshow/videos/301898107275638/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/BrandonGowton/status/1199013028508905472

Mindenki nyugodjon le a picsába, nincs itt gond!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Srácok én vágtam Wyatt poénját...egy baj van , hogy az irónia nem jön így át, de nyilván nem a védelmük adta az SB győzelmet. F...ra lettek húzva és kész. 😀
Greengo
Ja elég nagy "továbbképzés" volt az a meccs. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.inquirer.com/eagles/brandon-brooks-anxiety-philadelphia-eagles-twitter-seattle-seahawks-20191125.html

Valami pozitív is legyen:

Ertz túl az 500. elkapáson.

Az 501. ez volt 😊 :

 www.philadelphiaeagles.com/video/highlight-zach-ertz-snags-stellar-one-handed-grab-to-pick-up-a-first-down
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Srácok én vágtam Wyatt poénját...egy baj van , hogy az irónia nem jön így át, de nyilván nem a védelmük adta az SB győzelmet. F...ra lettek húzva és kész. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Wyatt
Wyatt már számtalanszor bizonyította, hogy lehet vele itt a fórumon értelmes diskurzusba bonyolódni. Ezt az odaszólást kezeljük a helyén, kicsit úgy érzem ezekben a reakciókban benne van a Super Bowl győzelem nélküli évek frusztráltságának utórezgései.

Amúgy meg jön még kutyára dér. Csodaszámba megy a Pats közel 2 évtizedes dominanciája, hiszen tudjuk-látjuk azért az esélykiegyenlítés jól ki van találva. A Sötét Nagyúr nem evilági de nem él örökké. Alig várom, hogy tesztelhessem a Pats szurkolók humorérzékét majd ha egymást követő 2 évben nem jutnak rájátszásba...csak győzzük kivárni 😀
picksix
Ennyi faszságot egy hozzászólásba gyömöszölni fizikailag is nehéz lehetett, gratulálok.
Wyatt
Nagyon igyekeztem, köszönöm!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztán miért? Adott nektek a védelmünk egy Super Bowl-győzelmet, inkább köszöngetni kéne rendesen, előtte elég sokat vártatok erre^^
Wyatt
Melyik pizsidbe álmodtad ezt? 😊
Eazzy
Pizsidben. Amúgy melyik része nem igaz? Előtte nulla SB-win, ellenünk lett egy, köszönhetően a nem létező védelemnek. Inkább köszönnötök kellene a Patsnek, nem fújni rá^^
Wyatt
Csak erre reagálnék, a többi gyerekes összeugrás volt.

Arra céloztam, hogy köszönjük meg a ti védelmeteknek. Mit? Láttuk már elégszer az NFL-ben, hogy gyenge védelem ellen is kell azért egy olyan támadó egység aki felrakja azt a 41 pontot. De ha párhuzamot hozok akkor az addig a szezonban többször is remeklő Eagles védelemnek ti is megköszönhetitek, hogy játékban voltatok a végéig nem? A Graham sackig gyakorlatilag hasonlóan muzsikáltak, mint a Pats védelme, és mi is többet vártunk tőlük. Ezét nem értem mit is kéne köszönni?

A Pats-et meg egyébként is sokan nagyon nem kedvelik, mint ahogy minden évtizedeken átívelő domináns sport teljesítményt fikáznak legalább annyian, mint amennyien szeretik.
 www.youtube.com/watch?v=obNKOvu9u80


Mondom én, hogy beleálmodtad a pizsamádBA. 😉
Eazzy
Vicc volt bmeg...

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt
Wyatt már számtalanszor bizonyította, hogy lehet vele itt a fórumon értelmes diskurzusba bonyolódni. Ezt az odaszólást kezeljük a helyén, kicsit úgy érzem ezekben a reakciókban benne van a Super Bowl győzelem nélküli évek frusztráltságának utórezgései.

Amúgy meg jön még kutyára dér. Csodaszámba megy a Pats közel 2 évtizedes dominanciája, hiszen tudjuk-látjuk azért az esélykiegyenlítés jól ki van találva. A Sötét Nagyúr nem evilági de nem él örökké. Alig várom, hogy tesztelhessem a Pats szurkolók humorérzékét majd ha egymást követő 2 évben nem jutnak rájátszásba...csak győzzük kivárni 😀
picksix
Ennyi faszságot egy hozzászólásba gyömöszölni fizikailag is nehéz lehetett, gratulálok.

több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Wyatt
Wyatt már számtalanszor bizonyította, hogy lehet vele itt a fórumon értelmes diskurzusba bonyolódni. Ezt az odaszólást kezeljük a helyén, kicsit úgy érzem ezekben a reakciókban benne van a Super Bowl győzelem nélküli évek frusztráltságának utórezgései.

Amúgy meg jön még kutyára dér. Csodaszámba megy a Pats közel 2 évtizedes dominanciája, hiszen tudjuk-látjuk azért az esélykiegyenlítés jól ki van találva. A Sötét Nagyúr nem evilági de nem él örökké. Alig várom, hogy tesztelhessem a Pats szurkolók humorérzékét majd ha egymást követő 2 évben nem jutnak rájátszásba...csak győzzük kivárni 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Aztán miért? Adott nektek a védelmünk egy Super Bowl-győzelmet, inkább köszöngetni kéne rendesen, előtte elég sokat vártatok erre^^
Wyatt
Melyik pizsidbe álmodtad ezt? 😊
Eazzy
Pizsidben. Amúgy melyik része nem igaz? Előtte nulla SB-win, ellenünk lett egy, köszönhetően a nem létező védelemnek. Inkább köszönnötök kellene a Patsnek, nem fújni rá^^
Wyatt
Csak erre reagálnék, a többi gyerekes összeugrás volt.

Arra céloztam, hogy köszönjük meg a ti védelmeteknek. Mit? Láttuk már elégszer az NFL-ben, hogy gyenge védelem ellen is kell azért egy olyan támadó egység aki felrakja azt a 41 pontot. De ha párhuzamot hozok akkor az addig a szezonban többször is remeklő Eagles védelemnek ti is megköszönhetitek, hogy játékban voltatok a végéig nem? A Graham sackig gyakorlatilag hasonlóan muzsikáltak, mint a Pats védelme, és mi is többet vártunk tőlük. Ezét nem értem mit is kéne köszönni?

A Pats-et meg egyébként is sokan nagyon nem kedvelik, mint ahogy minden évtizedeken átívelő domináns sport teljesítményt fikáznak legalább annyian, mint amennyien szeretik.
 www.youtube.com/watch?v=obNKOvu9u80


Mondom én, hogy beleálmodtad a pizsamádBA. 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Aztán miért? Adott nektek a védelmünk egy Super Bowl-győzelmet, inkább köszöngetni kéne rendesen, előtte elég sokat vártatok erre^^
Wyatt
Melyik pizsidbe álmodtad ezt? 😊
Eazzy
Pizsidben. Amúgy melyik része nem igaz? Előtte nulla SB-win, ellenünk lett egy, köszönhetően a nem létező védelemnek. Inkább köszönnötök kellene a Patsnek, nem fújni rá^^
Wyatt
Úristen mekkora egy pojáca 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
na húzás innen privátba.

Reméljük összekapját magát a támadó oldal. Innen minden meccs PO nekünk.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Wyatt
"Adott nektek a védelmünk egy superbowl győzelmet"
"Mindezt megtoldva azzal, hogy szíveskedett a védelmünk nem pályára lépni, tehát igazából még meg is köszönhetik a csapatnak" - kb mintha csak ezen múlott volna.
Biztos én nem értem a tréfát, de az ilyen megnyílvánulásokon valahogy nem tudok nevetni. Különösen azóta tud ez faszul kijönni amit soldados lerendezett a jax elleni divisional round után. Ehhez jön még hozzá amit hulkenstein leírt. Felőlem hülyézhetsz, le nem normálisozhatsz, de faszságot írtál, de legalábbis úgy fogalmaztál.
peach
Oké, nem tudsz nevetni. Lapozzunk | (és légy szíves ne idézz úgy tőlem, hogy az általam amerikaifutball-fórumon látott legidegesítőbb elcseszéssel idézel valamit, amit sohasem írnék le) |
Wyatt
?

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt
"Adott nektek a védelmünk egy superbowl győzelmet"
"Mindezt megtoldva azzal, hogy szíveskedett a védelmünk nem pályára lépni, tehát igazából még meg is köszönhetik a csapatnak" - kb mintha csak ezen múlott volna.
Biztos én nem értem a tréfát, de az ilyen megnyílvánulásokon valahogy nem tudok nevetni. Különösen azóta tud ez faszul kijönni amit soldados lerendezett a jax elleni divisional round után. Ehhez jön még hozzá amit hulkenstein leírt. Felőlem hülyézhetsz, le nem normálisozhatsz, de faszságot írtál, de legalábbis úgy fogalmaztál.
peach
Oké, nem tudsz nevetni. Lapozzunk | (és légy szíves ne idézz úgy tőlem, hogy az általam amerikaifutball-fórumon látott legidegesítőbb elcseszéssel idézel valamit, amit sohasem írnék le) |

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wyatt
"Adott nektek a védelmünk egy superbowl győzelmet"
"Mindezt megtoldva azzal, hogy szíveskedett a védelmünk nem pályára lépni, tehát igazából még meg is köszönhetik a csapatnak" - kb mintha csak ezen múlott volna.
Biztos én nem értem a tréfát, de az ilyen megnyílvánulásokon valahogy nem tudok nevetni. Különösen azóta tud ez faszul kijönni amit soldados lerendezett a jax elleni divisional round után. Ehhez jön még hozzá amit hulkenstein leírt. Felőlem hülyézhetsz, le nem normálisozhatsz, de faszságot írtál, de legalábbis úgy fogalmaztál.
peach
Pedig vártam, hogy azzal vágsz vissza, hogy "akkor meg mi is adtunk nektek egy SB győzelmet" de ettől elegánsabb vagy 😛 😀

Egyébként meg egy Pats felé szóló rossz megnyilatkozást nem olvastam itt, nem tudom ez honnan jött??? 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Wyatt
"Adott nektek a védelmünk egy superbowl győzelmet"
"Mindezt megtoldva azzal, hogy szíveskedett a védelmünk nem pályára lépni, tehát igazából még meg is köszönhetik a csapatnak" - kb mintha csak ezen múlott volna.
Biztos én nem értem a tréfát, de az ilyen megnyílvánulásokon valahogy nem tudok nevetni. Különösen azóta tud ez faszul kijönni amit soldados lerendezett a jax elleni divisional round után. Ehhez jön még hozzá amit hulkenstein leírt. Felőlem hülyézhetsz, le nem normálisozhatsz, de faszságot írtál, de legalábbis úgy fogalmaztál.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Aztán miért? Adott nektek a védelmünk egy Super Bowl-győzelmet, inkább köszöngetni kéne rendesen, előtte elég sokat vártatok erre^^
Wyatt
Melyik pizsidbe álmodtad ezt? 😊
Eazzy
Pizsidben. Amúgy melyik része nem igaz? Előtte nulla SB-win, ellenünk lett egy, köszönhetően a nem létező védelemnek. Inkább köszönnötök kellene a Patsnek, nem fújni rá^^
Wyatt
Jelenleg minden borzalmas a csapat körül, de az ilyenek miatt bőven megért 2 év szenvedős játékot is az SB win. Tényleg rosszul játszott a Pats D az SB-ben és ennek nagy hatása volt a meccsre, de az is biztos, hogy nincs még egy csapat az utóbbi 5 évből, aki ilyen tökös gameplannel megy neki a retteget NE elleni SB-nek és feltesz 41 pontot a csere QB-val. Szóval ez most öngól lett.

Más: Nem vagyok orvosi szakértő, de a timing Brooks betegségénél nem tűnik randomnak. Valószínűleg komoly gondok vannak az öltözőben is és ez hatással volt rá is. Nyilván a boo-k és a nagy elvárások sem tesznek jót. Pedig szegény az egyetlen akire idén egy szó sem lehet.

Ha tényleg ez is a játék következménye, akkor triplán szégellheti magát az egész vezérkar.
Hulkeinstein
Te se vegyél már komolyan olyat, amit nem kell... Akárki, aki itt olvasott engem valaha, egy rossz szót nem láthatott, pláne a döntő óta, amelyet tök megérdemelten nyertetek meg, és igen, amit mondtál, ennyire tökös játékkal senki a ligában nem jött elő, mint ti abban az idényben. Rettegettezni nem kell, egyáltalán nem volt akkora underdog az Eagles, de így jobb sztori lett ^^
Wyatt
Arra reflektáltam, hogy kezdett mélyen belemenni a beszélgetés a témába és páran már így is elkezdtek egy olyan vonalat a topikban, hogy a 2017 csak fluke volt, meg mi vagyunk a világ legbénább SB győztesei - nonszensz. Az idei évről nem lehet elég rosszat mondani, de aki belekeveri 2017-et az csak hater, vagy szimplán nem érti a játékot. Az az év olyan volt, mint a 49ers-nek az idei, minden meccsünket teljesen megérdemelten nyertük meg.

Én értelek és tudom hogy nincs bajod velünk, én hasonlóan vagyok a Patriots-cal és hálás vagyok, hogy tegnap győztetek. Szerintem itt le is zárhatjuk a témát 😊
több mint 4 éve
rokaur 869
Aztán miért? Adott nektek a védelmünk egy Super Bowl-győzelmet, inkább köszöngetni kéne rendesen, előtte elég sokat vártatok erre^^
Wyatt
Melyik pizsidbe álmodtad ezt? 😊
Eazzy
Pizsidben. Amúgy melyik része nem igaz? Előtte nulla SB-win, ellenünk lett egy, köszönhetően a nem létező védelemnek. Inkább köszönnötök kellene a Patsnek, nem fújni rá^^
Wyatt
Jelenleg minden borzalmas a csapat körül, de az ilyenek miatt bőven megért 2 év szenvedős játékot is az SB win. Tényleg rosszul játszott a Pats D az SB-ben és ennek nagy hatása volt a meccsre, de az is biztos, hogy nincs még egy csapat az utóbbi 5 évből, aki ilyen tökös gameplannel megy neki a retteget NE elleni SB-nek és feltesz 41 pontot a csere QB-val. Szóval ez most öngól lett.

Más: Nem vagyok orvosi szakértő, de a timing Brooks betegségénél nem tűnik randomnak. Valószínűleg komoly gondok vannak az öltözőben is és ez hatással volt rá is. Nyilván a boo-k és a nagy elvárások sem tesznek jót. Pedig szegény az egyetlen akire idén egy szó sem lehet.

Ha tényleg ez is a játék következménye, akkor triplán szégellheti magát az egész vezérkar.
Hulkeinstein
Franchise QB volt, elengedtetek azota is azt az atkot viszitek magatokkal.
(csipkelodok csak, nehogy nekem veresen komolyan gondoljatok 😀)