Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Amióta követem az NFL-t , ez a csoport 5-ből 4-szer legalább ilyen volt. 😊
KeyG
Gondolom nem olyan régóta. 😀
Greengo
Az első Superbowl óta amit adtak itthon, de ahogy látom az irónia nem teljesen jött át. 😊
KeyG
a többi east csapathoz is gyere át szarozni, hátha ők megszeretnek...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 016
Amióta követem az NFL-t , ez a csoport 5-ből 4-szer legalább ilyen volt. 😊
KeyG
Gondolom nem olyan régóta. 😀
Greengo
Az első Superbowl óta amit adtak itthon, de ahogy látom az irónia nem teljesen jött át. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JimmyKempski/status/1201897675165179904

ÖÖÖ én ezt nem egészen így gondolom, de hátha kivételesen érvényesítjük....
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Amióta követem az NFL-t , ez a csoport 5-ből 4-szer legalább ilyen volt. 😊
KeyG
Gondolom nem olyan régóta. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Az év legjobb híre: Lurie publikusan is jelezte Chris Mortensennek, hogy ha nem lesz deep playoff run, akkor az edzői stábban jelentős változások lesznek. Doug biztonságban van természetesen.

Ezzel végre befellegzett Groh-nak. A nagy kérdés Schwartz és a QB coach Press Taylor lesz.
Hulkeinstein
Szerintem JS állása nincs veszélyben. Elküldöm én is állandóan a francba, de alapvetően ő nem végezné rosszul a dolgát, a megvalósítás hibádzik inkább. Úgyhogy esélyes, hogy vagy marad, vagy elviszik HCnak valahová 😛

Meglátjuk. Azért annak örülök, hogy DP nem úgy áll a dolgokhoz, mint mondjuk Ron Rivera 😊
dande
Schwartz az egyik legjobb szakember a ligában..maradjunk ennyiben..pont megmutatta(és üzent ezzel) a Pats és a Hox ellen.. a Miami elleni meg az elégedetlenségének kinyilvánítása. 😀
Szar ezt leírni, de csak remélni tudom, hogy nem jutunk PO-ba és jönnek a változások..mert a jövőre gondolva nem akarom ezt a szánalmas szart látni a következő években.
Greengo
Ezzel az egész bagázs (Giants, Redskins, Eagles, Cowboys) így van. Hihetetlen hogy van olyan csoport a ligában, ahol nem az első helyért küzdenek és próbálják felülmúlni egymást a csapatok. Ez egy Troll csoport.

Amióta követem az NFL-t , ez a csoport 5-ből 4-szer legalább ilyen volt. 😊
KeyG
Azért nem kell túltolni a hülyeséget se, ez egy ilyen év. Tavaly wild card helyet csíptünk, ott pedig meccset nyertünk, ahogy a Dallas is. Azelőtt meg. Szóval jah, NFC Least, száz éve. Vagy ezer.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 016
Az év legjobb híre: Lurie publikusan is jelezte Chris Mortensennek, hogy ha nem lesz deep playoff run, akkor az edzői stábban jelentős változások lesznek. Doug biztonságban van természetesen.

Ezzel végre befellegzett Groh-nak. A nagy kérdés Schwartz és a QB coach Press Taylor lesz.
Hulkeinstein
Szerintem JS állása nincs veszélyben. Elküldöm én is állandóan a francba, de alapvetően ő nem végezné rosszul a dolgát, a megvalósítás hibádzik inkább. Úgyhogy esélyes, hogy vagy marad, vagy elviszik HCnak valahová 😛

Meglátjuk. Azért annak örülök, hogy DP nem úgy áll a dolgokhoz, mint mondjuk Ron Rivera 😊
dande
Schwartz az egyik legjobb szakember a ligában..maradjunk ennyiben..pont megmutatta(és üzent ezzel) a Pats és a Hox ellen.. a Miami elleni meg az elégedetlenségének kinyilvánítása. 😀
Szar ezt leírni, de csak remélni tudom, hogy nem jutunk PO-ba és jönnek a változások..mert a jövőre gondolva nem akarom ezt a szánalmas szart látni a következő években.
Greengo
Ezzel az egész bagázs (Giants, Redskins, Eagles, Cowboys) így van. Hihetetlen hogy van olyan csoport a ligában, ahol nem az első helyért küzdenek és próbálják felülmúlni egymást a csapatok. Ez egy Troll csoport.

Amióta követem az NFL-t , ez a csoport 5-ből 4-szer legalább ilyen volt. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Irígykedem a problémáitokon.... 😕
Awesome88
olvass bele a pats topicba, a jelek szerint ott sokkal nagyobb problémák vannak... 😀
eaglesmcnabb
Azert ez durva volt. Ezt nem kerheted tole! 😃
ulpianus
 pics.me.me/my-eyes-manecenterae-memecenter-com-my-eyes-are-bleeding-meme-51486398.png
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
3 Philadelphia Eagles coaches on very warm seats
 www.thescore.com/s/12767004

Pedig Undinban bíztam, hogy jó lesz...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Az év legjobb híre: Lurie publikusan is jelezte Chris Mortensennek, hogy ha nem lesz deep playoff run, akkor az edzői stábban jelentős változások lesznek. Doug biztonságban van természetesen.

Ezzel végre befellegzett Groh-nak. A nagy kérdés Schwartz és a QB coach Press Taylor lesz.
Hulkeinstein
Szerintem JS állása nincs veszélyben. Elküldöm én is állandóan a francba, de alapvetően ő nem végezné rosszul a dolgát, a megvalósítás hibádzik inkább. Úgyhogy esélyes, hogy vagy marad, vagy elviszik HCnak valahová 😛

Meglátjuk. Azért annak örülök, hogy DP nem úgy áll a dolgokhoz, mint mondjuk Ron Rivera 😊
dande
Schwartz az egyik legjobb szakember a ligában..maradjunk ennyiben..pont megmutatta(és üzent ezzel) a Pats és a Hox ellen.. a Miami elleni meg az elégedetlenségének kinyilvánítása. 😀
Szar ezt leírni, de csak remélni tudom, hogy nem jutunk PO-ba és jönnek a változások..mert a jövőre gondolva nem akarom ezt a szánalmas szart látni a következő években.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Irígykedem a problémáitokon.... 😕
Awesome88
olvass bele a pats topicba, a jelek szerint ott sokkal nagyobb problémák vannak... 😀
eaglesmcnabb
Azert ez durva volt. Ezt nem kerheted tole! 😃


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az év legjobb híre: Lurie publikusan is jelezte Chris Mortensennek, hogy ha nem lesz deep playoff run, akkor az edzői stábban jelentős változások lesznek. Doug biztonságban van természetesen.

Ezzel végre befellegzett Groh-nak. A nagy kérdés Schwartz és a QB coach Press Taylor lesz.
Hulkeinstein
Szerintem JS állása nincs veszélyben. Elküldöm én is állandóan a francba, de alapvetően ő nem végezné rosszul a dolgát, a megvalósítás hibádzik inkább. Úgyhogy esélyes, hogy vagy marad, vagy elviszik HCnak valahová 😛

Meglátjuk. Azért annak örülök, hogy DP nem úgy áll a dolgokhoz, mint mondjuk Ron Rivera 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Az év legjobb híre: Lurie publikusan is jelezte Chris Mortensennek, hogy ha nem lesz deep playoff run, akkor az edzői stábban jelentős változások lesznek. Doug biztonságban van természetesen.

Ezzel végre befellegzett Groh-nak. A nagy kérdés Schwartz és a QB coach Press Taylor lesz.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/NFLonFOX/status/1201274768927805440/video/1

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Már tavaly el akarta mindenki küldeni a ..csába Groht és valljuk be idén erre rátett még egy lapáttal. Hihetetlenül szarul oldották meg azt, hogy kiesett a legfontosabb mélységi célpontunk. Egyszerűen nem tudtak erre jól reagálni....és persze nekem mondhatják, hogy jövőre lesz Desean és hoznak még vkit a draftról, de számomra ez nem mentené fel Groh szánalmas teljesítményét a csapatnál...szval nálam mennie kell.Ha marad az elég szar előjel.(ettől a következő évben még lehet minden fasza mert ha tényleg van minőségi mélységi wr a csapatban akkor egészen más az offense képe, de ettől még Groh és a taktikái szarok amiket egy laikus is kiismer pár visszanézett meccs után)

QB kócs is takarodjon....ezt is adom. Nekem ne magyarázza meg senki, hogy Wentz elszaródott. Ez a csávó 2 éve még MVP szinten játszott...egy ilyen arc nem baszódik el egyik napról a másikra ...ezt nekem egy hater sem magyarázza be.

WR kócs szintén zenész. Túl sok a drop...ok Agholortól nem is várnék mást, de vazz az a csávó is össze tudta magát kapni 2 éve , de most megint a régi szart tolja. Illetve a dekoncentráltság jeleit látom minden egyes játékosnál akinek el kéne kapnia azt a kibaszott tojás alakú szart.

Remélem DP is látja ezt és nem hallok meg tőle olyat, hogy elégedett az edzői stáb teljesítményével..mert akkor veszem is a jegyem Phillybe, hogy szétrúgjam a seggét. 😀

Ami a játékosokat illeti....Agholort és Hollinst elengedném...elhiszem, hogy egy jobb WR coach mellett magukra találhatnak, de sztem nem ők kellenek ebbe a csapatba.....ahogy feljebb írtam.. DeSean+ egy rookie mélységi wr + Jeffery és JJAW alapban már elég.. a többi már próbálgatás szint.
DB oldalon is kellene változás, de oda lehet elég egy edző csere már csak azért is mert nem hiszem, hogy van olyan csapat a ligában ahol minden poszton minden corpban kiemelkedő játékosok lennének. Ez kb. megfizethetetlen lenne és nincs az a sapka ami alá ez beférne....és ahogy Eazzy is írta a legfontosabb alapja egy csapatnak támadó és védekező oldalon is a fal..és ebben jók vagyunk...ha ehhez jön még egy jó O# illetve elfogadható LB és DB sor akkor az már egy jó csapat.
Amúgy pont ilyen érzésem volt szezon előtt, hogy idén ez megvan és talán idén megint odaérhetünk(lehet ezért is ekkora a csalódottság) ...aztán kihullott a fél állomány...ja igen az orvosi stáb is takarodjon..lehetőleg vmelyik csoport riválishoz. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Irígykedem a problémáitokon.... 😕
Awesome88
olvass bele a pats topicba, a jelek szerint ott sokkal nagyobb problémák vannak... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hát ez komoly volt...

Az az érzésem hogy csak azért is hozzuk a kövi 2 hetet és a ki-ki meccsen szaladunk bele megint egy izmos pofonba a Dallastól...

Valami nagyon nincs rendben a csapattal, annyira jó lenne már ma kirúgni Groh-t, hogy legalább valami mozduljon meg, amúgy se ér semmit se.

Hosszú távon nem siralmas a helyzet feltétlen, de azért nagyon kellene egy jó offseason, mert könnyen kicsúszhat a talaj a lábunk alól. WR sor és CB sor kell úgy ahogy van. És természetesen az edzői stábot meg kell reformálni, DB edző, WR edző és OC kuka, nem maradhatnak ilyen szezon/szezonok után.

Nagyon örülnék egy Jay Grudennek OC-nek.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Nap képe:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább van őszintének tűnő önkritika, most már "csak" a megoldást kell megtalálni.

Doug Pederson: 'I'm disgusted, I'm mad, I'm angry' and 'mad at myself'
 www.thescore.com/s/12761118
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Irígykedem a problémáitokon.... 😕
Awesome88
nektek viszont van okotok az optimizmusra

A Giants-edző Pat Shurmur az újabb vereséggel 7-21-es mérleget tud felmutatni, meg is kérdezték tőle, mi a véleménye arról, hogy sokan azt gondolják, nem ő a megfelelő ember a munkára. "Tisztában vagyok ezzel én is, de az emberek véleménye meg fog változni, amint elkezdjük nyerni a meccseket" - idézi a választ a PFT. (via 120 yard)
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Irígykedem a problémáitokon.... 😕
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Azert az nem olyan rossz hogy kb kell talalni 2 wr-t meg egy normalis cornert.
Janek
Meg egy OC-t, egy QB edzőt, lehet, hogy nem ártana egy DB coach sem és ha már itt tartunk némi mélység a DL-be meg az OL-be sem ártana az LB sorba is el tudnék képzelni hosszabb padot, de amúgy egyetértek
MirrMurr
Ezek mindenhol megvannak valamilyen formában.

Szóval adott a feladat FA,trade draft folyamán szerezni 3 kezdőt... 1 wr 2 corner.

edzőt találni meg más kérdés ugye ott nincs sapka ezzel nem foglalkoznék.

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
egy Eagles szurkoló egy hete:
Hétfő: Nem hiszem el, hogy megint így/ilyen csapattól kikaptunk, Wentz szar, hozzuk vissza Folest, rúgjunk ki, mindenkit
Kedd: oké kikaptunk, de azért voltak biztató jelek, sok a drop, Wentz nem is olyan rossz
Szerda: lehet, hogy kikaptunk, de a Dallas is szar, van még esélyünk
Csütörtök: Ha behúzzuk az összes meccset és a Dallas bukni, jók lehetünk
Péntek: Egyre kevesebb a sérült, lassan visszatér mindenki. Most vagy soha
Szombat: Holnap gameday, most már minden meccset
Vasárnap: Jön a kijózanító az újabb pofon

és kezdődik minden újra minden héten
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Nagy kérdés, hogy innen hogyan tovább. A GM, a HC és a QB is mozdíthatatlan, gyakorlatilag a kezdő 90%-a jövőre is az lesz ami most, ráadásul óriási minőségbeli gondok vannak WR és CB poszton is.

Változás kellene, de félek, hogy semmi nem fog változni, ami még lejjebb taszíthatja a gárdát.
Hulkeinstein
Te mondtad a facebook-on, hogy Wentz erőseket dob és azért a sok drop, vagy sikerült összekeverni valakivel?
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Alapvetően én nem látom a jövőt ilyen borúsan.
Én egy HC-nak ha nem botrányosan gyenge és hoz PO-kat simán adok jó sok időt egy csapatnál, DP meg ugye azért hozott pár PO-t, nyert SB-t, nem látok problémát, neki a haverkodást kell helyre raknia, hogy fegyelem legyen.
A keret szerintem rendben van, nekem a falak a legfontosabbak, azok középszerű csapatokat is fel tudnak emelne magas szintre ha mindkét oldalon elit. Kifejezetten jónak érzem, hogy a skill posztok a hiányosak, oda könnyebb találni embereket.

A probléma két tényezős nekem, egyrészt a sérülések, de hát ez az NFL arra nem lehet fogni, másrészt a fegyelem hiánya.

Én cserélném év végén az OC, QB és WR edzőket, az orvosi stábot és skill playerek. Na jó lehet hogy mégis para a helyzet 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát ez szopó
briareos
OFF: jó újra látni
kolok1972
comeback player of the year

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!