Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs eljinxeltem Jefferyt illetve megtévesztettek 😛 Azért Fly Eagles!!! 😀
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hogy lehet az, hogy az egész héten úgy készül a csapat, hogy játszik majd Jeffery és Agholor és utána egyik sem öltözik be?

Ez egy diszfunkcionális franchise minden szinten, mostmár tényleg. Nem baj, legalább lesz mire fogni a rossz játékot. Amennyit röhögünk a csoportriválisainkon, idén nálunk is annyi a "mókás" dolog.

Egyébként szerintem még így is simán nyerhetünk, nagyon túlértékelt ez a Seahawks. Ha rossz lesz az idő és ez zavarja Wilsont, akkor adott a lehetőség.
Hulkeinstein
Ilyenkor eszembe jut, a Cowboys hogy nézett ki pár nappal a meccsünk előtt, kb. Jerry Jones nem volt sérült, aztán mindenkit összeraktak.
Mennyi lesz Wilson leghosszabb megfutott first downja 3.-ra?
csipkelli
Igen, remek példa. Nálunk meg minden meccsen megtörténik az ellenkezője. Én tényleg nem értem mi folyik a csapatnál - mindtha 2017-ből senki nem maradt volna az épületben. Akkor az összes ilyen szitu tökéletesen volt kezelve. Ha valaki kidőlt, másnap kiderült, túlléptünk, pótoltuk (legyen szó akár Wentzről, Petersről, Wallace-ról, stb.). Idén ehhez képest össze-vissza beszél mindenki.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Hogy lehet az, hogy az egész héten úgy készül a csapat, hogy játszik majd Jeffery és Agholor és utána egyik sem öltözik be?

Ez egy diszfunkcionális franchise minden szinten, mostmár tényleg. Nem baj, legalább lesz mire fogni a rossz játékot. Amennyit röhögünk a csoportriválisainkon, idén nálunk is annyi a "mókás" dolog.

Egyébként szerintem még így is simán nyerhetünk, nagyon túlértékelt ez a Seahawks. Ha rossz lesz az idő és ez zavarja Wilsont, akkor adott a lehetőség.
Hulkeinstein
Ilyenkor eszembe jut, a Cowboys hogy nézett ki pár nappal a meccsünk előtt, kb. Jerry Jones nem volt sérült, aztán mindenkit összeraktak.
Mennyi lesz Wilson leghosszabb megfutott first downja 3.-ra?
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Se futni se passzolni nincs kinek.
Janek
Ja, mert Sanderst azért húztuk a 2. körben, hogy néző legyen. Én komolyan nem értem, hogy nálunk miért vannak úgy kezelve a rookie-k, mint akik csak tanulnak idén. Az NFL másik 30 franchise-ában (leszámítva persze a Bengalst) az újoncok is hozzátesznek a játékhoz.

Ha nem képes egy 2. körös, eddig jól játszó futó elvinni a terhet az idény 11. meccsén, akkor kalap-kabát a teljes edzői stábnak. Az offensive line-t meg senki ne hozza fel, mert a liga legmélyebb line-ja ez papíron, ahol egy Dillard tud lenni a csere és Vaitai a tarcsi - ennél jobb soha nem lesz.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Se futni se passzolni nincs kinek.

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hogy lehet az, hogy az egész héten úgy készül a csapat, hogy játszik majd Jeffery és Agholor és utána egyik sem öltözik be?

Ez egy diszfunkcionális franchise minden szinten, mostmár tényleg. Nem baj, legalább lesz mire fogni a rossz játékot. Amennyit röhögünk a csoportriválisainkon, idén nálunk is annyi a "mókás" dolog.

Egyébként szerintem még így is simán nyerhetünk, nagyon túlértékelt ez a Seahawks. Ha rossz lesz az idő és ez zavarja Wilsont, akkor adott a lehetőség.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor kb az egesz wr rb szekcio ki lesz herelve ma.

Egy meccs amin nem kell izgulni.

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Biztos, ami biztos, én megrakom a Boyst egy kis pénzzel.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Brady és Edelman sem játszik a Dallas ellen vârhatóan.... BB fél, hogy megint velünk kelljen játszani a SBban és minden megtesz a kiiktatâsunkra 😀 😛
dande
Miert nem jatszanak?
topin
Brady questionable vs. Cowboys with elbow injury, reportedly expected to play
 www.thescore.com/nfl/news/1886714

Itt írnak Bradyről, hogy van erre esély illetve Edelmannal kapcsolatban is jött ilyen értesítés, de azt most nem találom.

Közben: Jeffery játszik, Howard és Agholor nem.
dande
Hat ez semmit nem jelent..mivel kijelento modban irtad, ezert kerdeztem. De akkor csak vaklarma volt 😊
topin
Ott volt, hogy várható 😊 de legyen úgy és tessék megverni a Boyst is, hogy maradjon némi esélyünk 😊
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Mindenesetre Brady és Edelman sem játszik a Dallas ellen vârhatóan.... BB fél, hogy megint velünk kelljen játszani a SBban és minden megtesz a kiiktatâsunkra 😀 😛
dande
Miert nem jatszanak?
topin
Brady questionable vs. Cowboys with elbow injury, reportedly expected to play
 www.thescore.com/nfl/news/1886714

Itt írnak Bradyről, hogy van erre esély illetve Edelmannal kapcsolatban is jött ilyen értesítés, de azt most nem találom.

Közben: Jeffery játszik, Howard és Agholor nem.
dande
Hat ez semmit nem jelent..mivel kijelento modban irtad, ezert kerdeztem. De akkor csak vaklarma volt 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Brady és Edelman sem játszik a Dallas ellen vârhatóan.... BB fél, hogy megint velünk kelljen játszani a SBban és minden megtesz a kiiktatâsunkra 😀 😛
dande
Miert nem jatszanak?
topin
Brady questionable vs. Cowboys with elbow injury, reportedly expected to play
 www.thescore.com/nfl/news/1886714

Itt írnak Bradyről, hogy van erre esély illetve Edelmannal kapcsolatban is jött ilyen értesítés, de azt most nem találom.

Közben: Jeffery játszik, Howard és Agholor nem.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Mindenesetre Brady és Edelman sem játszik a Dallas ellen vârhatóan.... BB fél, hogy megint velünk kelljen játszani a SBban és minden megtesz a kiiktatâsunkra 😀 😛
dande
Miert nem jatszanak?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Brady és Edelman sem játszik a Dallas ellen vârhatóan.... BB fél, hogy megint velünk kelljen játszani a SBban és minden megtesz a kiiktatâsunkra 😀 😛
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Amúgy ezt a Jeffery pletykát én nem hiszem el. Ez tipikusan az , hogy van már elég baj a csapat körül akkor találjunk ki még vmit amin lehet csámcsogni, hogy miért nem megy neki és amúgy is........ 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
 twitter.com/JFMcMullen/status/1197947771107598336

A ló néz, a csikó lát, Howard csak meghúzta a vállát.
És meccseket fog kihagyni vele pihenőhéttel együtt. Minden adott valami undorító W-hez 😀
csipkelli
Plusz velhetoen nem lesz a legjobb DE-unk. A vedofalunk amugy is a liga egyik leggyengebbje edgerushban, de ezzel Wentznek drasztikusan nonek az eselyei egy jobb meccsre.
undisputedly
Az tök jó csak kinek fog dobálni?
A fakezű Agholornak,
Az (úgy néz ki nem szeretem Wentz-t inkább maradt volna Foles) utóbbi időben bizonytalan Jefferynek,
A senkinek sem kellő JM-nak
Az OPI miatt vagyok fent a pályán Hollinsnak
A brilliáns 2.körös draft mágus de keretbe se férek be, pedig az összes WR sérült JJAW-nak
Maradt a 2 TE akiből kettőzitek Ertz-t és Sanders és nyertétek a meccset...
Ja Howard kimaradt, de őt félrekezelik és day-to-day lesz 4 hétig legalább
Itt kérem komolyabb bajok vannak CW is szörnyen görcsös, egyedül akarja megnyerni a meccseket és Vegasnál mi vagyunk az esélyesebbek 🤣🤣🤣🤣🤣
Szurkolok a csapatnak, de nagyon nem vagyok optimista
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ward felkerült a gyakorlati csapatból, az 53-as keretbe.( Ford sérült tartalék)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JFMcMullen/status/1197947771107598336

A ló néz, a csikó lát, Howard csak meghúzta a vállát.
És meccseket fog kihagyni vele pihenőhéttel együtt. Minden adott valami undorító W-hez 😀
csipkelli
Plusz velhetoen nem lesz a legjobb DE-unk. A vedofalunk amugy is a liga egyik leggyengebbje edgerushban, de ezzel Wentznek drasztikusan nonek az eselyei egy jobb meccsre.
undisputedly
Azért Bennett épp elég lehet amilyem formában van.
dande
Mar a 3. csapatat fogyasztja miota elment tolunk, jelenleg eppen a csoportrivalisotoknal, a Dallasnal jatszik 😀

Szerk: Ti voltatok ez elso csapata utanunk 😀
undisputedly
Bocs hülye vagyok csak legutóbb Dallas meccsett láttam, s összekeveredtek a dolgok 😀 😀 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/JFMcMullen/status/1197947771107598336

A ló néz, a csikó lát, Howard csak meghúzta a vállát.
És meccseket fog kihagyni vele pihenőhéttel együtt. Minden adott valami undorító W-hez 😀
csipkelli
Plusz velhetoen nem lesz a legjobb DE-unk. A vedofalunk amugy is a liga egyik leggyengebbje edgerushban, de ezzel Wentznek drasztikusan nonek az eselyei egy jobb meccsre.
undisputedly
Azért Bennett épp elég lehet amilyem formában van.
dande
Mar a 3. csapatat fogyasztja miota elment tolunk, jelenleg eppen a csoportrivalisotoknal, a Dallasnal jatszik 😀

Szerk: Ti voltatok ez elso csapata utanunk 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JFMcMullen/status/1197947771107598336

A ló néz, a csikó lát, Howard csak meghúzta a vállát.
És meccseket fog kihagyni vele pihenőhéttel együtt. Minden adott valami undorító W-hez 😀
csipkelli
Plusz velhetoen nem lesz a legjobb DE-unk. A vedofalunk amugy is a liga egyik leggyengebbje edgerushban, de ezzel Wentznek drasztikusan nonek az eselyei egy jobb meccsre.
undisputedly
Azért Bennett épp elég lehet amilyem formában van.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/JFMcMullen/status/1197947771107598336

A ló néz, a csikó lát, Howard csak meghúzta a vállát.
És meccseket fog kihagyni vele pihenőhéttel együtt. Minden adott valami undorító W-hez 😀
csipkelli
Plusz velhetoen nem lesz a legjobb DE-unk. A vedofalunk amugy is a liga egyik leggyengebbje edgerushban, de ezzel Wentznek drasztikusan nonek az eselyei egy jobb meccsre.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/JFMcMullen/status/1197947771107598336

A ló néz, a csikó lát, Howard csak meghúzta a vállát.
És meccseket fog kihagyni vele pihenőhéttel együtt. Minden adott valami undorító W-hez 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Az nem Big V baja,hogy Dillard kezd. Nem fogsz padoztatni egy első körös jól teljesítő játékost... Big V az aminek húzták sőt annál jobb egy hátsó körben talált remek back up Oline ember

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ továbbra is agyrázkódás protokoll alatt van, valószínűleg nem játszik. Dillard lesz a helyén. Ez kb mindent elmond bigVről...

Esélyes, hogy Bradham is visszatér.

Ahogy M. Kendricks is csak másként... mai napig sajnálom az elküldését, és, hogy nem volt türelmünk kivárni mi lesz vele....

Fogalmam sincs, hogy miként, de muszáj nyernünk.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Jó "szórakozást" 😕

 www.phillyvoice.com/analysis-eagles-23-drops-so-far-season/


 twitter.com/JimmyKempski/status/1196967169982156801
dande
visszakerestem egy régi cikket FK-n, ami elég érdekes így 2 év után. Ha az egyiket legalább kiválasztjuk...

 fuzovelkifele.com/2017/03/wentz-maga-is-scoutol/
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Jó "szórakozást" 😕

 www.phillyvoice.com/analysis-eagles-23-drops-so-far-season/


 twitter.com/JimmyKempski/status/1196967169982156801
dande
Kíváncsi lennék a 2017-es statisztikára is. 😊 Ám ez a sok drop nem újdonság...régebben is voltak hasonló gondok..Szval vagy mi szedjük össze a sok lyukas kezűt vagy nekünk jut a sok retardált wr coach. Lehet választani. 😀 (vagy vmi egészen más a gond)
Greengo
Benne van az először linkelt cikkben 😊
dande
Jogos. Odáig már nem görgettem. Sokkolt az eleje. Szval akkor Örc és Szendörsz kivételével mindenki cut. 😀
Greengo
Lényegében igen, de elöször is Agholor van Csicska monnyon le

Don't talk the walk, Walk the talk!