Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
A védelem helytállt ma. Ők majd a jövő héten lehetnek komoly bajban.

A támadósor olyan volt, mint amire számítani lehetett. Wentznek kb. zéró hibaszázalékkal kellene játszania, hogy ilyen meccseket megnyerhessünk, és a nagy ritkán üresen lévő elkapókat nem hibázhatja el (nyilván a kicsit is nehezebb elkapásokban eleve nem is érdemes reménykedni). Ma hibázott néhány dobást, de a végén mégis odatette a passzt, nyilván nem kapta el Agholor.
Sajnos WR-ek nélkül nagyon nehéz játszani ezt a játékot, nem lehet csak a tight endekre és néha Sandersre támaszkodni a passzjátékban.
Amúgy évente elfogyasztunk egy WR edzőt, szerintem a szezon végén megint repülni a fog az aktuális. Az elkapók játéka egyedül Groh WR edzősége idején fejlődött, de sajnos őt meg olyan posztra tettük át, amire alkalmatlan.

Ha Howard és Alshon nem sérül le, talán meglehetett volna. Jefferyben legalább az esély benne van 1-2 fontos elkapásra. Reméljük Johnson felépül, mert rögtön összezuhant a fal jobb oldala, amikor bejött Vaitai.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
dande elvették tőled a kabalád és ez lett a vége...
Szörnyű meccs volt... Ha egészségesebb a keretetek sima W oda
ThundersNFL
Lelkük rajta 😀
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
dande elvették tőled a kabalád és ez lett a vége...
Szörnyű meccs volt... Ha egészségesebb a keretetek sima W oda

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez van, így is szorosabb lett mint várhattuk. Reméljük jövő héten a Dallas nem csinál bravúrt, mi esetleg igen s akkor van remény.

Bár tartok tőle RWnek megint nagy napja lesz.

Bízom benne LJ és Peters rendbe jön.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Hát azért nehogy már kiderüljön AJ egy használhatattlan elkapó
Janek
Amikor mi megszereztük őt, akkor a Dallas elcsípte Coopert. Össze lehet hasonlítani a 2 szerzemény teljesítményét. Szerintem idén tényleg egy kalap szar AJ. Hansúlyozom: Idén.
MrMiksa
De AJ SB győztes Cooper meg nem 😊 😉 a többi le van....😀
dande
Ezt még nyomhatod vagy 30 évig felőlem, de egyre kevésbé meggyőző 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Banyek és Howard nm játszik a Pats ellen??? Bears elleni meccs után semmi baja nem volt..Ténleg el lehet a rekreációs vagy orvosi stábot küldeni a pcsába nálunk is..bye weeken vagyunk oszt így hullanak a játékosok..

Hoztuk is Ajayit hogy három snap után ő is lesérüljön...
dande


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ex Eagle játékosok: minden labdát elejtek Barner Punt ret TD, minden WRről TD-t nyelő Sendejo Int 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mágus velünk van, nagy baj nem lehet😊

 twitter.com/Eagles/status/1196140363616010241
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát azért nehogy már kiderüljön AJ egy használhatattlan elkapó
Janek
Amikor mi megszereztük őt, akkor a Dallas elcsípte Coopert. Össze lehet hasonlítani a 2 szerzemény teljesítményét. Szerintem idén tényleg egy kalap szar AJ. Hansúlyozom: Idén.
MrMiksa
De AJ SB győztes Cooper meg nem 😊 😉 a többi le van....😀
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Hát azért nehogy már kiderüljön AJ egy használhatattlan elkapó
Janek
Amikor mi megszereztük őt, akkor a Dallas elcsípte Coopert. Össze lehet hasonlítani a 2 szerzemény teljesítményét. Szerintem idén tényleg egy kalap szar AJ. Hansúlyozom: Idén.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Jeff_McLane/status/1196069494315196417

Közben tárgyalunk Ertz, LJ, és Jenkins hosszabbításáról Nice 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor bajnok verésre fel, hogy legyen esélyünk nekünk bajnoknak lenni 😊
dande
Kétszer egymás után ritkán kapnak ki, és tavaly pont volt ilyen, így nagy összeget azért nem tennék rátok 🍻😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor bajnok verésre fel, hogy legyen esélyünk nekünk bajnoknak lenni 😊
dande
Adnék most már egy győzelmet végre ellenetek 😊)

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Hát azért nehogy már kiderüljön AJ egy használhatattlan elkapó

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
AJ out-ra van rakva.

Nagy kerdes a belso nyomas TB-re. Cox tuti duplazva lesz remeljuk az aktualis belso ember tud kellemetlen perceket szerezni
Nem kene hatranyba kerulni mert passzolgatva nem fogunk haladni AJ nelkul.
Janek
Kb ugyanannyit mint vele 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor bajnok verésre fel, hogy legyen esélyünk nekünk bajnoknak lenni 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 Darren Sproles games Philadelphia Eagles fans won’t forget
 www.thescore.com/s/12510365

Nekem a 4s a kedvenc az nagyon belém égett 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hali
Valahogy most olyan érzésem van hogy csúnya égés lesz olyan Cowboys elleni... cáfoljanak rám a srácok de ez a WR corps a Cooper DGB időket idézi..
Tippem 3-30 de ne legyen így.. Hawks ellen ugyanez úgy hogy kb cowboys meccs és a matek amire számítok.
Ahogy írtam inkább pesszimista realista énemre remélem rácáfolnak a srácok és szurkolni fogok mint mindig fly
zsoeo
JJWA kap még egy esélyt, hogy bizonyítson, reméljük él vele. Egyébként a következő két meccshez az esélytelenek nyugalmával igyekszem hozzáállni. 😊 Ha az Atlanta és mondjuk a Detroit ellenit nem bfszkodjuk el, akkor nem is lenne gond ez két zakó

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1115%2Fr628354_1296x729_16-9.jpg
Eagles honorary captain Jon Dorenbos talks life, death, fathers and forgiveness
Meeting his dad -- who was in jail for killing his mother -- for the first time in 26 years is one of many life challenges the former long-snapper has faced.


Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hali
Valahogy most olyan érzésem van hogy csúnya égés lesz olyan Cowboys elleni... cáfoljanak rám a srácok de ez a WR corps a Cooper DGB időket idézi..
Tippem 3-30 de ne legyen így.. Hawks ellen ugyanez úgy hogy kb cowboys meccs és a matek amire számítok.
Ahogy írtam inkább pesszimista realista énemre remélem rácáfolnak a srácok és szurkolni fogok mint mindig fly
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Howardnak vmi agyrázkódásos dolog lehet ha jól értettem (nem volt tiszta a Bears meccsen az egyik ütközés után) Mondjuk azy hogy 2 hét alatt sem pihente ki, nem túl jó.....
dande
Váll lesz az. Pedig futni kéne holnap orrvérzésig.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howardnak vmi agyrázkódásos dolog lehet ha jól értettem (nem volt tiszta a Bears meccsen az egyik ütközés után) Mondjuk azy hogy 2 hét alatt sem pihente ki, nem túl jó.....
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
AJ out-ra van rakva.

Nagy kerdes a belso nyomas TB-re. Cox tuti duplazva lesz remeljuk az aktualis belso ember tud kellemetlen perceket szerezni
Nem kene hatranyba kerulni mert passzolgatva nem fogunk haladni AJ nelkul.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
amúgy Doug nagy mágus.. bye week után kiállunk a Pats elit secondary ellen minőségi elkapók nélkül, erre tuti nem tud készülni Belichick
karmïgran
Nem passzolunk, csak futunk
Invincible
Remėljük nem a Pats elkapók és futók után 😛
dande
Szeed már le ez a legbénább szöveget, nagyon zavaró
Eazzy
Már másfél éve kértem 😕
Rataxes
Én pedig már másfél éve leírtam miért ezt írtam ki... de ha ti ettől vagytok boldogok.....
dande
Végre... 😊
greenboy
Cserébe akkor viszont tessék többet ideböfögni vmit, ne csak én dumáljak itt napokon keresztül magamba 😛 😉
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
amúgy Doug nagy mágus.. bye week után kiállunk a Pats elit secondary ellen minőségi elkapók nélkül, erre tuti nem tud készülni Belichick
karmïgran
Nem passzolunk, csak futunk
Invincible
Remėljük nem a Pats elkapók és futók után 😛
dande
Szeed már le ez a legbénább szöveget, nagyon zavaró
Eazzy
Már másfél éve kértem 😕
Rataxes
Én pedig már másfél éve leírtam miért ezt írtam ki... de ha ti ettől vagytok boldogok.....
dande
Végre... 😊