NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Jött is Jordan Matthews.

Mondjuk az elég erős és elgondolkodtató kritika, hogy egy ilyen helyzetben őt hozzuk vissza, és nem Hollins vagy JJWA kap nagyobb lehetőséget...... Elég szomorú...
dande
A szomorú az, hogy ugyanazokat a köröket futjuk évek óta, és ebben a helyzetben is a legolcsóbb és "leghígabb" megoldást választottuk. Bírom JM-t, de semmi potenciált nem látok ebben a lépésben. Lett egy jó kiegészítő emberünk, ennyi...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Jött is Jordan Matthews.

Mondjuk az elég erős és elgondolkodtató kritika, hogy egy ilyen helyzetben őt hozzuk vissza, és nem Hollins vagy JJWA kap nagyobb lehetőséget...... Elég szomorú...
dande
A szomorú inkább az, hogy JM (se JJAW) nem a sebességéről híres WR....így nem tudom, hogy akarjuk majd megnyújtani a pályát a támadásainknál.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Jött is Jordan Matthews.

Mondjuk az elég erős és elgondolkodtató kritika, hogy egy ilyen helyzetben őt hozzuk vissza, és nem Hollins vagy JJWA kap nagyobb lehetőséget...... Elég szomorú...
dande
Volt rá 8 meccsük h eljenek a lehetöseggel.JJ talan a legrosszabb az összes iden draftol wr közül,Hollins meg olvastam h eddig 125y kapott el es 126 y büntit termelt😊
Szerintem bizonyitottak h alkalmatlanok a feladatra😊))
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jött is Jordan Matthews.

Mondjuk az elég erős és elgondolkodtató kritika, hogy egy ilyen helyzetben őt hozzuk vissza, és nem Hollins vagy JJWA kap nagyobb lehetőséget...... Elég szomorú...
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Ott is van DJax IR.

Kiváló ügynök volt.... 😕
dande
Kár érte, kiváló ügynök volt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze erősödnek az AB pletykák. Szeretném ha a topic felpörögne, de nem így 😛 😊
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Torrey Smith-t is megcsörgettük, jönne-e focizni. Usain Boltot se hagynám ki a buliból, bár eddig se volt unalmas a bye week.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott is van DJax IR.

Kiváló ügynök volt.... 😕
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sendejo kivàgva. Jordan M. látogatóban és persze AB neve is felmerült 😊
dande
ez a J M aza J M?
Janek
Az 😊 😛 nem bír szabadulni tőlünk vagy mi tőle 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Sendejo kivàgva. Jordan M. látogatóban és persze AB neve is felmerült 😊
dande
ez a J M aza J M?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sendejo kivàgva. Jordan M. látogatóban és persze AB neve is felmerült 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, akartam írni, hogy tök jó hohy hoztuk DJaxet végül is 1 meccset kb megnyert nekünk. Ha az kell a POhoz, akkor megérte 😛
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
 twitter.com/RapSheet/status/1191453612414771200

Kár sírni, röhögjünk. Komplett orvosi stábért nem lehet picket adni?
csipkelli
Amúgy a legutóbbi offseason elején volt egy hír, hogy a komplett stábot lecseréltük, de sztem ezek ugyanazok az arcok csak visszamásztak az ablakon. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
mekkora amatőrség már.. basszunk már ki onnan valakit, ez már hatalmasan idegesítő
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/RapSheet/status/1191453612414771200

Kár sírni, röhögjünk. Komplett orvosi stábért nem lehet picket adni?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats-Ravens

| Nem mi vesszük el a Pats veretlenségét, ahogy az várható volt 😛 😊 |
dande
De így már szerencsére nyugodtan le lehet győzni titeket 😀
Wyatt
Inkább most mint egy SB-on. 😛
Greengo
Olyan is volt, meg lesz is még februárban megint

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Pats-Ravens

| Nem mi vesszük el a Pats veretlenségét, ahogy az várható volt 😛 😊 |
dande
De így már szerencsére nyugodtan le lehet győzni titeket 😀
Wyatt
Inkább most mint egy SB-on. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats-Ravens

| Nem mi vesszük el a Pats veretlenségét, ahogy az várható volt 😛 😊 |
dande
De így már szerencsére nyugodtan le lehet győzni titeket 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pats-Ravens

| Nem mi vesszük el a Pats veretlenségét, ahogy az várható volt 😛 😊 |
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Rosszul nyertünk!

Bocs a Bears fanoktól, de a mai játékuk alapján azt mondanám, hogy bottom 5 csapat............és mi simán le tudtunk menni erre a szintre!!! Kibaszott mérges vagyok az ilyenek miatt. Nem értem erre mi szükség van.
Greengo
Nem kell bocsánatot kérni ez egy bottom 5 csapat. Egy szarul edzett, fegyelmezetlen életképtelen szar. Nem tudom mi lett a tavalyi csapattal. Nem tudom hogy tud ilyen gyökeresen megfordulni minden. Nem ezt vártuk az évtől. Kiábrándító...

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Szorosabb lett, mint kellett volna, de a győzelem az győzelem.

Az offense-ben továbbra is nagy probléma, hogy WR poszton nincs nagy játékra képes emberünk DeSean hiányában. Továbbra is sok az elejtett labda. Alshon ma egyedül 2 first downt érő rutin elkapást nem tudott megcsinálni, ráadásul mindkettő 3. downnál volt, ha minden igaz. És még így is ő a legjobb elkapónk ...
Nagy hiba volt, hogy DeSeant nem műtötték meg a szezon elején. A bye után valószínűleg abban az esetben is visszajöhetett volna, csak jóval egészségesebben. Még nagyobb hiba, hogy 0 db emberünk van, aki legalább valamennyire a helyére léphetne a mély passzoknál.

A tight endekre nem lehet panasz. Ertz ma hozta magát a 100+ yarddal és TD-vel. Szélső elkapók hiányában nekik is nehéz dolguk van a pálya közepén.

Sanders kb. az egyetlen, akiben benne van, hogy nagy játékot csinál, ha labda kerül a kezébe. Howard király, csak kár, hogy 1 sebességi fokozata van. Sprolest meg felejtsük már el az offense-ben. Elég, ha puntot hord vissza, abból is elejtett egyet ma, + még egy passzt is.

A védelemre nagy panasz nem lehet. Azt már megszoktuk, hogy beszívnak 1-2 nagy játékot, de egyébként megtették a dolgukat. Nem tudom mi a baj, de Jenkins miatt már a második-harmadik nagy játékot szívjuk pár hét alatt, amikor nem veszi át a középső zónába befutó elkapót, és bepasszolják mögé.
Az első félidőben jó volt a passrush, de a másodikban párszor eltűntek. Viszont a héten szerzett Avery is pozitív játékkal jelentkezett.

A bye után ennél jóval több kellene. Szerintem meglepetésre a következő két meccsünk egyikét meg fogjuk nyerni.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
A következező 10-11 meccs után is kérjük ezt 😛


 twitter.com/Eagles/status/1191100348238311433
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rosszul nyertünk!

Bocs a Bears fanoktól, de a mai játékuk alapján azt mondanám, hogy bottom 5 csapat............és mi simán le tudtunk menni erre a szintre!!! Kibaszott mérges vagyok az ilyenek miatt. Nem értem erre mi szükség van.
Greengo
A Djük azért sztem elég elit akár hogyan is van. Szerencsére a mi Dnknek is sikerült egyszer kétszer villanni, ami elég volt. Maddox és Mills megmozdulásai meg egyszer RD, kellettek.

Wentz mellé pedig sürgősen kellene egy normális kócs mert sikeresen rossz irányba fordítjuk a karrierjét, és nem vagyunk képesek jól használni a tehetségét, amit Reich és Fülöp alatt azért megmutatott, hogy megvan.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Rosszul nyertünk!

Bocs a Bears fanoktól, de a mai játékuk alapján azt mondanám, hogy bottom 5 csapat............és mi simán le tudtunk menni erre a szintre!!! Kibaszott mérges vagyok az ilyenek miatt. Nem értem erre mi szükség van.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
sziasztok, nyerjünk jól

lol azt hittem eredménykövetőben vagyok.. mindegy, attól még igaz 😊

Szerkesztette: karmïgran