NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
SJ-nél úgy tűnik nem csak a sérülékenység volt red flag, vagy nem tudjuk jól használni.....szép 2. körös pick volt, ahogy JJAW is annak tűnik.....
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
 twitter.com/Eagles/status/1191030007998619649

DeSean, Sproles és Timmy is játszik, Sidney Jones egészségesen nem, Maddox a kezdő nickel.
csipkelli
WOW!
Ez elég jó hír. Remélem kamatoztatjuk a tudásukat. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/Eagles/status/1191030007998619649

DeSean, Sproles és Timmy is játszik, Sidney Jones egészségesen nem, Maddox a kezdő nickel.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
D-Jax játszik!

Fly Eagles fly 😊
dande
Nekem kicsit "izzadtságszagú" ez az erőltetés. Remélem nem robban le még jobban.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
D-Jax játszik!

Fly Eagles fly 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 309 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Goedert megint megszívta, hogy fogadott Wentz-cel a Dakota Marker Game-re, és itt most nem az 1000 dolcsira gondolok. 😊
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72847221_423676561683647_3804126264370048662_n.jpg?stp=c287.0.864.863a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=9R5ew1zdTn4Q7kNvgFYz53o&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCoO0mWucSYx4HviVWy0wd-J8ZKypNplXTYIZNHWpgasg&oe=66F5D6C7
Carson Wentz on Instagram: "Huge S/O to the biggest @ndsufootball fan and supporter @sgoboy_88 ! NDSU appreciates your financial contribution to the football program! Go Bison! 🤘🏻"
47K likes, 247 comments - cj_wentz11 on October 30, 2019: "Huge S/O to the biggest @ndsufootball fan and supporter @sgoboy_88 ! NDSU appreciates your financial contribution to the football program! Go Bison! 🤘🏻".
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így játszunk vasárnap:

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem Maddox! és Sanders teljes edzést végzett, DJax limitált de van esély, hogy játszik vasárnap.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérdés hol akarjuk használni. DE poszton eléggé tele vagyunk Barnett is most kezd bele lendülni. Talán LB poszton bevàlhat, ha igaz, hogy DE/LB hibrid.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az mondjuk masszív ellenérték, kíváncsi vagyok, itt több szerepet kap-e, bár ilyen picknél illene.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ezzel a kerettel kell SBt nyerni. 😛 Esetleg FAk közül kukázunk még ha muszáj 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja nagy a csend...talán még Harris., bár sztem itt már nem lesz semmi.
Greengo
Harrisért túl sokat kértek így ő sem jön...

Viszont legalább mi leszünk az All or nothingba 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ja nagy a csend...talán még Harris., bár sztem itt már nem lesz semmi.

Ja , hogy közben már le is járt az idő.Kicsit csalódott vagyok. Félek ez a keret így kevés lesz.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik sehol semmi és a Dallas még megszerzi J Adamset is. Az lesz a "szuper"...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
2021-s! draft 4. körbe került
dande
Szerintem ez túl sok...
MirrMurr
Egy 4-ik kör? Az már legtöbbször csak vaktában lövöldözés, szóval sokkal rosszabbul nem jártatok
kapitnono
Egy 5. körös játékosért
MirrMurr
Ja de rookie évében szerzett 4,5 sacket limitált idő alatt


több mint 4 éve
csipkelli 3 972
2021-s! draft 4. körbe került
dande
Szerintem ez túl sok...
MirrMurr
Egy 4-ik kör? Az már legtöbbször csak vaktában lövöldözés, szóval sokkal rosszabbul nem jártatok
kapitnono
Azt már a 2. körben kezdjük. És ez komoly fejlődés!
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
2021-s! draft 4. körbe került
dande
Szerintem ez túl sok...
MirrMurr
Egy 4-ik kör? Az már legtöbbször csak vaktában lövöldözés, szóval sokkal rosszabbul nem jártatok
kapitnono
Egy 5. körös játékosért
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
2021-s! draft 4. körbe került
dande
Szerintem ez túl sok...
MirrMurr
Egy 4-ik kör? Az már legtöbbször csak vaktában lövöldözés, szóval sokkal rosszabbul nem jártatok


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
2021-s! draft 4. körbe került
dande
Szerintem ez túl sok...
MirrMurr
Másfél idény lesz rá, hogy kiderüljön 😊
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
2021-s! draft 4. körbe került
dande
Szerintem ez túl sok...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
2021-s! draft 4. körbe került
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Avery fasza kis playa.
Jo ez.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Még esetleg egy J Adams vagy C Harris trade jöhet és elégedett leszek 😛 Avery meg ha csak annyit tesz hozzá, mint Ayaji anno a maga posztján,, már jól jártunk 😛
dande
A lenyeg, hogy nem akarsz sokat. Cserenek meg Mahomest is meg kellene szerezni, biztos ami biztos, ha Bogdan megserulne. Meg johetne Mahomessel Kelce is, hasonlo okokbol. ^^
Stez
A lényeg hogy nem láttad vagy nem akartad látni a smilet 😛 😉
dande
Nem hat, ne poenkodd el. Ha te Mahomest akarod backupnak, vallald fel! 😀
En peldaul birnam, ha o lenne Brissett csereje.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még esetleg egy J Adams vagy C Harris trade jöhet és elégedett leszek 😛 Avery meg ha csak annyit tesz hozzá, mint Ayaji anno a maga posztján,, már jól jártunk 😛
dande
A lenyeg, hogy nem akarsz sokat. Cserenek meg Mahomest is meg kellene szerezni, biztos ami biztos, ha Bogdan megserulne. Meg johetne Mahomessel Kelce is, hasonlo okokbol. ^^
Stez
A lényeg hogy nem láttad vagy nem akartad látni a smilet 😛 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Még esetleg egy J Adams vagy C Harris trade jöhet és elégedett leszek 😛 Avery meg ha csak annyit tesz hozzá, mint Ayaji anno a maga posztján,, már jól jártunk 😛
dande
A lenyeg, hogy nem akarsz sokat. Cserenek meg Mahomest is meg kellene szerezni, biztos ami biztos, ha Bogdan megserulne. Meg johetne Mahomessel Kelce is, hasonlo okokbol. ^^