Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Jó "szórakozást" 😕

 www.phillyvoice.com/analysis-eagles-23-drops-so-far-season/


 twitter.com/JimmyKempski/status/1196967169982156801
dande
Kíváncsi lennék a 2017-es statisztikára is. 😊 Ám ez a sok drop nem újdonság...régebben is voltak hasonló gondok..Szval vagy mi szedjük össze a sok lyukas kezűt vagy nekünk jut a sok retardált wr coach. Lehet választani. 😀 (vagy vmi egészen más a gond)
Greengo
Benne van az először linkelt cikkben 😊
dande
Jogos. Odáig már nem görgettem. Sokkolt az eleje. Szval akkor Örc és Szendörsz kivételével mindenki cut. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó "szórakozást" 😕

 www.phillyvoice.com/analysis-eagles-23-drops-so-far-season/


 twitter.com/JimmyKempski/status/1196967169982156801
dande
Kíváncsi lennék a 2017-es statisztikára is. 😊 Ám ez a sok drop nem újdonság...régebben is voltak hasonló gondok..Szval vagy mi szedjük össze a sok lyukas kezűt vagy nekünk jut a sok retardált wr coach. Lehet választani. 😀 (vagy vmi egészen más a gond)
Greengo
Benne van az először linkelt cikkben 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Jó "szórakozást" 😕

 www.phillyvoice.com/analysis-eagles-23-drops-so-far-season/


 twitter.com/JimmyKempski/status/1196967169982156801
dande
Kíváncsi lennék a 2017-es statisztikára is. 😊 Ám ez a sok drop nem újdonság...régebben is voltak hasonló gondok..Szval vagy mi szedjük össze a sok lyukas kezűt vagy nekünk jut a sok retardált wr coach. Lehet választani. 😀 (vagy vmi egészen más a gond)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó "szórakozást" 😕

 www.phillyvoice.com/analysis-eagles-23-drops-so-far-season/


 twitter.com/JimmyKempski/status/1196967169982156801
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Lovato in da hause forever

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre van élet a topicban, köszi Wentz 😛 😀 😉
dande
Jöhetnek a kutyamaszkok, azt úgyis szeretitek 😊
warr_b
Két napja sajnos még 2,5 pontos favoritok voltunk Vegasnál a Seahawks ellen. Elbasszák itt nekünk a szezont ... 😛
BleedingGreen
1. Nem normálisak 😊 2. Az aktuális ellenfél lefizeti őket 😀 😀
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Végre van élet a topicban, köszi Wentz 😛 😀 😉
dande
Jöhetnek a kutyamaszkok, azt úgyis szeretitek 😊
warr_b
Két napja sajnos még 2,5 pontos favoritok voltunk Vegasnál a Seahawks ellen. Elbasszák itt nekünk a szezont ... 😛
BleedingGreen
Pénzfák nőnek Vegasban is?
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Végre van élet a topicban, köszi Wentz 😛 😀 😉
dande
Jöhetnek a kutyamaszkok, azt úgyis szeretitek 😊
warr_b
Két napja sajnos még 2,5 pontos favoritok voltunk Vegasnál a Seahawks ellen. Elbasszák itt nekünk a szezont ... 😛


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Végre van élet a topicban, köszi Wentz 😛 😀 😉
dande
Ehhez Wentznek semmi köze.
...csak most jön ki már az, hogy mennyire el lett baszva az O#.
Ezek nagyon összetett dolgok és csak apróságokon múlhat, hogy ódákat zengünk vagy mindenkit kibaszunk. Most utóbbi van és ujjal mutogatás meg bűnbak keresés. 😀 Mondjuk igaz legalább mindig van téma. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Végre van élet a topicban, köszi Wentz 😛 😀 😉
dande
Jöhetnek a kutyamaszkok, azt úgyis szeretitek 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre van élet a topicban, köszi Wentz 😛 😀 😉
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Oh bocsánat, milyen valóságtól elrúgaszkodott túlzásra ragadtattam magam...
De kösz, hogy beütötted a googlebe, hogy Wentz game winning drives és helyreraktál.
Szeretem Wentz-et félreértés ne essék, szurkolok is neki, cáfoljon végre rám.
De fogadjunk neked is utána kellett nézned mikor és hol is volt ez az 5 game winnning drive...
Megnéztem akkor én is és az ilyenekből áll össze, mint az idei Green bay győzelem. Az tényleg nagy game winning drive volt... A 4. negyed 1. percében, egy 30yardos Sanders futással, egy 16 yardos Wentz passzal, a végén egy 16 yardos Howard futással. Majd ezt követően, amire már mindenki emlékszik megfogtuk őket az 1 yardoson, de a valódi game winning drive, ahol lezárhattuk volna, nem sikerült és visszakapta Rogers és újra az 1 yardoson kellett megállítani a védelemnek őket.
Nem megyek végig, volt egy amikor Luckékat védekeztük ki a red-zonban, amikor elcsúszott, na az is be lett írva egy GWD-nak,
Egy Igazi game winning drivjára emlékszem, amikor a Giants ellen a legendás, sorfordító FG-ig vitt minket és Elliott bevarta 61 yardról.
Csak a történeti hűség kedvéért, szerintem elgondolkodtató én sem akarom, hogy elcseréljük vagy ilyesmi, ő lesz most már jó pár évig a kezdő Qb, akármi van, nem tudok jobbat én se. De ne dugjuk már homokba a fejünket, hogy minden fasza.
Ismerjük már be Folessal a Pats ellen végigmentünk volna, ti is érzitek lefogadom. Vele megnyertük az ilyan meccseket és ezért nyertünk superbowlt. Ez a képesség kell hozzá. A nyerés képessége. A végén, amikor "the season is on the line", és félek, hogy Carsonba ez nincs meg. De tényleg ne legyen igazam.
korodiati
Egyrészt nem helyreraktalak, csak leírtam a véleményem. Talán megbocsátod.

Megnéztem a számot, amit te is megtehettél volna mielőtt leírod, hogy nincs game winning-drive.

De rendben, akkor a leírtak szerint te máshogy látod a game winning drive fogalmát. Döntően az irányító passzaival kell haladni, és lehetőleg olyan drive legyen, ami után már nem kell a védelemre hagyatkozni.

Úgy fair, ha a játék kedvéért mindenkit ezzel a mércével mérünk. Ebben az esetben kiesik az általad említett Foles meccsei közül is elég sok. Pl. tavaly: a Bears elleni wild card, ahol egy kapufa kellett a győzelemhez, az Atlanta elleni első forduló, ahol szintén horror körülmények között állította meg a védelem Ryanéket a végén. Marad a Texans elleni meccs, ahol valóban Foles vitte remekül mezőnygól távolságba a csapatot a végén. De vegyük ki akár a Superbowlt is, ahol ha emlékszel, egy óriási védelmi megmozdulás kellett ahhoz, hogy Brady (fenti feltételeknek is megfelelő) game winning driveját megakadályozzuk, és utána egy Fg-t rúgtunk, így még kellett izgulni egy kicsit a végén.
Én nem így nézném a game winning driveokat, mivel ez egy csapatjáték, de persze érdekes lehet ilyen szemmel is megnézni mindenkit. Amúgy szerintem senki nem írta, hogy minden fasza a csapatnál.

Én nem azt éreztem, hogy Foles-szal végigmentünk volna vasárnap. Azt éreztem, hogy olyan, mint a Saints elleni tavalyi divisional, ahol sikerült előnyt szerezni, de leállt a támadósor. Olyan is lett a vége, mint annak a meccsnek. Egy utolsó drive-ra sikerült összeszedni magunkat, de egy elejtett labdán elment a meccs.
BleedingGreen
Hű basszus, igen elég másként látjuk, esetleg még 1-2 lényegtelen, semmit nem mutató statot elő tudsz rángatni? És ha idehozod ellenpéldaként a superbowlt, akkor le is álltam. 😊 És Pats ellen nem drop volt a végén, agholoré bravúr lett volna, előtte meg simán elbaszta az üres ertz passzt, 3. és 10nél.
Wentz-el nem minden fasza, serious issues merültek fel, de lehet csak bennem.

Szerkesztette: korodiati
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Oh bocsánat, milyen valóságtól elrúgaszkodott túlzásra ragadtattam magam...
De kösz, hogy beütötted a googlebe, hogy Wentz game winning drives és helyreraktál.
Szeretem Wentz-et félreértés ne essék, szurkolok is neki, cáfoljon végre rám.
De fogadjunk neked is utána kellett nézned mikor és hol is volt ez az 5 game winnning drive...
Megnéztem akkor én is és az ilyenekből áll össze, mint az idei Green bay győzelem. Az tényleg nagy game winning drive volt... A 4. negyed 1. percében, egy 30yardos Sanders futással, egy 16 yardos Wentz passzal, a végén egy 16 yardos Howard futással. Majd ezt követően, amire már mindenki emlékszik megfogtuk őket az 1 yardoson, de a valódi game winning drive, ahol lezárhattuk volna, nem sikerült és visszakapta Rogers és újra az 1 yardoson kellett megállítani a védelemnek őket.
Nem megyek végig, volt egy amikor Luckékat védekeztük ki a red-zonban, amikor elcsúszott, na az is be lett írva egy GWD-nak,
Egy Igazi game winning drivjára emlékszem, amikor a Giants ellen a legendás, sorfordító FG-ig vitt minket és Elliott bevarta 61 yardról.
Csak a történeti hűség kedvéért, szerintem elgondolkodtató én sem akarom, hogy elcseréljük vagy ilyesmi, ő lesz most már jó pár évig a kezdő Qb, akármi van, nem tudok jobbat én se. De ne dugjuk már homokba a fejünket, hogy minden fasza.
Ismerjük már be Folessal a Pats ellen végigmentünk volna, ti is érzitek lefogadom. Vele megnyertük az ilyan meccseket és ezért nyertünk superbowlt. Ez a képesség kell hozzá. A nyerés képessége. A végén, amikor "the season is on the line", és félek, hogy Carsonba ez nincs meg. De tényleg ne legyen igazam.
korodiati
Egyrészt nem helyreraktalak, csak leírtam a véleményem. Talán megbocsátod.

Megnéztem a számot, amit te is megtehettél volna mielőtt leírod, hogy nincs game winning-drive.

De rendben, akkor a leírtak szerint te máshogy látod a game winning drive fogalmát. Döntően az irányító passzaival kell haladni, és lehetőleg olyan drive legyen, ami után már nem kell a védelemre hagyatkozni.

Úgy fair, ha a játék kedvéért mindenkit ezzel a mércével mérünk. Ebben az esetben kiesik az általad említett Foles meccsei közül is elég sok. Pl. tavaly: a Bears elleni wild card, ahol egy kapufa kellett a győzelemhez, az Atlanta elleni első forduló, ahol szintén horror körülmények között állította meg a védelem Ryanéket a végén. Marad a Texans elleni meccs, ahol valóban Foles vitte remekül mezőnygól távolságba a csapatot a végén. De vegyük ki akár a Superbowlt is, ahol ha emlékszel, egy óriási védelmi megmozdulás kellett ahhoz, hogy Brady (fenti feltételeknek is megfelelő) game winning driveját megakadályozzuk, és utána egy Fg-t rúgtunk, így még kellett izgulni egy kicsit a végén.
Én nem így nézném a game winning driveokat, mivel ez egy csapatjáték, de persze érdekes lehet ilyen szemmel is megnézni mindenkit. Amúgy szerintem senki nem írta, hogy minden fasza a csapatnál.

Én nem azt éreztem, hogy Foles-szal végigmentünk volna vasárnap. Azt éreztem, hogy olyan, mint a Saints elleni tavalyi divisional, ahol sikerült előnyt szerezni, de leállt a támadósor. Olyan is lett a vége, mint annak a meccsnek. Egy utolsó drive-ra sikerült összeszedni magunkat, de egy elejtett labdán elment a meccs.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egy masik csapat volt. Ott mar minden klappolt ne feledjetek Foles egy mar PO csapatba kerult bele...
A dline pont ugy karcolt mint egy lezerkard... Nem elvonva Foles erdemeit de azt a SB-t a csapat nyerte !
Janek
Mindig a csapat nyer, bár vannak, akik még mindig képesek hangoztatni ősi butaságokat. Btw, az a karcolós DL nagyjából egyszer karcolt, szóval a döntőben én pont hogy Folesnak írnék egy pluszpontot, mert tőle kellett extra

több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Ne essünk át szerintem a ló egyik oldalára sem. Wentznek 5 game winning drive-ja (4 ebből 4th quarter comeback) van eddig a karrierje során, ami nem 0, de lehetne több is (pl. Folesnak van 10, Watsonnak 7, de kevesebb meccsen, Goffnak 6).
BleedingGreen
Oh bocsánat, milyen valóságtól elrúgaszkodott túlzásra ragadtattam magam...
De kösz, hogy beütötted a googlebe, hogy Wentz game winning drives és helyreraktál.
Szeretem Wentz-et félreértés ne essék, szurkolok is neki, cáfoljon végre rám.
De fogadjunk neked is utána kellett nézned mikor és hol is volt ez az 5 game winnning drive...
Megnéztem akkor én is és az ilyenekből áll össze, mint az idei Green bay győzelem. Az tényleg nagy game winning drive volt... A 4. negyed 1. percében, egy 30yardos Sanders futással, egy 16 yardos Wentz passzal, a végén egy 16 yardos Howard futással. Majd ezt követően, amire már mindenki emlékszik megfogtuk őket az 1 yardoson, de a valódi game winning drive, ahol lezárhattuk volna, nem sikerült és visszakapta Rogers és újra az 1 yardoson kellett megállítani a védelemnek őket.
Nem megyek végig, volt egy amikor Luckékat védekeztük ki a red-zonban, amikor elcsúszott, na az is be lett írva egy GWD-nak,
Egy Igazi game winning drivjára emlékszem, amikor a Giants ellen a legendás, sorfordító FG-ig vitt minket és Elliott bevarta 61 yardról.
Csak a történeti hűség kedvéért, szerintem elgondolkodtató én sem akarom, hogy elcseréljük vagy ilyesmi, ő lesz most már jó pár évig a kezdő Qb, akármi van, nem tudok jobbat én se. De ne dugjuk már homokba a fejünket, hogy minden fasza.
Ismerjük már be Folessal a Pats ellen végigmentünk volna, ti is érzitek lefogadom. Vele megnyertük az ilyan meccseket és ezért nyertünk superbowlt. Ez a képesség kell hozzá. A nyerés képessége. A végén, amikor "the season is on the line", és félek, hogy Carsonba ez nincs meg. De tényleg ne legyen igazam.
korodiati
Foles erdemeit senki sem vitatja szerintem. De azt is latni kell hogy nagyon inkonzisztens volt. Voltak zsenialis merkozesei es voltak nagyon rosszak.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Az egy masik csapat volt. Ott mar minden klappolt ne feledjetek Foles egy mar PO csapatba kerult bele...
A dline pont ugy karcolt mint egy lezerkard... Nem elvonva Foles erdemeit de azt a SB-t a csapat nyerte !

több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Ne essünk át szerintem a ló egyik oldalára sem. Wentznek 5 game winning drive-ja (4 ebből 4th quarter comeback) van eddig a karrierje során, ami nem 0, de lehetne több is (pl. Folesnak van 10, Watsonnak 7, de kevesebb meccsen, Goffnak 6).
BleedingGreen
Oh bocsánat, milyen valóságtól elrúgaszkodott túlzásra ragadtattam magam...
De kösz, hogy beütötted a googlebe, hogy Wentz game winning drives és helyreraktál.
Szeretem Wentz-et félreértés ne essék, szurkolok is neki, cáfoljon végre rám.
De fogadjunk neked is utána kellett nézned mikor és hol is volt ez az 5 game winnning drive...
Megnéztem akkor én is és az ilyenekből áll össze, mint az idei Green bay győzelem. Az tényleg nagy game winning drive volt... A 4. negyed 1. percében, egy 30yardos Sanders futással, egy 16 yardos Wentz passzal, a végén egy 16 yardos Howard futással. Majd ezt követően, amire már mindenki emlékszik megfogtuk őket az 1 yardoson, de a valódi game winning drive, ahol lezárhattuk volna, nem sikerült és visszakapta Rogers és újra az 1 yardoson kellett megállítani a védelemnek őket.
Nem megyek végig, volt egy amikor Luckékat védekeztük ki a red-zonban, amikor elcsúszott, na az is be lett írva egy GWD-nak,
Egy Igazi game winning drivjára emlékszem, amikor a Giants ellen a legendás, sorfordító FG-ig vitt minket és Elliott bevarta 61 yardról.
Csak a történeti hűség kedvéért, szerintem elgondolkodtató én sem akarom, hogy elcseréljük vagy ilyesmi, ő lesz most már jó pár évig a kezdő Qb, akármi van, nem tudok jobbat én se. De ne dugjuk már homokba a fejünket, hogy minden fasza.
Ismerjük már be Folessal a Pats ellen végigmentünk volna, ti is érzitek lefogadom. Vele megnyertük az ilyan meccseket és ezért nyertünk superbowlt. Ez a képesség kell hozzá. A nyerés képessége. A végén, amikor "the season is on the line", és félek, hogy Carsonba ez nincs meg. De tényleg ne legyen igazam.

Szerkesztette: korodiati
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Abban nincs vita szerintem, hogy nem Wentz alap tehetségével, fizikai képességével van baj. Azért a SB szezonban megmutatta mi rejlik benne. A foci IQja is megvan (nem tudom szebben fogalmazni 😊) Inkább 1. mentális gondok lehetnek, ami abból a görcsből fakadhat, hogy nem érzi elég értékesnek magát, hogy a SB győzelmet neki is köszönhetjük. Pedig volt benne szerepe nem kevés még az oldalvonal mellől is. Bizonyítani akar, hogy elég jó. Egyrészt ezen kellene vhogy átsegíteni. De ebben ő sem biztos, hogy hagyja magát.
2. Coaching probléma. Ezen egyértelműen lehet/kell segíteni. 😊

A Hawks meccsnek menjünk neki lazán, hátha csoda történik és egyszer végre meg tudjuk RWt fogni. Aztán uzsgyi neki, hajrá a POért!
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Az 5 vereségből minimum 2 meccset fixen hozhattunk volna (DET, ATL) ha nincsenek a dropok, 7-3-nál kevesebben kérdőjeleznék meg Wentz teljesítményét.
4 INT a 10 meccsen homály elkapókkal jól mutat.
Atlanta és Detroit ellen is többször oldott meg 4. és sokat a végén
Sem az edzők sem az alkapók nem segítik
DE
A meccsek felén 200 yardig sem jutott
Dallas és a Vikings simán legyalult minket
A túl sok sack
és ez mind ELIT védőfallal

Én még bizakodó vagyok Wentz-cel és a szezonnal kapcsolatban. A defense Mills és Darby visszatérésével kezd teljesen elfogadható lenni. Ha verjük otthon Dallast (amire az eddig látottak alapján nem sok esélyt látok) még odaérhetünk az NFC east csúcsára.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Ne essünk át szerintem a ló egyik oldalára sem. Wentznek 5 game winning drive-ja (4 ebből 4th quarter comeback) van eddig a karrierje során, ami nem 0, de lehetne több is (pl. Folesnak van 10, Watsonnak 7, de kevesebb meccsen, Goffnak 6).


több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Ne vicceljünk már, a liga nagy része a két kezét összetenné ha Wentz játszana náluk és nem x éve keresnék már az irányítójukat.
Agholor idén 4 game winning drive-bel 3-szor new bírta elkapni a labdát, amiből kettő gyakorlatilag bárkinek ment volna ha volt már kétszer ilyen labda a kezében.
Semmi baj Wentz-el.
Eazzy
Nem akarom folytatni a vitát, már leírtunk mindent, csak ez azért így erős. Elit fal mögött, átlagos elkapókkal igen, de nincs game-winning drive, amióta nézem a Wentzet sajnos. Ha jövünk a végén a győzelemért valahogy soha nem sikerül. És mégegyszer hangsúlyozom a fal elit. Így én nem tudom felmenteni a Qb-t minden felelősség alól és azt mondani vele minden rendben van csak az a hülye Agholor, ő tehet mindenről.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Ha tegnap Agholor elkapja a teljesen elkapható passzt az endzone-ban, és kétpontossal megfordítjuk a meccset, a véleményem akkor sem változott volna gyökeresen, mert a problémák akkor is fennállnának.

Az edzőknek nyilván jelentős felelőssége van, de az alapprobléma, hogy épp kudarcot vall az az elképzelés, hogy a 2018-ban a támadó oldalon elvesztett edzőket belülről tudjuk pótolni. Ez abból az optimista feltételezésből eredt, hogy a szervezetben minden tekintetben kiváló emberek dolgoznak, akik fel tudnak lépni a távozók helyére. Ennek sem Groh, sem Taylor (Qb-k), sem Walch (WR-ek) nem tudott megfelelni. Hogy pontosan ki a felelős az ő kinevezésükért, ezt nehéz megmondani, mert Doug és Howie között a felelősségi körök nem egyértelműek kívülről nézve. Doug nyilván igen, de hogy Rosemannek ebben mekkora szerepe volt az nem tiszta.

Tavaly érthető volt, hogy kaptak még egy évet, de idén ugyanazt az utat járjuk, mint tavaly, ezért a szezon végén illene majd levonni a következtetéseket. Nevezetesen, Pederson alatt az összes passzjátékért felelős edzőt le kell cseréni, a TE coach kivételével. Stoutland és Staley, akik elsősorban a futójátékért felelnek, nem végzik rosszul a dolgukat.

Roseman a 2017-es évet szerette volna reprodukálni, azaz arra számított, hogy veterán igazolások közül néhányan komolyan tudják majd segíteni a csapatot. Ami bejött PatRob-bal, Longgal, Blounttal és másokkal, az későbbi években nem működött. Nyilván arra pl. nehéz számítani, hogy a nem sérülékeny játékosnak számító Mike Wallace és Malik Jackson összesen nem tudnak 3 meccset lejátszani, de ettől a tények még maradnak. A jó hír viszont, hogy Howie korábban is hajlandó volt okulni a hibáiból. Idén szorgalmasan gyűjtögette a draft pickeket és nem csinált túlárazott cserét, így reménykedjünk abban, hogy sikerül fiatal tehetségeket szerezni az új támadó edzői stábhoz. 😀


több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nem az jott le.
De a jó Agholornak is Wentz dobalt.
Igenis edzők dolga a wr-el drop gondja. Én azt latom hogy a szerencse forgando.
Toldoztuk foldoztuk a sect kozben kifogyott a wr talent.
A draft itt nem jott be az elmult evekben ez hiba de ezen is dolgoznak lesz valamennyi draft value vegre tavasszal.

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azt mondják a szombaton megjelent cikkel Roseman elég egyértelműen a busz alá dobta az edzői gárdát. (Elhárítva a felelősséget.)

Kíváncsi vagyok mit gondoltok róla. Az időzítés mindenesetre érdekes. (A nagyon fontos meccs előtti napon jelenik meg, úgy, hogy előtte bye week volt, 2 hét lett volna megjelenni.)
peterk2005
Milyen cikkel? A Mclane-féle Schwartz-írással? Ha igen, akkor szerintem pont hogy elég rossz lett az időzítés, mert az utóbbi pár hétben kb. csak Schwartzon múlik az, hogy nem megint a Philadelphiai boo-zásokkal van tele a national media.

Az meg csak Roseman+Lurie szegénységi bizonyítványa, ha nem elég tökösek ahhoz, hogy a szezon közepén kirúgják Groh-t átnyúlva Doug-on, üzenve ezzel Pedersonnak is.
Hulkeinstein
Arra igen. Elolvasva a cikket, nekem is összességében az jön le belőle, hogy Roseman lényegében lepöckölte a dolgot saját magáról. (Hozzátéve, hogy utólag olvastam, miután olvastam a reakciókat rá. Lehet, hogy elsőre olvasva tök más lett volna a dolog.)
peterk2005
Nem tudom, nekem nem ez jött le, ismerve a csapat mostani játékát. A defense rendben van, ha éppen nincsenek sérültek, a probléma O oldalon van, onnan meg egy célpontot sem említett a cikk. Ha az lesz a sztori az offseasonben, hogy Schwartz a hibás, akkor legalább tudjuk, hogy nagy a baj decision-maker szinten.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philadelphia Eagles fans react to Nelson Agholor’s latest drop
 www.thescore.com/s/12550071