Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre végre végre!!!!!!! Élet a topickban értelmesnek tűnő beszélgetést hozva. Annyi betett videó, gif, cikk stb utána, amit már feleslegesnek gondoltam, mert úgy sem jön semmi rekació rá, meg biztos mindenki látja máshol maga, nincs is szükség rá...

Egy forintos (centes😊) Wentz TD passz és videó elindít valamit talán. Így tovább, én csendben olvasom 😀 😀 😉
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Mindig ilyen kis apróságokon múlik. Centik,inchek....Ha nincs meg most azt olvassuk mindenhol, hogy cseréljék le Wentz-t meg vissza Folest (és hasonló baromságok)...így meg ő a legnagyobb király..stb. Érdemes ezen egy kicsit elgondolkodni. 😉
Greengo
Ez nem így van, a korábban vele kapcsolatban felvetett problémák, kérdések továbbra is fennállnak. Nem fogom elismételni őket, értelmes gyereknek tűnsz, remélem sikerült őket értelmezni. Nekem a hiányzó game-winnig drive volt a fő fenntartásom, ezek szinte azonnal a felvetésem után érkeztek, le is írtam, mea culpa.
Bár jegyezzük meg két hulla gyenge csapat ellen, de alig maradt elkapója ez is igaz.

Alapvetően el is engedtem a témát de ez a fennhéjázó hsz-ed... Akkor most visszafordítom, a Giants és a Wasinghton elleni game-winning drive-ok miatt minden rendben vele?
A rengeteg drop csak az elkapók hibája?
Az hogy a zsebben hezitál és nem képes adott esetben kidobni a labdát, ezzel benyelve 10 yardos sacket és megölve a drive-ot?
Rengeteg fumble?
Wentz játéka nem vonzza a nyomást és a dropokat?


Verjük meg a Dallas-t és nagyon szurkolok Wentz-nek, de azért ezen is érdemes egy kicsit elgondolkodni...
korodiati
Azért ironizál a kolléga, mert megítéltek egy olyan irányítót akiért a liga fele ölni tudna, aki már bizonyította, hogy tud MVP formában játszani, akinek gyakorlatilag nincs elkapója Eartz-en kívül, aki TE.
Ha Wentz menekül meg kitolja a játékokat és azzal eredményeket ér el, akkor az oké, ha megpróbálja ugyanezt szeparációs szorongással rendelkező WR-ekkel és nem jön a dolog az már ugye baj, ahogyan ha kidobálná a labdákat akkor az is baj lenne (A-Rod-nál is mindig basztatják, hogy túl sokat dobál ki, számomra érthetetlen módon).

Értem én hogy nem tökéletes irányító és elbasz dolgokat, de nem tudom mire fel vagy felháborodva egy iróniával írt poszton amikor haterkedtek itt eltúlzott érvek mentén amikor egy jó irányítónk van hosszútávra.
Mondjuk ahogy McNabb volt basztatva mindig is, nem lepődök meg. 😀
Eazzy
Akinek elit támadófala van, elég erős futójáték, Pederson annyira nem rossz play-caller és igen a liga top3-as TE-je, meg Goedert aki szintén elég jó TE, illetve az előző két meccsig egy olyan elkapósor akivel Foles Superbowlt nyert.

Csak azért ragadtattam magam írásra, mert a Kolléga úr hsz.-ből az jött le nekem, hogy: "na tessék, őt kritizáljátok? Na itt van, most megmutatta, még hogy nem elit Qb.." Na azért álljunk már meg, ne a Giants, meg a Redskins ellen dőljön már el, két számukra tét nélküli meccsen. Talán majd ha egyszer nyer egy play-off meccset, talán majd ha tol egy olyan meccset mint Foles a Minnesota ellen vagy a Superbowlban.

Amúgy meg ez a "Wentz hater" kifejezés is... Tehát aki kritizálni meri Wentzet az már hater? Aki fel meri vetni annak a lehetőségét, hogy talán egy hangyaszarnyi felelőssége talán neki is van a sok elejtett labdában, a fumble-ökben, az egész szezon során tapasztalt, győzelmek ellenére senki által nem vitatott, rapszódikus de inkább szar teljesítményünkért? Hogy talán nem az a helyzet, hogy a Wr-ek, az edzők, az Ol és mindenki hülye, csak Wentz szegény, tőle ilyen körülmények mellett nem lehet többet várni...
Te meg Agholor hater vagy.

A liga fele összetenné a két kezét ilyen O-linért, futókért, TE-ért, Pedersonért. Ezt se feledjük, nincs ám olyan rossz dolga, egy top elkapó valóban nagyon kéne, hiányzik a speed, de azért nem csináljunk már úgy mintha az óbudai pedagógus válogatottnak dobálna.
korodiati
Szokták mondani, hogy "Akinek nem inge ne vegye magára". Te most ebbe beleálltál, pedig nem neked szólt a hsz-om. 😀 Sokkal inkább azoknak (itthoni és külföldi ) a kritikáknak amik hirtelen(felindulásból) jönnek 1-1 rossz meccs vagy rossz mozdulat után. Egyáltalán nem az érdemeit akartam kiemelni Wentznek a legutóbbi 2 meccse után hanem inkább arra hívtam vna fel a figyelmet, hogy sokszor a siker és a bukás között csak centik döntenek. Ennél a Wentz to Sanders TD passznál egy másik kameraállásnál látszik, hogy eszméletlenül nagy mákunk volt, hogy a védők nem tudtak belenyúlni. A dobómozdulat zseniális volt az elkapás szintén, de a TD nem ezen múlt és lehet most arról beszélgetnénk, hogy Wentz eladta és nem arról, hogy micsoda TD volt. Remélem most már átment.
Viszont a továbbiakban megpróbálok reagálni a hsz-od általam kiemelt részeire mert nem mindegyikkel tudok egyet érteni. ( vannak részek amikre nem is reagálok mert túlságosan személyeskedőnek érzem és nem mennék bele efféle beszélgetésbe...remélem megérted 😉 )

Két hulla gyenge csapat és két számukra tét nélküli meccs. - Ezek a meccsek csoportellenfelek ellen mennek azaz csoport rangadók . Eddig is , ezután is. MINDIG! Ezek a meccsek a legfontosabbak/legnehezebbek és soha de soha nem írhatod le ezeket az ellenfeleket mert ezek a csapatok és stábjaik azok akik a leginkább ismerik az erősségeidet és a gyengeségeidet is....innentől soha , de soha nem tudhatod, hogy mivel és hogyan készülnek ellened....de csak egy céljuk van egy ilyen meccsen. Legyőzni a riválist . Szval elhiheted nem veszik félvállról még akkor sem ha a rájátszásra már semmi esélyük sincs.

A rengeteg drop csak az elkapók hibája? - Most őszintén ! Kinek a hibája?
Nehogy azt mond nekem, hogy túl erősen dob vagy vmi hasonló baromság. A SB évben amikor MVP formában játszott puhábban dobálta? Nem hinném ...és érdekes akkor el tudták kapni. Vajon miért? Csak nem azért mert fejben ott voltak és az edzőik jól készítettét fel őket....ha nem így gondolod kérlek fejtsd ki mert komolyan érdekelne a véleményed. 😊 Pláne úgy , hogy később hozzáteszed
Wentz játéka nem vonzza a nyomást és a dropokat? Ez komolyan érdekelne, hogy mégis miként?

Az hogy a zsebben hezitál és nem képes adott esetben kidobni a labdát, ezzel benyelve 10 yardos sacket és megölve a drive-ot?
Rengeteg fumble?
- Hogy ne csak értetlenkedjek. Ezzel a résszel félig egyet lehet érteni. A zsebben hezitálás nem a legjobb. Sajnos ahogy írod benne van a veszélye a sacknek és a fumblenek is. Az , hogy hezitálnia kell az ugye arra utal, hogy az elkapók nem tudtak elszakadni a védőiktől. Ez lehet taktikai hiba és lehet képességbeli probléma is ami sajnos idén elég sok playben(driveban) volt látható. Én pl ezért is szeretném, hogy Groh takarodjon és emellett azt is pártolom, hogy a WR állományra is ráférne egy vérfrissítés. Ez persze nem menti fel Wentz-t és aláírom ebben fejlődni kell, de mennyivel egyszerűbb lenne ha sokkal kevesebbet kerülne ilyen szituációba. Remélem ebben azért egyet értünk.

illetve az előző két meccsig egy olyan elkapósor akivel Foles Superbowlt nyert. - Ez nem így van. Ez az elkapósor teljesen más. Abban volt mélységi célpont ez idén nem adatott meg mivel DeSean az első hét után kiesett Agholor meg nem tudja elkapni (sztem ez nála is az összpontosítás hiánya és ez vhol edzői hiba is) így át is alakultak a támadásaink..rövid passzos játékra/screenekre amit azért az ellenfeleknek 1-2 meccs után nem nagy kihívás feltörni. Sokáig csak azok ellen volt esélyünk akiknek szar volt a futás elleni védelmük. Itt gyorsan kitérnék még Jefferyre is mivel ő egy fontos elkapó ebben az O#-ben. Sztem nála meg a motiváltság a fő tényező. Még Bearses időkben lehetett nála észrevenni, hogy ameddig megy a csapatnak addig ő is lelkes és termeli a yardokat majd ha nem akkor nála is jönnek a hibák meg a sérülések. Jeffery egy egyszerű szerkezet .Ha van siker benne van ha nem megy akkor neki sem. Ettől még jó gyerek és kell nekünk...inkább máshol kell javítani, hogy menjen a játék. 😊

talán majd ha tol egy olyan meccset mint Foles a Minnesota ellen vagy a Superbowlban.
- Foles kitűnő back up. Nála az van, hogy a szezonnak van egy szakasza amikor MVP szintre lehet felhúzni a játékát, de a többi meccsen felejtős. Mi 2017-ben az edzői stábnak is köszönhetően ki tudtuk hozni belőle az állatot , de ha belegondoltok az első 2 beszállós meccsén még mindenki az ő cseréjét kérte vna. 😊 ..és igen már várom én is azt a PO runt Wentztől..remélhetőleg az is felejthetetlen lesz majd.

Hogy talán nem az a helyzet, hogy a Wr-ek, az edzők, az Ol és mindenki hülye, csak Wentz szegény, tőle ilyen körülmények mellett nem lehet többet várni... - Az Ol-t kihagynám ebből. Ők tényleg jók..sztem senki se basztatta őket.Igaz ha kiesik 1-1 alapember akkor azért a mélységgel már van baj, de jah nem véletlenül jutnak a probowl keretbe ketten is. Viszont nem mindegyik WR kretén...tessék Ward el tudta kapni Wentz passzát míg Agholornak kulcs szituációkban többször sem sikerült. 😀 Ki is lesz baszva és igen én Agholor hater vagyok mert amióta itt van nálunk összesen 1 jó éve volt.

Pederson annyira nem rossz play-caller - Amennyiben itt arra gondolsz, hogy remekül be tudja mondani a mikrofonba a soron következő playt . Úgy igen tökéletes...a baj, hogy ezeket a playeket Groh rakja össze. Sokszor érezni, hogy Pederson belenyúl a játékhívásba, de többnyire itt is a Reid iskola érvényesül, hogy megyünk a kitalált taktika mentén. Pár hete ezt remekül meg is fogalmazták. Egyszerűen a tökéletes kombó ami a SB sikerhez vezetett az nem volt más mint Reich taktikája Pederson agresszivitásával ötvözve. Ha belegondolsz(belegondolunk) ez két éve nincs meg. Ezért nagyon várom ,hogy Groh-t eltakarítsák a csapattól és jöjjön egy olyan szakember akivel Pederson ismét tud érvényesülni. (kicsit örülök is a Colts szar szezonjának...bár ez még kevés lehet Reich kirúgásához) Szval jöjjön egy O# guru a csapathoz amivel feljavul a taktikánk és Wentz játéka is..az elkapókról már nem is beszélve 😛......én nagyon drukkolok ennek és figyelni fogom a fejleményeket a szezon végeztével.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs olyan hogy isten.

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Szerintem azért ha megvárta volna Howie ennek a szezonnak a végét, akkor nem kapott volna akkora szerződést, mint így az offseasonban. Ezzel nem azt akarom firtatni, hogy jó húzás volt-e vagy rossz, mert egyértelműen meg kellett lépni. Viszont most tuti nem tennék elé ugyanazt a szerződést. Volt egy átlagos rookie éve. Utána '17-ben tolt egy MVP szezont a sérüléséig. Azota viszont van másfél tök átlag szezonja. Ő a fr. QB, én sem cserélném le senki másra, viszont Istenként sem nézek rá. Ez remélhetőleg változni fog, és meggyőz mindenkit, hogy ő a legjobb. Én erre még várok.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Nem tudunk olyan keveset beszélni a ki mennyire szar témában, hogy közben ne landoljon IR-en egy újabb kezdő. Kamu Grugier-Hill az aktuális versenyző. Az All or nothing egy Vészhelyzet bónusz évad lesz.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Na es melyik rb sorert tenné össze a kezét a liga?
Ajayi? Howard aki 5. koros cetlit ert?
Boston Scott?

Ne legyunk mar ilyenek.
Mi az hogy szoritasz Wentznek?
Ő a fr QB

több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Mindig ilyen kis apróságokon múlik. Centik,inchek....Ha nincs meg most azt olvassuk mindenhol, hogy cseréljék le Wentz-t meg vissza Folest (és hasonló baromságok)...így meg ő a legnagyobb király..stb. Érdemes ezen egy kicsit elgondolkodni. 😉
Greengo
Ez nem így van, a korábban vele kapcsolatban felvetett problémák, kérdések továbbra is fennállnak. Nem fogom elismételni őket, értelmes gyereknek tűnsz, remélem sikerült őket értelmezni. Nekem a hiányzó game-winnig drive volt a fő fenntartásom, ezek szinte azonnal a felvetésem után érkeztek, le is írtam, mea culpa.
Bár jegyezzük meg két hulla gyenge csapat ellen, de alig maradt elkapója ez is igaz.

Alapvetően el is engedtem a témát de ez a fennhéjázó hsz-ed... Akkor most visszafordítom, a Giants és a Wasinghton elleni game-winning drive-ok miatt minden rendben vele?
A rengeteg drop csak az elkapók hibája?
Az hogy a zsebben hezitál és nem képes adott esetben kidobni a labdát, ezzel benyelve 10 yardos sacket és megölve a drive-ot?
Rengeteg fumble?
Wentz játéka nem vonzza a nyomást és a dropokat?

Verjük meg a Dallas-t és nagyon szurkolok Wentz-nek, de azért ezen is érdemes egy kicsit elgondolkodni...
korodiati
Azért ironizál a kolléga, mert megítéltek egy olyan irányítót akiért a liga fele ölni tudna, aki már bizonyította, hogy tud MVP formában játszani, akinek gyakorlatilag nincs elkapója Eartz-en kívül, aki TE.
Ha Wentz menekül meg kitolja a játékokat és azzal eredményeket ér el, akkor az oké, ha megpróbálja ugyanezt szeparációs szorongással rendelkező WR-ekkel és nem jön a dolog az már ugye baj, ahogyan ha kidobálná a labdákat akkor az is baj lenne (A-Rod-nál is mindig basztatják, hogy túl sokat dobál ki, számomra érthetetlen módon).

Értem én hogy nem tökéletes irányító és elbasz dolgokat, de nem tudom mire fel vagy felháborodva egy iróniával írt poszton amikor haterkedtek itt eltúlzott érvek mentén amikor egy jó irányítónk van hosszútávra.
Mondjuk ahogy McNabb volt basztatva mindig is, nem lepődök meg. 😀
Eazzy
Akinek elit támadófala van, elég erős futójáték, Pederson annyira nem rossz play-caller és igen a liga top3-as TE-je, meg Goedert aki szintén elég jó TE, illetve az előző két meccsig egy olyan elkapósor akivel Foles Superbowlt nyert.

Csak azért ragadtattam magam írásra, mert a Kolléga úr hsz.-ből az jött le nekem, hogy: "na tessék, őt kritizáljátok? Na itt van, most megmutatta, még hogy nem elit Qb.." Na azért álljunk már meg, ne a Giants, meg a Redskins ellen dőljön már el, két számukra tét nélküli meccsen. Talán majd ha egyszer nyer egy play-off meccset, talán majd ha tol egy olyan meccset mint Foles a Minnesota ellen vagy a Superbowlban.

Amúgy meg ez a "Wentz hater" kifejezés is... Tehát aki kritizálni meri Wentzet az már hater? Aki fel meri vetni annak a lehetőségét, hogy talán egy hangyaszarnyi felelőssége talán neki is van a sok elejtett labdában, a fumble-ökben, az egész szezon során tapasztalt, győzelmek ellenére senki által nem vitatott, rapszódikus de inkább szar teljesítményünkért? Hogy talán nem az a helyzet, hogy a Wr-ek, az edzők, az Ol és mindenki hülye, csak Wentz szegény, tőle ilyen körülmények mellett nem lehet többet várni...
Te meg Agholor hater vagy.

A liga fele összetenné a két kezét ilyen O-linért, futókért, TE-ért, Pedersonért. Ezt se feledjük, nincs ám olyan rossz dolga, egy top elkapó valóban nagyon kéne, hiányzik a speed, de azért nem csináljunk már úgy mintha az óbudai pedagógus válogatottnak dobálna.
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Mindig ilyen kis apróságokon múlik. Centik,inchek....Ha nincs meg most azt olvassuk mindenhol, hogy cseréljék le Wentz-t meg vissza Folest (és hasonló baromságok)...így meg ő a legnagyobb király..stb. Érdemes ezen egy kicsit elgondolkodni. 😉
Greengo
Ez nem így van, a korábban vele kapcsolatban felvetett problémák, kérdések továbbra is fennállnak. Nem fogom elismételni őket, értelmes gyereknek tűnsz, remélem sikerült őket értelmezni. Nekem a hiányzó game-winnig drive volt a fő fenntartásom, ezek szinte azonnal a felvetésem után érkeztek, le is írtam, mea culpa.
Bár jegyezzük meg két hulla gyenge csapat ellen, de alig maradt elkapója ez is igaz.

Alapvetően el is engedtem a témát de ez a fennhéjázó hsz-ed... Akkor most visszafordítom, a Giants és a Wasinghton elleni game-winning drive-ok miatt minden rendben vele?
A rengeteg drop csak az elkapók hibája?
Az hogy a zsebben hezitál és nem képes adott esetben kidobni a labdát, ezzel benyelve 10 yardos sacket és megölve a drive-ot?
Rengeteg fumble?
Wentz játéka nem vonzza a nyomást és a dropokat?

Verjük meg a Dallas-t és nagyon szurkolok Wentz-nek, de azért ezen is érdemes egy kicsit elgondolkodni...
korodiati
Azért ironizál a kolléga, mert megítéltek egy olyan irányítót akiért a liga fele ölni tudna, aki már bizonyította, hogy tud MVP formában játszani, akinek gyakorlatilag nincs elkapója Eartz-en kívül, aki TE.
Ha Wentz menekül meg kitolja a játékokat és azzal eredményeket ér el, akkor az oké, ha megpróbálja ugyanezt szeparációs szorongással rendelkező WR-ekkel és nem jön a dolog az már ugye baj, ahogyan ha kidobálná a labdákat akkor az is baj lenne (A-Rod-nál is mindig basztatják, hogy túl sokat dobál ki, számomra érthetetlen módon).

Értem én hogy nem tökéletes irányító és elbasz dolgokat, de nem tudom mire fel vagy felháborodva egy iróniával írt poszton amikor haterkedtek itt eltúlzott érvek mentén amikor egy jó irányítónk van hosszútávra.
Mondjuk ahogy McNabb volt basztatva mindig is, nem lepődök meg. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Eartz úgy tart 84 elkapásnál és 888 yardnál, hogy a védelmeknek elegendő rá figyelni elkapó hiányában...
Szerintem ez brutális.
Eazzy
De van aki szerint nem elit és nincs a top 10be se.....
dande
Ki szerint?
Eazzy
Pl egy Fetyke nevű úriember azon a másik oldalon ahol szívesen írogatnak cikkeket mindenféle normális forrásmegjelölés nélkül......
| fűzővelkifelé |

De egyébként se érzékelem, hogy megkapná azt a hypeot, amit megérdemel. Sebaj a lényeg, hogy mi becsüljük. 😊
dande
Jó, de ezek a vélemények sok szempontból nem mérvadóak, mert Mo.-n (csak az amcsifocis szcénára gondolok) még mindig nem tudjuk a szurkolót (höhö Ricsike...) kizárni. Így meg nehéz minőségi sportújságírást produkálni.
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Mindig ilyen kis apróságokon múlik. Centik,inchek....Ha nincs meg most azt olvassuk mindenhol, hogy cseréljék le Wentz-t meg vissza Folest (és hasonló baromságok)...így meg ő a legnagyobb király..stb. Érdemes ezen egy kicsit elgondolkodni. 😉
Greengo
Ez nem így van, a korábban vele kapcsolatban felvetett problémák, kérdések továbbra is fennállnak. Nem fogom elismételni őket, értelmes gyereknek tűnsz, remélem sikerült őket értelmezni. Nekem a hiányzó game-winnig drive volt a fő fenntartásom, ezek szinte azonnal a felvetésem után érkeztek, le is írtam, mea culpa.
Bár jegyezzük meg két hulla gyenge csapat ellen, de alig maradt elkapója ez is igaz.

Alapvetően el is engedtem a témát de ez a fennhéjázó hsz-ed... Akkor most visszafordítom, a Giants és a Wasinghton elleni game-winning drive-ok miatt minden rendben vele?
A rengeteg drop csak az elkapók hibája?
Az hogy a zsebben hezitál és nem képes adott esetben kidobni a labdát, ezzel benyelve 10 yardos sacket és megölve a drive-ot?
Rengeteg fumble?
Wentz játéka nem vonzza a nyomást és a dropokat?

Verjük meg a Dallas-t és nagyon szurkolok Wentz-nek, de azért ezen is érdemes egy kicsit elgondolkodni...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Top 3 TE mindenhol.
Kittle,Kelce Ertz vita nelkul.

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
De egyébként se érzékelem, hogy megkapná azt a hypeot, amit megérdemel. Sebaj a lényeg, hogy mi becsüljük. 😊
dande
Meh, sose érdekelt különösebben más véleménye 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eartz úgy tart 84 elkapásnál és 888 yardnál, hogy a védelmeknek elegendő rá figyelni elkapó hiányában...
Szerintem ez brutális.
Eazzy
De van aki szerint nem elit és nincs a top 10be se.....
dande
Ki szerint?
Eazzy
Pl egy Fetyke nevű úriember azon a másik oldalon ahol szívesen írogatnak cikkeket mindenféle normális forrásmegjelölés nélkül......
| fűzővelkifelé |

De egyébként se érzékelem, hogy megkapná azt a hypeot, amit megérdemel. Sebaj a lényeg, hogy mi becsüljük. 😊
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Eartz úgy tart 84 elkapásnál és 888 yardnál, hogy a védelmeknek elegendő rá figyelni elkapó hiányában...
Szerintem ez brutális.
Eazzy
De van aki szerint nem elit és nincs a top 10be se.....
dande
Ki szerint?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eartz úgy tart 84 elkapásnál és 888 yardnál, hogy a védelmeknek elegendő rá figyelni elkapó hiányában...
Szerintem ez brutális.
Eazzy
De van aki szerint nem elit és nincs a top 10be se.....
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Eartz úgy tart 84 elkapásnál és 888 yardnál, hogy a védelmeknek elegendő rá figyelni elkapó hiányában...
Szerintem ez brutális.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez van, a legkiválóbb Longsnappereket mindig mi találjuk 😀 😀 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
 www.philadelphiaeagles.com/news/five-eagles-selected-to-2020-pro-bowl?fbclid=IwAR2qbdE4Ual7jW2yxOYbNXv06au7Ju3RdG1wtSX5YJtw9E_0Sw8WxFdXlVM

5-en nem lesznek ott a PB-on.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Patrick Mahomes shows love to young Philadelphia Eagles star
 www.thescore.com/s/12958450

Akkor első körért viheti is a Chiefs 😛
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Mindig ilyen kis apróságokon múlik. Centik,inchek....Ha nincs meg most azt olvassuk mindenhol, hogy cseréljék le Wentz-t meg vissza Folest (és hasonló baromságok)...így meg ő a legnagyobb király..stb. Érdemes ezen egy kicsit elgondolkodni. 😉

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Forintos passz, amit kiCENTiztek 😀 😀 😀

 twitter.com/Eagles/status/1206988269134778368
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintetek nekünk miért nem kellett még egy Jenkins? A pénz az oka, vagy az, hogy kurvajó a sec?
MrMiksa
Suggsal kapcsolatban gondoltam ezt 😛
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Szerintetek nekünk miért nem kellett még egy Jenkins? A pénz az oka, vagy az, hogy kurvajó a sec?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor megint sikerült valakinek leírni (nem itt) , hogy Ertz nem top TE. Nem tudom mit kellene még csinálnia, hogy normálisan elsimerjék..... De reméljük megmutatja még idén néhányszor, hogy vannak, akik csak bambulják a játékot, de nem értik, nem lâtják...
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
A hatereknek üzenném, hogy újabb GW drive by Wentz ! Így jó lesz? 😛
Greengo
Amióta szóvá tettem jött 2 is, de örülök neki. Tényleg fasza volt mind2.