Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Burnett-nek voltak szép megmozdulásai a USC-n, beválhatna
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 014
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.
kapitnono
Persze, ezek tények, de pl. nézz meg egy Texans vagy Titans meccs kibeszélőt, és nézz meg egy Giants-Eagles kibeszélőt. Szerintem pontosan vissza fogja adni, hogy melyik 2 csapatnak van nagyobb népszerűsége. És az utóbbi 2 csapat táborai kifejezetten aktívnak számítanak szerintem. És nem az volt a kérdés, hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje, hanem, hogy melyiket szeretnék többen látni. Kicsit kikerekedtek a szemeim a szavazás eredménye láttán, de oké, elfogadom. Csak kicsit furcsa, de ennyi. Valószínűleg közrejátszik az is, hogy évek óta az NFC east a kommentátorok és újságírók szemetesládája, amibe évek óta beleokádnak. Szar az összes itt szereplő csapat, az egész csoport egy nulla, senki nem érdemli meg a rájátszást, ha lehetne, szerintem el is törölnék a föld színéről az egész csoportot. Nem mondom, hogy nem szolgáltunk rá, de azért tiszteljük már meg annyira ezt a 4 csapatot, hogy nem ontjuk rájuk a szart...
MrMiksa
Nyilván más csapat szurkolói is szavaztak..és nem az döntött, hogy mely csapatoknak nagyobb a tábora....hanem , hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje/melyik meccs lehet érdekesebb a semlegeseknek is. 😉
Greengo
Én a Giants-Eagles-re szavaztam. A Giants jobban megakarja szopatni az Eagles-t, mint a Texans a Titans-t.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.
kapitnono
Persze, ezek tények, de pl. nézz meg egy Texans vagy Titans meccs kibeszélőt, és nézz meg egy Giants-Eagles kibeszélőt. Szerintem pontosan vissza fogja adni, hogy melyik 2 csapatnak van nagyobb népszerűsége. És az utóbbi 2 csapat táborai kifejezetten aktívnak számítanak szerintem. És nem az volt a kérdés, hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje, hanem, hogy melyiket szeretnék többen látni. Kicsit kikerekedtek a szemeim a szavazás eredménye láttán, de oké, elfogadom. Csak kicsit furcsa, de ennyi. Valószínűleg közrejátszik az is, hogy évek óta az NFC east a kommentátorok és újságírók szemetesládája, amibe évek óta beleokádnak. Szar az összes itt szereplő csapat, az egész csoport egy nulla, senki nem érdemli meg a rájátszást, ha lehetne, szerintem el is törölnék a föld színéről az egész csoportot. Nem mondom, hogy nem szolgáltunk rá, de azért tiszteljük már meg annyira ezt a 4 csapatot, hogy nem ontjuk rájuk a szart...
MrMiksa
Nyilván más csapat szurkolói is szavaztak..és nem az döntött, hogy mely csapatoknak nagyobb a tábora....hanem , hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje/melyik meccs lehet érdekesebb a semlegeseknek is. 😉

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.
kapitnono
Persze, ezek tények, de pl. nézz meg egy Texans vagy Titans meccs kibeszélőt, és nézz meg egy Giants-Eagles kibeszélőt. Szerintem pontosan vissza fogja adni, hogy melyik 2 csapatnak van nagyobb népszerűsége. És az utóbbi 2 csapat táborai kifejezetten aktívnak számítanak szerintem. És nem az volt a kérdés, hogy melyik meccsnek nagyobb a tétje, hanem, hogy melyiket szeretnék többen látni. Kicsit kikerekedtek a szemeim a szavazás eredménye láttán, de oké, elfogadom. Csak kicsit furcsa, de ennyi. Valószínűleg közrejátszik az is, hogy évek óta az NFC east a kommentátorok és újságírók szemetesládája, amibe évek óta beleokádnak. Szar az összes itt szereplő csapat, az egész csoport egy nulla, senki nem érdemli meg a rájátszást, ha lehetne, szerintem el is törölnék a föld színéről az egész csoportot. Nem mondom, hogy nem szolgáltunk rá, de azért tiszteljük már meg annyira ezt a 4 csapatot, hogy nem ontjuk rájuk a szart...

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Azért a Texans meccsen mindkét csapat részéről a csoportelsőség a tét, míg a ti meccseteken csak ti juthattok be max a rájátszásba.


több mint 4 éve
csipkelli 3 972
A mi meccsünk kb. még a Dallas szurkolóit érdekelné, de szerintem leszarják. A Texas-Titans más AFC csapatnak is fontos. Mondjuk így is furcsa.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Annyiszor szavazhattál egy IP címről, ahányszor csak akartál...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 825 — Bla, bla, bla
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
MrMiksa
Kovács "Sunkó" Sankó megbundázta és nem miattatok... 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Totál kamu, egyértelmű...
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Szerintetek az mi, hogy azon a fos szavazáson egy Texans-Titans meccs nyerte meg a sávot a mi meccsünkkel szemben? Szerintem elég nevetséges, és kamuszagú az egész. Nem, mintha sokat veszítenénk vele...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mester szólt:

Watch this week’s @Wawa One-on-One as Coach Pederson speaks on the evolution of our play calling and our preparation for the Giants.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/13049694

Aki esetleg röviden le tudja írni miről van beszél azt köszönöm, nem bizto, hogy jól értek mindent😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Csak nyerni kell.
Alakitottunk megint egy kicsit:
Roster Move: #Eagles have signed TE Richard Rodgers and promoted WR Deontay Burnett from the practice squad to the active roster.

#Eagles have waived RB Jay Ajayi and placed CB Ronald Darby on Reserve/Injured.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor vasárnap streamvadâszat, de reméljük a fiúk tesznek arról, hogy még képernyőre kerüljenek ebben az idényben nálunk 😊
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Boldog karácsonyt!
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Békés, boldog karácsonyt mindenkinek!


több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Boldog Karácsonyt a legjobb csapat szurkolóinak 👍

Szerkesztette: zsoeo
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
boldog karácsonyt jól 🙂
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt!

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel kívánok áldott ünnepeket mindenkinek 😊

 twitter.com/Eagles/status/1209170104837169158
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Philyben már nem trendi az uborkalé.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1209232719831617536
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Milyen rendes a Sport tv 😊

Tessék savazni!

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz pedig borda, még vizsgálják, de nem bánom ha a Giants ellen óvatosan játszatjuk, nélküle is nyerni kell. Mondjuk Perkins helyére mindenképp keresnék vkit mert katasztrófa volt.
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Kórházinfó. Darby kidőlt, Douglas kezd. Lane Johnson javulgat, JJAW is rendben lesz.
És. DeSean lekapható IR-ről a wild card kör után, és tudna is játszani.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Csak en ereztem ugy, hogy Pederson nehany hulye hivasaval megnehezitette sajat dolgat (tobb hivas 3 es röviden, rugatni Elliottal 50 pluszrol)
hden
Volt egy-két érdekes döntés. Elliott úgy tűnt nem érezte tegnap, de ilyenkor az szokott lenni, hogy a meccs előtt lehet beverte a 60-asokat is, ezért engedték oda. Eléggé össze-vissza fújt a szél, ez Forbath rúgásain is látszott, de az ő labdái becsavarodtak.

A 3. és 4. & rövidnél a két passz nem tetszett. Howard sokat tudott volna segíteni tegnap, mert a kemény yardokat Sanders még nem tudja konzisztensen hozni.