NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
A hallhatatlanság felé 😊
dande
Süketek részére? 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
A halhatatlanság felé 😊

 twitter.com/BrandonGowton/status/1130570565176242176

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Óvatosan írom be😀

Wentz teljes intenzitással edz!
dande
Túl lihegik ezeket a cikkeket. 😉 Én azt is várom , hogy további edzéseket végezzen az offseasonban az elkapókkal.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óvatosan írom be😀

Wentz teljes intenzitással edz!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hivatalos, Chris Long visszavonult!

Mindent köszönünk!
több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
Gege55
Azért Mills 7.körösként érkezett, hozzánk, ahhoz képest szépen kinőtte magát. Ha így nézzük a 4. kör érte.. khm khm, megint csúnyán néznének ránk néhányan 😛 Kolb 2. kör szintű move lenne 😀
dande
Elsőre 5. írtam, de módosítottam. Ha nagy cumi van Arizónában, akkor megadják!
Mindenki annyit ér amennyit adnak érte. 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Angolul értőknek, egy kis elemzés Dillardról:

 twitter.com/fduffy3/status/1129012593207717888
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
Gege55
Azért Mills 7.körösként érkezett, hozzánk, ahhoz képest szépen kinőtte magát. Ha így nézzük a 4. kör érte.. khm khm, megint csúnyán néznének ránk néhányan 😛 Kolb 2. kör szintű move lenne 😀
dande
Húzzuk le őket egy harmadikkal akkor már

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
Gege55
Azért Mills 7.körösként érkezett, hozzánk, ahhoz képest szépen kinőtte magát. Ha így nézzük a 4. kör érte.. khm khm, megint csúnyán néznének ránk néhányan 😛 Kolb 2. kör szintű move lenne 😀
több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.bleedinggreennation.com/2019/5/16/18627925/philadelphia-eagles-carson-wentz-contract-extension-update-cost-report-quarterback-nfl-cbs-sports-qb

Ing gatya...
Janek
Viszont minél később egyezünk meg vele, annál rosszabb lesz. Be kell vállalni a kockázatot az egészségét illetően. Kvázi megelőlegezett bizalomként. Most még fájhat, de ha valóban emelkedik a cap, akkor jó lehet. A kérdést még az új CBA jelenti. Mondjuk a hosszabb távú szerződések kérdése ezért is érdekes.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
 www.bleedinggreennation.com/2019/5/16/18627925/philadelphia-eagles-carson-wentz-contract-extension-update-cost-report-quarterback-nfl-cbs-sports-qb

Ing gatya...

több mint 5 éve
csipkelli 3 972
 twitter.com/BenjaminSolak/status/1127951401865187329
dande
Na akkor ezek közül szerintetek mi számít erősítésnek és mi nem?

WR,TE,OT egyértelmű + (Bocs Celek imádlak)
RB sorra nagyon kiváncsi leszek
de a többi annyira nem.
picksix
+2 év tapasztalat a cornereknél például. Meg ha nem rokkan le novemberig onnan mindenki.
+DT
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 twitter.com/BenjaminSolak/status/1127951401865187329
dande
Na akkor ezek közül szerintetek mi számít erősítésnek és mi nem?

WR,TE,OT egyértelmű + (Bocs Celek imádlak)
RB sorra nagyon kiváncsi leszek
de a többi annyira nem.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ő ugyan már nem fog bajnoságot segíteni nyerni nektek, de remélem még mindig elfér itt. Egy élmény hallgatni a faszit. Akinek nem okoz gondot a hadaró angol 😊, annak feltétlenül ajánlom. Az egész első óra róla szól:

 www.youtube.com/watch?v=liezlhF9PZQ


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/BenjaminSolak/status/1127951401865187329
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Haháhá Wisniewski csak visszajött!!!! Yesss!!!!
dande
hihetetlen, hogy még mindig erősödik/mélyül a roster. Elfogytak a szavak Rosemanre kb.
Másrészt meg furcsa, hogy Wiz nem kellett senkinek, simán elférne pár csapat kezdőjébe...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pumphrey még mindig a rosteren ejtőzik.. win-now jól
karmïgran
Nehéz beismerni, hogy nem ő lett az új Sproles 😛
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Pumphrey még mindig a rosteren ejtőzik.. win-now jól
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haháhá Wisniewski csak visszajött!!!! Yesss!!!!
több mint 5 éve
Tejesember 256
Kessler érkezik, de minek.....
dande
Azért, hogy ne kelljen majd külön Eagles mezt csináltatnom Kessler névvel (az én vezetéknevem is Keszler).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kessler érkezik, de minek.....
dande
Hogy ő legyen az új Foles.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kessler érkezik, de minek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újonc szerődések:

Eagles sign their 2019 draft picks: Here's what their salary cap numbers will be
 www.thescore.com/s/10318977