Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a mai napr nincsenek szavk de majd megmagyarázzâk 😕
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
JJA tok mas mint Nelson.
Ő inkabb AJ féle big wr.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
JJ-AW a draft top3 pickje kozott nalam. Elso korben is megerte volna, nemhogy itt
eaglesmcnabb
Legyen úgy!

Kiváncs vagyok mi lesz Agholorral. Már most pickre váltjuk, esetleg jõvő évire, vagy esetleg év végén szabadon engedjük?
dande
Sztem a draft alatt már nem tudnánk normálisabb ellenértékért cserélni...meg ilyenkor már nem is erre koncentrálnak a csapatok.Nem lennék elégedetlen ha maradna a szezonra. 😊

2 pickünk van még. Én nem apróznám már el nagyon csak abban az esetben ha vki/vkik nagyon csúsznának azokból akiket kiszemeltünk.Viszont most már kell a D-be is húzni. LB + másik def játékos vagy LB+ OL mélyítést képzelnék el a végére.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
JJ-AW a draft top3 pickje kozott nalam. Elso korben is megerte volna, nemhogy itt
eaglesmcnabb
Legyen úgy!

Kiváncs vagyok mi lesz Agholorral. Már most pickre váltjuk, esetleg jõvő évire, vagy esetleg év végén szabadon engedjük?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Maradek ket pick mehet a D be.
Tippem egy S es egy dline.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
JJ-AW a draft top3 pickje kozott nalam. Elso korben is megerte volna, nemhogy itt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Brutális O# épül. Egy szavunk sem lehet.Eddig tetszik a draftunk.Persze majd az idő eldönti. RB pick tetszik.Így megvan az RB corp pont ahogy azt elképzeltem. Howard mellé tökéletes. (Blount-Ajayi--->Howard-Sanders...úgy látszik Pedersonnak is tetszik az ilyen felállás) Nem mellesleg Sandersnek is az egyik fő skillje az első kontakt után szerzett yardok száma. Ha jól értettem ebből 700 yardot hozott össze.JJ meg már csak hab a tortán. Elvileg nagyon erősek leszünk a RZ-ban.
Az látszott, hogy nem nagyon hívtunk vizitre LB-ket. Gondolom úgy voltunk vele , hogy a top 2 után már nagy a szakadék őket meg úgy is elviszik gyorsan...feltrade meg nem éri meg...így az O#-re fókuszáltunk az első 2 napon.Safetyt én nem éreztem akkora neednek...LB még biztosan érkezik...bár itt akkor is vékonyak maradunk már.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Sanders nagyobb sztár is lehetett volna, ha nem padozik a junior évéig Barkley mögött. Végül meguntuk, hogy a 3. napon próbálkozzunk futóval, hátha eltalálunk valakit. Sanders hosszabb távon is megoldhatja ezt a posztot és újoncként jól ki fogja egészíteni Howardot. A fumble-ekre jobban kellene figyelnie, ez az egyetlen kifogásom ellene.

Meglepett, hogy az első három pickünkkel csak a támadó oldalt erősítjük. A safety húzás úgy tűnik elmaradt, bár az sem volt azonnali need.
Nem lett volna akkora meglepetés, ha Arcega-Whiteside előttünk kimegy. Vörös zónában kemény lesz pl. egy Alshon - Arcega-Whiteside - Ertz - Goedert négyes.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanderst vártam, hogy jön. A Wrt nem ismerem, de reméljük beválik. Agholortól így meg fogunk vàlni. Hüp hüp.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
fuh ,ez eddig nagyon durván erős draft, S++, anyó meg mustaine meleg

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet rendelni a Dillard mezeket 😊 Tetszik a száma.

 pbs.twimg.com/media/D5GuPGSXkAAhaRn?format=jpg&name=large
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Húztunk mi már ennél öregebb OT-t is az első körben 😀 Sokra nem, de tűzoltásra jó volt...
picksix
De azt már akkor tudtuk, hogy égő pick 😀. Ő volt a mi Weddenünk.

Dillarddal nem lesz a helyzet (remėlem 😊)
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Húztunk mi már ennél öregebb OT-t is az első körben 😀 Sokra nem, de tűzoltásra jó volt...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Trade lesz Nelsonert kapunk 3 karikat,behuzzuk Deboot es Juan Thornhillt

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem ma S, WR és esetleg RB jöhet be a képbe, illetve természetesen csúszó falember bármikor.

Az LB szerintem továbbra is a legértéktelenebb poszt az FO szerint, illetve itt már bárkit húzunk, az nem fog tudni azonnal kezdeni magas szinten. Sokkal reálisabb egy Schobert/Darron Lee/Telvin Smith trade vagy Jamie Collins FA-ról. Amúgy sincs érték a 2. körben a posztban.

A CB meg szintén olyan poszt, ahol van 6 hasonló kaliberű emberünk, semmi értelmét nem látom egy 7. kérdőjel bedobásának - ha lett volna elit, aki lecsúszik hozzánk az első körben, az ok, de ez így értelmetlen pick lenne véleményem szerint, nagy pénzt mernék rá tenni, hogy nem jön CB.

Érdemes a trade blockra is figyelni - incoming részről a fent említett LB-k mellett elérhető lehet Clowney, Patrick Peterson, Chris Harris is, míg nálunk távozhat Big V, Agholor vagy valamelyik CB.

Mondjuk azok után hogy borzalmasan megfingattuk a Texanst, kétlem hogy szóba állnának velünk.
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Jó a pick. Tetszik.
"Andre Dillard allowed just one sack on 677 pass attempts last season..."
Eléggé kib@sztunk a Texansszal. Már mindenki elkönyvelte hozzájuk.
A DT feltradet valszeg néhány napja elengedtük, ezért is maradt Timmy.
Először sokalltam az ellenértéket 3 helyes felmozgás 127., 197.-ért - de a GB trade után 9 hely fel a 114., 118.-ért, és a NYG 7 hely fel a 132., 142.-ért - így kb. reális.
Safety kell, és Jenkins mehet egy sorral feljebb! 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/i/status/1121762519754915840
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ángolul jól értőknek:

 www.youtube.com/watch?v=xrauU1cec_Q
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
A draft legjobb LT prospectje 1/22-n igazan jo. DE nem akkora need latva a starterek eletkorat.
Nálam az első nap top 3 pickje kozt van a miénk.
Masik kettő az a pecc es a bronkoz

több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Alapvetően örülök Dillard-nak, a csapat magja a falak így D és O-line volt a preferenciám. Egy DE-re talán nagyobb szükségünk lett volna idén, de kimentek hamar, így elégedett vagyok teljesen.

Második körben sok opciónk lesz úgy tűnik, ha tippelnem kellene akkor az egyik 2. körösünkkel vissza fogunk tradelni valószínűleg a 3. körbe és kapunk mellé kb egy 5. kört. Alapvetően a 2. körben jó lenne olyan játékost húzni aki idén hozzá tud adni a csapathoz: S (3rd Safety kezdő pozi nálunk kb), WR (szerintem Nellyt eltradelik), RB (2. körben vannak ígéretesek), D-line.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
én a második körben S / LB-t és WR-t tippelek. Vagy ha marad valami értelmes EDGE talán (Polite vagy Winovich)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sweatetek pedig van már amúgy is, tessék játszatni idén 😊)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Mondjuk érdekes, hogy 1 hete még azt lehetett olvasni, hogy 96-os (pontos dátum nélkül), most meg öregedett egy évet. 😀

mondjuk le van szarva hogy 95-ös, ha draftteken 10. volt, akkor simán megérte itt 😀
Szerintem Mailata lehet Vaitai utódja, mint swing tackle, ha megfelelően fejlődik. Nálam nagyobb Mailata rajongó kevés van, az összes előszezon snapjét láttam, még a 4. meccsre is fennmaradtam miatta. De nem lehet arra játszani, hogy majd ő kezdő szintre fejlődik legkésőbb jövőre.
BleedingGreen
de neki még van ideje, két évvel fiatalabb mint dillard 😀

Ha a DL továbbra is így fogy, akkor mire jövünk nem tudom tudunk-e jó értéket húzni ide. Szerintem safety lesz bent akire rámehetünk. Fontosabb, hogy jó játékost szerezzünk, mint a needre húzás.
BleedingGreen
Adderley lesz ebből
eaglesmcnabb
96 méghozzá 1/1s. Ez a mester munka 1/22n 1/1st húzni, Rózsi valóban varázsló. Látod Wyatt! 😊 😉 😛
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Mondjuk érdekes, hogy 1 hete még azt lehetett olvasni, hogy 96-os (pontos dátum nélkül), most meg öregedett egy évet. 😀

mondjuk le van szarva hogy 95-ös, ha draftteken 10. volt, akkor simán megérte itt 😀
Szerintem Mailata lehet Vaitai utódja, mint swing tackle, ha megfelelően fejlődik. Nálam nagyobb Mailata rajongó kevés van, az összes előszezon snapjét láttam, még a 4. meccsre is fennmaradtam miatta. De nem lehet arra játszani, hogy majd ő kezdő szintre fejlődik legkésőbb jövőre.
BleedingGreen
de neki még van ideje, két évvel fiatalabb mint dillard 😀

Ha a DL továbbra is így fogy, akkor mire jövünk nem tudom tudunk-e jó értéket húzni ide. Szerintem safety lesz bent akire rámehetünk. Fontosabb, hogy jó játékost szerezzünk, mint a needre húzás.
BleedingGreen
Adderley lesz ebből

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem lesz bent nagyon jonak tartott jatekos akkor lehet a 2.db masodikbol lesz 3-4 alacsonyabb pick.
En lb,s,wr,cb /rb picket tartanek logikusnak.
Ha marad a ket pick akkor bpa lesz(lb talan fontosabb)Cashmanrol jokat írtak.