Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
SB előtti este Favre is fog beszélni a srácokkal:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16945208/doug-pederson-brett-favre-speak-eagles-players-night-before-super-bowl-sunday-game-packers-patirots
Lehet, csak PR az egész, hogy ne utáljanak annyira a Vikingek 😛 😀
("Just don’t get him to the text the guys anything the night before.") 😀

Foles érzékenyült el egy kicsit amikor a lányáról beszélt:
 www.nbcsports.com/philadelphia/the700level/nick-foles-chokes-talking-about-having-his-daughter-super-bowl

“Bring it home for Jerome.”
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/30/16952430/the-philadelphia-eagles-can-finally-bring-it-home-for-jerome-super-bowl-lii-new-england-patriots
Február 4-en lenne 52 éves. 52 Super Bowl.

 www.youtube.com/watch?v=yBCQQyGzIpw&t=15s
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 392 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
gordon
No jó van Bleedigng, Greengo, Bébé, MrMkisa, Hulks, Georberg, csipkelli, Shawn, Janek, Tüzoltó Cooltiszo, Bolyhos, Jorge, Deny stb | hú de sokan vgyunk bmeg 😊 bocs, akit most nem írtam ide 😉 | | meg persze én | mán nem is számítunk 😛 Az 53-s roster meglenne belőlünk 😀
dande
Tudtommal csak ők 3an homárok ☺☺
gordon
hát kösz... ki is szedtem a lájkot :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.
ano92
Benne van az is. Én remélem azért, hogy mégsem 😊 😊
Wyatt
ne reménykedj. Kezdj el sírni már most. Így hétfő hajnalig hozzászokik az arc bőröd a könnyekhez, és nem fog reggelre teljesen kipirosodni! 😀 😀 😀

(joke)
ano92
Te csak igyál még egy kicsit a számlát (a kórházit is) mi álljuk 😛 😉
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.
ano92
Benne van az is. Én remélem azért, hogy mégsem 😊 😊
Wyatt
ne reménykedj. Kezdj el sírni már most. Így hétfő hajnalig hozzászokik az arc bőröd a könnyekhez, és nem fog reggelre teljesen kipirosodni! 😀 😀 😀

(joke)

Szerkesztette: ano92

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.
ano92
Benne van az is. Én remélem azért, hogy mégsem 😊 😊

több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi hagyományosan lassan kezdünk a Super Bowlokon, első negyedben még egyszer sem szereztünk pontokat, igaz ellenünk is csak a Ramsnek sikerült (3 pontot) szereznie.
ervinator
Bocsi, de kis korrekció, mert ez csak a győztes meccseinkre igaz 😊

2001: Rams–Patriots 3–0
2003: Panthers–Patriots 0–0
2004: Eagles–Patriots 0–0
2007: Giants–Patriots 3–0
2011: Giants–Patriots 9–0
2014: Seahawks–Patriots 0–0
2016: Falcons–Patriots 0–0

Viszont a legnagyobb különbség 4 pont volt a rendes játékidőben, szal szoros meccs jöhet 😊

2001: Patriots–Rams 20–17
2003: Patriots–Panthers 32–29
2004: Patriots–Eagles 24–21
2007: Patriots–Giants 14–17
2011: Patriots–Giants 17–21
2014: Patriots–Seahawks 28–24
2016: Patriots–Falcons 34–28 – h.u.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
gordon
No jó van Bleedigng, Greengo, Bébé, MrMkisa, Hulks, Georberg, csipkelli, Shawn, Janek, Tüzoltó Cooltiszo, Bolyhos, Jorge, Deny stb | hú de sokan vgyunk bmeg 😊 bocs, akit most nem írtam ide 😉 | | meg persze én | mán nem is számítunk 😛 Az 53-s roster meglenne belőlünk 😀
dande
Tudtommal csak ők 3an homárok ☺☺
gordon
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
gordon
No jó van Bleedigng, Greengo, Bébé, MrMkisa, Hulks, Georberg, csipkelli, Shawn, Janek, Tüzoltó Cooltiszo, Bolyhos, Jorge, Deny stb | hú de sokan vgyunk bmeg 😊 bocs, akit most nem írtam ide 😉 | | meg persze én | mán nem is számítunk 😛 Az 53-s roster meglenne belőlünk 😀
dande
Tudtommal csak ők 3an homárok ☺☺
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
gordon
No jó van Bleedigng, Greengo, Bébé, MrMkisa, Hulks, Georberg, csipkelli, Shawn, Janek, Tüzoltó Cooltiszo, Bolyhos, Jorge, Deny stb | hú de sokan vgyunk bmeg 😊 bocs, akit most nem írtam ide 😉 | | meg persze én | mán nem is számítunk 😛 Az 53-s roster meglenne belőlünk 😀
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
Ettől függetlenül lehet, hogy hétfő hajnalban szétfejelem majd a sugár bárpultját...
gordon
Gondolom arra célzol hogy ezután több Super Bowl-t játszik majd a Philly 😀
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
Ettől függetlenül lehet, hogy hétfő hajnalban szétfejelem majd a sugár bárpultját...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Wentz beállt "qb coach-nak", ami szerintem Folesra és a csapatra is pozitív hatással van. Szerintem tuti felér a meccseken egy 13. playerel.
MrMiksa
Azt a csaló k.rva mindenit! 😛

Csak az a kérdés, hogy a szükségszerű "csoda-soha nem volt" Eagles elkapás után mire lesz ideje TB-nek. Kétszer közel reménytelen hailmary fért bele, egyszer Butler INT, tavaly meg 91 yardos egyenlítő drive. Minimum 50-50.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna
Janek
Innen szép nyerni. Ha esélyesek lennénk, mindenki elhinné, aztán úgy kapnánk ki. Az jobb lenne?

Nekem az NFC döntő volt "A döntő", ez már csak jutalomjáték. Jelenleg nem látom, hogy tudnánk megfogni Bradyéket.
mustaine
Na azért ti szurkolók ne vegyétek fel az underdog szerepet 😊

Mi hagyományosan lassan kezdünk a Super Bowlokon, első negyedben még egyszer sem szereztünk pontokat, igaz ellenünk is csak a Ramsnek sikerült (3 pontot) szereznie.

Ha most is lassan kezdünk és sikerült az első negyedben pontszerző driveokat vezetnetek, akkor játszhatjátok azt amiben jók vagytok, nem kell az eredmény után fogni. Futójáték sem valószínű, hogy lesz nálunk, így ha nagy nyomás lesz Bradyn akkor a passzjáték is akadozhat.

Én egyáltalán nem látom, hogy underdogok lennétek, nagyon jól összerakott csapatotok van és azt sem érzem, hogy Wentz - Foles csere annyira sokat jelentene.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az van,hogy a NE mindenki ellen bőven esélyes,plusz ugye az SB-ben meg valahogy mindig nyernek még egy 99% ban elbukott meccset is visszahoznak....nálunk meg csere qb stb.

Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna
Janek
Azért ez nem azt mutatja, hogy egy magabiztosan mindenkit tönkreverő csapattal állunk szemben. Ez pont annak a jele, hogy verhetőek, ha az utolsó pillanatokig megfelelően koncentrálunk, plusz jó edzői húzásokkal és megfelelő time managementel.
MrMiksa
Igen, de szerintem az első mondatodat pl senki sem állítja 😊
Kicsit jó a rockys hasonlat a Pats-topicban (bár ez itt ugye szentségtörés 😀 ), csak én kicsit másképp érzem a Rocky-hatást: hogy nem hiheted el egy pillanatra sem, hogy megvan, mert az öreg fehér csóka feláll a padlóról tizedszer is, ha kell, és megy előre, amíg megy a meccs.


mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre, ami gondolom nem szorul magyarázatra senki számára 😀 Rohadt feszült vagyok
MrMiksa
Lehet, mégis csak kellene az neked 😀

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Az van,hogy a NE mindenki ellen bőven esélyes,plusz ugye az SB-ben meg valahogy mindig nyernek még egy 99% ban elbukott meccset is visszahoznak....nálunk meg csere qb stb.

Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna
Janek
Azért ez nem azt mutatja, hogy egy magabiztosan mindenkit tönkreverő csapattal állunk szemben. Ez pont annak a jele, hogy verhetőek, ha az utolsó pillanatokig megfelelően koncentrálunk, plusz jó edzői húzásokkal és megfelelő time managementel.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna
Janek
Innen szép nyerni. Ha esélyesek lennénk, mindenki elhinné, aztán úgy kapnánk ki. Az jobb lenne?

Nekem az NFC döntő volt "A döntő", ez már csak jutalomjáték. Jelenleg nem látom, hogy tudnánk megfogni Bradyéket.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Az van,hogy a NE mindenki ellen bőven esélyes,plusz ugye az SB-ben meg valahogy mindig nyernek még egy 99% ban elbukott meccset is visszahoznak....nálunk meg csere qb stb.

Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Hahó gyerekek mi van itt? Csoport ellenfél qb igazolás? Mock draft? Kit húzzatok?
Ez valami januári megszokásból maradt?? 😊
Semmi hogy állítsuk meg Bradyt Gronkot? Chip Kelly tippjei? Blount tud-e Patses titkokat meg ilyesmi?
vpi
Én úgy érzem, hogy inkább az segít az általános hangulatomon, ha megpróbálom elterelni a gondolataimat a vasárnap/hétfői napról. Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre, ami gondolom nem szorul magyarázatra senki számára 😀 Rohadt feszült vagyok, de nem a rossz értelemben, inkább csak a nehezen múló napok miatt, nem pedig az eredmény miatt 😊 A meccsel kapcsolatban magabiztosságot érzek. Ez számomra is meglepő, de valahogy érzem az erőt a csapatban, hogy ezt a Pats-Brady-Belichick hegemóniát megtörje végre. Remélem ezt a Pats fanok nem veszik trollkodásnak. Wentz beállt "qb coach-nak", ami szerintem Folesra és a csapatra is pozitív hatással van. Szerintem tuti felér a meccseken egy 13. playerel. Jó volt látni a Vikes ellen, ahogy együtt élt és dolgozott a csapattal. A taktikát és a nagy feladatot, ami Brady semlegesítését illeti, azt DP-re és JS-ra hagynám, ők biztosan tudják már 2 hete, hogy mit kell játszanunk. Én nagyon bízom bennük. Szóval szerintem meglesz ez srácok!!! 😊 Eagles! Eagles! Eagles! 😊
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hahó gyerekek mi van itt? Csoport ellenfél qb igazolás? Mock draft? Kit húzzatok?
Ez valami januári megszokásból maradt?? 😊
Semmi hogy állítsuk meg Bradyt Gronkot? Chip Kelly tippjei? Blount tud-e Patses titkokat meg ilyesmi?
vpi
Saját magam nevében tudok csak szólni, de épp eléggé fosok ettől a meccstől hogy ne írjak róla sokat 😊 Szurkolói életünk egy legszebb vagy legfájdalmasabb napja lehet a vasárnap. Nem hiszem hogy nagyon lehet elemezni ezt a meccset Eagles szurkolóként most. Ha nem Foles-Brady, hanem Wentz-Brady felállás lenne akkor őszintén úgy gondolom hogy nagyon reális esélyünk lenne, így viszont kell egy közel tökéletes meccs a csapattól, hogy ebből győzelem legyen, viszont az erősségeink megnyerhetik a meccset: O/D-line - ha ezek úgy teljesítenek mint múlt héten és a szezonban oly sokszor, akkor lesz esélyünk. Meglepő, de a Douggie P- BB felállásban sem érzem nagy hátrányban magunkat, reméljük Doug továbbra is az agresszív énjét hozza.
több mint 6 éve
csipkelli 3 979
Nyerünk.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 825 — Patriot
Hahó gyerekek mi van itt? Csoport ellenfél qb igazolás? Mock draft? Kit húzzatok?
Ez valami januári megszokásból maradt?? 😊
Semmi hogy állítsuk meg Bradyt Gronkot? Chip Kelly tippjei? Blount tud-e Patses titkokat meg ilyesmi?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 392 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ráadásul elment fuller a rivális csapattól. : )

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins
picksix
Mi a véleményetek erről? Szerintem ez nekünk alapvetően jó hír. Cousins-ban jobban látom az "it" faktort. Smith egy stabil jó irányító, de nem látom benne azt hogy SB esélyest tudna varázsolni egy csapatból brutál körítés nélkül, ami egyelőre szintén nincs meg. Smith kb azt tudja elérni, hogy a Redskins ne tudjon jó poziból draftolni évekig.

Aztán lehet hogy beválik, rossznak semmiképp se rossz 😊
Cooltiszo
Nekem is hasonló a véleményem. Mi is sokáig QB hiányban szenvedtünk, de én a hajamat téptem volna anno egy ilyen trade hallatán... Lehet, hogy én nem értek hozzá, sőt valószínű, de szerintem ez egy nagyon drága húzás volt, ami nem fogja bevaltani a hozzá fűzött reményeket. Cousins-tól jobban tartottam az elmúlt években.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins
picksix
Mi a véleményetek erről? Szerintem ez nekünk alapvetően jó hír. Cousins-ban jobban látom az "it" faktort. Smith egy stabil jó irányító, de nem látom benne azt hogy SB esélyest tudna varázsolni egy csapatból brutál körítés nélkül, ami egyelőre szintén nincs meg. Smith kb azt tudja elérni, hogy a Redskins ne tudjon jó poziból draftolni évekig.

Aztán lehet hogy beválik, rossznak semmiképp se rossz 😊