Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
 www.youtube.com/watch?v=2Bf4eGPRvBs
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Többet én sem tudok hozzá tenni MirrMurr szavaihoz,hajnalban felébredtem már mert a
Meccsel álmodtam....

Igaz még sok van addig pont 14 óra.

Remélem jó meccs lesz és nem sérül le senki!

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 390 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
jorge
lehet nem érek oda 10-re, de megyek legkésőbb 11-ig, zöld 79-esben leszek

Nem igazán tudom,mihez fogok kezdeni a meccsig, de azt tudom, hogy itt meg fogják érteni a szurkolótársak ezt az érzést.
MirrMurr
heh, reggel 4ig maddeneztem, hogy ma tudjak aludni, erre nem fölkeltem? pedig jó lenne aludni, mert nem vettem ki holnapra szabit :d

jómagam is 12 éve várok erre, ezen időszak legfontosabb mérkőzése következik, cukrom ezer

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Előre bocsátom, hogy kicsit érzelgősebb lesz a hozzászólásom.
2006 óta vagyok (akkor még a régi) a fórumon, az előző Eagles-Pats után lettem a csapat szurkolója és ennek a közösségnek - amely itt formálódott a topicban - a tagja. Voltak siralmas szezonjaink, voltak jobbak, de elszalasztott lehetőségek, minden évben leírtam, hogy majd jövőre, de végre eljött az a jövőre.
Most meg reggel óta ülök a szobában és a különböző elemzések olvasása mellett fogalmam sincs, hogy mivel ütöm el az időmet a meccsig. Ha eszembe jut a meccs elfog egyfajta megmagyarázhatatlan izgalom, amit üres tanácstalanság vált fel. Ezt a Super Bowlt nem nyugalomban várom, most van kiért szorítani. Hálás vagyok a csapatnak ezért a szezonért.
Nem igazán tudom,mihez fogok kezdeni a meccsig, de azt tudom, hogy itt meg fogják érteni a szurkolótársak ezt az érzést.
Ezért írtam ide ezt a hozzászólást, mert bárhol máshol, csak értetlenség fogadná.

Fly Eagles Fly!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Kit érdekel az Év edzője díj, amikor megkaptuk az Év ünneplése díjat 😀
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/3/16969370/eagles-win-celebration-year-offensive-line-of-the-year-awards-philadelphia
Valamint az Év támadófala díjat is. 😀

Amúgy tényleg vicc volt az Év edzője választása. Értem, hogy csak az alapszakaszt veszik figyelembe, de akkor is. Rams kerete szinte végig egészséges volt.
Zimmer 11 szavazata?

Sean McVay? He’s your Coach of the First Round Playoff Exit. 😀

Azért azt se felejtsük el, hogy tavaly Ő lett az Év edzője 😀
 i.imgur.com/zKQQVLx.gif
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/3/16969218/doug-pederson-one-vote-nfl-coach-of-the-year-head-sean-mcvay-philadelphia-rams-eagles-awards-super

Nem mimtha számítana, de azért tényleg vicces... Egy valag sérüléssel, másodéves irányítóval, 7-9 es csapatból, az NFC East 4. helyéről, és ezzel nem a Rams érdemeit akarom csökkenteni.

Na ez a nap is eljött, Eagles szurkolóként nehéz elhinni 😉
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
 dailysnark.com/patriots-fans-hold-full-funeral-eagles-qb-nick-foles-boston-super-bowl-2/

Az ilyen és ehhez hasonló féregségek miatt kurvára remélem, hogy odabaszunk nekik.

Egyébként sztem botrány, hogy nem Dougie P lett az év edzője.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé

Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
iktriad
TO nagyon megérdemelte.
Amadeus
De gondolom ő inkább mint Frisco játékos került be.
dande
Frisco és Eagles. Ahogy Mosst is szerintem magáénak mondja a Pats és a Vikings is.
iktriad
Moss még raider is vót!
Amadeus
Meg Titans játékos is. 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé

Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
iktriad
TO nagyon megérdemelte.
Amadeus
De gondolom ő inkább mint Frisco játékos került be.
dande
Frisco és Eagles. Ahogy Mosst is szerintem magáénak mondja a Pats és a Vikings is.
iktriad
Moss még raider is vót!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé

Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
iktriad
TO nagyon megérdemelte.
Amadeus
De gondolom ő inkább mint Frisco játékos került be.
dande
Frisco és Eagles. Ahogy Mosst is szerintem magáénak mondja a Pats és a Vikings is.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé

Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
iktriad
TO nagyon megérdemelte.
Amadeus
De gondolom ő inkább mint Frisco játékos került be.



Egyébként hahó itt van hát a nap, mit úgy várt az Eagles siserehad.
Nem gondoltuk, hogy ily hamar eljön, de a CSAPAT úgy döntött, minden akadályon áttör.

Élvezzük hát minden pillanatát mindegy mi lesz a vége, hiszen oly sokszor nem adatik meg ez az életbe.

Kutyák helyett legyünk tényleg BÜSZKE SASOK, kik mindig, s mindenkor magasan szárnyalltok!!!

FLY EAGLES FLY!!!!!

😊 😉 😛
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé
Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
iktriad
TO nagyon megérdemelte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 390 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
korodiati
engem is.

csak nehogy az legyen mint pár éve a giants-eagles meccsnézésen, hogy 7-8 giants drukker társaságában kellett megnéznem a meccset. Szerencsére kiszoptunk, úgyhogy nem történt incidens :d

szerk.: többiek?
eaglesmcnabb
Itt szervezkednek a srácok de szerintem én inkább itthonról nézem

 www.facebook.com/groups/114014592634500/permalink/125628424806450/
zsoeo
baszki erről a csoportról még csak nem is hallottam, pending státuszban vagyok egy fél napja, valaki okézza már le. :d

Egy amcsi eagles-ös csoportban viszont benne vagyok, elég durva figurák vannak ott, EDP kinézetű tagok tömkelege :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most már tényleg csak a gyűrű hiányzik a bódogsághoz. Ez Longnak is belépő lehetne pl
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé
Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A srácok mondanak köszönetet:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/02/on_eve_of_super_bowl_2018_here_is_who_eagles_want.html
DARBY: Whoever asked me to get traded, I guess. 😀

LANE JOHNSON:
"Steven Means. People don't see what he does in practice. He is a menace. He kills people in practice. Practice is like a game for me everyday going against him. I think that is what has made me better. Chris Long too. His experience in the NFL, he has helped me out a lot too."
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
 www.youtube.com/watch?v=sTWTNXobm_M&feature=player_embedded
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
Ennyi mindenképp járt neki!!!
dande
MVP-t nem tudom, hogy megérdemelné-e. Mármint számomra az MVP az, hogy ha azt a játékost kivennéd a csapatból akkor lényegében az az csapat összeomlana, meg sem közelítené korábbi mivoltát.

A tétmeccseket nézve, Wentz kidőlése óta 5-0-val áll a csapat.

A sok sérülés bebizonyította azt, hogy ez egy csapat. Nincsen most valuable player. Na jó, ha az SB-ben lesérülne Foles vagy bármelyik LB-nk, akkor nagy eséllyel vége lenne a dalnak. Bár a Pats sok elkapós játékának hála, az LB kidőlést még talán túl tudná élni a csapat.
Bébé
Nem gondoltam MVP címre, jár az Bradynek. Csak mégis Wentz is érdemel egy "plecsnit", amire a gyűrű ráadás lenne😊. Egyébként azon gondolkodtam, hogy megnézve a két csapatot, Brady meg Gronk kivételével egyátalán nem vagyunk gyengébbek. Ráadásul Brady nem lenne a csapatban főleg Gerappá hiányában nagyobb bajban lennének, mint ugye mi.
dande
Azért egy olyan QB-t, aki 10 meccset nyert a Browns-sal, én nem becsülnék le ennyire! #2HoyerMVP!
😀

Szerkesztette: batyu

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi mindenképp járt neki!!!
dande
MVP-t nem tudom, hogy megérdemelné-e. Mármint számomra az MVP az, hogy ha azt a játékost kivennéd a csapatból akkor lényegében az az csapat összeomlana, meg sem közelítené korábbi mivoltát.

A tétmeccseket nézve, Wentz kidőlése óta 5-0-val áll a csapat.

A sok sérülés bebizonyította azt, hogy ez egy csapat. Nincsen most valuable player. Na jó, ha az SB-ben lesérülne Foles vagy bármelyik LB-nk, akkor nagy eséllyel vége lenne a dalnak. Bár a Pats sok elkapós játékának hála, az LB kidőlést még talán túl tudná élni a csapat.
Bébé
Nem gondoltam MVP címre, jár az Bradynek. Csak mégis Wentz is érdemel egy "plecsnit", amire a gyűrű ráadás lenne😊. Egyébként azon gondolkodtam, hogy megnézve a két csapatot, Brady meg Gronk kivételével egyátalán nem vagyunk gyengébbek. Ráadásul Brady nem lenne a csapatban főleg Gerappá hiányában nagyobb bajban lennének, mint ugye mi.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ennyi mindenképp járt neki!!!
dande
MVP-t nem tudom, hogy megérdemelné-e. Mármint számomra az MVP az, hogy ha azt a játékost kivennéd a csapatból akkor lényegében az az csapat összeomlana, meg sem közelítené korábbi mivoltát.

A tétmeccseket nézve, Wentz kidőlése óta 5-0-val áll a csapat.

A sok sérülés bebizonyította azt, hogy ez egy csapat. Nincsen most valuable player. Na jó, ha az SB-ben lesérülne Foles vagy bármelyik LB-nk, akkor nagy eséllyel vége lenne a dalnak. Bár a Pats sok elkapós játékának hála, az LB kidőlést még talán túl tudná élni a csapat.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
#Eagles quarterback Carson Wentz and Rams running back Todd Gurley have been named the FedEx Air and Ground Players of the Year.
Bébé
Ennyi mindenképp járt neki!!!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 307 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=79YzNHy6a0s
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
#Eagles quarterback Carson Wentz and Rams running back Todd Gurley have been named the FedEx Air and Ground Players of the Year.