Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
No kérem, Peters és Sproles is visszatér jövőre!!! 😀 OL s RB draft is sanszosan kihúzva.

S már csak 5 nap!!!! Fly Eagles Fly 😊
dande
Valamelyik nap unalmamba nézegettem 1.0-s mockokat, és érdekes, hogy fele-fele arányban jósolnak hozzánk LB-t és OT-t első körben. Utóbbi meglepne.
(számszerűsítve 4-4 LB, OT és egy OG tipp volt)
Bolyhos
Engem inkább az LB lepne meg mint az OT. Jelenlegi csapatunk erőssége a falak, sose lehet elég picket ide ellőni. Lb-t nem tudom mikor húztunk utoljára első körben, második se rémlik mostanából. Az 1/31-32 pozíció kicsit kavarhat, mert első kör közepén más játkost húzunk mint első kör végén, de remélem BPA-znak. Én még egy esetleges RB húzáson se lepődnék meg, Ajayinak már csak 1 év van a szerződéséből, és mindenkit nem fizethetünk meg. Jövőre fontos döntések jönnek majd Ajayival, Darby-val...
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
No kérem, Peters és Sproles is visszatér jövőre!!! 😀 OL s RB draft is sanszosan kihúzva.

S már csak 5 nap!!!! Fly Eagles Fly 😊
dande
Valamelyik nap unalmamba nézegettem 1.0-s mockokat, és érdekes, hogy fele-fele arányban jósolnak hozzánk LB-t és OT-t első körben. Utóbbi meglepne.
(számszerűsítve 4-4 LB, OT és egy OG tipp volt)

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
eagles-ös közös meccsnézés nem lesz akkor?
eaglesmcnabb
+1
akit érint, jelezzen, és ha látunk egy kb létszámot, megpróbálnék valami asztalt kukázni
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins
picksix
A fresh new year and the Skins already fucking things up! Love it.

I guess Andy had so much success in ripping off the Redskins in the McNabb trade that he thought he'd try again.

Örülök én is ennek a tradenek. 😀 Lehet lesz pár győzelme ellenünk, de attól nem kell félni, hogy a közeljövőben dynasty csapat lesz a Washington. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon sajnálom h Sanyi pont ide jön, kénytelen leszek ellene szurkolni....

Már csak 4 nap 😊
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
közben LGB csúnyán alázza Gronkot maddenben

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27246432_1648909698480130_1856829767832043520_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=IxAa1FEexc4Q7kNvgGYsC8N&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AaInW1NspQxkX13ZZ4Gligz&oh=00_AYB8hEDYhtlZlLq_aNwOlKp-CwKEuR-IKsTKgPoP1mzaOw&oe=66FDA875
127.274 Aufrufe · 1.317 Kommentare | Watch live as LeGarrette Blount and Rob Gronkowski go head-to-head in #Madden18 on Xbox. | By Philadelphia Eagles | Facebook
Watch live as LeGarrette Blount and Rob Gronkowski go head-to-head in #Madden18 on Xbox.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eagles-ös közös meccsnézés nem lesz akkor?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Abba bele sem gondoltunk de HR az egyik legfiatalabb GM a ligában és kb mindenki elött járt idén.
FA húzások:
The free-agent additions included wide receiver Alshon Jeffery, quarterback Nick Foles, running back LeGarrette Blount, cornerback Patrick Robinson, wide receiver Torrey Smith, defensive end Chris Long, defensive back Corey Graham, and offensive lineman Chance Warmack......

AJ no brain volt, de a többi igazán jól sült el.
Van egy első körünk a drafton és lesz egy SJ idén aki kb top 5 pick... és lesz trade erre a nyakam adom

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Nagyon helyes 😀
Joe Douglas says he's staying with the #Eagles. Team blocked him from interviewing for the Texans GM job, but he said he’s happy in Philly.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Egy kis összeollózott válogatás a tegnapi media nightból:
 www.youtube.com/watch?v=0ETui6sKMNU


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Még hogy kidőlt a legnagyobb sztár 😊)
 twitter.com/CrossingBroad/status/958186585387950080
Wyatt
Foles-al kapcsolatban soha nem ilyen problémák merültek fel. Statisztikákban ő nagyon ott van, viszont ez a teljesítményét nem igazán tükrözi. Mondhatnám, kicsit csalóka dolog nála a számokra hagyatkozni. Persze ez egészen a Falcons majd a Vikes meccsig érvényes, mert amit ezeken a meccseken tolt, azt még most sem igazán tudom feldolgozni ép ésszel 😀 Én 2014 óta utáltam, de amit most hoz, az emberfeletti 😊

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Közben Ricsiék elkezdték gyártani az értelmesebbnél értelmesebb interjúkat a csapattagokkal.... Olyan fontos kérdéseket feszegetve, mint hogy Vaitai a csirkét szereti jobban vagy a marhát, illetve hogy mennyire nehéz kiejteni a nevét... Bár a SB promó után az ember már nem vár színvonalat. Remélem a meccs közvetítés azért nem ilyen elb@szott lesz.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még hogy kidőlt a legnagyobb sztár 😊)
 twitter.com/CrossingBroad/status/958186585387950080

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elliottról egy írás:
 www.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2018/01/29/eagles-kicker-jake-elliott-super-bowl-dreams-sports-patriots-football/1074999001/
Soccerben és teniszben is király volt. Végül jó, hogy az amcsifoci mellett döntött.


 www.si.com/nfl/2018/01/29/doug-pederson-philadelphia-eagles-super-bowl-52-brett-favre-peter-king
mustaine
Jó írás nagyon. Packers/Favre fanoknak is kötelező.


Spags és a Spygate:
 www.phillyvoice.com/former-eagles-lb-coach-steve-spagnuolo-hints-strongly-patriots-cheated-super-bowl/
“I remember (from ’04) Jim Johnson saying to me ‘they know our signals, do your best to disrupt them’, in hindsight, he was right. It was evident to us, we believe that Tom knew where we were pressuring”
Bébé
Véééégre egy kis gate, már tök aggódtam, hogy nem lesz 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
@Matthew99 lophatom az Ajayi sig-et?
egyébként nagyon zsivány mind, grat 😊
karmïgran
Hogy a viharba ne!? Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
@Matthew99 lophatom az Ajayi sig-et?
egyébként nagyon zsivány mind, grat 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
No kérem, Peters és Sproles is visszatér jövőre!!! 😀 OL s RB draft is sanszosan kihúzva.

S már csak 5 nap!!!! Fly Eagles Fly 😊
dande
Jó lenne, ha frissen méretre igazított fuksszal az ujjukon tennék mindezt 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
fulopg Philadelphia Eagles 5 — FLY EAGLES!
Jeffery és Gilmore szobatársak voltak az egyetemen, valamint Gilmore eskövőjén Jeffery volt az egyik férfi-koszorúslány. 😀 Nem tudom, hogy mi a magyar megfelelője. 😀 Az egyik tanu talán. (Jeffery was a groomsman in Gilmore's wedding.)

Jenkins elrakta a vitrinjébe 2 évvel ezelőtti TB ellen szerzett pick6-es labdát. Jó lenne ha bekerülne még legalább egy.

Szuper Baglyok
 pbs.twimg.com/media/DUu1ryXVoAEo20E.jpg


#Patriots players aren’t even trying to say Vaitai. Just saying “72” 😀
Bébé
off
Vőlegény tanúja, ez így szebben hangzik.
Vagy vőfély - bár ez inkább más feladatkör, - de mi így hívtuk magunkat. 😊
/off
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Jeffery és Gilmore szobatársak voltak az egyetemen, valamint Gilmore eskövőjén Jeffery volt az egyik férfi-koszorúslány. 😀 Nem tudom, hogy mi a magyar megfelelője. 😀 Az egyik tanu talán. (Jeffery was a groomsman in Gilmore's wedding.)

Jenkins elrakta a vitrinjébe 2 évvel ezelőtti TB ellen szerzett pick6-es labdát. Jó lenne ha bekerülne még legalább egy.

Szuper Baglyok
 pbs.twimg.com/media/DUu1ryXVoAEo20E.jpg


#Patriots players aren’t even trying to say Vaitai. Just saying “72” 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem, Peters és Sproles is visszatér jövőre!!! 😀 OL s RB draft is sanszosan kihúzva.

S már csak 5 nap!!!! Fly Eagles Fly 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Elliottról egy írás:
 www.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2018/01/29/eagles-kicker-jake-elliott-super-bowl-dreams-sports-patriots-football/1074999001/
Soccerben és teniszben is király volt. Végül jó, hogy az amcsifoci mellett döntött.


 www.si.com/nfl/2018/01/29/doug-pederson-philadelphia-eagles-super-bowl-52-brett-favre-peter-king
mustaine
Jó írás nagyon. Packers/Favre fanoknak is kötelező.


Spags és a Spygate:
 www.phillyvoice.com/former-eagles-lb-coach-steve-spagnuolo-hints-strongly-patriots-cheated-super-bowl/
“I remember (from ’04) Jim Johnson saying to me ‘they know our signals, do your best to disrupt them’, in hindsight, he was right. It was evident to us, we believe that Tom knew where we were pressuring”
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
 www.si.com/nfl/2018/01/29/doug-pederson-philadelphia-eagles-super-bowl-52-brett-favre-peter-king

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A PO-ban ez volt a csapat himnusza: (Phillyben született az előadó)
 www.youtube.com/watch?v=S8gfqs1-NuE
Többször meghallgattam már de eddig még nem vett le a lábamról. 😀
SB-ig megszeretem. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Szívélyes fogadtatás 😀

(Tény, hogy undorító volt, megdobálni a stadion felé sétáló Vikings-fanokat.)

Valamint már azt tervezik a Vikings-fanok, hogy az Uberrel utazó Eagles szurkolókat rossz helyen fogják kirakni. 😀

A stadionban nagy eséllyel a Pats fanok lesznek többségben. 😀