Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt inkább nem akartam volna látni 😉
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
 www.youtube.com/watch?v=3lekbfnYd_I

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=QTiFRa70m48

Ez a legtutibb terv!
csipkelli
Ezzel a nicknévvel akkor kellett volna bejelentkezni amikor Shadyt eltradelte 😉 😛

Amúgy üdv😀
több mint 6 éve
csipkelli 3 979
 www.youtube.com/watch?v=QTiFRa70m48

Ez a legtutibb terv!
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Amúgy nem szabad Gronkot túlaggódni, hanem muszáj lesz az offense-ükre egészében koncentrálni, mert amint azt érezzük, hogy csak egy ember a fontos, rögtön ott lesz Cooks, Hogan, Amendola, stb akik ugyanúgy ki tudnak végezni. Julio Jones is megcsinálta a maga játékait, ilyen sztárok meg is fogják. Egyébként alapvetően Kendricks-nek kell majd rajta lennie a játékok többségében, de sokkal fontosabb lesz, hogy a futásukat limitáljuk már az elejétől amennyire csak lehet, utána meg minél nagyobb nyomást lehet majd helyezni Brady-re.
Támadásban nem tudom Foles képes lesz e még egyszer ennyire nagyot játszani, de én már annak is örülni tudnék így a meccs előtt, ha nagy hiba nélkül lehozza.
1-1 momentum dönthet megint, amit meg tud lovagolni az adott csapat.
marci88
Az egyik kulcs az lehet, hogy tartsuk Bradyéket lent a padon....azaz kőkemény védekezés és hosszú driveok az O#-től.
Greengo
Egyébként igen, JAX-nél is ez volt a kulcs, ha az első félidőt nézzük.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Amúgy nem szabad Gronkot túlaggódni, hanem muszáj lesz az offense-ükre egészében koncentrálni, mert amint azt érezzük, hogy csak egy ember a fontos, rögtön ott lesz Cooks, Hogan, Amendola, stb akik ugyanúgy ki tudnak végezni. Julio Jones is megcsinálta a maga játékait, ilyen sztárok meg is fogják. Egyébként alapvetően Kendricks-nek kell majd rajta lennie a játékok többségében, de sokkal fontosabb lesz, hogy a futásukat limitáljuk már az elejétől amennyire csak lehet, utána meg minél nagyobb nyomást lehet majd helyezni Brady-re.
Támadásban nem tudom Foles képes lesz e még egyszer ennyire nagyot játszani, de én már annak is örülni tudnék így a meccs előtt, ha nagy hiba nélkül lehozza.
1-1 momentum dönthet megint, amit meg tud lovagolni az adott csapat.
marci88
Az egyik kulcs az lehet, hogy tartsuk Bradyéket lent a padon....azaz kőkemény védekezés és hosszú driveok az O#-től.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Amúgy nem szabad Gronkot túlaggódni, hanem muszáj lesz az offense-ükre egészében koncentrálni, mert amint azt érezzük, hogy csak egy ember a fontos, rögtön ott lesz Cooks, Hogan, Amendola, stb akik ugyanúgy ki tudnak végezni. Julio Jones is megcsinálta a maga játékait, ilyen sztárok meg is fogják. Egyébként alapvetően Kendricks-nek kell majd rajta lennie a játékok többségében, de sokkal fontosabb lesz, hogy a futásukat limitáljuk már az elejétől amennyire csak lehet, utána meg minél nagyobb nyomást lehet majd helyezni Brady-re.
Támadásban nem tudom Foles képes lesz e még egyszer ennyire nagyot játszani, de én már annak is örülni tudnék így a meccs előtt, ha nagy hiba nélkül lehozza.
1-1 momentum dönthet megint, amit meg tud lovagolni az adott csapat.
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Az utolsó egymás elleni meccsünk '15-ből.

 www.youtube.com/watch?v=QxPqxXQDV1g

Volt itt minden, mint a búcsúba'...
Bolyhos
De jó kis meccs volt. Mondjuk kicsit szomorú voltam, amikor a reptérre menet Gronk megsérült, és nem játszott azon a meccsen, amire megyünk, de hátha most fog 😀
Wyatt
Sérült játékost nem szabad erőltetni, pihenjen csak most is. 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az utolsó egymás elleni meccsünk '15-ből.

 www.youtube.com/watch?v=QxPqxXQDV1g

Volt itt minden, mint a búcsúba'...
Bolyhos
De jó kis meccs volt. Mondjuk kicsit szomorú voltam, amikor a reptérre menet Gronk megsérült, és nem játszott azon a meccsen, amire megyünk, de hátha most fog 😀

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
 www.fanatics.com/nfl-philadelphia-eagles-philadelphia-eagles-nfl-pro-line-by-fanatics-branded-super-bowl-lii-bound-underdog-t-shirt-black/o-2438+t-70599337+p-36774822127+z-9-738582946
😀 XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Magamnak:

Matthew99
Egy Jalen Millst nekem? Lécccciiiiii 😊 😊
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Az utolsó egymás elleni meccsünk '15-ből.

 www.youtube.com/watch?v=QxPqxXQDV1g

Volt itt minden, mint a búcsúba'...
Bolyhos
emlékszek erre az eredménykövetőre 😀 nagy fun volt
többen beszartak
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Magamnak:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Az utolsó egymás elleni meccsünk '15-ből.

 www.youtube.com/watch?v=QxPqxXQDV1g

Volt itt minden, mint a búcsúba'...

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀
mustaine
Amilyen rossz volt első meccsen annyira jó most,főleg a drafthelyének függvényében.
Janek
Ez jelenleg igaz, de kell a mélység nagyon a falba. A csapatrész átlagéletkora elég idős, most kell draftolni embereket hogy ne addigra legyen baj mire a mostaniak kiöregednek.

Én egy O/D-line húzáson se fogok megsértődni az első körben, az tuti. Legjobb egyébként az lenne most, ha jó pickért el tudnánk cserélni Foles-t, plusz tudnánk egy vissza trade-et tolni első kör végéről, és felpumpálni a 2-3. köröket pickekkel. Jelenleg tudunk "projekteket" húzni, akik BPA-k, de nem kell kezdeniük jövőre. Ezek a játékosok adhatják a csapat magját 2-3 év múlva.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26993473_1729562600440449_1317056545881994968_n.png?oh=b40aa65e0c51aa822e14bd794a34e626&oe=5AE43A3F

ez azért elég fura, hogy pont Észak-Dakotában az Eagles ellen drukkolnak többen
bár elég kétséges, mennyire reprezentatív 😀

Szerkesztette: karmïgran
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀
mustaine
Amilyen rossz volt első meccsen annyira jó most,főleg a drafthelyének függvényében.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó reggelt, már csak 12 nap😊

 twitter.com/Eagles/status/955922307247169538

A kommentekben lévő videókat gifeket is érdemes megnézni 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
(a legutóbbi 13 superbowlból 12-t a világosban játszó csapat nyert).
Bolyhos
Viszont az egy kivételnél a győztes zöldben volt 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mychalt küldeném Gronkra, sebességben oké, méretben meg közelebb van hozzá mint bármelyik DB

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
A hazai mezünket fogjuk viselni, mivel a Patriots az idegenbeli mezét választotta (a legutóbbi 13 superbowlból 12-t a világosban játszó csapat nyert). Így átengedték nekünk azt a mezt, amiben ebben a szezonban tétmeccsen még veretlenek vagyunk (10-0).

#JerseyGate!

Nem 10-1? Vagyis már 12-1. Az utolsó Dallas meccs ugrik be, mint bukó.

Most nézem harmadszor a meccsünket. Még mindig tetszik 😊
Bolyhos

Így pontosabb akkor. 😉 Lényeg, hogy megkaptuk az underdog mezt. 😀


több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
A hazai mezünket fogjuk viselni, mivel a Patriots az idegenbeli mezét választotta (a legutóbbi 13 superbowlból 12-t a világosban játszó csapat nyert). Így átengedték nekünk azt a mezt, amiben ebben a szezonban még veretlenek vagyunk (10-0).

#JerseyGate!

Nem 10-1? Vagyis már 12-1. Az utolsó Dallas meccs ugrik be, mint bukó.

Most nézem harmadszor a meccsünket. Még mindig tetszik 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Jones játékát imádtam, amit láttam belőle. Nagyon örültem hogy ide került. Szerintem hatalmas steal. Ellenben ő kicsi ahhoz(-7cm és -40kg). Én húznék egy váratlant és a hard hitter Rodneyt raknám rá, aki bár coverben nem az igazi, de Gronk ellen nem az a kérdés hogy lehúzza-e hanem hogy meddig viszi el. De szerintem duplázni fogjuk végig, az az egyetlen járható út ellene. Kérdés az agyrazkodas után milyen állapotban lesz.
Megoldás lehet az, hogy olyan nyomást tesznek Bradyre hogy Gronk inkább marad blokkolni, legalább az első félidőben.

Aaaah nagyon várom már 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Ha nagyon nem találnak alkalmasnak a feladatra senkit, a nullkilométeres Sidney Jonest ki lehet próbálni rajta all-in alapon 😀. Na nem mintha erre bármi esély lenne. Szerintem is Jenkins lesz az ember.

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Gronk fogására szóba jöhet valaki Jenkinsen kívül? (Nem. Remélem Gronknak nem csak egy reggeli fogás lesz Jenkins. 😀 )
Külföldi fórumon megemlítik páran Millst és Douglast.
"Mills is too small and Ras is rookie and hasn’t played a lot. Don’t send a boy to do man’s job!" Én is ezzel a hsz-al értek egyet.
Valamint bevált csapaton lehet nem kéne változtatni. ('54-ben sem jött össze a németek ellen. 😀 ) Szóval Millst semmiképpen sem bolygatnám. Ras meg...érdekes lenne. Bár ki lehetne próbálni az első drivekban. Legrosszabb esetben beszopunk róla pár TD-t. 😀 Goode-ról is beszoptunk és utána milyen jól alakult minden. 😀