Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
dande
Csak fejben. ne aggódj, de aki Chip Kellyt dicséri még csak viccből is, az nálam némítva lesz az biztos. ezután
Shawn84
Hátha még azt mondom, hogy én végig hittem Folesban 😀 😀 😀
dande
Az nem bűn. Muszáj hinni benne, mert nincs más. Hit nélkül meg megbaszhatjuk a győzelmeket.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor újra, mert már elmehetett a link, nézzétek:

 www.pscp.tv/w/1MnGngkolRyJO
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
dande
Csak fejben. ne aggódj, de aki Chip Kellyt dicséri még csak viccből is, az nálam némítva lesz az biztos. ezután
Shawn84
Hátha még azt mondom, hogy én végig hittem Folesban 😀 😀 😀
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A durva, hogy ez a csapat gyakorlatilag jovore is egyutt marad, jonnek rookiek, visszaternek a serultek, Hicks, Peters, Sproles, Wentz OMG mi lesz itt. Arrol meg ne js beszeljunk, h 1 hazai winre vagyunk a super bowltol.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
dande
Csak fejben. ne aggódj, de aki Chip Kellyt dicséri még csak viccből is, az nálam némítva lesz az biztos. ezután
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
 www.youtube.com/watch?v=SEvS5vuMtLE

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
Shawn84
remélem azért te is odaraktad ezt a jelet 😉
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
NFC döntő, de milyen év volt ez:
kiesik Sproles
kiesik Darby 8 hétre
kiesik a D kapitánya, Hicks
kiesik a Kicker, jön egy a Bengaalstól elzavart R rúgó
kiesik Peters, előlép Vatai
kiesik Wentz....
DP kibaszott jól összehozta ezt!!
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
dande
Na most némítalak le!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Hatalmas meccset tolt a D#, durva hiba nélkül sikerült lehozniuk a meccset. Bár a vége kicsit izgalmasabb lett a kelleténél (jobb lett volna az idegeimnek, ha megoldják már az első 4th downt). Kellett az extra teljesítmény, mert az bravúr lett volna, ha ez az offense ma 20 pont fölé jut. 😀

A támadók épp annyit hoztak, amennyi kellett ma, de épphogy csak annyit. Az első félidei fumble parádé miatt azért járna egy-két tökön rúgás, két potenciális pontszerző driveot is megállítottak maguknak ezekkel. Foles nem követett el nagy hibát és sokkal jobb volt, mint az elmúlt két meccsen. Viszont 10 yard fölött durva, hogy mennyire bizonytalan. Azért a 2013/14-es Foles még megoldott olyanokat, mint a töküres Burtonnek adandó passz.
Pederson jó támadó gameplant hozott össze, és volt pár kreatív játék is. A futó rotációnál nem tetszett, hogy egy jó drive után a következőben teljesen kivettük a pályáról Ajayit. Utána nem is indult be igazán újra.

Irány az NFC döntő. Kezdő QB, LT,MLB nélkül is bejutottunk, ez sokat elmond az edzők munkájáról is.
Remélem előtte megint jól megköpködi a csapatot a média, hátha kabalának jó lesz. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
Shawn84
Hé Chipet nem bántani, azért ebben még az ő munkája, játékosai is benne vannak 😉
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/EliotShorrParks/status/952344758113972224
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási gratula, én nem hittem volna, de teljesen megérdemeltétek 😊

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!
eaglesmcnabb
Ez csodálatos de a kiemelt Chip Kelly idézettel már annyira nem szép 😛
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sok jó meccset láttam, de ez is feliratkozott a top meccsek mellé. Főleg az előzetes esélyeink tudatában.
Óriási meccs volt.

We're from philadelphia and we fight!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pscp.tv/w/1MnGngkolRyJO
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
 imgur.com/a/H5k0T
Lane nagyon a szívére vette, hogy underdogok voltunk Vegasban, így ünnepelt 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hétfő 22.45-s ismétlést tuti megnézem 😀
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na erre nem sokan számítottak, de én pont erre alapoztam!!
párszor tökön vertük magunkat, de így annál jobb ez az érzés!! és a D odatettemagát!!!!!!
viszont meg kell tanulni TD-t is csinálni a jövő héten
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Pont az lenne a lényeg, hogy minden szinten előre lépjen a csapat. Szeretném azt látni ettől a védelemtől, hogy nem engednek 14 pontnál többet felrakni az Atlantának és szeretném azt is látni, hogy Füles a jobbik formáját mutatja majd és felpakol 4 TD-t. 😊 Ha még a ST-től is jön vmi extra az már csak hab lesz a tortán.
Greengo
A lényeg bejött. Hatalmas munka a D#-től ! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/lawlornfl/status/952343673639002114
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Öröm van és testvéri szeretet más nem számít!
HC,DC fronton nyertuk meg a meccset.

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 207
Grat jó meccs volt. Kőkemény védelmetek van. Féltem is tőlük jogosan sajnos még egyszer grat.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Amikor majd kizúgtok a pihenőhét után rögtön, talán te veszel vissza arcból. Nézd már meg a pozitív mérlegű csapatok ellen hogy játszottatok..
Marko16
Talán te veszel vissza az arcbol miutan megtanulod, hogy ez a forum nem az ilyen arcoskodasok helye. Azt meg már biztos észrevetted, hogy azt az Atlantát vertük a pihenőhetünk után aki titeket simán kizúgatott a wild card körben. Több alázatot, mi ezt tanultuk meg. Szurkolni jovunk ide nem haterkedni. Igaz kicsit megkésve de kellemes offseasont kívánok!

easy easy
kill kill
Lane Lane