Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?
gabokocka
Ugye Torrey Smith dead nélkül kirakható, az 5 misi. Ezek kívül nekem a vesszőparipám Rodney McLeod, szerintem ár/érték arányban nem a legjobb bár vannak kimagasló meccsei de nagy homályra is tud vetődni (szó szerint), 6 millió spórolás. Erről már volt itt szó, többnyire leoltottak de ha cut akkor ő az egyik fő esélyes. Foles-ért még ellenértéket is kaphatunk ezzel újabb 4 millió felszabadul. Malcolm Jenkins elküldésével 8,5 milliót (!) spórolhatunk. Celekért megszakadna a szívem de őt is meg kell említeni, 4 millióért küldhetnénk el. Látható, hogy a Safety párosra 18,4 milliót a sapka 10%-át költjük. Ennek ellenére nem világverő az egység.
Curry az aki még szerintem kicsit túl van árazva vele 9 milliót spórolhatunk. Szerintem a lehetséges cut-ok ezek közül kerülnek ki. Mindenkinél a júni 1 utáni cut számokat írtam és az esetleges 2019 dead-et nem írtam, nem akartam bonyolítani. A draft nem fogja túl sokkal terhelni a sapkát tekintettel arra, hogy van lesz egy 1/32 utána a 4. körben húzunk legközelebb.

A fentieken kívül olvastam még az alábbi nevekről de ezeket elvetem, indoklással:
Peters: save 5 dead 6
még mindig elit, nem látom értelmét
Kendricks: save 6, dead 1,6
Nem vagyunk túl combosak LB fronton és még ott van Bradham aki FA tehát ezt elvetném
Kelce: save 6, dead 1,2
elit, nem érné meg

Az én tippem:
Smith CUT, a kezdő safetyk közül az egyikhez tuti hozzányúlunk ez vagy cut vagy újrastruktúrálást jelent. Curry nagy kérdés de ha Bradhammel és PatRobbal hosszabbítani akarunk akkor mehet.
picksix
Jenkins azért a védelem egyik vezére. Nagyon hasznosnak tartom az ő jelenlétét. Mindkét S elküldését én erősnek tartanám cap space ide vagy oda. Azt azért megérezné a secondary. Mills S-be való mozgatása lehet a megoldás ...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
fulopg Philadelphia Eagles 5 — FLY EAGLES!
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?
gabokocka
Roseman ebben nagy mágus... mindig megoldja 😊 , de amúgy Torrey Smith simán pótolható és ő dm nélkül elküldhető. Vagy ott van Celek aki már tényleg karrierje vége felé van (nála is csak 1M lenne a dm) . McLeod lehet az a figura akinek érdemes lenne a fizetését átstrukturálni vagy tradelni vmerre. Illetve az apróbb fizukból spórolható még össze némi space. Gondolom Warmackra sem tartunk igényt(azzal is rögtön 1M felszabadul)...stb.
Greengo
Ezt szerintem is látják a megfelelő emberek a csapatnál (Rózsaember és Tsa.), úgyhogy nem kell aggódnunk ez miatt.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?
gabokocka
Ugye Torrey Smith dead nélkül kirakható, az 5 misi. Ezek kívül nekem a vesszőparipám Rodney McLeod, szerintem ár/érték arányban nem a legjobb bár vannak kimagasló meccsei de nagy homályra is tud vetődni (szó szerint), 6 millió spórolás. Erről már volt itt szó, többnyire leoltottak de ha cut akkor ő az egyik fő esélyes. Foles-ért még ellenértéket is kaphatunk ezzel újabb 4 millió felszabadul. Malcolm Jenkins elküldésével 8,5 milliót (!) spórolhatunk. Celekért megszakadna a szívem de őt is meg kell említeni, 4 millióért küldhetnénk el. Látható, hogy a Safety párosra 18,4 milliót a sapka 10%-át költjük. Ennek ellenére nem világverő az egység.
Curry az aki még szerintem kicsit túl van árazva vele 9 milliót spórolhatunk. Szerintem a lehetséges cut-ok ezek közül kerülnek ki. Mindenkinél a júni 1 utáni cut számokat írtam és az esetleges 2019 dead-et nem írtam, nem akartam bonyolítani. A draft nem fogja túl sokkal terhelni a sapkát tekintettel arra, hogy van lesz egy 1/32 utána a 4. körben húzunk legközelebb.

A fentieken kívül olvastam még az alábbi nevekről de ezeket elvetem, indoklással:
Peters: save 5 dead 6
még mindig elit, nem látom értelmét
Kendricks: save 6, dead 1,6
Nem vagyunk túl combosak LB fronton és még ott van Bradham aki FA tehát ezt elvetném
Kelce: save 6, dead 1,2
elit, nem érné meg

Az én tippem:
Smith CUT, a kezdő safetyk közül az egyikhez tuti hozzányúlunk ez vagy cut vagy újrastruktúrálást jelent. Curry nagy kérdés de ha Bradhammel és PatRobbal hosszabbítani akarunk akkor mehet.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?
gabokocka
Roseman ebben nagy mágus... mindig megoldja 😊 , de amúgy Torrey Smith simán pótolható és ő dm nélkül elküldhető. Vagy ott van Celek aki már tényleg karrierje vége felé van (nála is csak 1M lenne a dm) . McLeod lehet az a figura akinek érdemes lenne a fizetését átstrukturálni vagy tradelni vmerre. Illetve az apróbb fizukból spórolható még össze némi space. Gondolom Warmackra sem tartunk igényt(azzal is rögtön 1M felszabadul)...stb.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olvastam, hogy DeFilippo második interjújára megy a Cardinalshoz, és Reich is versenyben van még valamelyik csapatnál. Ha esetleg csak Reich megy és DeFilippo marad nálunk, feltételezem ő lenne az OC. Ha mindketten mennek, nem tudom, megpróbálják-e Staleyt OC-ként, vagy kívülről hoznak valakit. Szerintetek?
mustaine
Számomra hihetetlen, hogy Staley még midig ott tart ahol. Évről évre a legjobb futó munka kerül ki a keze alól, s hűségesen itt van már 10n x éve. Persze, lehet, ő tisztában van a képességeivel és így érzi jól magát. De nagy szerencsénk van vele az biztos.
Filippot sajnálnám, Reichet kevésbé, bár tőle is többet kaptunk, mint, amit vártunk. Ahhoz képest, hogy fogtuk a fejünket a Chargers bukta után.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?v=uyWGHDYumQ8

DEF highlights 😊 jó ezt látni végre

Szerkesztette: karmïgran
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Most olvastam, hogy DeFilippo második interjújára megy a Cardinalshoz, és Reich is versenyben van még valamelyik csapatnál. Ha esetleg csak Reich megy és DeFilippo marad nálunk, feltételezem ő lenne az OC. Ha mindketten mennek, nem tudom, megpróbálják-e Staleyt OC-ként, vagy kívülről hoznak valakit. Szerintetek?

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Celek nálam az Eagles Mascheranoja. Nagyon szeretem a játékát, hozzáállását. Látszólag csoda hogy eddig itt maradhatott, mert nem olyan látványos, de ez is jelzi mennyire értékes.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Az mindenkinek megvan, hogy Brent Celek az egyetlen játékos az aktív keretből aki ott volt a legutóbbi (2008-as) konferencia döntőnkön is ? 😊
Greengo
Igen, ráadásul a keret második legrégebbi tagja is rá 2 évre érkezett (Graham).

szerk.: ja bocs, Peters 2009-ben jött
eaglesmcnabb
Mellesleg azon a meccsen 2 TD-t is szerzett. Nem hinném, hogy annyi most összejönne neki ( 😊 ), de ha Ertznek hasonló napja lenne nem lennék csalódott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az mindenkinek megvan, hogy Brent Celek az egyetlen játékos az aktív keretből aki ott volt a legutóbbi (2008-as) konferencia döntőnkön is ? 😊
Greengo
Igen, ráadásul a keret második legrégebbi tagja is rá 2 évre érkezett (Graham).

szerk.: ja bocs, Peters 2009-ben jött

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Az mindenkinek megvan, hogy Brent Celek az egyetlen játékos az aktív keretből aki ott volt a legutóbbi (2008-as) konferencia döntőnkön is ? 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Egy érdekes stat a hétvégi meccshez Vikes szemszögből:
Vikings Defense at home:
2.8 YPC allowed
55 RYPG allowed
12.5 PPG allowed

Vikings Defense on the road:
4.3 YPC allowed
112 RYPG allowed
19 PPG allowed
Greengo
Érdekes. Pedig otthon többször kaptunk ki mint idegenben (Csak a Lions vert meg minket).

Amúgy az említett Lions elleni meccs óta, az idegenbeli meccseinkről egy stat:
2. félidőben:
-Kapott FG 23-7-es vezetésnél
-Kapott TD 34-0-ás vezetésnél
-0 kapott pont
-Kapott FG és 24-9-es vezetésnél utolsó mp-s TD
-0 kapott pont

(Remélem nem veszitek offensenek ha reagálok, csak nekem inkább úgy tűnt idegenben jobban hasít a D 😊 )
Toca
Nem 2x kaptatok ki idegenben? (Steelers 2. héten és Panthers 14. héten). Nekem ezek a statok furák, a 34-0-ás vezetés a Bengals elleni otthoni meccsnek tűnik. Az utolsó 5 idegenbeli meccsen kapott pontok (30, 23, 9, 31, 0).
Cooltiszo
Mea culpa fordítva néztem a schedulet, még mindig a meccs hatása alatt vagyok #FAIL
Csak azt a statisztikát higgyétek el amit magatok hamisítotok 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Egy érdekes stat a hétvégi meccshez Vikes szemszögből:
Vikings Defense at home:
2.8 YPC allowed
55 RYPG allowed
12.5 PPG allowed

Vikings Defense on the road:
4.3 YPC allowed
112 RYPG allowed
19 PPG allowed
Greengo
Érdekes. Pedig otthon többször kaptunk ki mint idegenben (Csak a Lions vert meg minket).

Amúgy az említett Lions elleni meccs óta, az idegenbeli meccseinkről egy stat:
2. félidőben:
-Kapott FG 23-7-es vezetésnél
-Kapott TD 34-0-ás vezetésnél
-0 kapott pont
-Kapott FG és 24-9-es vezetésnél utolsó mp-s TD
-0 kapott pont

(Remélem nem veszitek offensenek ha reagálok, csak nekem inkább úgy tűnt idegenben jobban hasít a D 😊 )
Toca
Nem 2x kaptatok ki idegenben? (Steelers 2. héten és Panthers 14. héten). Nekem ezek a statok furák, a 34-0-ás vezetés a Bengals elleni otthoni meccsnek tűnik. Az utolsó 5 idegenbeli meccsen kapott pontok (30, 23, 9, 31, 0).
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Egy érdekes stat a hétvégi meccshez Vikes szemszögből:
Vikings Defense at home:
2.8 YPC allowed
55 RYPG allowed
12.5 PPG allowed

Vikings Defense on the road:
4.3 YPC allowed
112 RYPG allowed
19 PPG allowed
Greengo
Sikerült fordítva olvasni a schedulet, furcsa is volt 😀 , szóval tökéletes a statisztikátok
Érdekes. Pedig otthon többször kaptunk ki mint idegenben (Csak a Lions vert meg minket).

Amúgy az említett Lions elleni meccs óta, az idegenbeli meccseinkről egy stat:
2. félidőben:
-Kapott FG 23-7-es vezetésnél
-Kapott TD 34-0-ás vezetésnél
-0 kapott pont
-Kapott FG és 24-9-es vezetésnél utolsó mp-s TD
-0 kapott pont

(Remélem nem veszitek offensenek ha reagálok, csak nekem inkább úgy tűnt idegenben jobban hasít a D 😊 )

Szerkesztette: Toca
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Egy érdekes stat a hétvégi meccshez Vikes szemszögből:
Vikings Defense at home:
2.8 YPC allowed
55 RYPG allowed
12.5 PPG allowed

Vikings Defense on the road:
4.3 YPC allowed
112 RYPG allowed
19 PPG allowed


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Valóban nagyon hasonló a két csapat, és Tocával egyetértek abban, hogy a megvalósítás sikeressége fog dönteni. Azonban én nem látom, hogy Keenum egyértelműen jobb lenne, mint Foles. A támadófalunkat pass protban féltem, mert ilyen jó vedőfallal nem nagyon találkoztunk idén, de ez okos játékhívással kompenzálható. A védőfalunkban szerintem megvan a potenciál hogy szétszedi Keenumot.
mustaine
Egész évben a együtt játszott a kezdővel, remek kohézió alakult ki közte és a WR-ek között, ez Folesnál biztos kevésbé van meg és szerintem sokkal jobban mozog a zsebben.
Nem túl nagy különbség azt viszont aláírom.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Valóban nagyon hasonló a két csapat, és Tocával egyetértek abban, hogy a megvalósítás sikeressége fog dönteni. Azonban én nem látom, hogy Keenum egyértelműen jobb lenne, mint Foles. A támadófalunkat pass protban féltem, mert ilyen jó vedőfallal nem nagyon találkoztunk idén, de ez okos játékhívással kompenzálható. A védőfalunkban szerintem megvan a potenciál hogy szétszedi Keenumot.

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
2004-es PO menetelés:
Vikings, Falcons, Pats

2017:
Falcons, Vikings...
Örülnék ha Vikings utáni meccsünket a Pats ellen játszanánk...nem, nem előszezon meccsre gondolok 😀

Kedvenc Eagles-ös vidik között ott vannak:
 www.youtube.com/watch?v=i8tmUY5r3VM

 www.youtube.com/watch?v=A5y_BTiNGpA

Igaz erről a meccsről csak az újságból értesültem, valamint az előző 3 évről se tudtam semmit, de attól még imádom újra és újra megnézni. 😀
Bébé
Ha így alakulna, azért ezúttal ne a győzelmi parádé útvonalával hangoljatok a meccsre 😊 (lásd Jaguars-topic)
Wyatt
Ez a veszély úgy érzem Wentz nélkül nem fenyeget 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2004-es PO menetelés:
Vikings, Falcons, Pats

2017:
Falcons, Vikings...
Örülnék ha Vikings utáni meccsünket a Pats ellen játszanánk...nem, nem előszezon meccsre gondolok 😀

Kedvenc Eagles-ös vidik között ott vannak:
 www.youtube.com/watch?v=i8tmUY5r3VM

 www.youtube.com/watch?v=A5y_BTiNGpA

Igaz erről a meccsről csak az újságból értesültem, valamint az előző 3 évről se tudtam semmit, de attól még imádom újra és újra megnézni. 😀
Bébé
Ha így alakulna, azért ezúttal ne a győzelmi parádé útvonalával hangoljatok a meccsre 😊 (lásd Jaguars-topic)

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Nem tudom hogyan lehetne elkapni a Vikes-t...
Teljesen más csapat mint az Atlanta és nem látom mik lennének a gyenge pontjaik.
Sajnos nagyon egyben vannak, kb mint mi a szezon közepén..
zsoeo
Ami nekünk:QB.Szerintem Keenum nem olyan jó, csak nem rossz.
Invincible
Simán szétkapjuk. Amikor nyomás van Keenumon egy nagy fos. Márpedig nálunk a srácok azért képesek nyomást gyakorolni rá rendesen.
ano92
Igen Keenum ezt valóban nehezen viseli, Payton és a piros zászlója is tudna róla mesélni. Meg hát zsebből kimozdulva ligalegjobb passzolója volt és gyakorlatilag a Saints ellen is 3-5 helyzet volt ahol mentett saqckből (mondjuk igazsághoz hozzátartozik, hogy a szemből jövő nyomásnál lehet jobb lenne ha benyelné a sacket mint intet dob mint a Saints ellen).
Egyébként nagyon hasonló a két csapat igazából, hogy mivel nyerhet az egyik míg mivel a másik csapat majdnem hogy ugyanaz csak ki tudja jobban megvalósítani.

És véleményem szerint a Keenum és Foles közti különbség lehet a különbség, de hogy nem lenne esélyetek elég erős.
Szoros meccset várok, talán egy ilyen őrült győzelem után esélyesebbnek mondanám magunkat, de max ennyi.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nem tudom hogyan lehetne elkapni a Vikes-t...
Teljesen más csapat mint az Atlanta és nem látom mik lennének a gyenge pontjaik.
Sajnos nagyon egyben vannak, kb mint mi a szezon közepén..
zsoeo
Ami nekünk:QB.Szerintem Keenum nem olyan jó, csak nem rossz.
Invincible
Simán szétkapjuk. Amikor nyomás van Keenumon egy nagy fos. Márpedig nálunk a srácok azért képesek nyomást gyakorolni rá rendesen.
ano92
Igazán nem kötekedni akarok, de ez igy nagyon erős csúsztatás! A mi O falunk lényegében teljesen kicserélődött erre a szezonra, és az alapszakaszban egyszer nem állt fel ugyanúgy a sérülések miatt. Volt néhány meccsünk, ahol nagyon megizzasztották őket, egyébként is ha végignézed a Vikings idei schedule-jét találkoztunk jó védelmekkel. És itt jön a lényeg: Keenum éppen abban volt meglepően jó, ahogy szabadult a sack-ekből, illetve ahogyan nyomás alatt passzolt! A vasárnapi meccsen dobott INT-je volt talán az első ilyen. Ez még messze nem jelenti azt, hogy nem lehet egy jó pass rush-al megzavarni, és egyáltalán nem csökkent semmilyen esélyt, de amit és ahogy itt leirtál, az szimplán nem igaz.
BTW; Wentz sérülésekor irtam itt nektek, hogy nem kell temetni a csapatot és játszunk mi még NFC döntőt idén. Hagy idézzem itt országunk bölcs vezérét: "Na ugye!"
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nem tudom hogyan lehetne elkapni a Vikes-t...
Teljesen más csapat mint az Atlanta és nem látom mik lennének a gyenge pontjaik.
Sajnos nagyon egyben vannak, kb mint mi a szezon közepén..
zsoeo
Ami nekünk:QB.Szerintem Keenum nem olyan jó, csak nem rossz.
Invincible
Az OL náluk félelmetes, nálunk meg a DL. Az a 3 emberes lökdösődés amit a Saints művelt az első félidőben az passrushnak nem nevezhető. Második félidőben viszont ezen a téren is fordult a kocka, hogy ki mit csinált másképp nem tudom nem vagyok szakértő. Ha Keenumra nyomást tudnánk helyezni egész meccsen, akkor lehet keresnivalónk.
Ha nem otthon lennénk akkor azt mondanám veszett fejsze nyele, azért a home field miatt van remény. Számomra ez az álom párosítás amit már az összel tippeltem, más kérdés, hogy mi némiképp keserű szájízzel fordulunk rá.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem tudom hogyan lehetne elkapni a Vikes-t...
Teljesen más csapat mint az Atlanta és nem látom mik lennének a gyenge pontjaik.
Sajnos nagyon egyben vannak, kb mint mi a szezon közepén..
zsoeo
Ami nekünk:QB.Szerintem Keenum nem olyan jó, csak nem rossz.
Invincible
Simán szétkapjuk. Amikor nyomás van Keenumon egy nagy fos. Márpedig nálunk a srácok azért képesek nyomást gyakorolni rá rendesen.

több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 766
Nem tudom hogyan lehetne elkapni a Vikes-t...
Teljesen más csapat mint az Atlanta és nem látom mik lennének a gyenge pontjaik.
Sajnos nagyon egyben vannak, kb mint mi a szezon közepén..
zsoeo
Ami nekünk:QB.Szerintem Keenum nem olyan jó, csak nem rossz.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)