Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
és tényleg 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24583129_10156195414659406_2385868463370403840_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=PiTK3JjbRY8Q7kNvgE3lnyj&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AtEsK8gxVE-To6ygN9uSY-o&oh=00_AYBKI9tYHVB4kTpZTdTyJvbClCJqO_vU3hBIqMYrqHPGzg&oe=670398B1
1,3 Mio. Aufrufe · 10.000 Reaktionen | Love Actually - Eagles | To us, you are perfect. Eagles fans love you both, actually. | By NBC Sports Philadelphia | Facebook
To us, you are perfect. Eagles fans love you both, actually.


Legjobb rész a press conf.ból:
 youtu.be/eTOeood28H0?t=6m20s
Fuck Yeah! 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!
PhillyBeast
Üdv köztünk 😉

Én mindig nehezen hiszem el hogy megvan.

Folestól most már csak két jó meccset kérek 😊
dande
Koszonom! Mar 2004 ota terveztem, hogy irok ide 😊 Eddig csak neman figyeltelek benneteket. Egyebkent en is ugy vagyok mint Te, nem hiszem el. Ha az elejetol "lesimaznak" akkor nem fajt volna a vereseg, de egy ilyen jatek utan mar igen. Jo erzes most a sasoknak szurkolni 😊
PhillyBeast
Igen hosszú terv volt, de kivártad az egyik legmegfelelőbb alkalmat! 😊 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 www.facebook.com/EaglesTailgateTeam/videos/888339864674101/

libabőr!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Fantasztikus volt; sokszor azért eszembe jutott, hogy mi lenne itt Wentz-cel. Nálam az o-line a meccs embere, mindenki, a TE-eket is beleértve nagyszerű volt. De sokan hozzátettek egy-egy darabot az egészhez - mint egy jól működő csapatban.
A következő - mindegy hogy vikes vagy saints - bazi nehéz lesz, de a tegnapi nap után semmi sem reménytelen! Fly Eagles Fly!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Locker room speech:
 twitter.com/Eagles/status/952541366860513281

Nekem ez volt a kedvenc blokkom. Peters-i/Herremans-i munka Wiz-től:
 twitter.com/memphistigerjeb/status/952332503548866561


több mint 6 éve
obraz 170
Mondtam én ,sima liba. : D
Olvasgatva itt a megannyi külföldi szagértő szakértését, esélylatolgatását, amennyire lesajnálják mindenhol az Eaglest, csak szerintem fog nyerni a csapat? : D
obraz
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Edes volt ez a gyozelem foleg azert mert a tobbseg leirt minket es sima veresegre szamitottak tolunk
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Szerintem sajna benne van a blowout, mármint a Falcons részéről. Az offense kiábrándító volt az előző két meccsen, a Falcons defense pedig nagyon erős. Ha Pederson nem talál ki valami működő offense gameplant, megint ott fogunk állni, hogy a védelem 40 percet lesz pályán, ennyi időt védekezni Ryan, Jones, Freeman és társaik ellen nagyon necces.

Ha sikerülne beindítani a futójátékot az elején, már pozitívabban látnám a helyzetünket. Csak a Falcons D-fal is igen jó, a linebackereik szintén. A támadó- és védőfalak párharcát sztem hozni fogja a Falcons, és ez lesz (most is) a kulcs. Mindenesetre annyira nem rossz underdogként várni a meccset, mintha teljesen ráfeszülnék, legalább nem izgulok annyira és csak pozitív meglepetés érhet.

Úgy látom, hogy legalább két csapatrésztől ultra performance kell. A ST-ben benne van sztem, hogy hoz extra 7-10 pontot, de vagy a defensenek vagy az offensenek fel kell lépnie mellé. Összességében nem gondolom, hogy jobb csapat lenne a Falcons, de az tuti, hogy egészségesebbek. Ha jól látom a legkomolyabb hiányzójuk Andy Levitre guard, nálunk se kezdő QB, se kezdő LT, se kezdő MLB, se offense svájcibicska.
mustaine
Én pont azt érzem hogy a D-line erősen felül fogja múlni a Falcons O-linet, és a támadó falunkat is erősebbnek érzem a Falcons D-line-tól. Szerintem ez az ami megnyerheti a meccset nekünk. Az elkapóink jók, de nem igazán dinamikusak (Agholor kivételével), ezért kiemelt szerepe van a QB-nak, míg az Atlanta skill position játékosok szintén jobbak mint a back 7-nk.
Cooltiszo
Nem bánom, hogy igazad lett 😊
 twitter.com/geoffschwartz/status/952302635788439552

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már el is fogyott 😕
 www.amazon.com/CreepyParty-Novelty-Halloween-Animal-Shepherd/dp/B015PSIRXI/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1515895550&sr=8-4&keywords=dog+mask
Amúgy Peters zsebeiben voltak egész meccs alatt. 😀
Bébé
Fölvásároltuk az összeset még két meccs erejéig szükség lesz rá 😉 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Már el is fogyott 😕
 www.amazon.com/CreepyParty-Novelty-Halloween-Animal-Shepherd/dp/B015PSIRXI/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1515895550&sr=8-4&keywords=dog+mask
Amúgy Peters zsebeiben voltak egész meccs alatt. 😀
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!
PhillyBeast
Üdv köztünk 😉

Én mindig nehezen hiszem el hogy megvan.

Folestól most már csak két jó meccset kérek 😊
dande
Koszonom! Mar 2004 ota terveztem, hogy irok ide 😊 Eddig csak neman figyeltelek benneteket. Egyebkent en is ugy vagyok mint Te, nem hiszem el. Ha az elejetol "lesimaznak" akkor nem fajt volna a vereseg, de egy ilyen jatek utan mar igen. Jo erzes most a sasoknak szurkolni 😊

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
2008-as Giants meccs óta erre várok. 😀
Végre megvan a PO győzelem.
Coaching staff előtt le a kalappal.
Elliott megint mit művelt. 😮 Jól tolja a gyerek.

Egy győzelem és SB. Durva.
Év elején még ettől volt "hangos" a sajtó...
 www.bleedinggreennation.com/2017/9/3/16249726/former-nfl-gm-doug-pederson-head-coach-philadelphia-eagles-mike-lombardi-carson-wentz-ringer-video

Gatorade-el kezdtünk a szezont. Remélem keretes mű lesz...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!
PhillyBeast
Üdv köztünk 😉

Én mindig nehezen hiszem el hogy megvan.

Folestól most már csak két jó meccset kérek 😊
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
A támadók épp annyit hoztak, amennyi kellett ma, de épphogy csak annyit. Az első félidei fumble parádé miatt azért járna egy-két tökön rúgás, két potenciális pontszerző driveot is megállítottak maguknak ezekkel. Foles nem követett el nagy hibát és sokkal jobb volt, mint az elmúlt két meccsen. Viszont 10 yard fölött durva, hogy mennyire bizonytalan. Azért a 2013/14-es Foles még megoldott olyanokat, mint a töküres Burtonnek adandó passz.
BleedingGreen
Hosszú passzoknál azért a szél is közrejátszhatott, még Ryan-t is sokszor megzavarta. Remélhetőleg jövő héten se lesz jobb idő, én úgy érzem ebből inkább mi profitálunk jobban.
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Folyamatosan bukjuk a draft helyeket. Direkt. Ez olyan, mint ha egy kilo kenyeret fizetnel ki, de csak 0,7-et hoznal el, hogy egeszsegesebben etkezhess 😊 Szeretem, hogy a csapatunk tudatos taplalkozast folytat!

Szerkesztette: PhillyBeast

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Belegondolva Bator volt DP pl már az elején is 0-3 nál nekimenni a 4.re és TD-t szerezni.

Ja és továbbra sem kaptunk pontot az utolsó 2 percben ebben a szezonban.

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
 www.youtube.com/watch?v=fH3jL28bkAw
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Négyszer kapcsoltam ki, majd vissza a streamet, miközben a párom azon nevetett, hogy fel és alá járkálok. Remélem jövő héten is underdogok leszünk.
Én nem kívánok mást csak a még két ilyen kiszenvedett győzelmet ebben a playoffban 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tulajotok is nagyon örült a W-nek. 😊 😊 😊
 twitter.com/fearthe_beard11/status/952343780681662464
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Nem -bírtam fennmaradni, de ilyen jó hirre felébredni igazan jolesett! Örülök! 😊
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1751104381602909/?type=3&theater

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
Hátha még azt mondom, hogy én végig hittem Folesban 😀 😀 😀
dande
Az nem bűn. Muszáj hinni benne, mert nincs más. Hit nélkül meg megbaszhatjuk a győzelmeket.
Shawn84
akkor ide is 8)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ez igazi kuzdelem volt!!!!! Ha ebbol SB gyozelem lesz akkor ebbol filmet is kell csinalni 😊))
Brutalis!!!!!!
Holnap pedig hajra Minny 😊
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Bocs a stílusért (idegallapotban vagyok)
de akkor összegezzük:
Kiesik az első számú futó wr hibrid
Kiesik a védelem kapitánya (Hicks hívta át a playeket)
Kiesik a fal legfontosabb tagja
Kiesik a rugó
Kiesik a spec team kapitánya
Kiesik a legtöbb TD-t elkapó (ő még visszatér)
Kiesik a franchise arca aki a csapat VEZETŐJE, öltözőben, pályán aki olyan dolgokat művel amiket a nagytudású amcsi szakik ex-playerek is csak lesnek akinek a jelenléte már többre sarkall olyan embereket akik 6-7 éve vannak az Nflben
És ezek után legyen next man up?
Hova a faszomba? Láttunk az Oaklendet Carr nélkül...
Persze legyünk pozitívak meg minek a rinyálás? A nagy büdös lofaszra arra.. hogy végre van egy qb majd 10 év után, végre van egy olyan szezon ahol klappolnak a dolgok élmény nézni a srácokat..
És akkor a tipikus Phily loserseg, hogy minden fenti sérülés ellenére megyünk előre de a picsaba lassan már a kulcs posztókon B sorral.. Ez már kurvakibebaszottul sok.. Számomra ez a szezon vége minden meccs már egy ajándék nem is varok a szezontól semmi többet...
Füles gyerek össze fossa magát az első komoly tetnel (legalábbis igy emlekszem) és hagyjuk az Oakland elleni meccset..
Olyan szinten plusz dolgokat hozott Wentz hogy nemhogy pótolni de még megközelíteni sem lehet.

Egy halvány remény vagy talán az utolsó szalmaszál vagy a tokom tudja mi hogy eddig a staff minden sérülést valahogy megoldott..

A büdös picsába, hogy nincs igazság...

Ja és legyünk pozitívak...

Jó éjt
zsoeo
Playoff győzelem a fentiek után 😊 nagy pacsi a staff-nak. Megérdemelték a srácok nagyon 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát igen Doug:

Nick is Nick. Tökéletes jellemzés 😀