Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/954108017963884549

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709

eaglesmcnabb
Amúgy valaki szólhatna neki, hogy az a sapkaszerüség totál csajos és baromi hülyén néz ki benne 😊 Az Ausztrál openen minden női teniszező ilyet hord 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Roseman a legjobbak között:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/18/16906082/eagles-howie-roseman-pfwa-2017-nfl-executive-year-philadelphia-joe-douglas-general-manager-personnel

Kiváncsi vagyok, hogy Pederson megkapja-e az Év edzője díjat. (szerintem nem)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben
eaglesmcnabb
Király akkor megyek oda, azt hittem declinolva lett, mert az FB eseményt törölték
Toca
Az eredeti esemény sajnos véletlenül megsemmisült, de lesz meccsnézés:
 www.facebook.com/events/211730109392982/
mustaine
Igen köüzben ott volt a Notijaim között akkor a mi meccsünkre odaérek 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben
eaglesmcnabb
Király akkor megyek oda, azt hittem declinolva lett, mert az FB eseményt törölték
Toca
Az eredeti esemény sajnos véletlenül megsemmisült, de lesz meccsnézés:
 www.facebook.com/events/211730109392982/

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben
eaglesmcnabb
Király akkor megyek oda, azt hittem declinolva lett, mert az FB eseményt törölték
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2017/YEAR/0?campaign=fb-nf-sf179496432-sf179496432&sf179496432=1&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Bírom az amcsi fórumokat 😀

"Can't tell you how appreciative I am for the #1 seed. Not hearing a bunch of tipsy Northerners chant "Skol" and hearing that mother lovin' horn every time they tackle someone before a first down or complete a 5 yard pass is going to make my Sunday glorious."




Ez kész 😀
 twitter.com/MadeForPhilly/status/953643368227262465?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.footballsfuture.com%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmadeforphilly%2Fstatus%2F953643368227262465

Remélem ezekre a számokra fog bevonulni a csapat. 😀
 www.youtube.com/watch?v=fGx6K90TmCI
 www.youtube.com/watch?v=nhhyvNNKTCI
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
😀
And two, the Wisniewski block on the screen: "I don’t think that I’ve ever blocked two guys on one play on a screen. I told Kelce that’s some Kelce stuff. That’s some athletic guy stuff."
Bébé
Még mindig homály számomra és a szezon egyik legnagyobb rejtélye, hogy hogyan lehetett Seumalo és Warmack is előtte a depth charton a szezon elején. Elmebeteg a faszi (a legpozitívabb értelemben) és baromi jól játszik.
mustaine
Akinek van kedve h drukkoltam az ideigazolásáért anno, visszakeresheti, s mi volt a reakcióm mikor sikerült 😉 😛 Nem is értettem anno a Raidersbe miért nem kellett.
dande
Utolsó raiderses évében sérülten játszott, ami miatt nem volt olyan bivaly, mint most. Meg szar az ügynöke.
mustaine
Irreális 5-6 milliós fizut kért volna alapból/ev.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
...vagy inkább a Green Goblin:
 twitter.com/JamieApody/status/952286910814318593
Greengo
azt nem értem, hogy miért mindig a #27-est kell lökdösni...:S
 youtu.be/owvpixJQdhM?t=2m25s

Bár lehet, hogy Mills is megnézte már párszor és bevillant neki. 😀

De amúgy még McLeod is bejelentkezhet 😀
 youtu.be/uxydGfLkcwA?t=3m27s
(Ha a zenét ismeri valaki, akkor megmondhatná. 😀 )
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Libabőr ez is
 www.youtube.com/watch?v=mqvWjohADNY

Nagy gáz lesz ha nyerünk. Ki fog majd ehhez hasonló beszédet mondani? 😀
 www.youtube.com/watch?v=QLSrF81Q8rM
Bébé
Foles 😊
dande
...vagy inkább a Green Goblin:
 twitter.com/JamieApody/status/952286910814318593


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
😀
And two, the Wisniewski block on the screen: "I don’t think that I’ve ever blocked two guys on one play on a screen. I told Kelce that’s some Kelce stuff. That’s some athletic guy stuff."
Bébé
Még mindig homály számomra és a szezon egyik legnagyobb rejtélye, hogy hogyan lehetett Seumalo és Warmack is előtte a depth charton a szezon elején. Elmebeteg a faszi (a legpozitívabb értelemben) és baromi jól játszik.
mustaine
Akinek van kedve h drukkoltam az ideigazolásáért anno, visszakeresheti, s mi volt a reakcióm mikor sikerült 😉 😛 Nem is értettem anno a Raidersbe miért nem kellett.
dande
Utolsó raiderses évében sérülten játszott, ami miatt nem volt olyan bivaly, mint most. Meg szar az ügynöke.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Libabőr ez is
 www.youtube.com/watch?v=mqvWjohADNY

Nagy gáz lesz ha nyerünk. Ki fog majd ehhez hasonló beszédet mondani? 😀
 www.youtube.com/watch?v=QLSrF81Q8rM
Bébé
Foles 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Libabőr ez is
 www.youtube.com/watch?v=mqvWjohADNY

Nagy gáz lesz ha nyerünk. Ki fog majd ehhez hasonló beszédet mondani? 😀
 www.youtube.com/watch?v=QLSrF81Q8rM
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
😀
And two, the Wisniewski block on the screen: "I don’t think that I’ve ever blocked two guys on one play on a screen. I told Kelce that’s some Kelce stuff. That’s some athletic guy stuff."
Bébé
Még mindig homály számomra és a szezon egyik legnagyobb rejtélye, hogy hogyan lehetett Seumalo és Warmack is előtte a depth charton a szezon elején. Elmebeteg a faszi (a legpozitívabb értelemben) és baromi jól játszik.
mustaine
Akinek van kedve h drukkoltam az ideigazolásáért anno, visszakeresheti, s mi volt a reakcióm mikor sikerült 😉 😛 Nem is értettem anno a Raidersbe miért nem kellett.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
😀
And two, the Wisniewski block on the screen: "I don’t think that I’ve ever blocked two guys on one play on a screen. I told Kelce that’s some Kelce stuff. That’s some athletic guy stuff."
Bébé
Még mindig homály számomra és a szezon egyik legnagyobb rejtélye, hogy hogyan lehetett Seumalo és Warmack is előtte a depth charton a szezon elején. Elmebeteg a faszi (a legpozitívabb értelemben) és baromi jól játszik.

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ellerbe (hamstring) nem edzet, többiek mind fullon tolták.

😀
And two, the Wisniewski block on the screen: "I don’t think that I’ve ever blocked two guys on one play on a screen. I told Kelce that’s some Kelce stuff. That’s some athletic guy stuff."

Mosoda:
 www.philly.com/philly/news/pennsylvania/philadelphia/eagles-nfc-championship-laundry-lattanzios-linn-cleaners-we-the-people-20180117.html
"Albater didn’t pay much attention to football before she started cleaning the Eagles uniforms, but now she checks in on each game to see what color the team is wearing. "
“I scream at the TV, ‘Run out of bounds! Stay on your feet!’ because I don’t want them falling down,” he said, since falls and tackles often lead to tough stains.
Érdekes lehet így is meccset nézni. 😀
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?
gabokocka
Ugye Torrey Smith dead nélkül kirakható, az 5 misi. Ezek kívül nekem a vesszőparipám Rodney McLeod, szerintem ár/érték arányban nem a legjobb bár vannak kimagasló meccsei de nagy homályra is tud vetődni (szó szerint), 6 millió spórolás. Erről már volt itt szó, többnyire leoltottak de ha cut akkor ő az egyik fő esélyes. Foles-ért még ellenértéket is kaphatunk ezzel újabb 4 millió felszabadul. Malcolm Jenkins elküldésével 8,5 milliót (!) spórolhatunk. Celekért megszakadna a szívem de őt is meg kell említeni, 4 millióért küldhetnénk el. Látható, hogy a Safety párosra 18,4 milliót a sapka 10%-át költjük. Ennek ellenére nem világverő az egység.
Curry az aki még szerintem kicsit túl van árazva vele 9 milliót spórolhatunk. Szerintem a lehetséges cut-ok ezek közül kerülnek ki. Mindenkinél a júni 1 utáni cut számokat írtam és az esetleges 2019 dead-et nem írtam, nem akartam bonyolítani. A draft nem fogja túl sokkal terhelni a sapkát tekintettel arra, hogy van lesz egy 1/32 utána a 4. körben húzunk legközelebb.

A fentieken kívül olvastam még az alábbi nevekről de ezeket elvetem, indoklással:
Peters: save 5 dead 6
még mindig elit, nem látom értelmét
Kendricks: save 6, dead 1,6
Nem vagyunk túl combosak LB fronton és még ott van Bradham aki FA tehát ezt elvetném
Kelce: save 6, dead 1,2
elit, nem érné meg

Az én tippem:
Smith CUT, a kezdő safetyk közül az egyikhez tuti hozzányúlunk ez vagy cut vagy újrastruktúrálást jelent. Curry nagy kérdés de ha Bradhammel és PatRobbal hosszabbítani akarunk akkor mehet.
picksix
Azt nézem, hogy amiket Te számolsz, az a jún. 1. utáni cutok esetén felszabaduló lóvé, ilyenből meg csak kettő lehet. Nyilván Torrey Smith és Celek adja magát, de pl azt nem hiszem, hogy bármelyik safety, vagy Curry repülne, elég sok zsé maradna utánuk benn.
gabokocka
Gabo, azt beleszámoltad, hogy brutál mód emelkedik a cap?

Én szezon közben nézegettem a számokat és arra jutottam, hogy még FA-ra is jut egy kis apró.

Szerintem:
Celek 99%, hogy visszavonul (1%, hogy vetminért marad SB-t nyerni)
Torrey 90% cut

Mindenki más valszeg marad.
Peters 100%, hogy marad ha felépül. McLeod és Jenkins szerződése még sokáig szól, nem fogunk ennyi DM-et benyelni jó kezdők cutolásával. A safety depth ráadásul 0, Mills sztem versatile DB marad, mellé jön draftról valaki. Foles-t lehet hogy eltradeljük, ha lesz rá vevő, de sztem nem lesz.

Curry lehet még aki talán trade-esélyes, illetve minden évben Kendricks, de idén mindketten jók voltak.

Szerintem átstruktúrálások lesznek főleg, most van bőven hosszútávú amivel lehet játszani kevés kockázattal (Ertz, Lane, Jernigan, Jeffery, Cox, stb.).

Wentz szerződése lehetőséget ad arra, hogy 2020-ig ne kelljen a cap-pel foglalkozni, Roseman ezt ki is használja. Ha van csapat, akinek sosincs gondja a cap magic-kel, azok mi vagyunk, Roseman megoldja.

Btw érdekességként nekem az a teóriám, hogy előre kalkulálnak Roseman-ék ezekkel a brutális capnövekedésekkel, így igazából azt a pluszt mindig a jövőből szedik össze, ami épp most kell.

Összességében: kevés változás lesz a keretben, többen fognak jönni, mint menni.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kendricks mikor nem ment maradt, mikor meg megy neki a játék elküldenénk??? Így is lyukasak vagyunk ott. Hicks Lee 2.0 nak tűnik, nem kéne még szűkíteni. Dradton oda is húznék első körben. Celekről leírtam mit gondolok, Jenkinsnél meg átstruktuálás kell, ha másként nem lehet, de neki maradni kell.
TS, Warmack is mehet. Folesnál sokat számít majd a következő (esetleg következő utáni😉) meccs

Curry is sok mindent már túl élt, s emberileg ő is fontos, de ő má tényleg lehet, h luxus lenne.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Bár az idei munkája alapján sajnálnám, de szerintem Kendricks menni fog. Celek visszavonul, talán Long is (és még az is lehet, hogy Peters is - bár erre talán kisebb az esély). Az apróbbak közül Smallwood szinte biztos.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
+ infó csak összehasonlításként:
A Chancellor-Earl Thomas páros 2018-as cap hitje együttesen 20,2 millió.

Azt nézem, hogy amiket Te számolsz, az a jún. 1. utáni cutok esetén felszabaduló lóvé, ilyenből meg csak kettő lehet. Nyilván Torrey Smith és Celek adja magát, de pl azt nem hiszem, hogy bármelyik safety, vagy Curry repülne, elég sok zsé maradna utánuk benn.
gabokocka
Igen, 2 lehet júni 1 előtt. Annyit azért hozzátennék, hogy én csak a lehetőségeket vázoltam nyilván ezekből 2 cut-nál több nem lesz.

Igazából ilyenkor csak a felszabaduló összeg és a játékos elvesztésének értékét kell nézni,a bent maradó zsé az így is úgy is ott van.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Hülye kérdés lesz, mert gondolom Titeket most még rohadtul nem ez mozgat, de bőven a tervezett sapi felett vagytok, ki az aki repülni fog, hogy legalább a rooike-kat le tudjátok szerződtetni? Nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, mi lesz a megoldás, mert akit megérné kirakni az jól teljesít, aki meg úgy keres relatíve sokat, hogy közben nem olyan jó, annak olyan szerződése van, ami nem annyira mozdítható. Vélemények?
gabokocka
Ugye Torrey Smith dead nélkül kirakható, az 5 misi. Ezek kívül nekem a vesszőparipám Rodney McLeod, szerintem ár/érték arányban nem a legjobb bár vannak kimagasló meccsei de nagy homályra is tud vetődni (szó szerint), 6 millió spórolás. Erről már volt itt szó, többnyire leoltottak de ha cut akkor ő az egyik fő esélyes. Foles-ért még ellenértéket is kaphatunk ezzel újabb 4 millió felszabadul. Malcolm Jenkins elküldésével 8,5 milliót (!) spórolhatunk. Celekért megszakadna a szívem de őt is meg kell említeni, 4 millióért küldhetnénk el. Látható, hogy a Safety párosra 18,4 milliót a sapka 10%-át költjük. Ennek ellenére nem világverő az egység.
Curry az aki még szerintem kicsit túl van árazva vele 9 milliót spórolhatunk. Szerintem a lehetséges cut-ok ezek közül kerülnek ki. Mindenkinél a júni 1 utáni cut számokat írtam és az esetleges 2019 dead-et nem írtam, nem akartam bonyolítani. A draft nem fogja túl sokkal terhelni a sapkát tekintettel arra, hogy van lesz egy 1/32 utána a 4. körben húzunk legközelebb.

A fentieken kívül olvastam még az alábbi nevekről de ezeket elvetem, indoklással:
Peters: save 5 dead 6
még mindig elit, nem látom értelmét
Kendricks: save 6, dead 1,6
Nem vagyunk túl combosak LB fronton és még ott van Bradham aki FA tehát ezt elvetném
Kelce: save 6, dead 1,2
elit, nem érné meg

Az én tippem:
Smith CUT, a kezdő safetyk közül az egyikhez tuti hozzányúlunk ez vagy cut vagy újrastruktúrálást jelent. Curry nagy kérdés de ha Bradhammel és PatRobbal hosszabbítani akarunk akkor mehet.
picksix
Azt nézem, hogy amiket Te számolsz, az a jún. 1. utáni cutok esetén felszabaduló lóvé, ilyenből meg csak kettő lehet. Nyilván Torrey Smith és Celek adja magát, de pl azt nem hiszem, hogy bármelyik safety, vagy Curry repülne, elég sok zsé maradna utánuk benn.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.