Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Teljesen érthetetlen állapotba kerültem
mustaine
 twitter.com/sailingt3am/status/955267874955898880

😀
dande
a múlt heti győzelem után egy blowjob videó terjedt el, mi lesz itt az SB után?

ja és all-time steal



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen érthetetlen állapotba kerültem
mustaine
 twitter.com/sailingt3am/status/955267874955898880

😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Teljesen érthetetlen állapotba kerültem

több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Wentz, J.Peters, Sproles, Hicks, Maragos, Sturgis
És így is SB.
(Jó végülis Sean Lee teljesen más szint... 😛 😀 )

Senkit nem szabad elengedni az edzői stábból. Mindenkinek 10 milla/éves fizut, ha kell. 😀
Bébé
Pont ez az. Ha a Boysban végig játszik Lee, akkor most ők lennének SB-ben helyettünk, ergó a posztod legeleje sem igaz. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
SUPERBOWL BABY!!!

Elképesztő, hihetetlen ... Foles viszont elhitte végre. Eddig minden meccsen úgy volt, hogy vajon milyen lett volna Wentz-cel, de ez ma vele sem lehetett volna jobb. Nicky ma elsütötte az ágyúkat 😀
A falakon nyertünk, hogy eddig is. A védőfal félelmetes volt, Cox, Long, Barnett, Curry mindenki. A támadófal is dominált, adták a teret Folesnak.
A védelem hozta magát, egy elváltott TD-n kívül minden kulcshelyzetben ők jöttek ki győztesen. Robinson TD-je nagy momentumot adott, és onnan már nem volt megállás.
A támadóknál hosszú passzok. Ki hitte volna? Még Torrey is elkapta, pedig az elején már elátkoztuk azért a páncélmellényért.
Az edzőknek jár a legnagyobb dicséret. Doug "nem év edzője" Pederson megint remek meccset hívott, szétdaraboltuk a félelmetes Vikings védelmet.

De még nincs vége. We ain't done YET!
A Patriots igen nehéz lesz. Csak mi állunk underdogként a Pats és a címvédés között. Nem otthon leszünk, és más pályán a védelem nem annyira jó. Így kell majd megint az offense is. Ma megüzenték, hogy őket sem lehet leírni. Kell majd a new yorki recept, ahogy ők verték a Patset anno: a falaknak uralni kell a meccset.


több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Wentz, J.Peters, Sproles, Hicks, Maragos, Sturgis
És így is SB.
(Jó végülis Sean Lee teljesen más szint... 😛 😀 )

Senkit nem szabad elengedni az edzői stábból. Mindenkinek 10 milla/éves fizut, ha kell. 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Nem volt kérdés Bástya, Nick Foles elit irányító

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
JMár csak egy jó meccs kell Folestól 😊

S most már le merem írni:


Ha már egyszer volt | Pro | Bowl MVP Foles.................................szabad még egyszer Bowl MVPnek lenni😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Hihetetlen ez a szezon! 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezt a trofeat, nfc bajnok cimet, mar nem vehetik el.

Megha egy is maradhat az ev vegen. Grat. Kar hogy nem jags vs eagles volt az osszeallitas az sb ben. Ket szimpatikus fiatal energikus csapat lett volna. : )

Donovan Mcnebb egyik kedvenc jatekosom volt ugyancsak. Jo volt ot is jatszani latni korabban. Foleg sb ben. Megha itt kint, a pit es a philly kozott kolcsonos, finoman szolva utalat van. Mint kb fradi ujpest.

De mivel en nem itt szulettem. Igy megengedhettem magamnak, hogy ben mellett ot is birtam, meg titeket is. Grat. Igy tovabb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majdnem😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pscp.tv/w/1vAGRMvNRpaKl
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat. Kár hogy nem Wentz vezeti a sereget Bradyék ellen, de azért sok sikert ott is. És remélem jön valami epic EatDatPussy meccsreakciós videó is ezek után.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
belemegyünk a Super Bowl-ba 😊
elverjük a peccet jól
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Superbowl baby!!!!!
Mióta varok erre?
Mennyi szar szezon!
Sírok az örömtől!

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze Ricsi te siha nem írtad le az Eagelst 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak azért is:

Szrik vagyunk na 😊 😀😀 😛
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Irány a SZÚPERBÓÓÓL nem hiszem el
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyedül Trent Cole és Herremans miatt sajnálom, hogy ezt is megélhetem.

Egyelőre nehéz szavakat találni, de SB-ban a csapat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Foles-ért mit kapunk?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Bassz@meg, Ellerbe out, Goode mint MLB...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rajtam a Shady mez Keenumnak legyen nehéz meccs

Fly Eagles 😊!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk.
PhillyBeast
azért ezzel óvatosan, Dan Marino tudna mesélni szerintem...
eaglesmcnabb
En alapvetoen egy "ovatos" drukkernek mondanam magam, probalom realisan ertekelni a helyzetunket, de azert azon meglepodnek, ha ez a keret, latva a szerzodeseket es a korokat, nem lenne eselyes az elkovetkezendo evekben. De igazad van, kussolok, abbol nem lehet baj 😉
PhillyBeast
amúgy alapvetően egyetértek veled, csak nem szeretek pofára esni :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk.
PhillyBeast
azért ezzel óvatosan, Dan Marino tudna mesélni szerintem...
eaglesmcnabb
En alapvetoen egy "ovatos" drukkernek mondanam magam, probalom realisan ertekelni a helyzetunket, de azert azon meglepodnek, ha ez a keret, latva a szerzodeseket es a korokat, nem lenne eselyes az elkovetkezendo evekben. De igazad van, kussolok, abbol nem lehet baj 😉

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk.
PhillyBeast
azért ezzel óvatosan, Dan Marino tudna mesélni szerintem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!