Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Részben jó ez így részben nagyon oda kell figyelni. Hülyeség h a Rodgers nélküli Packers miatt nincs igazán jó csapat az NFCben. Szépen ott sorakozik mögöttünk a Saints a Rams a Vikes (Ceenummal szárnyalnak) a Lionst Hawkst s a Pantherst de az Atlantát sem lehet leírni (AFC South most nagyon durva). Úgy hogy lesz még dolgunk bőven, ha bármi érdemlegeset akarunk.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
édes ébredés 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Eagles signed LB Dannell Ellerbe, formerly of the Saints.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Falcons és Vikes győzelmet 😉, és minden csapatnak sérülés mentes meccset kívánok mára. Meg jó szórakozást 😊!

Fly Eagles!!!!
dande
| én őszintén elgondolkodtam,
hogy a vikes ellen szurkolók, de nem ment...
|

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Falcons és Vikes győzelmet 😉, és minden csapatnak sérülés mentes meccset kívánok mára. Meg jó szórakozást 😊!

Fly Eagles!!!!
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
”Az Eagles védelme a passzjátékok 43%-ában helyezi nyomás alá az ellenfél irányítóját, amivel az Eagles a legjobb NFL-ben, ebben a kategóriában. Mindezt úgy, hogy a Philly védelme a ligában a 2. legkevesebbszer játszik stunt-ot (16%), és 13. legkevesebbszer blitz-et (25%).
Nem véletlen, hogy egyben akarják tartani hosszú távon ezt a védőfalat.”
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
#Thatswhatsup

 youtu.be/qfOoOCa9lLU

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Legdragabb DT paros.
De a legdurvabb is.

Jo ez

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ez jó hír.

Engem a cap sose izgatott, minden évben rendben voltunk vele, jobban értenek ott hozzá, és Rosemanék jól is csinálják.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hulkenstein hol vagy? 😀

Kurvára örülök ennek. A defense legjobb arca kapott +4 évet a csapatnál. Mindig meglepődök, hogy Jernigan még csak 25 éves, Cox is csak ilyen korban kezdett el igazán jól játszani.
Cap miatt ha tippelnem kéne, akkor Jefferyt megtartjuk, Bradham megy, Smith cut, a két DE közül( Graham, Curry) pedig valakit tradelünk.
balintbaba
Nagyon király hír 😊

Én arra számítottam, hogy ennyit biztos nem adunk meg neki a cap-hiány miatt. Talán ennyit nem is ér, bár még fiatal és egyértelműen fejlődik.

Másrészt a cap két dolog miatt sem olyan hangsúlyos nálunk jelenleg, mint más csapatoknál

1. Roseman legerősebb skiljje a cap mgmt és mióta itt van még soha nem volt gondunk belőle. Ha valaki elérhető és segítene rajtunk, azt úgyis kimatekozza, a hosszabbításokhoz hasonlóan.
2. Alapvetően nincs szükségünk free agentekre, hiszen minden poszton rendben vagyunk, csak a sajátjainkat kell megtartani. Mintha így a bye week alatt Roseman is bekukkantott volna és olvasta volna a HSZ-emet, gyorsan el is kezdte végrehajtani a javaslataimat 😀

Next up: Bradham, Jeffery, PatRob, Burton és Beau Allen.

Szerk.: Ja és szerintem Peterst még ne temessétek, ha fel tud épülni, akkor biztos, hogy nem cutoljuk, mivel 10,8 millió DM maradna utána. Még ha Big V jó is lesz, vagy nem tud felépülni, akkor sem fogjuk kirakni, megtartjuk backupnak és locker room presence-nek. Nyilván ha ő vonul vissza, akkor más a helyzet, de ha ez lesz, akkor eléggé megszívjuk, mert marad utána elég sok dead cap.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ilyenek is vannak:

Csapat:
 www.youtube.com/watch?v=ilEcY6UvL3o

Long:
 www.youtube.com/watch?v=cV9QZ4A6fJw
Így már értem, hogy miért volt annyira jó a D# a Broncos ellen...ott volt Dawkins 😀
(Világ vicce, hogy nem került be egyből a HoF-be. 😀 )
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
12M-os DT azért nem kis pénz.

Cox pénzét kapja majdnem...
Janek
Cox átlagos fizuja 17 millió. Az egy picit messzebb van a majdnemtől 😊 De jah ennyi egy minőségi DT fizuja. Kiváncsi vagyok ezek után hogy oldjuk meg a jövő évet majd.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Howie nem tetlenkedik, hogy a bye weeken is történjen valami. Orulok neki, de Remélem ez a deal nem azt jelenti hogy bárki is távozik a front sevenbol. Gyanítom Celek es Peters az utolsó szezonjat tölti. Legalábbis igy lenne az ésszerű. Szvsz Nem engedhetjük meg hogy a ket kezdo DE, vagy valamelyik LBnk tavozzon...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Hulkenstein hol vagy? 😀

Kurvára örülök ennek. A defense legjobb arca kapott +4 évet a csapatnál. Mindig meglepődök, hogy Jernigan még csak 25 éves, Cox is csak ilyen korban kezdett el igazán jól játszani.
Cap miatt ha tippelnem kéne, akkor Jefferyt megtartjuk, Bradham megy, Smith cut, a két DE közül( Graham, Curry) pedig valakit tradelünk.
balintbaba
Hát ha beigazolódnak a reális visszavonulások, akkor Peters, Celek, és Sproles pénze is felszabadul +Curry trade, akkor van pénz mindenkire, Jefferyre és Bradhamre is.
Szezon felénél 8-1-nél is már a jövő évvel foglalkozik Howie, állat ez a pali! 😉 Féltem hogy Jernigan nem fog beférni jövőre... de így? 👍👍👍😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Branham hova megy? LB poszton vékonyak vagyunk, mint a rétestészta. Vagy Walkernek kell nagyon szintet lépni illetve draft.

Nem tudom az LB class milyen lesz idén?
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Hulkenstein hol vagy? 😀

Kurvára örülök ennek. A defense legjobb arca kapott +4 évet a csapatnál. Mindig meglepődök, hogy Jernigan még csak 25 éves, Cox is csak ilyen korban kezdett el igazán jól játszani.
Cap miatt ha tippelnem kéne, akkor Jefferyt megtartjuk, Bradham megy, Smith cut, a két DE közül( Graham, Curry) pedig valakit tradelünk.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
12M-os DT azért nem kis pénz.

Cox pénzét kapja majdnem...

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Eagles signed DT Timmy Jernigan to a 4-year extension, $48 million extension that includes $26 million fully guaranteed, per source.
Beki
Jó üzlet, a liga legjobb DT párosa van nálunk a következő minimum 4 évben.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem nem jinxelem el, a DT párosunk megvan pár évre. Köszi Ravens 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Eagles signed DT Timmy Jernigan to a 4-year extension, $48 million extension that includes $26 million fully guaranteed, per source.
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Közben megint elmeszelve Zeke...
jó ez mondjuk olyan mint a semafor hol ilyen hol olyan...
Janek
Nem örülök. Ha véletlen nyerni találunk jövő héten lehet azt hallgatni, hogy jójó de Zeke nélküli Boyst vertünk meg.
Ja bocs...ez kit érdekel? Remek hír, örülök 😀
picksix
Ha meg kikapunk, akkor meg azt, hogy egy Zeke nélküli Boys verte meg az Eaglest, sehogy sem jó. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Közben megint elmeszelve Zeke...
jó ez mondjuk olyan mint a semafor hol ilyen hol olyan...
Janek
Nem örülök. Ha véletlen nyerni találunk jövő héten lehet azt hallgatni, hogy jójó de Zeke nélküli Boyst vertünk meg.
Ja bocs...ez kit érdekel? Remek hír, örülök 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Közben megint elmeszelve Zeke...
jó ez mondjuk olyan mint a semafor hol ilyen hol olyan...

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kozben long snapperekkel workoutolunk. Lehet némi összefüggés ez és a kihagyott XP-k kozott.

A kihagyott XP-t nem szokták agyonismételni, de amugy többször véltem felfedezni pontatlan snap-et ahol tobbnyire Jones-nak kellett korrigálni nagy lelekjelenlettel.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük!

Az ellenfelekkel kapcsolatban: A Lions csak elszúrhatja ezt a PO-t. Legalább WC-n be kel menniük, mert ránézésre viszonylag könnyű a sorsolásuk. De a csoport győzelem is meglehet nekik, mert a Minnesotánál nagy kérdőjel, hogy hosszútávon QB és kezdő RB nélkül mire mennek. Keenum bírja-e végig illetve lesz-e Teddy vagy Bradford.

A Panthers pedig szerintem jelenleg jobban néz ki mint az Atlanta. Verték is őket. Meglátjuk.

Azért durva, csak muszáj lesz a csoportot megnyerni, mert a másik három NFC csoportban is lehet legalább két jó mérlegű csapat. A Southban három is. A Dallas ellen ezért legalább az egyiket nyerjük meg.

Picit pontosítás. a Skins verte a Hawksot 😊, akik viszont amióta RW van mindig rossz matchup, bárhol játszunk velük. Reméljük idén sikerül egy kicsit törleszteni az adósságból ellenük. A Saints szintén zenész.

A csapatból jelenleg persze most mindenkit megtartanék, de ez ugye lehetetlen 😊. Celekért fog fájni a szívem, de ez az üzlet.

Fly Eagles!

Szerk:
Sőt most látom Bradford IR és Teddy aktív. Kérdés mennyire egészséges.

Ahogy sztem Sam lassan búcsút vehet a ligától. Az kiderült, tehetsége lett volna (tehát nem mondható feltétlen bustnak) csak az eleinte inkompetens edzők és a sérülések nem engedték, hogy kijöjjön a karrierjéből, ami kijöhetett volna.

Szerkesztette: dande2