Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Mostanában nem nagyon érzek ingert, hogy írjak ide. Biztos azért, mert úgy általában rendben mennek a dolgok de most jön az örömáradat😊

Amikor Pedersont szerződtettük nem ismertem és nem néztem ki belőle semmit. Annyi tetszett az egészben, hogy nem kapkodtunk és egy playoff csapattól igazoltunk. A KC OC-ja volt, amely csapat arról volt híres, hogy egy teljes szezonon keresztül nem volt WR által elkapott TD, éveken át a védelem vitte a csapatot és az offense eldöcögött. De azt végképp nem néztem ki belőle, hogy vannak tökei, hogy képes egy kreatív ütőképes O-t összerakni.
Biztos vagyok benne, hogy Rosemantől és a szervezettől minden segítséget megkap de látszik a csapaton, hogy a háttérmunka, készülés, stratégia nagyon magas szinten van.

Kell aki végre tudja hajtani, de a felrajzolt playek zseniálisak. (Jeffery 1. TD-je tegnap a Broncos ellen OMG) A game plan, játékhívás nagyon megy, belejött és élvezi, látszik rajta.

A BGN cikkéből idézek:

He went for it on 4th and 1 up 31-9 and then again up 44-23. He ran up the score in the 3rd quarter. The third quarter. This is what Chip Kelly was supposed to do.
Kényelmes helyzetben vagyunk mind a mérleg, mind a depth szempontjából így nincs az a kényszer, hogy nem 100%-osan játszassunk valakit. Darby visszatérését sem erőltetjük, Ertz is kihagyta a tegnapit minden gond nélkül és Johnsont is lecseréltük a garbage time-ban (okosan Wentz is jött le vele), meg is lett az eredménye a Seumalo - Von Miller matchup megmutatta, hogy egy gyengébb fal esetén mire lehet számítani.

Összefoglalva azt látom, hogy Roseman a zsenialitása mellé némi rutint is összeszedett az évek során, fontos szempont volt a HC casting során, hogy kreatív legyen és együtt tudjanak működni. Ez sikerült és amíg nem förmed meg egyik a másikra addig működni is fog a dolog.

Egy kulcsszereplőről nem szóltam, az Jim Schwartz. Osztom a közhelyes nézetet, hogy a védelem nyeri a bajnokságot. Nélküle nem lennénk itt. Annak ellenére, hogy HC-ként már bukott kapkodni fognak érte. De azt tudjuk, hogy a staff egyben tartására a legjobb mód a playoff menetelés 😊

Wentzről csak ennyit:


A jövő: egyre biztosabban látszik, hogy ha Wentz nem törik ketté, nem jön valamiféle átok akkor hosszú távon megoldás, főnyeremény. Szívem szerint minden évben első körben OL-be húznék, a többit úgyis megoldja a Rózsaember, de a falat folyamatosan, örökké magas szinten kell tartani.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene a Chiefsebe abba......
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vaitai szerintem meggyőző, és később csak javulni fog, ahogy egyre több rutint szerez és beilleszkedik a pozíciójába.
mustaine
Ha Peters idény végén visszavonulna, szerintem Vaitai megállná a helyét akár kezdőnek is.

S még S Jones pályára sem lépett....
dande
ha PatRob így nyomja, és lesz Darby is, lehet hogy nem is nagyon fog :d Elég jónak tűnik a DB depth, pedig PatRobra se adtam volna egy lyukas garast sem, hogy lesz belőle valami.

Howie-ra nincsenek szavak, bárhogy is ér véget a szezon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
A néhány héttel ezelőttihez képest én erre mondanám hogy statement win volt. Minden aspektusban domináltuk az ellenfelet, a támadó- és a védőfal elintézte a munka nagyját. Vaitai szerintem meggyőző, és később csak javulni fog, ahogy egyre több rutint szerez és beilleszkedik a pozíciójába. Ajayi új szintre emeli a futójátékunkat, szerintem tartjuk majd a rotációt, de a bye után talán több snapet kap.

Baromi mély a keret, az első számú célpont, az allpro kezdő LT, a kezdő MLB, az egyik kezdő CB hiányzik, és nem látszik a játékon. Ezen kívül ha kiesne a védőfalból, a futók közül, az elkapók közül bárki, állítom, hogy nem jelentene jelentős különbséget. Üdv Rosemannek, nagy munkát végzett.

Pederson az NFL Dárdai Palija, nagyon jó látni, hogy a játékosok csapattársként kezelik | (hello 12 éves pályafutás a ligában) | , így sokkal közvetlenebb a viszony, ami jó hatással van a teljesítményre.

Elliott a kihagyott extra pontokat lassan elfelejthetné, a következő meccseken sokkal szorosabb lehet, sok múlhat rajta. Ami még aggaszt, hogy Vaitai után már tényleg para van, az OT depth charton, Seumalo passprotban nem volt jó, és Johnsonnak túl gyakran kell lejönnie valami sérülés miatt.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
S még S Jones pályára sem lépett....
dande
szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ő lekerül-e ebben az évben az IR listáról...
zsojti
Csak a pikantériáját akartam érzékeltetni h egyenlőre nem is hiányzik. Persze depthbe nem ártana hosszabb távon, ha rendelkezésre áll.
több mint 6 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nem szaporítanám tovább a szót... de idén megb@szunk mindenkit, az NFC East-et 2x is! 😊

Még mielőtt kérdeznétek: A Chiefs-t majd PO-ban verjük meg, a 2. héten magunkat b@asztunk meg, hogy meglegyen a mindenki!
Na további szép estét...

(Azért még reménykedem, hogy nem kúrjuk el úgy igazi sas módjára a szezont)
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
S még S Jones pályára sem lépett....
dande
szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ő lekerül-e ebben az évben az IR listáról...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
S még S Jones pályára sem lépett....
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Köszönjük, egy élmény volt, bármi lesz a továbbiakban a szezonban😊

Csak, hogy az örök optimista is megszólajn belőlem az 50% már megvan 😛

Fly Eagles!!!!
dande
Ha csoport meccseinket tudjuk hozni és elkerülnek a sérülések, akkor ez egy jó kis PO lesz 😊
MirrMurr
Nem ártana azért a kiemelés sem... (már ha komolyan gondoljuk a PO-t), bár eddig idén elég szépen termeljük az idegenbeli meccseket is, de pl a Chiefs egy nyerhető meccs lehetett volna hazai pályán. Darby nagyon kelleni fog a Sec-be, mivel azért ott sebezhetők vagyunk. Plusz ugye 0 PO tapasztalat, szóval most kicsit "Dande"-zom inkább egyelőre a PO-t ...

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Ajayi megérkezett 😀
Na ez volt az erődemonstráció a támadók részéről. Egy olyan védelem ellen, amivel a szakértők szerint meg kellett volna szenvedni. Peters nélkül, Ertz nélkül. Tudtunk futni is a második legjobb futásvédekező csapat ellen, a támadófal pedig igazán összekapta magát a múlt heti produkció után. Jeffery újabb jó meccse, pedig még el is ejtett elkapható passzt.

Wentznek nem kellett halálra erőltetnie magát, a két kiemelkedő passzán kívül (1. Alshon TD, Burton TD) szinte "csak" a kötelezőt kellett hoznia, és így is megvolt a 4 TD. Egész meccsen szívattuk a Broncost a hard countokkal (még a retrurn TD-nél is lesen volt Miller).
Clementben én nagyon pozitívan csalódtam idén. Az egyetemről kijőve nem sokat vártam tőle, de szépen fejleszti a játékát, az egyetemi súlyából is leadott. Smallwoodnak kifelé áll a rúdja miatta (is).

A védelem hozta - már mondhatjuk - az elvártat. Miután meglett nekünk az előny, és nem tudtak futni, már esélytelen volt a denveri O. Csak 2 labdát szedett le a védelem, de Osweiler akkor sem panaszkodhatott volna, ha 4 int van.

8-1-es álomkezdés eddig. Bye week jön, gyógyuljanak a sérültek, készüljünk az idegenbeli túrákra. Ma Jernigan jött le nehezen a pályáról. Remélem ő is rendben lesz.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük, egy élmény volt, bármi lesz a továbbiakban a szezonban😊

Csak, hogy az örök optimista is megszólajn belőlem az 50% már megvan 😛

Fly Eagles!!!!
dande
Ha csoport meccseinket tudjuk hozni és elkerülnek a sérülések, akkor ez egy jó kis PO lesz 😊
MirrMurr
Kb két meccset kell nyernünk s azzal a PO meg kell h legyen, ott meg minden meccs ajándék. Mondjuk pl NOLAnak kijárna egy visszavágás. De ne szaladjunk annyira előre.
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Köszönjük, egy élmény volt, bármi lesz a továbbiakban a szezonban😊

Csak, hogy az örök optimista is megszólajn belőlem az 50% már megvan 😛

Fly Eagles!!!!
dande
Ha csoport meccseinket tudjuk hozni és elkerülnek a sérülések, akkor ez egy jó kis PO lesz 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük, egy élmény volt, bármi lesz a továbbiakban a szezonban😊

Csak, hogy az örök optimista is megszólajn belőlem az 50% már megvan 😛

Fly Eagles!!!!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Ez félelmetes volt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bréking: Ertz kiment melegíteni, de nem érezte jónak a hamstringjét, ezért nem játszik ma
mustaine
Vigyázzon csak magára, jól jön ez a pihenő neki is most.

Reméljük nélküle is meg lehet, bár nem lesz egyszerű....esetleg Celek elkapóként is előlép, vagy Burton. Next man up!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Bréking: Ertz kiment melegíteni, de nem érezte jónak a hamstringjét, ezért nem játszik ma

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Rapoport azt írja, hogy 10-15 snapet kaphat ma Ajayi, szerintem Clement kárára.
mustaine
Vagy inkabb Smallwood lehet a szenvedő alany...már ha egyáltalán az esti keretben lesz, 5 RB az aktìv rosteren kicsit sok: LGB es Ajayi nyilván ott lesznek, Clement és Barner meg a ST munkájuk miatt
zsojti
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Rapoport azt írja, hogy 10-15 snapet kaphat ma Ajayi, szerintem Clement kárára.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük Peters molinó Elliottnak a két kapu mögé be lesz készítve😛 Brutál Dre számítok, örülünk ha előre tudunk jutni

Fly Eagles!!!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Question!

Honnan jön a Henery szidás minden egyes kihagyott FG/XP-nál? 😀
Bébé
hát igen döglött lóba nem illik belerúgni

henery szar volt, mindig anyáztuk, utána jött Parkey, aki ugyanolyan szar volt (főleg az elején) aztán helyette is heneryt szidtuk reflexből.

De amúgy mustaine a hibás hogy szállóige lett, ő kezdte el :d
eaglesmcnabb
Szerintem Parkey nem volt szar az elején (sem), újoncként 4 mezőnygólt hagyott ki 16 meccsen, és megdöntötte az újonc rúgók pontrekordját. Pl. a Colts ellen az ő utolsó másodperces rúgásával nyertünk a szezon elején. A 2015-ös szezon elején szenvedett egy súlyos ágyék sérülést, amiből nem is tudott visszatérni. Akkor jött Strugis.


több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja és a hét híre:
 www.facebook.com/philadelphiaeagles/photos/a.136107969760318.10955.120163518021430/1557956644242103/?type=3&theater

és a SVSU-re is visszatért a Mester:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/23180575_1558235537547547_5132384248254169088_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=uqjZckDYqMMQ7kNvgGxZFh0&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Ah58uuSGrz60lqroWo7_HGK&oh=00_AYD4x_YUig3V_AGsXYsOTda1DdwYJluRqvp-xPnafe9iZg&oe=66FF60B9
75.269 Aufrufe · 483 Reaktionen | Todd Herremans Returns To Saginaw Valley State | With Todd Herremans serving as this week's Alumni Captain, take a look back at when he went back to Saginaw Valley State to have the weight room... | By Philadelphia Eagles | Facebook
With Todd Herremans serving as this week's Alumni Captain, take a look back at when he went back to Saginaw Valley State to have the weight room...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Question!

Honnan jön a Henery szidás minden egyes kihagyott FG/XP-nál? 😀
Bébé
hát igen döglött lóba nem illik belerúgni

henery szar volt, mindig anyáztuk, utána jött Parkey, aki ugyanolyan szar volt (főleg az elején) aztán helyette is heneryt szidtuk reflexből.

De amúgy mustaine a hibás hogy szállóige lett, ő kezdte el :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Question!

Honnan jön a Henery szidás minden egyes kihagyott FG/XP-nál? 😀
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hoppá! Van Eagles drukker, akire büszkék lehettek! 😛
 www.vintageguitar.com/wp-content/uploads/STANLEY_CLARKE_05.jpg
gyeek
Én magamra is büszke vagyok xD

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Hoppá! Van Eagles drukker, akire büszkék lehettek! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass