Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Van pick

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont így nem valószínű, hogy Shaq Barkley vagy más futó jönne jövőre korán. Mondjuk egyenlőre kb pickünk sincs, úgyhogy mindegy 😛 De ha mondjuk Ajjaj beválik meg CC is szintet lép, akkor nem is kell.

Hicksért nagy kár, látszik, hogy iszonyú tehetséges, de nagyon sérülékeny is. Reméljük azért még lesz normális szezonja nálunk.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Fran Duffy újabb zseniális elemzése az aktuális hétvégi meccsünkről.
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagle-Eye-Unpacking-The-Offenses-Performance-Vs-The-49ers/cb5dc049-229a-4a09-a272-557a38056866
Vaitai 1 sacket engedett, azon kívül teljesen JÓ volt, főleg passprotban.

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ajjaj ne legyen ebből az Ajayi tradeből.. én nagyon bírtam rég óta vidámság van de a fal nálam is nagy kérdés...
Továbbá a Dallastól még mindig tartok bár hogy nincs Zeke így talan könnyebb lesz..
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Plusz most éppen Von Miller érkezik, Vaitai vagy Lane álljon vele szembe?
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Falba újítás nem várható? Mindegy ki fut hátul ha nem tudjuk bevédeni rendesen.
Avagy bízunk abban hogy csak egy kis idö kell Vaitainak. Btw nem vágom Lane miért nem cserél vele helyet...
Eazzy
DP azt nyilatkozta anno hogy úgy két poszton lenne váltás a falban és inkább Lane maradjon a helyén..
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sztem remek bolt volt ez!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Falba újítás nem várható? Mindegy ki fut hátul ha nem tudjuk bevédeni rendesen.
Avagy bízunk abban hogy csak egy kis idö kell Vaitainak. Btw nem vágom Lane miért nem cserél vele helyet...
Eazzy
Szerintem azért nem, mert Vaitai sokkal jobb bal oldalon. RT-nek tavaly nem nagyon vált be.😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Falba újítás nem várható? Mindegy ki fut hátul ha nem tudjuk bevédeni rendesen.
Avagy bízunk abban hogy csak egy kis idö kell Vaitainak. Btw nem vágom Lane miért nem cserél vele helyet...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/925389119672520705


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Lassan előveszem a szekrényből a McNabb 5 mezem...nagyon ráfeszült a csapat a SB-ra ezzel a lépéssel, (pláne, hogy nem kell a GB-el számolni). Ez egy nagyon jó üzlet volt.
Pár éve volt a kikiáltott dream team a Philly, akkor az gyászosan sült el, most szépen csendben lettek contenderek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Jó hír nagyon!

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Brown nem lett volna akkora upgrade Vaitaihoz képest, mint amekkora Ajayi a mostani futóinkhoz képest. Ez a csávó egy bestia, ugyanolyan erős, mint Blount és olyan gyors, mint Smallwood. Meg a haja is milyen jó már! Főnyeremény!

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brown kicsit drágább volt a hawksnak. 2. kör, nem rossz CB és 5. kör
Ajayi lényegesen olcsóbb volt, nem mellesleg a fizetése(!) is szotyi.

Kezd lassan unfair lenni ez a csapat, de mivel mi idén úgy se vagyunk contenderek, én AR kidőlése óta már megváltottam a bérletem a 1. osztályra. Remélem nem lesz lufi durranás és igy mentek tovább, legyen meg a pihenőét és hazai pálya.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Ajayi nekem a kovetkezo Jamaal Charles volt mar egyetemen is, hihetetlen kepessegu jatekos. Kikeruli vagy atuti a nem pontos szerelesi kiserleteket, jol lat a palyan, mindig harcra kesz. Ha birja az egeszsege, akkor egy jo tamadosor ekkove lehet. Marpedig ez jo lesz. Birom az Eaglest, eztan meginkabb. Ugyhogy mindenkepen Yeeeah!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Nálunk finomabb az uborkalé.

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Oké! Ez így nem rossz. Mondjuk a falba vkinek jobban örültem vna, de ha már Brown a Hoxnál landolt akkor ez a húzás is jó lesz. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a haja. a haja miatt már megérte a 4. kört

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 919
Egyben biztosan jó:
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Reméljük nem lesz belőle Ajjaj....😊 annyira én még nem örülök de biztos ő volt elérhető.
dande
idén Pumphrey volt a negyedik körös RB pick, jövőre Ajayi, így már jobban hangzik? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én nagy fanje vagyok J-Trainnek egy ideje, itt nem rossz az OL, ha van helye felgyorsulni irgalmatlan nehéz megállítani nem mellesleg ha passing downon kell pályára kerülnie, akkor sincs szarban a haza.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
2 évig még szotyi a fizetése. Tetszik.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük nem lesz belőle Ajjaj....😊 annyira én még nem örülök de biztos ő volt elérhető.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Aztabüdöskurvaélet


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ajayi 4.körért. steal, cahmpionship. minden.