Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Forte-t pletykálják hozzánk mint igen jó elkapó RB-t ami ugye most nincs....

több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Közben felmerült bennem egy kérdés, amit lehetséges, hogy a nálam hozzáértőbbek talán tisztábban látnak: Nem volna jó nekünk Duane Brown?
MirrMurr
Pont olyan sérülékeny mint Peters, sőt!
Shawn84
Szerintem Peters minden volt csak sérülékeny nem a karrierje során. Brownt én szívesen elnézném zöldben, de elvileg aktiválni fogja hétvégére a Houston.
Mondjuk nekem nem sok bajom van Vaitai-val sem mint kezdő LT, közepes szintet simán megüti.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Közben felmerült bennem egy kérdés, amit lehetséges, hogy a nálam hozzáértőbbek talán tisztábban látnak: Nem volna jó nekünk Duane Brown?
MirrMurr
Pont olyan sérülékeny mint Peters, sőt!
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Közben felmerült bennem egy kérdés, amit lehetséges, hogy a nálam hozzáértőbbek talán tisztábban látnak: Nem volna jó nekünk Duane Brown?
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
A támadófal a következőképp állt fel az edzéseken: Vaitai - Wisniewski - Kelce - Brooks - Johnson.
Kelce a második legmagasabban értékelt center idén a pff-nél.
Kendricks teljes edzésmunkát végzett, Darby még limitált.
Jernigan nem sok snapet volt fent a Washington ellen, bokasérülése van.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Gerryt az előző meccs előtt hoztuk fel a psből Maragos helyére, aktív is volt a Redskins ellen. Szerintem ő maximum ST játékos iden, nem lesz pályán a D-ben.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
S egy emberünk már van is OL posztra tadamm: Taylor Hart személyében. Igen úgy tűnik sikeresen átképeztük DL-ből OL emberré. Csak nem rosszak ezek a Ducks játékosok 😛
dande
mitől is sikeres?

Jobban aggaszt az LB corps de lehet valamelyik S fog játszani majd ?
Hol van Gerry amúgy?
waiweltük valamikor?
Janek
A sikerest némi éllel írtam persze 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyértelmüen 18-1
Eazzy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Pár fordulóval ezelőtt megnéztem a menetrendet, leirtam a tippjeimet meccsenként. 7-2 volt bye weekig, utána 4-3 és így a vége 11-5. Most ehhez képest +1-gyel állunk mert a kovetkezo kettot W-nek irtam. Ha hozzuk a kötelezőt és nincs leolvadás/pech akkor 12-4. Elnézve a csapatot nálam most elvárás a kiemelés. DE nagyon sok van még hátra.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
S egy emberünk már van is OL posztra tadamm: Taylor Hart személyében. Igen úgy tűnik sikeresen átképeztük DL-ből OL emberré. Csak nem rosszak ezek a Ducks játékosok 😛
dande
mitől is sikeres?

Jobban aggaszt az LB corps de lehet valamelyik S fog játszani majd ?
Hol van Gerry amúgy?
waiweltük valamikor?

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
S egy emberünk már van is OL posztra tadamm: Taylor Hart személyében. Igen úgy tűnik sikeresen átképeztük DL-ből OL emberré. Csak nem rosszak ezek a Ducks játékosok 😛
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.espn.com/espn/now?nowId=21-0714895683160643750-4
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Egyértelmüen 15-1

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Srácok az "előre tekintésem" végén komolyan kérdeztem, hogy mit gondoltok? Ki, hogyan látja a hátralévő meccseket? Azon kívül, hogy persze mindegyiket nyerjük 😊.

Nos?
dande
A 9'ers szinte kötelező, a Broncos lefelé van(hozni kéne). Bye után jön a neheze, de ha novemberben és decemberben nem játszunk jól akkor nincs is miről beszélni. Amúgy a bye utáni meccsekből még kinézek 4 győzelmet az meg elég kell , hogy legyen. Ha meglenne a PO akkor ott meg már bármi lehet. A lényeg, hogy legalább egy fordulót menjünk még és akkor már elégedett leszek....ha meg több... ( na jó ne menjünk ennyire előre😊 )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok az "előre tekintésem" végén komolyan kérdeztem, hogy mit gondoltok? Ki, hogyan látja a hátralévő meccseket? Azon kívül, hogy persze mindegyiket nyerjük 😊.

Nos?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazzz Peters...sajna ez valószínűleg ennyi volt, így már a playoffra se tud visszatérni. Utána meg ilyen térddel egy rehabot végig csinálni és felkészülni még 1 szezonra nem lenne értelme, ilyen sérülés után a csapat se tartaná rosteren.
Future HoF és a valaha volt egyik legnagyobb Eagles játékos.
marci88
És akkor Tra Thomas kicsoda? :d
(jó tudom elfogult vagyok... hú az a 2006-os O-line, Shawn Andrews-szal, Herremans-szal... azóta sem volt olyan falunk, pedig Evan Mathisek, Jason Peters-ek focizgattak itt)

Azt elfelejtettem, hogy amíg Casey Matthews Todd Herremans szabadügynök, nincs az az idióta GM, aki linebackerért OT-ért cserélne.
mustaine


Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mit tett Vaitai hogy ennyire nem biztok benne? Az első meccsén kívül tavaly is simán hozott egy jó kezdő szintet, tegnap se volt vele baj.
mustaine
ez oké, de ha már LT pénzt keres akkor megmutathatná Lane is hogy mit tud a baloldalon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Újabb nap net nélkül hogy mire hazaérek már várjon a hét egyik legjobb eseménye.. Teljes meccs reklámok nélkül szigorúan eredeti kommentárral.
Röviden végre igen!!!444
megérdemeltük annyi év szenvedés után: füles,kancsal,kolb és a többi kókler..
Hosszabban:
Az első negyedben azt hittem simán kikapunk, úgy jöttek át rajtunk mint kés a vajon, Wentz dobott kb 2 jó passzt, egy int--et, a futás 0 volt, a büntik miatt meg kb hátrafelé mentünk..
Nagyot alkotott a Defense hogy Fg-on tartottuk őket az elején..
Wentzet is szidtam hogy mire vár annyit, illetve miért kicsifa fut amikor ott van Leggie... aztán kiderült hogy megint nem értek én ehhez 😀
Ami pozitívum:
Wentz még mindig fejlődik hihetetlen mire lesz képes igazi leader.. a hype majd úgyis jön én úgy vagyok vele hogy maradjon egészséges még fejlődjön hogy december után is olyan dolgokat lássunk tőle mint az utso 3 meccsen.
Hihetetlen hogy ellenünk nem tudnak védekezni. Arra akarok kilyukadni hogy le a kalappal a stáb előtt: ha nem megy LGB-nek jön kicsifa, mindenki Jeffrey-t, Tory-t figyeli erre jön egy Hollins, Clement stb..
Mindenki kivágta volna Agholort erre csak meg kellett találni a helyét..
Ugyanez a védelemben, érdemes a front7 snap számait megnézni hogy szétoszlik a meló ezért is hasithatnak ennyire..
Lassan lehet 3&Avantot 3&Eartz-re cserélni 😂
Washington előtt akkora az előny hogy nagy meltdown kellene hogy 2--nál rosszabbak legyünk a csoportban. Dallas lesz a kulcs hátha botlanak még..
Time of possession: megint jól váltottunk uptempora aztán meg lassítva a játékot.. Ez Doug és Wentz érdeme.
Negatívum:
Hicks és Peters. Két kulcsember nélkül mas lesz..
Úgy tudom Hicks a védelem 'qb'-ja volt lehet hogy idén kevesebb látványos megmozdulása volt viszont láttuk milyen Cox és Hicks nélkül a védelem.
Attól tartok komolyabb csapatok szét fognak szopatni minket passzokkal, valamit vagy valakit kellene LB posztra.
LT poszt talán a legfontosabb hogy ne verjék szét Wentzet ott Vaitai-t nagyon kevésnek érzem hosszú távon.. (De nem értek hozzá)
Jó lenne ha Darby is mielőbb visszatérne..
Remélem Doug és a staff összekapja magát ilyen téren is és nem szállnak el mert az igazi tétmeccsek Decembertől jönnek 😀
Fly
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Bazzz Peters...sajna ez valószínűleg ennyi volt, így már a playoffra se tud visszatérni. Utána meg ilyen térddel egy rehabot végig csinálni és felkészülni még 1 szezonra nem lenne értelme, ilyen sérülés után a csapat se tartaná rosteren.
Future HoF és a valaha volt egyik legnagyobb Eagles játékos.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Wentz idén 7 forduló után több passzolt TD-nél jár, mint tavaly, Agholor 7 forduló után több elkapott yardot csinált idén, mint 2016-ban. Ráadásul Agholornak idén már 5 TD-je van, az első két szezonjában összesen volt 3. Ertznek szintén personal best éve van elkapott TD-k tekintetében.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon sajnálom. A rosszból talán annyi jó kijön, hogy lesz egyfajta emociónális hatása, ami viszi a csapatot előre, érte küzdve.

Egyenlőre én LJt hagynám a posztján ott ligaelit. A fizetés itt most nem lényeg. S nézzük meg Big Vt a teher alatt nő a pálma elven hátha belerázódik. Ha nem, akkor rakjuk át LJt. A depthbe muszáj találni kb. két elfogadható embert, mert lassan mondjuk egy DL játékost leszünk kénytelenek betenni, annyira kevesen leszünk. Majd kiokoskodják a hozzáértők.

Nem sérült volna le JT vagy Duane Brown nem tér vissza Houstonba, akár tradelni is lehetett volna értük.

Most 10től jó lesz visszanézni az ismétlést, ha már az első három negyedet alig tudtam nézni
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Azért döbbenet, hogy mindig a skins elleni meccseken van ennyi sérülés.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Igazi leadert vesztett a csapat. 😕 Kíváncsi vagyok mi lesz majd Peters döntése a folytatást illetően, ha van olyan playa aki ACL után 35 évesen is képes visszatérni az pont ő.

Hickset is eléggé sajnálom, bár nem gondolom, hogy nélküle sokkal szarabb lesz majd most a védelem. Szezon elejétől kezdve sérülésekkel bajlódott, és azért a tavalyi teljesítményétől elég messze volt. Szvsz Bradham és Kendricks is jobb lb ebben az évben mint Hicks.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Szörnyű hír. Nemcsak a szezon, hanem a karrierje szempontjából is. Így elég nehéz örülni a hajnali győzelemnek. Sproles, Maragos, Hicks, Peters. Mind vezéregyéniségek estek ki. Kíváncsi vagyok meddig bírjuk. Eddig úgy néz ki, hogy amíg Wentz egyben van, addig igen.


több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez nagyon rossz hír.

Kár érte remélem sb- győzelemmel kárpotolják a srácok.

Big V a next man
Janek
Next és egyben az utolsó is. Nagyon jó volt az OL depth, de ezzel ennek be is fellegzett. Én tradelnék egy veterán LT-ért.