Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még két választásunk van, egy S-t vagy egy LB-t vártam volna, kérdés van-e olyan, akit még itt érdemes behúzni. Illetve más posztokon, nem tudom van-e olyan, aki jó lehet nekünk. (na ezt jól megaszondtam 😊)
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nincs bajom sem Hollins-szal sem Pumphrey-vel, mint játékossal, csak azzal, hogy szerintem mindkettő bent lett volna később is.
Hollins érdekes, magas és gyors játékos, szinte csak mélységi célpontnak használták Trubiskyhoz. Egyetemen végig rotációs játékos volt az O-ban, viszont összefogdosott egy csomó hosszú passzt és 20 TD-t, úgy, hogy seniorként csak fél szezont játszott sérülés miatt. Wentz külön is edzett vele. Viszont Fipp vele megkapta a játékosát a ST-be, ezt sem kell lebecsülni. Csak szerintem 5.-ben is bent lett volna.
Pumphreynak meglesz a szerepe, Sprolestól tanulhat, szerintem nem kellett volna érte felcseréni se.
BleedingGreen
kicsit olvasgatva róluk, kb én is ezt gondolom, de ezek alapján nagyon akartuk őket
a hetedik körös választásunkat adtuk egyébként
közben ezt találtam:
Pumphrey said he struck up a relationship at the combine with Duce Staley, who expressed how much he loves how Pumphrey plays.

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Nincs bajom sem Hollins-szal sem Pumphrey-vel, mint játékossal, csak azzal, hogy szerintem mindkettő bent lett volna később is.
Hollins érdekes, magas és gyors játékos, szinte csak mélységi célpontnak használták Trubiskyhoz. Egyetemen végig rotációs játékos volt az O-ban, viszont összefogdosott egy csomó hosszú passzt és 20 TD-t, úgy, hogy seniorként csak fél szezont játszott sérülés miatt. Wentz külön is edzett vele. Viszont Fipp vele megkapta a játékosát a ST-be, ezt sem kell lebecsülni. Csak szerintem 5.-ben is bent lett volna.
Pumphreynak meglesz a szerepe, Sprolestól tanulhat, szerintem nem kellett volna érte felcseréni se.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Mack Hollins, the #Eagles pick at 118, was one of the receivers Wentz worked out with in California this offseason

így már kicsit másabb
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hát ezek a pick-ek valami nagy szerelmet jelentenek, mert elég korainak tűnnek a negyedik körben (egyelőre legalábbis)
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
S Pumped Gabó? (Pumphrey)?
dande
Sproles után jó lesz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Pumped Gabó? (Pumphrey)?
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hollins

Ez ki a pélóm?
Janek
Ahogy olvasom deep threat WR, + melle valami kibaszott jo ST player
De talan kicsit korai volt a 4. kor elejen...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Hollins

Ez ki a pélóm?

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csak az idei 5.koros az lehet egy igazan jo rb is.
Hill pl vagy MCNichols
Janek
Én Marlon Macket szeretném. Ő még kezdő képességű játékos. Mellette Gallman akit kedvelek, és McNichols sem lenne rossz húzás, jól mondod. Meg Hill is kifejezetten tehetséges gyerek. Perine is bőven jó, de Smallwood is hasonló, még egy ilyet nem hoznék. 4. körben szerintem megoldjuk, és utána LB húzást várok, esetleg elkapót.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Fly-Eagles-Fly-on-the-Parkway/49f1ea0e-84ed-4381-b2fc-81249fba7111
ez de fasza volt
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Csak az idei 5.koros az lehet egy igazan jo rb is.
Hill pl vagy MCNichols

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ilyenen 4-5. koros RBnek ott van Smallwood, tavaly amikor jatszott jo szamokat hozott.
max 6-7. korben hoznek mar csak futot; es/vagy udfa Rooke is johet meg a vegen
Ha meg matyit kidobjuk a felszabadulo keretbol meg FA is johet egy evre+ott van tavalyrol egy RB a keretben, aki az uccso meccsen TDt futott

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
S WR RB CB LB johetne meg ma.
Egy jo nickel cb azert meg need es rb is.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
addig egy rossz szavunk nem lehet, jones sérülése se gáz annyira, sbra felépül 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Eredetileg reménykedtem, hogy Douglas esetleg elérhető lesz a 3. napon is. Viszont jó sok CB kiment már a 3. kör végére, nem sokkal előttünk Tankersley, Lewis, Sutton, úgyhogy megértem, hogy nem vártak.
Ha Millst szinte az elejétől pályára tették, akkor Douglas-szel is előfordulhat ugyanez. Egy erősebb, magasabb játékos mint Mills, talán nála nem lesz akkora probléma, hogy nem gyors. Agresszív játékos, ugye a hasonló méretű Rowe-t állítólag azért küldtük el, mert igen lekvár volt, ezért Schwartz utálta. Schwartz a pressben és az agresszív játékban hisz, nem tulajdonít nagy jelentőséget a sebességnek. Ha Jones felépül, kis szerencsével megvan a jövőbeli no1-no2 cornerünk, de idén megint lesznek nehéz pillanatok.


több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Nekem eddig nagyon bejön ez a Douglas pick (a belinkelt videoja se rossz)
Azt lehet kb tudni, hogy Jones-nak meddig kell pihennie a szezonban?!
Nekem most mar nem nagyon hianyzik a RB draft, ott van Jamal Charles ha kell DP-nek, jöböre meg lehet hozni valami elit futot.
Most mar inkabb aķkor Wr, Lb, Dt és S jöjjön+ jo lenne par emebert elpasszolni is, szoval csak hajra!
zsojti
4-6 hónapot írnak a teljes felépüléshez. Tényleg nem kell erőltetni . Majd játszik ha 100%-os lesz.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nekem eddig nagyon bejön ez a Douglas pick (a belinkelt videoja se rossz)
Azt lehet kb tudni, hogy Jones-nak meddig kell pihennie a szezonban?!
Nekem most mar nem nagyon hianyzik a RB draft, ott van Jamal Charles ha kell DP-nek, jöböre meg lehet hozni valami elit futot.
Most mar inkabb aķkor Wr, Lb, Dt és S jöjjön+ jo lenne par emebert elpasszolni is, szoval csak hajra!
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Nekem nagyon tetszett ez a mai nap. Iszonyatosan nagy need volt a corner, végre hosszútávú lépéseket is tettünk az ügy érdekében. Sidney Jones hatalmas steal lehet, 1 rossz szót nem olvastam róla a sérülésén kívül és úgysem idén nyerünk SB-t. Bármi is lesz, nekem ez a kedvenc pickem idénről. Elit shutdown corner potenciál. A sérülése 100%-osan meg fog gyógyulni, hosszú távon nem gond az achilles.

Rasul szerintem nagyon régi célpont, sokat lehetett olvasni a nevét a csapattal kapcsolatban. Kempsky már a 2. kör végén bemondta, hogy ő lesz a pick, nem reach vavy pánik, régóta őt akarjuk itt. Remélem beválik, az mindenesetre biztos ,hogy kezdenie kell majd azonnal. Ő sem reach, a konszenzus big boardomon 98. volt.

Holnap lehet BPA-zni, nagy need nem maradt az RB-n kívül (ami szerintem menedzselhető (Jamaal Charles + rookie pl.).

Lehetséges célpontok: Samaje Perine, Damontae Kazee, Isiah Ford, Josh Reynolds, Shelton Gibson, Marlon Mack, Jaleel Johnson, Wayne Gallman, Chad Hansen, Jake Butt, George Kittle, Desmond King, Carlos Watkins, Corn Elder.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Tökös húzás volt, a legjobb CB a drafton, csak gyógyuljon meg rendben. Nem hittem, hogy meglépjük, azt hittem egy biztonsági Awuzie lesz. 😀
BleedingGreen
Öt majd a harmadikban.😀
Greengo
hát nem
Janek
Sajnos kivitték még a második végén, de nem szarakodtunk és elhoztuk Rasul Douglast. Elég jó 2 nap után vagyunk. A legfontosabb/kötelező húzásokat megléptük, de most már ne álljunk le és folytassuk a védelem építését. LB és DT pickeket várok a folytatásban..és persze egy RB is elfér a következő 2 körben.

A mai szerzemények:
Sidney Jones
 www.youtube.com/watch?v=laZlf2rLe00

Rasul Douglas
 www.youtube.com/watch?v=ja-eAPgFioU

Érdekességként írom csak le mert feltűnt, hogy eddig a Dallas ugyanúgy draftol mint mi. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Tökös húzás volt, a legjobb CB a drafton, csak gyógyuljon meg rendben. Nem hittem, hogy meglépjük, azt hittem egy biztonsági Awuzie lesz. 😀
BleedingGreen
Öt majd a harmadikban.😀
Greengo
hát nem

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Tökös húzás volt, a legjobb CB a drafton, csak gyógyuljon meg rendben. Nem hittem, hogy meglépjük, azt hittem egy biztonsági Awuzie lesz. 😀
BleedingGreen
Öt majd a harmadikban.😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Tökös húzás volt, a legjobb CB a drafton, csak gyógyuljon meg rendben. Nem hittem, hogy meglépjük, azt hittem egy biztonsági Awuzie lesz. 😀


több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/18223046_1376614059043030_4798428404728725504_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=LBeTQ3-ZgfYQ7kNvgH36bC9&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AFGhEtKNp6J6fMC9JvkY4RV&oh=00_AYBNMwUbo9lzGhCFdiG_qOgB3lTr4gS8Ryh2H_bC9UvBOw&oe=66FCC506
42.574 Aufrufe · 607 Reaktionen | #EaglesDraft Night 1 | What will Night 2 bring? #EaglesDraft | By Philadelphia EaglesFacebook
What will Night 2 bring? #EaglesDraft


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
QB problémáink talán nem lesznek 😊