Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Nálam ez egy B- lett összességében, várható volt a DE már régóta, de nem egy slam dunk pick lett azért.

Negatívumok:
- Borzalmas atletikai számokat hozott, ami talán DE poszton a legfontosabb, nagyon ritka a hozzá hasonló outlier, aki beválik. A statisztikák ellenünk dolgoznak, ezt biztosan tudom. Most bedobtak Howie-ék egy olyat, hogy megfázott, de ez elég mehhh indoklás
- Bent van még a 2. körös targetünk, Jordan Willis
- Ezzel kidobtuk a kukába a 2015-ös draftot és a Curry fizetést is, egyik sem mutat túl jó képet az FO-ról

Pozitívumok:
- Ha már DE, legalább nem Harris
- Nagyon sok opciónk volt, így aztán nem lehet kényszer, vagy pánik picknek mondani
- Van mögötte production és folyamatosan hajt
- Nem tradeltünk fel McCaffreyért (pedig próbálkoztunk)

Conleyt nagyon sajnálom, de legalább a DL le lett rendezve. Sztem ilyen CB sorral a liga legjobb D-lineja sem tud jó lenni a mai rövid passzos játéka ellen, és a 2. napon nincs azonnal bedobható CB1. Meglátjuk...

Az tuti, hogy ha ez a pixk nem jön be, akkor komoly gondjaink lesznek hosszútávon.

Holnap 100%, hogy CB+RB jön, kérdés milyen sorrendben és pontosan kik. Én Mixont szeretném a legjobban, de lehet megérné a King/Wilson húzás és a reménykedés, hogy lecsúszik a balhés Oklahomai.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért van néhány általam irigyelt csapst: Car, NO, Colts, Steel... Ez van.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Nagyon jó húzás. (Még ha nem is ezt vártam). Kiment a favoritom így ez tökéletes. 😊 Nagyon erős lesz a D line. Ez vhol Schwartz védelmében alap feltétel. A kezdő négyes pusztítani fog és mögöttük most a mélység is rendesen megvan . Curry szerződése el van cseszve, de attól még , hogy túlfizették nem lett jobb játékos. (de van helye a keretben)
Holnapra marad a secondary felerősítése.
Barnett:
 www.youtube.com/watch?v=ZkkJsrCURnc

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tavaly a passrush katasztrofa volt..iden azert a DL sokkal jobb lehet az ujakkal
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem ez rendben van, Barnett jó end lehet ebben a rendszerben. Megúsztam Harrist és társait. Graham másik oldalára meg kellett is ember. A csapat által legjobban kedvelt skill playerek már rég kimentek, CB lehetett volna Humphrey, de közte és Barnett között nálam is Barnett a választás. Meg ott a régi Reid-i aranyszabály: ha kihúzták előled a kedvenceidet, akkor húzz valamelyik falba 😊


több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Hooker jöhetett volna ha már évek óta nem találjuk Dawk utódját..mindegy, ez van
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülünk? 😊
karmïgran
Én nem annyira. De így h Mccafferyt kivitték. Reméljük beválik, a Secbe maradt még bőven ember. Esetleg második körbe akkor Kamara?
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Örülünk? 😊
karmïgran
Én igen. De CB-t jobban vártam volna.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Örülünk? 😊
karmïgran
Szamitani lehetett rá..Curry szerzodese igy egy katasztrofa
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Örülünk? 😊
több mint 7 éve
Sügi Philadelphia Eagles 3
akkor jöhet JONATHAN ALLEN
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig a cb húzást a 2.körben kéne megejteni és a 3.is lehetne akár egy Ávúzi -R Dúglász és az elsőben BPA alapon bármikor elfogadnám OJH -t is ... Celek már 30+ Ertz-el pusztitanának...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
MirrMurr
Több mint két óra lenne 15 húzás? Azért remélem legkésőbbi az a 4 órási időpont.
dande
Átlagban olyan 4 óra a teljes 1. kör, ti kb. a közepén vagytok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
MirrMurr
Több mint két óra lenne 15 húzás? Azért remélem legkésőbbi az a 4 órási időpont.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
MirrMurr
Ha nem tradelünk sehova, akkor valamikor 4 és 5 között. Én fél 5-re tippelnék, de ez persze sok mindenen múlik.
több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Már úgy vagyok vele, hogy mindegy kit, csak ne legyen nagy Marcus Smi ... izé ... reach, és odaillő játékos legyen. Ebből a szempontból nehezen tudom felfogni az ilyen Charles Harris@14 féle pletykákat. Bárhogy nézem, én nem látom benne a top15-ös játékost, egysíkú passrusher, jó gyorsan indul, de kb ennyi, és jó csapatok ellen így ritkán ért oda a Qb-ra. Bár játszott 3-pontos állásból is, de inkább 3-4 OLB szerintem, és épp most küldtünk el OLB-t, aki nem illett a rendszerbe. A spin-move-ja tényleg jó, de más kb nincs is neki, és nem mindig jó egy cséphadaróként forgolódó DE. A futás elleni játékát inkább nem minősítem, alig láttam lejönni blokkról, inkább kapaszkodik az ellenfélbe. Könnyen beszívja a trükkös játékokat is, nem érez rá ezekre ösztönösen.

Szóval eleinte még idegenkedtem pl a futó poszttól, de az ilyen Harris agymenések miatt már ezt is elfogadnám. Mondjuk egy olyan csapatban, ahol az elmúlt évtizedekben 2-3. körös McCoy-jal és Westbrookkal voltunk elkényeztetve, furcsa lenne az elsőkörös RB.

Cornereknél nálam Jones volt magasan a favorit, szerintem legjobb CB a classban. A sérülése előtt még volt esély, hogy első körben elérjük, mivel volt pár játékos aki klottgatyában néhány századdal gyorsabb volt, ami tudjuk, hogy több GM-nél a jóság egyetlen igazi mértéke 😀
Conley ügyét annyira nem bánom, ő sem rossz, de inkább Jones sérülése után kapták fel.


több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Remèlem CB húzàs lesz,mert magasan az a legnagyobb hiany szerintem.
Lattimor,Humphrey,kimegy hamarabb ès igy h Conley kiesett,lehet h korai de èn White és Jackson közül kihuznàm az egyiket.
Nem vagyok annyira tàjekozott,de egy kèsöbbi körös cetlit(4kör)nem lehetne rààldozni Sidny Johnsra,tudom h serült de èn bevàllanàm(vagy esetleg akkor Conleyt)?! ☺
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....
Greengo
Épp ezen gondolkodtam az egész drafttal kapcsolatban, s ezt így fogalmaztam meg magamnak: tavaly az előjáték volt izgalmas hosszú, most lehet inkább ott akkor fog jobban robbanni (elsülni) a dolog. Ki melyiket élvezi 😛 😉
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....
Greengo
S Oline picket én nem láttam még sem QB-t 😊

WR,CB,RB,EDGE kb ezeket cserélgetik
Janek
Walterfootball-on OJ Howard TE az 1/14. Amit sztem nem csak én, de senki sem ért. Az érdekes ebben csak annyi, hogy az elmúlt években nagyon beletaláltak, hogy kit húzunk/milyen posztra. Ez most a nagyon mellé szagú....csak nehogy bejöjjön megint. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....
Greengo
S Oline picket én nem láttam még sem QB-t 😊

WR,CB,RB,EDGE kb ezeket cserélgetik

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Csak azért is: tavaly hoztuk a reménység szerinti frQBt, idén hozzuk a fr futót. Punktum 😊
dande
Oké, csak ne ma 😊
mustaine
Annyira nem tudunk feltradelni, hogy ma hozzunk...😀
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 080 — Chalk Dawk fan
Csak azért is: tavaly hoztuk a reménység szerinti frQBt, idén hozzuk a fr futót. Punktum 😊
dande
Oké, csak ne ma 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak azért is: tavaly hoztuk a reménység szerinti frQBt, idén hozzuk a fr futót. Punktum 😊

Szerkesztette: dande2