NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Egyik sincs a közelében sem ennek a szintnek. Én sok jót látok, de kiemelkedőt nem.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jövőre nem lesz valami Mike Evans, Julio Jones, AJ Green kaliberű WR a drafton? Arra menjünk már rá azonnal.
Eazzy
Corey Davis
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
JuJu ha kijönne de ....

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Jövőre nem lesz valami Mike Evans, Julio Jones, AJ Green kaliberű WR a drafton? Arra menjünk már rá azonnal.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
jó hogy elhoztuk/visszahoztuk Hart-ot két hete..Logan-nel együtt OUT lesz vasárnap
Ha a védelem megint annyit lesz pályán, mint legutóbb, akkor a DT poszton elfogyhatunk...
nem értem Turner mellőzését sem, van még egy üres hely a rosteren+ ha Hartot megint kivágjuk, még egy helyünk lesz
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Visszatérek erre Huff cut. Ok hülye volt , de azért nagy kár érte...Én nagyon csíptem. :/
Greengo
Lehet ha nincs Bradham esete/esetei, akkor Huff-ot nem vágják ki. Inkább volt ez szerintem üzenet a csapatnak, hogy most már elég. Bradham-et is ki fogják tenni valószínűleg, ha lesz egy harmadik baklövése, legyen bármilyen hasznos játékos. Huff-nak úgy tűnik nem volt egyértelmű, hogy ha elkapják | (no pun intended) | , akkor Bradham után ez automatikus cut és még a csapat amúgy sem túl erős WR állományát is gyengíti ezzel.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Visszatérek erre Huff cut. Ok hülye volt , de azért nagy kár érte...Én nagyon csíptem. :/

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Üdv Sasok!

Egy fura 😊 régi , de szerintem bevált dolgot lehetne folytatni vasárnap!
Közös meccsnézés!
Egy páran Giants fanok megyünk a Kandalló pubba
ha van kedve valakinek csatlakozni jöjjön. Asztalt magunknak már foglaltunk de néhány helyet biztos tudnak még szorítani ha lesz érdeklődés!
Nos? 😊
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Plágium a másik topikból:

 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/gwl5.mp4?token=1479328614_c5767d0125f817d40a33e867c6af296eb8d8ba1f

Anyád Meklód

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Most mondanám, hogy megérintett, de nem. Annyira nem volt nagy fegyver (hogy ilyen áthallással éljek).
De azért nem túl fasza, hogy az egyébként is gyenge skill állományunk tovább csökkent.
Turnert ide!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ahogy olvasom, nem egy játékost sokkolt Huff kivágása. Hát istenem... nem kell ökörnek lenni. Még a végén Roseman lesz a gonosz ember, Huff meg a szegény áldozat. 😀
 twitter.com/JoshPaunil/status/794250293273829376


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Sajnalom Huff-ot vmiert kezdetektol fogva kedveltem es vartam h egyszer robbantson...de ha valaki ennyire hulye..
Pedig lassan kezdett a helyere kerulni, returner, par passz es futas, meg olcso is volt☺, eddig szepen tette a dolgat
Kar h Agholor nem volt vele a kocsiban...
zsojti
Most robbantott...
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sajnalom Huff-ot vmiert kezdetektol fogva kedveltem es vartam h egyszer robbantson...de ha valaki ennyire hulye..
Pedig lassan kezdett a helyere kerulni, returner, par passz es futas, meg olcso is volt☺, eddig szepen tette a dolgat
Kar h Agholor nem volt vele a kocsiban...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Most nagyon nyomják odakint (legalábbis szurkolói körben), hogy kettős mérce volt Bradham és Huff esetében.
evergreen
Hát igen 😀 egy atlag jatekosra sosem azok a szabalyok vonatkoznak mint egy marha jo jatekosra.
Lasd kéz lerobbantasos eset.
Pierre-Paul meg jo fizut is kapott.
Egy masik asszem corner sracot (most nem kerestem ki, de emlekszem) siman kivagtak ugyanaz miatt

Sajnos, ha jo vagy tobb mindent megengedhetsz magadnak kovetkezmenyek nelkul ha meg atlag akkor vigyazz magadra 😀
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Azért lehet Roseman sem bánta legbelül, hogy újabb Kelly picktől szabadulhat meg. 😀 Mindazonáltal ez volt a helyes döntés. Most nagyon nyomják odakint (legalábbis szurkolói körben), hogy kettős mérce volt Bradham és Huff esetében, de szerintem közel sem ugyanaz a kettő.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Megse Turner
Janek
Megürült egy roster spot, jöhet Turner is akár. Közben Agholor is gyakorol ma kick returnt, meg vagyunk mentve.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Megse Turner

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/caplannfl/status/794205443895738368


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Huff kivágva:
 twitter.com/Eagles/status/794200533141700610

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
azóta már mea culpázott a lagosi fakezű. már nem a dropok miatt, hanem hogy ezt mondta.

kelly állítólag mindig jó karaktereket keresett. d-jax ugye repült ezen filozófia mentén. na most a jó karakterű pickjei közül az egyik ordas baromságokat beszél, a másikat a héten tartóztatták le, d-jax meg azóta sincs sitten.. köszi, chip!
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Mi az Agholornál, hogy nem érdeklik a dropok? Hát ha elkapna hetente 100 yardot bassza meg, akkor engem sem érdekelne. De könyörgöm, összesen van neki 216...7 meccsen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Slot receiver: Jordan Matthews, Philadelphia Eagles, 47.8

Most receivers make this list because they were invisible in their game. Not Matthews. He was targeted a ridiculous 15 times, and caught 11 passes. But he gained a mere 65 yards on those 11 catches, including a paltry 20 yards after the catch. He also had two dropped passes.
Adirotor
Két drop nem a világ vége, arról meg nem tehet, hogy teljesen átlátszó volt a csapat passz-szisztémája, ergo Matthewsnak vajmi esélye volt extra yardokra elkapás után. PFF szereti propagandával is alátámasztani a számait, de szerintem Matthews pont nem hibáztatható a játékáért.
gyeek
ja de hetente elejt kettőt xD
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Slot receiver: Jordan Matthews, Philadelphia Eagles, 47.8

Most receivers make this list because they were invisible in their game. Not Matthews. He was targeted a ridiculous 15 times, and caught 11 passes. But he gained a mere 65 yards on those 11 catches, including a paltry 20 yards after the catch. He also had two dropped passes.
Adirotor
Két drop nem a világ vége, arról meg nem tehet, hogy teljesen átlátszó volt a csapat passz-szisztémája, ergo Matthewsnak vajmi esélye volt extra yardokra elkapás után. PFF szereti propagandával is alátámasztani a számait, de szerintem Matthews pont nem hibáztatható a játékáért.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ahogy nézem a másodikokat a többi csoportben, még az sem lehetetlen, hogy 9-7 is elég a WC-ra,

Don't talk the walk, Walk the talk!