NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Ez az, hogy nem az első eset, hogy rajtunk múlik a végén, és képtelenek vagyunk megoldani. Wentz és Pederson kéz a kézben kaphatja be. Két szánalmas INT, kétszer is vezethet fontos drive-ot a végén, és nulla eredmény. Egyszer felüldobja DGB-t, ami valljuk be kurva nehéz, majd túl szélre Matthewst, de majd egy méterrel. Oké, hogy biztosra akart menni, de így esély sem volt.
Pederson meg a faszom 4. próbálkozásaival húzzon a picsába. AZ összes szar döntés volt.

Lassan ez a RZ offense átoknak tűnik, nem ment Andyvel, Chippel és most az értelmes fejű kutyával se.
Eazzy
Azért még mindig egy rookie, akinek nincs túl sok partnere, sem szuper fala, így kvázi első évében a hátán kell vinnie a csapatot (Dak-al ellentétben, aki azért is ennyire jó, mert mindene megvan ahhoz, hogy jó legyen). Év elején még kiismerhetetlen volt, de mára már jobban kielemezték a koordináorok, szóval neki is nehezebb dolga lett. Ti mondtátok, hogy ez egyfajta jutalom év, amikor nincsenek nagy elvárások az O-val és az újoncal szemben, ehhez képest messze elvárások felett teljesít. Most nem sikerült, ez van, de így sem sokon múlott...
Awesome88
Így van! Ha a végén csak egyetlen passz összejön neki (mert ennyin múlott) akkor meg el lehet mondani hogy össze kapta magát és Nagy Király ..elkapók nélkül nem lehet! Hatalmas meccs volt, szerintem büszke lehet rá az NFC East végre! 😀
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ez az, hogy nem az első eset, hogy rajtunk múlik a végén, és képtelenek vagyunk megoldani. Wentz és Pederson kéz a kézben kaphatja be. Két szánalmas INT, kétszer is vezethet fontos drive-ot a végén, és nulla eredmény. Egyszer felüldobja DGB-t, ami valljuk be kurva nehéz, majd túl szélre Matthewst, de majd egy méterrel. Oké, hogy biztosra akart menni, de így esély sem volt.
Pederson meg a faszom 4. próbálkozásaival húzzon a picsába. AZ összes szar döntés volt.

Lassan ez a RZ offense átoknak tűnik, nem ment Andyvel, Chippel és most az értelmes fejű kutyával se.
Eazzy
Azért még mindig egy rookie, akinek nincs túl sok partnere, sem szuper fala, így kvázi első évében a hátán kell vinnie a csapatot (Dak-al ellentétben, aki azért is ennyire jó, mert mindene megvan ahhoz, hogy jó legyen). Év elején még kiismerhetetlen volt, de mára már jobban kielemezték a koordináorok, szóval neki is nehezebb dolga lett. Ti mondtátok, hogy ez egyfajta jutalom év, amikor nincsenek nagy elvárások az O-val és az újoncal szemben, ehhez képest messze elvárások felett teljesít. Most nem sikerült, ez van, de így sem sokon múlott...
Awesome88
ezzel teljesen egyet értek, Wentz rendkívül jól játszik, nem is értem az őt érő kritikákat.. a legoptimistább (mi szempontunkból pesszimistább😊 várakozásokat is bőven felülmúlja egyelőre. Ez a meccs sem rajta ment el egyáltalán.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ez az, hogy nem az első eset, hogy rajtunk múlik a végén, és képtelenek vagyunk megoldani. Wentz és Pederson kéz a kézben kaphatja be. Két szánalmas INT, kétszer is vezethet fontos drive-ot a végén, és nulla eredmény. Egyszer felüldobja DGB-t, ami valljuk be kurva nehéz, majd túl szélre Matthewst, de majd egy méterrel. Oké, hogy biztosra akart menni, de így esély sem volt.
Pederson meg a faszom 4. próbálkozásaival húzzon a picsába. AZ összes szar döntés volt.

Lassan ez a RZ offense átoknak tűnik, nem ment Andyvel, Chippel és most az értelmes fejű kutyával se.
Eazzy
Azért még mindig egy rookie, akinek nincs túl sok partnere, sem szuper fala, így kvázi első évében a hátán kell vinnie a csapatot (Dak-al ellentétben, aki azért is ennyire jó, mert mindene megvan ahhoz, hogy jó legyen). Év elején még kiismerhetetlen volt, de mára már jobban kielemezték a koordináorok, szóval neki is nehezebb dolga lett. Ti mondtátok, hogy ez egyfajta jutalom év, amikor nincsenek nagy elvárások az O-val és az újoncal szemben, ehhez képest messze elvárások felett teljesít. Most nem sikerült, ez van, de így sem sokon múlott...
Awesome88
Én továbbra is a Hc és Oc nyakába varrom a mai napot..A RB rotációt képtelenek megoldani normalisan, a TE passzok megint eltűntek a végén...Wentz ma passzolta a legtöbb yardot az évben.Persze vannak rossz passzai, de kb minden ilyenre jut 2-3 szintén nagy hiba a csapattól
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ez az, hogy nem az első eset, hogy rajtunk múlik a végén, és képtelenek vagyunk megoldani. Wentz és Pederson kéz a kézben kaphatja be. Két szánalmas INT, kétszer is vezethet fontos drive-ot a végén, és nulla eredmény. Egyszer felüldobja DGB-t, ami valljuk be kurva nehéz, majd túl szélre Matthewst, de majd egy méterrel. Oké, hogy biztosra akart menni, de így esély sem volt.
Pederson meg a faszom 4. próbálkozásaival húzzon a picsába. AZ összes szar döntés volt.

Lassan ez a RZ offense átoknak tűnik, nem ment Andyvel, Chippel és most az értelmes fejű kutyával se.
Eazzy
Azért még mindig egy rookie, akinek nincs túl sok partnere, sem szuper fala, így kvázi első évében a hátán kell vinnie a csapatot (Dak-al ellentétben, aki azért is ennyire jó, mert mindene megvan ahhoz, hogy jó legyen). Év elején még kiismerhetetlen volt, de mára már jobban kielemezték a koordináorok, szóval neki is nehezebb dolga lett. Ti mondtátok, hogy ez egyfajta jutalom év, amikor nincsenek nagy elvárások az O-val és az újoncal szemben, ehhez képest messze elvárások felett teljesít. Most nem sikerült, ez van, de így sem sokon múlott...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs red zone targetunk sem egy erőfutonk...

Amugy az utolsó passznal JM befele fordult mikor mindig kulső vallra passzolnak a qb-k.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
a végén sikeresen jöttek a blitzek Wenztre, csak azt nem tudom, hogy ezt a mi edzói stábunk miért nem tudta kezelni??
ez még rosszabb érzés, mint a múlt heti......
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ez az, hogy nem az első eset, hogy rajtunk múlik a végén, és képtelenek vagyunk megoldani. Wentz és Pederson kéz a kézben kaphatja be. Két szánalmas INT, kétszer is vezethet fontos drive-ot a végén, és nulla eredmény. Egyszer felüldobja DGB-t, ami valljuk be kurva nehéz, majd túl szélre Matthewst, de majd egy méterrel. Oké, hogy biztosra akart menni, de így esély sem volt.
Pederson meg a faszom 4. próbálkozásaival húzzon a picsába. AZ összes szar döntés volt.

Lassan ez a RZ offense átoknak tűnik, nem ment Andyvel, Chippel és most az értelmes fejű kutyával se.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Pederson meg Reich basszátok meg.. mi a szar van aRZ-ban??olyan töketlen playhívás van, hogy ihajjj
megint egy ilyen vereség..megint az inkompetens O, az O fal meg olyan lyukas volt az utolsó drivenál, hogy az már kétségbeejtő.........
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a meccs wentzen ment el, meg az idióta 4. és rövideken.

de ha nem dob két ilyen buta int-et egyikre se lett volna szükség...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nekimentünk pár GW drive-nak a szezonban. Majdnem összejött valami is.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Barbre és Logan out, Wisniewski a LG, Beau Allen kezd Logan helyén.
Mivel Huff helyére még nem jött senki, ezen a héten csak hat inaktívunk van, a maradék négy: Kamu Grugier-Hill (LB), Dillon Gordon (G), Josh Andrews (G), Taylor Hart (DT).

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jövőre nem lesz valami Mike Evans, Julio Jones, AJ Green kaliberű WR a drafton? Arra menjünk már rá azonnal.
Eazzy
ott van agholor

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
MM again?
avagy sima győzelem lesz?

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?


Nem! Ellenkezőleg, arra szoktatták, hogy elkapjon egy labdát, de sajnos több kisérletből!
tûzoltó
Plusz az sem mindegy, hogy egyetemen az NFL cornereknél sokszor jóval gyengébb játékosok ellen játszott. Meg kell nézni, hogy mikor igazán jó képességű CB állt vele szemben, akkor hogyan viselkedett a pályán.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
amugyis szenvedek normalis prospect rangsort talalni.
Adirotor
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings

Tessék. De kár még ilyen rangsorokat nézegetni, milliószor fog változni jövő tavaszig...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?
Adirotor
Ja. Ha néznéd a meccseit, akkor tudnád, hogy el sem jut odáig, hogy elkapjon még egy legyet is. Nagyobb bajok vannak nála. Nem tud routot futni, nem tudja megverni a cornert. Gondolom ez már adóthat más jellegű problémából is nem? Más hogy senki szerint nem volt 1. körös tehetség sem.

több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?


Nem! Ellenkezőleg, arra szoktatták, hogy elkapjon egy labdát, de sajnos több kisérletből!

Szerkesztette: tûzoltó
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Ennek ellenere engem nem gyozott meg suszter 😀
Akkor inkabb Etta-tawo
Adirotor
márpedig robotokat gyártanak. Évekig futtatnak egyetemek olyan rendszereket amibe beleszokik egy player, és nehezen vagy egyáltalán nem tudja kinőni nfl ben. Eljutnak idáig itt meg lesnek, hogy semmi nem ugyanaz és fingjuk nincs mit kéne tenni. : d Úgyhogy én bőven hiszek abban, ha egy egyetemről zsinórban jönnek a szarabbnál szarabb ígéretek akkor ott nem feltétlen a játékossal van baj.
ano92
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Ennek ellenere engem nem gyozott meg suszter 😀
Akkor inkabb Etta-tawo
Adirotor
márpedig robotokat gyártanak. Évekig futtatnak egyetemek olyan rendszereket amibe beleszokik egy player, és nehezen vagy egyáltalán nem tudja kinőni nfl ben. Eljutnak idáig itt meg lesnek, hogy semmi nem ugyanaz és fingjuk nincs mit kéne tenni. : d Úgyhogy én bőven hiszek abban, ha egy egyetemről zsinórban jönnek a szarabbnál szarabb ígéretek akkor ott nem feltétlen a játékossal van baj.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Én is kerestem tegnap, de semmit nem találtam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Adirotor
És azt ki mondta, hogy pusztán ezért nem kellene draftolni?
vassadi
Nem ellened iranyult 😀
Csak sok helyen latom ezt, hogy azert nem lenne jo otlet, mert xy elotte megse valt be.
Es errol jutott eszembe.
amugyis szenvedek normalis prospect rangsort talalni.
Vagy a posztonkenti erossegi sorrendet kurjak el vagy a csapatoknal merik fel botranyosan a hianyposztokat de altalaban igy parosaval szokott jarni a dolog.
Valaki tud olyan oldalt ahol a valosagnak megfeleloen nezik a dolgokat? 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Adirotor
És azt ki mondta, hogy pusztán ezért nem kellene draftolni?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Landry maradni akar nálatok? : P
Eazzy
Hat nagyon remelem 😀
Talan ha nyerunk meg par meccset nem megy el a kedve a csapattol
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Landry maradni akar nálatok? : P

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Ennek ellenere engem nem gyozott meg suszter 😀
Akkor inkabb Etta-tawo